Autor Wątek: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.  (Przeczytany 21700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sc0rp

  • Gość
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 14, 2011, 13:38:32 »
@HammerSnake czym wedlug ciebie jest solo?

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 14, 2011, 13:48:58 »
hahaha. Zawsze to sobie w głowie powtarzasz ile razy tutaj piszesz, że solo w eve nie istnieje?. Roftl.

Spokojnie Nite. Wszyscy wiedzą, że was na moment króliki adoptowały i mieliście krótki epizodzik w Curse, ale niestety patrzy się na dokonania przez większe szkiełko i nie zawsze możesz zasłaniać się futerkiem. 8)

lol, marny emeryt-troll

HammerSnake

  • Gość
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 14, 2011, 13:49:51 »
w końcu się połapałeś?  8). Już mi się wydawało, że jestem w tym coraz lepszy. :P

Zaafiel

  • Gość
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 14, 2011, 13:50:33 »
Często np FC nie mają wcale najwięcej killsów a odwalają główną robotę w gangu. Podobnie ma się sprawa z logistykami.

Jak dla mnie to w Eve  brakuje conajmniej 2 rzeczy, żeby docenić coś innego niż samo strzelanie:
- monitorowania udziału logistyków w bitkach
- systemu ransomów

Zgadzam się. Nie uwzględnia FC'owania, logistyki i ransomów, tak samo jak zdolności skautowania i handlowania, ale Jaro to przykład pvp'era, a to zdaje się BC ocenia całkiem nieźle, może poza wspomnianymi kamperami, ale to można szybko zweryfikować.

Jeśli chodzi o rodzaje pvp, to pamiętam natomiast, że w swojej mało intensywnej i raczej kerberskiej historii z EVE starałem się próbować wszystkiego i latanie solo i w małych gangach to były najintensywniejsze przeżycia i wątpiłem, że kiedyś się przyzwyczaję do tego kopa, który pewnie większość tu już dawno ma albo za, albo przed sobą.

Gregorius

  • Gość
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 14, 2011, 14:12:47 »
Najfajniejsze jest to, że się tu strasznie napinacie a podejrzwam, że Jarowit i tak ma na to wyje*ane i sobie lata tak jak lubi, bez obnoszenia się z tym np. na centrali ^_^. To jest właśnie ta cecha, którą uwielbiam u ludzi - wzór pro.

A teraz pogadajmy o monoklach i pistacjach  >:D

Zaafiel

  • Gość
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 14, 2011, 14:18:33 »
Najfajniejsze jest to, że się tu strasznie napinacie a podejrzwam, że Jarowit i tak ma na to wyje*ane i sobie lata tak jak lubi, bez obnoszenia się z tym np. na centrali ^_^. To jest właśnie ta cecha, którą uwielbiam u ludzi - wzór pro.

A teraz pogadajmy o monoklach i pistacjach  >:D

Dlatego już żałuję, że założyłem ten topic i pewnie mi się za to dostanie. Pozdrawiam i już się nie odzywam :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 14, 2011, 14:20:54 »
Wiesz pozytywną stroną (dla Jarowita) tej Twojej samowolki może być fakt że teraz ci wszyscy pr0 mega eksperci od pvp urażeni tym że on śmie być wyżej w rankingu polecą go szukać i bedzie mial wiecej celi do wyboru ;)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 14, 2011, 14:23:22 »
Fajnie że nasz kolega jest tak wysoko ale teraz nikt nie dyskutuje o Jarowicie tylko o tym, że wiele rzeczy w eve jest niedocenianych we wszelkich statsach.

Co do obnoszenia się z killsami to, co ciekawe nikt tego nie robi. Jedynym działem gdzie można poczytać coś na ten temat są epickie wtopy lub epickie walki.

Największy dym robią Ci, którzy na siłę starają się innym udowodnić że też by chcieli być wysoko w BC a nie są. To śmiech Mando.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 14, 2011, 14:35:09 »
Dlatego już żałuję, że założyłem ten topic i pewnie mi się za to dostanie. Pozdrawiam i już się nie odzywam :)

To sie musialo tak skonczyc.  ;D

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 14, 2011, 14:42:08 »
wiele rzeczy w eve jest niedocenianych we wszelkich statsach.

Szczególnie piloci logistyków, których niedosenia sam system generowania killmaila :D No ale pvp lata się dla funu z pvp, a nie dla statsów... Dla statsów to można w CS'a grać :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 14, 2011, 14:46:45 »
Piloci logistyków z moich obserwacji dzielą się na dwa rodzaje;
- kill maill whore
- "solo" pvp'er alt

pierwszy jak sie na KM nie dostanie to znaczy ze zlamił, drugiemu to nie potrzebne, a wręcz by zaszkodziło :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 14, 2011, 14:48:26 »
Piloci logistyków z moich obserwacji dzielą się na dwa rodzaje;
- kill maill whore
- "solo" pvp'er alt

- mój perfect alt. :P

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 14, 2011, 15:07:18 »
Piloci logistyków z moich obserwacji dzielą się na dwa rodzaje;
- kill maill whore

Taki logistyk to nie jest logistyk tylko jakiś cieć z którym bałbym się latać, bo zamiast skupiać się na swojej robocie rozprasza się doklejając działko/drony do kolejnych "fragow".
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 14, 2011, 15:20:28 »
Ciężko się połapać jak to w końcu z tobą Sokół jest. Raz liczba fragów jest ważna, a raz nic nie znaczy.

Napisałem, że nic nie znaczy fakt, że "favorite prey" Morela jest pod.

A co do liczby lossów Jarowita - sorry, ale oddawanie shipa za co drugiego killa jest failem. Niżej stoją tylko suicide gankerzy, który z definicji mają ratio 1:1.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 14, 2011, 15:29:22 »
A co do liczby lossów Jarowita - sorry, ale oddawanie shipa za co drugiego killa jest failem. Niżej stoją tylko suicide gankerzy, który z definicji mają ratio 1:1.

Tak, zdecydowanie lepszy jest gość siedzący w 500 osobowym blobie jako tako ogarnietych ludzi walczących z kerbirami w podobnej liczbie. Sorry sokół ale Ty chyba nie rozumiesz że solo to latanie BEZ altów. Czy rozumiesz to i nazywasz to failem? :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 14, 2011, 16:02:41 »
Failem nazywam wdupianie bez sensu i 1500+ lossów w karierze. Sorry, ale to jest ruski atak - jeden karabin na dwóch żołnierzy i jak pierwszy padnie, to drugi bierze jego karabin i zapierdala dalej. To jest skill?

Gość masowo ginie w Rifterach - czyli poluje na niedźwiedzie z nożem w ręku.

Oczywiście, że latanie w ogromnych flotach BS-ów jest także no-skillowe. Dlatego sam wysiadłem z Hellcata i poszukałem sobie takiej niszy we flocie, żeby wykorzystywać swoje umiejętności, a nie być "push F1 botem". Skirmishe to już inna bajka - trzeba umieć nie ginąć. Mój Protek latający w ahacach i hellcatach jako heavy tackler miał 866 killi na koncie zanim padł (miałem go 157 dni). Wyciągany kilkakrotnie z końcówki armora, wielokrotnie top dmg dealer, conajmniej kilka razy to że utrzymałem wrogiego FC przesądziło o wyniku bitki (http://kb.pinkbunnies.pl/?a=kill_detail&kll_id=85612).



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 14, 2011, 16:11:21 »
Tak, zdecydowanie lepszy jest gość siedzący w 500 osobowym blobie jako tako ogarnietych ludzi walczących z kerbirami w podobnej liczbie. Sorry sokół ale Ty chyba nie rozumiesz że solo to latanie BEZ altów. Czy rozumiesz to i nazywasz to failem? :)
Coz ja latam solo bez altow (no dobra z altem ale w haulerze ktory stoi w systemi obok i warpuje tylko w celu zebrania rudy na grida) i poki co w tym roku mam staty 49-0 - czasem morduje koparki (ktore sa na kb tylko jak przeciwnik wklei) a czasem walcze 1 vs kilku - mozna? mozna.
Co bynajmniej nie znaczy ze JArowit to zly pilot, wrecz przeciwnie 1500+ lossow oznacza ze musi nie zle kerbirzyc zeby wyrobic na shipy no chyba ze tak jak ktos wspomnial lata rifterami to w takim wypadku coz fajnie ze jest w top100 i grats a teraz niech wsiadze w cos co ma wielki neon "expected sexy km" a nie ze niektorym sie poprostu nie chce ganiac bo rifter to ma conajwyzej t2 fit.

Gregorius

  • Gość
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 14, 2011, 16:22:52 »
Co do obnoszenia się z killsami to, co ciekawe nikt tego nie robi. Jedynym działem gdzie można poczytać coś na ten temat są epickie wtopy lub epickie walki.


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 14, 2011, 16:32:27 »
Bo to takie nasze polskie podejście - po prostu nie wypada powiedzieć "coś mi się udało". Bo zaraz zarzucą brak skromności, skłonność do przechwalania się i tak dalej... :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 14, 2011, 16:34:15 »

Co do obnoszenia się z killsami to, co ciekawe nikt tego nie robi. Jedynym działem gdzie można poczytać coś na ten temat są epickie wtopy lub epickie walki.

Sory Nite, ale tu się szczerze roześmiałem  ;D
Co drugi uszyszkodnik Centrali ma w syganturce odnośnik do killboarda, w co drugim topicu aż tryska killtosteronem propefauperskich mięsniaków podpieranym odnośnikami do swego (coby pokazać jaki to jestem pro) lub przeciwnika (coby pokazać zgoła co inszego) killboarda, a Ty mówisz że nikt sie nie obnosi...  ;D No, chyba że to byłą ironia której nie wyczytałem z czcionki  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 14, 2011, 16:40:05 »
Pisałem serio. Ta głupia sygnaturka to szmelc, przyznam się, że tylko przypadkiem kiedyś się dowiedziałem że to wygenerowane coś.

Chodziło mi o to, że nie ma tendencji do przerzucania się linkami do kb kogo to się nie ubiło itp (Sokół teraz zepsuł tylko :P).

Zresztą jakby się wszyscy nie miotali to każdy wie, że wśród wielu zwykłych killsów są te zapamiętane na długo warte setki innych.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 14, 2011, 16:43:18 »
Dalej tego nie łapiecie.. Eksperci od kb.. Nie można porównywać wprost kb osoby latającej solo z kb kogos kto lata w gangu. Czemu? Ano z prostej przyczyny: dla niego liczy się każdy osobny kill bo to są osobne walki. W gangu łapie się killi od cholery i porównywać możnaby było jedynie całe bitwy, nie rejpy raciarki na anomalce czy jakiegos pechowca na bramie. Mieliście w gangach stosunek wygranych bitew do przegranych wynoszący 2:1? Pewnie tak.. Tylko bierzcie jeszcze pod uwage że walczac solo i bedac w punkcie nie zawsze da sie zwiac gdy przyleca koledzy przeciwnika, flota w takiej sytuacji spierdziela zostawiajac tych 2 ktorzy byli w punkcie. Ot tyle zdatne pierdzielenie ile to się killi nie zlapalo i jak rzadko sie ginie. Gratuluje że to nie Ty w swoim gangu byles WIECZNIE primary dla przeciwnikow. A to tez osobna kwestia, można stoczyc kilkanascie walk nigdy nie bedac primerowanym.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 14, 2011, 16:46:01 »


Chodziło mi o to, że nie ma tendencji do przerzucania się linkami do kb kogo to się nie ubiło itp (Sokół teraz zepsuł tylko :P).

Pod tym względem owszem, masz rację... ale myślę że tak się (nie)dzieje tylko z jednego powodu - pochwal się jakimś fajnym, osobistym killem a znajdzie się dziesięciu i pól którzy pojadą po Tobie jak po burej kobyle i udowodnią że jesteś noobem a oni bardziej zajebiści od samego Stevena Seagala  ;)

P.S>: osobiście uważam kilboard za największe zło tej gry, wiele zabawy idzie wpisdeleczkę tylko dla tego że 99% pilotów MUSI się załapać na killa... o wiele fajniej by to wszystko wyglądało gdyby piloci strzelali do siebie dla zabawy a nie dla cyferek na jakiejś stronie internetowej.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 14, 2011, 16:51:08 »
Walki w gangu wcale nie są takie łatwe. Owszem, jak jest to walka gang vs samotna ofiara to efekt jest zazwyczaj jeden. Za to kiedy spotykają się 2 gangi to już nie jest tak różowo, a poza tym bardzo łatwo jest spaść kiedy wszyscy się na ciebie rzucą.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 14, 2011, 16:53:55 »
Tylko bierzcie jeszcze pod uwage że walczac solo i bedac w punkcie nie zawsze da sie zwiac gdy przyleca koledzy przeciwnika, flota w takiej sytuacji spierdziela zostawiajac tych 2 ktorzy byli w punkcie.

Z małym uwypukleniem: w systemach takich jak Tama, czy Old jeśli przeciwnik nie padnie w ciągu pierwszych trzech, czterech salw, to można prawie być pewnym, że za moment ktoś nam się na trzeciego do bitki wryje. A potem jeszcze czwarty, piąty i może jeszcze szósty :)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


sc0rp

  • Gość
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 14, 2011, 16:56:25 »
P.S>: osobiście uważam kilboard za największe zło tej gry, wiele zabawy idzie wpisdeleczkę tylko dla tego że 99% pilotów MUSI się załapać na killa... o wiele fajniej by to wszystko wyglądało gdyby piloci strzelali do siebie dla zabawy a nie dla cyferek na jakiejś stronie internetowej.
Mozesz tak uwazac, niestety statystyka jest przeciwko temu stwierdzeniu w kazdej grze sa roznego rodzaju czy to archivmenty, czy to rankingi - a czlowiek z natury jest "statsiarzem" i chce miec wiekszego e-peena od innych ;)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 14, 2011, 17:07:21 »
No przeca napisałem że to jest moje zdanie a nie prawda objawiona  :-X
Ale pomyśl, o ile kłótnie na centrali byłyby bogatsze w opowieści prawdziwe i wydumane gdyby nie było killboarda... a tak, pizgnie jeden z drugim odnośnik i nie ma co nawet liczyc na jakąs barwną opowieść  :(
Tak samo w normalnym "życiu" w grze - jak fajnie człek mógłby naopowiadać podczas rozmowy kwalifikacyjnej (na przykład) i jak fajnie w wielu przypadkach zrobiłby z siebie totalnego osła bo w praniu wyszłoby że jest dobry, owszem, ale w opowiadaniu bajek. Atak? Zajrzysz w killboard, zobaczysz staty... nuda.
Fakt faktem że zaglądając w te staty można sie srogo pomylić  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

silvia

  • Gość
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 15, 2011, 00:32:07 »
świadczy tylko o tym że lata solo nie w blobach...

Jesli wierzysz w pozycje na killboardzach, to jestem noobem.

Ja zazwyczaj latam w tych blobach... po 10-30 osob i bijemy sie z wiekszymi gangami.

Za rozwalenie 80-osobowego gangu w 30 osob dostaniesz mniej punktow niz za rozwalenie fretki w 1vs1, a wierz mi, trudniej.


nugatar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nugatar
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: Zabijaki i reszta pijakow
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 15, 2011, 16:08:28 »
Trudniej rozwalic fretke 1 vs 1 niz 2 x wiekszy blob nubow? Zalezy w jakiej fretce jestes i z jaka fretka walczysz i jak to rozegrasz zeby koledzy goscia nie wpadli jak zaczniecie sie strzelac, bo zwykle zeby walke dostac trzeba sobie poleciec na teren bytowania ofiary (zaznaczam ze mowie tu o sporcie w npc 0.0) i wyrobic w nim przekonanie ze napewno wygra, zeby laskawie zechcial wydokowac i sie z nami w sport pobawic :)

Tu wchodzi cala otoczka poczynajac od skilli w socialu, wciskaniu kitu, wyrobieniu w gosci pewnosci siebie ze wygra a sama bitka jak to bitka, duzo klikania, spocone lapska, przepalone moduly, troche farta itd.

Ale podsumowujac, dla kazdego cos innego jest zabawne w tej grze. Dla jednego gangi dla innego solo. A stekanie jednych na drugich tyle mnie interesuje co zeszloroczne liscie. Kazdy gra tak jak lubi.

W kazdym razie dla mnie to co napisalem to jest juz jedyny fun w tej grze bo cala reszta jest poprostu makabrycznie nudna.

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 16, 2011, 00:08:29 »

Gość masowo ginie w Rifterach - czyli poluje na niedźwiedzie z nożem w ręku.



http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=13808176#lostLoadout

/thread

silvia

  • Gość
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 16, 2011, 00:36:57 »
Patrze na ten kill i mysle sobie "fail".

Cytat: nugatar
Trudniej rozwalic fretke 1 vs 1 niz 2 x wiekszy blob nubow?

Wasz blob to moglby byc i 10 razy wiekszy i by padl.

I tak, trudniej jest rozwalic 50-80-cio osobowa flote majac 10-30 osob. Choc od ciebie nie oczekiwal bym wiedzy na ten temat, gdyz ty jestesc po "tej drugiej" stronie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 16, 2011, 00:41:04 »
No i?

Jedyne co mnie dziwi, to dlaczego ten Megas nie odleciał, skoro miał staby. Ale zabić BS-a spoza zasięgu smartek - naprawdę żadna sztuka.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 16, 2011, 01:40:49 »
Patrze na ten kill i mysle sobie "fail".

Wasz blob to moglby byc i 10 razy wiekszy i by padl.

I tak, trudniej jest rozwalic 50-80-cio osobowa flote majac 10-30 osob. Choc od ciebie nie oczekiwal bym wiedzy na ten temat, gdyz ty jestesc po "tej drugiej" stronie.

Macie z platfuskiem jakis konkurs kto napisze wieksze brednie?

@SokoleOko wyskoczyłbyś rifterem do walki z megasem widząc że ma smartki? Pewnie byś to nazwał failem, wzruszył ramionami i przesiadł się w vagasa.  Pogódźcie się wreszcie że ktoś poza Wami ekspertami może robić dobre pvp, nawet jeśli nie dużo strat.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 16, 2011, 10:07:41 »
@SokoleOko wyskoczyłbyś rifterem do walki z megasem widząc że ma smartki?

http://northern-coalition.co.uk/?a=kill_detail&kll_id=69717 Zgadnij kto go trzymał na punkcie (nie wiedziałem, że ma staby, ale on też nie uciekał, bo liczył na kille) zanim reszta nie nadleciała.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Polak w pierwszej 100tce w rankingu na BattleClinic.
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 16, 2011, 10:41:31 »
Imperial Navy Slicer: Amarr Frigate Skill Bonus: 10% bonus to Small Energy Turret optimal range and 25% bonus to Small Energy Turret damage per level
Rifter: Minmatar Frigate Skill Bonus: 5% bonus to Small Projectile Turret damage and 7.5% bonus to tracking per level.

Taka "delikatna" różnica między tymi statkami sugerująca że z 10km zadawałeś 100% dmg, no i magiczne słowo "solo".
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit