Autor Wątek: Inwazja na -A- rozpoczeta?  (Przeczytany 131579 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 01, 2011, 20:34:58 »
http://killboard.xenobytes.se/?a=kill_related&kll_id=189583

Jak widac SE c0venu nie potrzebuje zeby sie pobawic z gangiem -A-. A SE to wlasnie lubi najbardziej ponaparzac sie bez bloba-sroba.
C0ven to potrzebuje 3 tygodnie zeby ustalic czy w ogole jest na tyle dyrkow ktorzy zagonia FC do zorganizowania roama.
I pewnie tak sie to potoczy. Chlopaki z SE i -A- beda mieli zabawe na roamach a c0ven bedzie siedzial w okopach, sadzil ziemniaki i cieszyl sie jakiego to zajefajnego sojusznika w postaci SE maja.
Aha no i oczywiscie bedzie zbieral gangi-srangi ale no wiecie zawsze jest wytlumaczenie ze a to wakacje, a to urlopy, a to za cieplo a to za zimno.

GL&HF ;)

PS:
Wklejcie tu lepiej linki do KB gdzie c0ven w tym resecie udowodni SE i nam, ze jest dobrym i cos wartym sojusznikiem, ktory sam potrafi cos zrobic i nie bedzie to tylko postawienie posow albo SBU. W innym przypadku mozecie w ogole nie mowic o jakims tam resecie bo to bedzie smiech na sali i zalosc jakich malo.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2011, 20:49:57 wysłana przez Syntion »
Counting the days in the haze around me

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 01, 2011, 20:54:45 »
Jak widac SE c0venu nie potrzebuje zeby sie pobawic z gangiem -A-. A SE to wlasnie lubi najbardziej ponaparzac sie bez bloba-sroba.
C0ven to potrzebuje 3 tygodnie zeby ustalic czy w ogole jest na tyle dyrkow ktorzy zagonia FC do zorganizowania roama.
I pewnie tak sie to potoczy. Chlopaki z SE i -A- beda mieli zabawe na roamach a c0ven bedzie siedzial w okopach, sadzil ziemniaki i cieszyl sie jakiego to zajefajnego sojusznika w postaci SE maja.
Aha no i oczywiscie bedzie zbieral gangi-srangi ale no wiecie zawsze jest wytlumaczenie ze a to wakacje, a to urlopy, a to za cieplo a to za zimno.

GL&HF ;)

PS:
Wklejcie tu lepiej linki do KB gdzie c0ven w tym resecie udowodni SE i nam, ze jest dobrym i cos wartym sojusznikiem, ktory sam potrafi cos zrobic i nie bedzie to tylko postawienie posow albo SBU. W innym przypadku mozecie w ogole nie mowic o jakims tam resecie bo to bedzie smiech na sali i zalosc jakich malo.

http://kb.pinkbunnies.pl/?a=pilot_detail&plt_id=5725

Jak to jest, że ci, co nie grają, piszą najdłuższe posty?

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 01, 2011, 20:57:09 »
http://kb.pinkbunnies.pl/?a=pilot_detail&plt_id=5725

Jak to jest, że ci, co nie grają, piszą najdłuższe posty?

Bo moze grali altami:
http://kb.pinkbunnies.pl/?a=pilot_detail&plt_id=160

Poza tym co to za argument "nie grasz nie komentuj watku"?   rotfl
Counting the days in the haze around me

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 01, 2011, 20:59:25 »

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 01, 2011, 21:02:32 »
tooten to nie zmienia faktu ze dostaliscie straszny wpierdol :)
takie rejpy byly zarezerwowane zazwyczaj dla sojuszy zwanych inwalidami pvp takich jak engarde albo ups, teraz dolaczyl do nich -a- hehe

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 01, 2011, 21:02:44 »
20 marca był po 16 maja?  :o


Cytuj
Poza tym co to za argument "nie grasz nie komentuj watku"?   rotfl

Val nie komentuj bo nie grasz w EVE ;)
Oj Tooten Tooten :]
Counting the days in the haze around me

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 01, 2011, 21:07:36 »

Val nie komentuj bo nie grasz w EVE ;)
Oj Tooten Tooten :]

Nah, po prostu ktoś, kto nie gra, jest ostatnim, któremu wypada oceniać czyjąś użyteczność.

Goomich

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 01, 2011, 21:08:50 »
Jak widac SE c0venu nie potrzebuje zeby sie pobawic z gangiem -A-. A SE to wlasnie lubi najbardziej ponaparzac sie bez bloba-sroba.
C0ven to potrzebuje 3 tygodnie zeby ustalic czy w ogole jest na tyle dyrkow ktorzy zagonia FC do zorganizowania roama.
I pewnie tak sie to potoczy. Chlopaki z SE i -A- beda mieli zabawe na roamach a c0ven bedzie siedzial w okopach, sadzil ziemniaki i cieszyl sie jakiego to zajefajnego sojusznika w postaci SE maja.
Aha no i oczywiscie bedzie zbieral gangi-srangi ale no wiecie zawsze jest wytlumaczenie ze a to wakacje, a to urlopy, a to za cieplo a to za zimno.

GL&HF ;)

PS:
Wklejcie tu lepiej linki do KB gdzie c0ven w tym resecie udowodni SE i nam, ze jest dobrym i cos wartym sojusznikiem, ktory sam potrafi cos zrobic i nie bedzie to tylko postawienie posow albo SBU. W innym przypadku mozecie w ogole nie mowic o jakims tam resecie bo to bedzie smiech na sali i zalosc jakich malo.

Pokaż na lalce gdzie C0ven cię dotykał.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 01, 2011, 21:18:17 »
Carrier Black Aces.... nie mam pytań.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 01, 2011, 21:24:14 »
Carrier Black Aces.... nie mam pytań.

Ponoć 4. 3 dały SD.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 01, 2011, 21:52:41 »
Wiesz, ja ich pamiętam z wojny o Providence, gdy jeszcze byli AAA C i przylatywali na CTA - w shipach z dupy, robiąc śmietnik na TS, ginąc jak kretyni i lemingując na każdym gejcie. Oczywiście, mieli się za uber-pro PvPerów, bo przecież latają na CTA.

Minął nieco ponad rok, znów jestem na Południu i widzę jak lamią, jakby niczego się nie nauczyli. O ile do AAA prywatnie nic nie mam, a wręcz mam sentyment, bo to z AAA uczyłem się latać w dużych flotach i "to jest tytan, a tak się go używa" (:)), o tyle strzelanie do Black Aces sprawia mi naprawdę przyjemność :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 02, 2011, 01:08:22 »
jak padlo na aliansowym ze tackluja carriera to zaczalem im trolowac ze tak to jest jak sie raci afk (pamietam ze system byl zabomblowany jak malo co)
dopiero pozniej po calej tej jatce wyszlo ze nadal maja was na blue (standy corpa byly nadrzedne)

SokoleOko, a tobie to juz woda sodowa uderzyla do glowy? nawet sie nie przywitales w HED   :P
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

Alrekus

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 02, 2011, 03:09:46 »
jak padlo na aliansowym ze tackluja carriera to zaczalem im trolowac ze tak to jest jak sie raci afk (pamietam ze system byl zabomblowany jak malo co)
dopiero pozniej po calej tej jatce wyszlo ze nadal maja was na blue (standy corpa byly nadrzedne)

SokoleOko, a tobie to juz woda sodowa uderzyla do glowy? nawet sie nie przywitales w HED   :P

To ja chyba nie wiem co to znaczy trollować...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 02, 2011, 06:51:32 »
dopiero pozniej po calej tej jatce wyszlo ze nadal maja was na blue (standy corpa byly nadrzedne)

Kolejny fail

SokoleOko, a tobie to juz woda sodowa uderzyla do glowy? nawet sie nie przywitales w HED   :P

Wybacz, wczoraj zalogowałem się dosłownie na chwilę i byłem tak zmęczony, że mało co ogarniałem :/


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpień 02, 2011, 07:38:35 »
lol a wczoraj smiejac sie z flame'a rzucilem na tsie valusiowi - "ciekawe kiedy beda sie tlumaczyc blue standami?"

ZharV

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bec00l
  • Korporacja: D00M.
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpień 02, 2011, 12:38:02 »
Jak widac SE c0venu nie potrzebuje zeby sie pobawic z gangiem -A-. A SE to wlasnie lubi najbardziej ponaparzac sie bez bloba-sroba.
C0ven to potrzebuje 3 tygodnie zeby ustalic czy w ogole jest na tyle dyrkow ktorzy zagonia FC do zorganizowania roama.
I pewnie tak sie to potoczy. Chlopaki z SE i -A- beda mieli zabawe na roamach a c0ven bedzie siedzial w okopach, sadzil ziemniaki i cieszyl sie jakiego to zajefajnego sojusznika w postaci SE maja.
Aha no i oczywiscie bedzie zbieral gangi-srangi ale no wiecie zawsze jest wytlumaczenie ze a to wakacje, a to urlopy, a to za cieplo a to za zimno.

GL&HF ;)

PS:
Wklejcie tu lepiej linki do KB gdzie c0ven w tym resecie udowodni SE i nam, ze jest dobrym i cos wartym sojusznikiem, ktory sam potrafi cos zrobic i nie bedzie to tylko postawienie posow albo SBU. W innym przypadku mozecie w ogole nie mowic o jakims tam resecie bo to bedzie smiech na sali i zalosc jakich malo.


Uwielbiam takie typy jak Ty co to wszystka wiedzą, wszystko widzieli i nawet już maja pojęcie co będzie w przyszłości ...
Ty zamiast na CENTRALI kręcić texty zatrudnij się w TVN lub POLSAT, tam w nocy są takie programy do których ludzie dzwonią do wróżek z prośbą o porady.
Kasę byś jakąś zarobił przynajmniej, a nie tutaj po próżnicy się produkował ...

Co do resetu to fajnie, bo może jakiś ruch w polityce będzie, nowe wojenki ...


YaAaR.is

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: YaAaR
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpień 02, 2011, 13:10:34 »
http://youtu.be/ChvLzcUGkeY <- tyle w temacie resetu -A-  ode mnie  >:D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #123 dnia: Sierpień 02, 2011, 14:05:53 »

I pewnie tak sie to potoczy. Chlopaki z SE i -A- beda mieli zabawe na roamach a c0ven bedzie siedzial w okopach, sadzil ziemniaki i cieszyl sie jakiego to zajefajnego sojusznika w postaci SE maja.
GL&HF ;)


jak narazie jest 3:0 dla AAA
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=163869  ::)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Goomich

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #124 dnia: Sierpień 02, 2011, 14:29:41 »
Protip na takie okazje:

[Ibis, PR0 Cyno]
Micro Auxiliary Power Core I

[empty med slot]

Cynosural Field Generator I
[empty high slot]


Albo przenieście wszystkie cyna do IB.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2011, 14:39:00 wysłana przez Mona X »

Minna Hinata

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpień 02, 2011, 14:52:48 »
Zabijajcie moar caps :) Nie ważne z której strony spadną capsy, ja przenoszę produkcję na południe więc będziecie mieli bliżej :)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpień 02, 2011, 15:26:28 »
ale to wszystko wybumpowane z posa :( Trzeba poprosic Patyka i Natke, zeby pochowali ibisy z posow coho, bo kampania AAA w Eso w pelni
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2011, 15:37:36 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Goomich

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpień 02, 2011, 15:33:00 »
Ale to nie były noobshipy, tylko legalnie punktowane frejki.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpień 02, 2011, 15:41:04 »
ale to wszystko wybumpowane z posa :( Trzeba poprosic Patyka i Natke, zeby pochowali ibisy z posow coho, bo kampania AAA w Eso w pelni

A jeszcze nie tak dawno:

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=159967

fap fap fap, o kufa, overview bug, o kufa, hahaha, ale śmieszni jesteśmy :)

Gariothius

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpień 02, 2011, 16:03:44 »
A jeszcze nie tak dawno:

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=159967

fap fap fap, o kufa, overview bug, o kufa, hahaha, ale śmieszni jesteśmy :)

Chcesz poprosić o refund ?

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpień 02, 2011, 16:08:47 »
Chcesz poprosić o refund ?

Nie będę Was pozbawiał przyjemności :).

Baj de łej, jakeś już przy tablicy Gario, jak tam marzenia o Omist, bo coś widzę, że po ostatnim płaczliwym poście na forum COVEN jakoś nie realizujesz swoich marzeń :D.

Gariothius

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 02, 2011, 16:38:21 »
Nie będę Was pozbawiał przyjemności :).

Baj de łej, jakeś już przy tablicy Gario, jak tam marzenia o Omist, bo coś widzę, że po ostatnim płaczliwym poście na forum COVEN jakoś nie realizujesz swoich marzeń :D.

No oprócz tego, że udało się wypracować prawdziwą kooperacje miedzy korpami, ludzie latają razem , osoby które sobie wczesniej nie radziły teraz same próbują ogarniać PvP i prowadzić roamy, wszyscy mają fun i starają się bo chcą, a nie bo ich CEO opierdala, no i jest dużo fajnych killi, to ta, poza tym totalny fail.


CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 02, 2011, 16:48:48 »
No oprócz tego, że udało się wypracować prawdziwą kooperacje miedzy korpami, ludzie latają razem

Ale to mówisz teraz po tej dramie, że pół sojuszu siedzi w Eso a VIDE w Omist i jak jurek rzucił rolą FC, taką kooperację wypracowaliście? Czy jeszcze wcześniej?

Poza tym, mi bardziej o samo Omist chodziło, bo pamiętam jak byłem w COVEN żaliłeś się, że chcesz dla PL Community zrobić dołek i takie tam, a niecały miesiąc później sprzedawałeś ten teren za 85B. No ale jak mówisz, widać dużo się w COVEN zmienia, stąd moje pytanie :). Domyślam się oczywiście, że ta złość na AAA i ten reset o którym teraz mowa to wynik po części utraty połowy Omist, które AAA zabrało i oddało innym sojuszom?

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 02, 2011, 16:50:42 »

Uwielbiam takie typy jak Ty co to wszystka wiedzą, wszystko widzieli i nawet już maja pojęcie co będzie w przyszłości ...
Ty zamiast na CENTRALI kręcić texty zatrudnij się w TVN lub POLSAT, tam w nocy są takie programy do których ludzie dzwonią do wróżek z prośbą o porady.
Kasę byś jakąś zarobił przynajmniej, a nie tutaj po próżnicy się produkował ...


Pokaż na lalce gdzie Mona X cię dotykał. :D

A tak wracajac do tematu to mam w glebokim powazaniu co ma c0ven do -a- czy do lfn-u i odwrotnie. Mam nadzieje, ze obie strony resetu po prostu beda mialy mnostwo zabawy w strzelaniu do siebie na roamach, cta czy co tam sobie zorganizuja. Wazne zeby COS SIE DZIALO :) Powodzenia.
Counting the days in the haze around me

Goomich

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 02, 2011, 16:57:50 »
Ja stanowczo protestuję. Zhar Vizjerei nie rage'owal na mój temat, furgonetka z napisem "DaRmOwE CuKiErASy" nie jest zarejestrowana na moje nazwisko i nikt nigdy nie znalazł w niej materiału genetycznego pochodzącego ode mnie!

Gariothius

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 02, 2011, 17:08:32 »
Ale to mówisz teraz po tej dramie, że pół sojuszu siedzi w Eso a VIDE w Omist i jak jurek rzucił rolą FC, taką kooperację wypracowaliście? Czy jeszcze wcześniej?

Poza tym, mi bardziej o samo Omist chodziło, bo pamiętam jak byłem w COVEN żaliłeś się, że chcesz dla PL Community zrobić dołek i takie tam, a niecały miesiąc później sprzedawałeś ten teren za 85B. No ale jak mówisz, widać dużo się w COVEN zmienia, stąd moje pytanie :). Domyślam się oczywiście, że ta złość na AAA i ten reset o którym teraz mowa to wynik po części utraty połowy Omist, które AAA zabrało i oddało innym sojuszom?

1. W sprawie jurka sie nie wypowiem, jak bedzie chcial to sam napisze, ale jurek=/=c0ven.
2. I rzeczywiscie PL Community powoli udaje sie sciagac, i dla samego VIDE ostatnie 2 miesiące (po których zakończyliśmy działania w innych rejonach i wróciliśmy do Omist) są okresem bardzo rozwojowym.
3. Nie manipuluj prosze słowami, bo omist nie jest moją własną własnością, więc nie mogłem go sprzedawać.
4. 2 konstelacje oddalismy sami, bo nie były nam potrzebne. -A- nigdy nie miało nic do gadania w kwesti omist.
5. Szkoda że swoich umiejętności nie użyłeś przy ew. pomocy w realizacji projektu, a zamiast tego ty/twój zarząd skupił się na blokowaniu floty naszych capitali i na stosowaniu brudnych zagrań/kłamstw na członkach twojego własnego corpa. Na ludziach którzy obdarzyli cie zaufaniem.

EOT z mojej strony. Zniesmaczasz mnie widget.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 02, 2011, 17:53:36 »
4. 2 konstelacje oddalismy sami, bo nie były nam potrzebne. -A- nigdy nie miało nic do gadania w kwesti omist.

Mówisz o tej rozmowie z herculetzem gdzie kazał Ci oddać teren bo był obiecany innym sojuszom, a Ty powiedziałeś że nie oddasz, a na koniec napisałeś mu "are you threating me?!?!" i zamknąłeś convo w trybie EMO ? :D Jeżeli zapomniałeś tą rozmowę, to ja mam loga u siebie, jak chcesz to Ci podeślę, zachowałem bo zawiera akcent humorystyczny :).

Co do sprzedaży Omist też mam logi, więc nie mów, że nie sprzedawałeś. Hejt do AAA rodził się w COVEN od dawien dawna, za to jak AAA traktuje COVEN. I nie dziwię się, bo mnie to też irytowało, do czasu aż nie stwierdziłem, że w sumie to jesteśmy 4 razy mniejszym sojuszem i mamy mało co do gadania. AAA dolało oliwy tym Omist, bo zabrali Ci teren który sobie wywalczyłeś 4 dredami orając przez 2 czy 3 tygodnie, zamiast poprosić resztę sojuszu i zaorać to w 3 dni. I nie mów, że tak nie jest bo widać to w Twojej rozmowie z herculetzem. Bez względu na to co się dzieje, nadal zgrywacie kozaków i jesteście panami południa, bo uważacie że macie powera i nikt Wam nie dorówna. Spójrz sobie na KB, ja nic nie wymyślam, nie dorabiam teorii. Omist, które zostało oddane w większości Imperial Order wystawia kilka razy większe floty niż COVEN w czasie CTA (na którymś z ostatnich CTA COVEN miał 30, IO 110), a chyba zgodzisz się, że w dużych bitkach liczy się blob a nie jakość?

A co do ludzi i darzenia mnie zaufaniem. Trzeba być skończonym idiotą, żeby myśleć, że jako founder LFNu dałbym "mojemu dziecku" zrobić krzywdę. Ludzie darzyli mnie zaufaniem? Nikt ze starych Owiec nie liczył się z moim zdaniem, w czasie dramy o moje zdanie w tej sprawie spytały mnie tylko 2 osoby.

Ale spoko Gario, ten cały flejm tutaj to tylko prowokacja. Po prostu czuję się troszkę pokrzywdzony, że moja głowa w COVEN jest warta tylko 150M a nie 200 jak La Mara i Ozziego :). A tyś się dał tak prosto podpuścić :). Chciałem więc troszkę przytrolować, żeby mi bounty urosło :D.

Gariothius

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 02, 2011, 18:01:34 »
Ludzie darzyli mnie zaufaniem? Nikt ze starych Owiec nie liczył się z moim zdaniem, w czasie dramy o moje zdanie w tej sprawie spytały mnie tylko 2 osoby.

This...

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 02, 2011, 18:13:17 »
This...

A jaki to argument, skoro wśród tych ludzi jest np. Skeer, który od 2 tygodni przed dramą usilnie starał się dostać kluczyki do tytka ? A w międzyczasie latał z VIDE podbijać Omist :). Jak wychodził z LFN to chwalił się jakich to on kolegów w VIDE nie ma :). A co lepsze teraz jest pilotem tytka VIDE, w końcu dostał swoją zabawkę, nawet taką samą, tylko musiał poczekać trochę dłużej. I mówisz, że to źle że nie miałem poparcia u takich ludzi?

Daniarel

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 02, 2011, 18:15:49 »
Wreszcie jakieś konkrety, a nie poklepywanie się po zadkach i gadanie o nipach itp. :) Plazma, lasery mięso i hejt >:D Prawdziwa centrala, a nie jakieś "kanapeczki"
Może zostać tylko jeden, albo C0ven albo LFN pod kuperkiem AAA :)

Runda 1 Fight!!

Ze strony C0venu pojawili się mali harcownicy, w  tym Kotek wychynął..
Akcja lewym skrzydłem Kotka zmusiła LFN do wystawienia gwiazd  zespołu, na boisku pojawił się Widget :) stary doświadczony zawodnik.
Kontratak Widgeta trafił w miękkie podbrzusze C0venu, powodują włącznie się do akcji zawodników z Vide, którzy  wyprowadzili cios zwany "LFN Boot" dość znany widowni.
Nadmienić warto iż w krótkich przerwach pojawiali się na boisku old boye w postaci Syntiona i Mony, próbujący indywidualnych pojedynków, jednak na ogólny obraz gry nie miało to znaczenia.

Publika cierpliwie czeka na drugą połowę i prawdopodobny wysyp ciosów i komba w postaci postów i logów z forum C0venu oraz konwersacji z członakmi LFN (tego nowego LFN :))
Nie zasypiajcie kochani, biegnijcie po popcorn, kładźcie dzieci spać porno dopiero po 24:00. :D
Z opinii ekspertów widowisko będzie zyskiwało na atrakcyjności wraz z utratą Supercapitali  i terenu AAA na rzecz DRF. C0ven i tak nie potrzebował nigdy Esoterii  :)