Autor Wątek: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.  (Przeczytany 125636 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aeivaa

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #385 dnia: Czerwiec 29, 2011, 21:51:08 »
Nie nakarmię Cię, ale rozbawiłeś mnie:) Dzięki :)

Do usług, ty mnie zresztą także, wybierając sobie takie nazwisko dla postaci: "Harrington"

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #386 dnia: Czerwiec 30, 2011, 00:07:50 »
Mam nadzieję, że CCP nie da się szantażować niewielkiej grupce graczy

Ty się chyba z choinki urwałeś... a najlepsze jest to, że nawet nie podasz prawdziwego imienia swojej postaci. FYI - to nie jest forum Onetu czy Dziennik.pl


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Aeivaa

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #387 dnia: Czerwiec 30, 2011, 00:17:43 »
tak trudno użyć googla?
click

HammerSnake

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #388 dnia: Czerwiec 30, 2011, 00:36:27 »
Tutaj się sprawdza na battleclinicu po killach.  8)

Pynio

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #389 dnia: Czerwiec 30, 2011, 00:52:44 »
nikt was nie zmusza do gry, jak wam się nie podoba to droga wolna...do Wowa  ;D

Człowieku skąd Ty się urwałeś? Jak czytam te Twoje commenty to nie wiem czy śmiać się czy płakać... Jak masz ochotę na Wow to proszę bardzo... ja siebie zaliczam raczej do świadomych klientów, którzy wiedzą czego oczekiwać po dobrym produkcie, i jeśli producent, nie dość, że wypuszcza kichę to jeszcze niezgodnie z ustaleniami (wprawdzie ustnymi - ale jednak ) z masą klientów to mam pełne prawo do zaprotestowania lub wyrażenia swojej opinii. Każdy tutaj stara się zastanowić jak wyjść z tej sytuacji i by takie sytuacje się nie powtarzały natomiast po Tobie widać, że niezależnie od tego co wrzucą do gara i tak zjesz to ze smakiem... WTF?

Aeivaa

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #390 dnia: Czerwiec 30, 2011, 01:12:29 »
Cytuj
Każdy tutaj stara się zastanowić jak wyjść z tej sytuacji i by takie sytuacje się nie powtarzały

ależ oczywiście, jak mogłem tego nie zauważyć, cancelowanie konta oraz spamowanie jakie to ccp je złe to najlepsze wyjście

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #391 dnia: Czerwiec 30, 2011, 02:04:51 »
ależ oczywiście, jak mogłem tego nie zauważyć, cancelowanie konta oraz spamowanie jakie to ccp je złe to najlepsze wyjście

Ty w ogole grasz w ta gre, czy tylko wpadles potrolowac?  ;D

Jezeli w EVE zajmujesz sie tylko PVE (a sadzac po BC tak jest), to rzeczywiscie mozesz miec w d...  cokolwiek CCP nie wprowadzi, dopoki nie ruszaja agentow lvl4 z hi-sec'a  :P (jezzz mogliby to w koncu zrobic, carebears tears, best tears)

Wracajac do tematu, tak.. cancelowanie konta oraz spamowanie jakie to ccp je złe to najlepsze wyjście. Jest to praktycznie jedyny sposob w jaki gracze moga dzisiaj prowadzic dialog z ccp, od kiedy CSM okazal sie byc PR'owa sciema (wnioskujac po ilosc zmian ktore ccp wprowadzilo przy konstultacji z csm od poczatku jego istnienia).

Aeivaa

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #392 dnia: Czerwiec 30, 2011, 05:11:18 »
[admin]Żeś się waść chyba za daleko zapędził ze swoimi mądrościami i grzecznością. Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.
Doom[/admin]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 08:19:56 wysłana przez Doom »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #393 dnia: Czerwiec 30, 2011, 07:13:40 »
oszedłem do akademii i po kilkumiesięcznym pobycie skończyłem grać



Jakbym nie wiedział lepiej, to pomyślałbym, że CCP Ci płaci za trollowanie w poważnym wątku.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

AreQ

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #394 dnia: Czerwiec 30, 2011, 07:59:51 »
Do usług, ty mnie zresztą także, wybierając sobie takie nazwisko dla postaci: "Harrington"
Zawsze do usług ;-)... sprawdź jeszcze mojego In Game avatara, tego na forum też, powinien budzić podobną wesołość ;-)

@Topic
a to ciekawe, znalazłem niemalże na dzień dobry tego arta na interii:
http://gry.interia.pl/informacje/news/eve-online-bunt-graczy-kosztuje-juz-ponad-milion-usd,1660979,4045
A już sądziłem że nigdzie o nas nie piszą.

Aeivaa

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #395 dnia: Czerwiec 30, 2011, 08:30:56 »
@SokoleOko
Drzwi to ty możesz sobie pokazywać swojemu staremu

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #396 dnia: Czerwiec 30, 2011, 08:39:19 »
@SokoleOko
Drzwi to ty możesz sobie pokazywać swojemu staremu

Ja obstawiam że Niah znalazł linka na forum Tibii :D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #397 dnia: Czerwiec 30, 2011, 08:53:18 »
@SokoleOko
Drzwi to ty możesz sobie pokazywać swojemu staremu
Przegiąłeś pałę

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #398 dnia: Czerwiec 30, 2011, 08:58:02 »
Ja obstawiam że Niah znalazł linka na forum Tibii :D
imo czat.onet.pl

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #399 dnia: Czerwiec 30, 2011, 09:01:32 »
Możecie sobie darować. Ten Pan poleciał własnie na poziom gdzie jego post musi byc akceptowany przez moda / admina żeby się pojawił

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #400 dnia: Czerwiec 30, 2011, 09:31:47 »
Możecie sobie darować. Ten Pan poleciał własnie na poziom gdzie jego post musi byc akceptowany przez moda / admina żeby się pojawił

zly admin, niedobry admin - a zapowiadal sie taki fajny dzien ;)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #401 dnia: Czerwiec 30, 2011, 09:38:05 »
A że też chce Wam się ciągnąć dalej ten wątek?...
Zamiast klepać to samo w kólko od kilku dni, w ramach protestu byście lepiej najechali UUA-F4, A821-A i J7HZ-F   ;) To by było już coś, a nie strzelanie do pomników imperatora  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #402 dnia: Czerwiec 30, 2011, 10:26:22 »

a to ciekawe, znalazłem niemalże na dzień dobry tego arta na interii:
http://gry.interia.pl/informacje/news/eve-online-bunt-graczy-kosztuje-juz-ponad-milion-usd,1660979,4045
A już sądziłem że nigdzie o nas nie piszą.

Piszą, piszą (choć ostatni artykuł w tzw. prasie internetowej w PL znalazłem o tym Kestrelu, co z 100-tką Plexów spadł czy jakoś tak) - wystarczy, że w temacie pojawi się realna kasa.

Można wrzucić na forum eve-o: słuchajcie, nawet w Polsce o Was piszą. To znaczy, że naprawdę daliście ciała... ;)

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #403 dnia: Czerwiec 30, 2011, 11:00:31 »
Dla mnie osobiście wszystko co istotne w tej całej akcji z EVE jest zawarte i powiedziane "prosto w ryj" we wspomnianym wielokrotnie biuletynie wyciekowym na stronie numer 9.
Mi to co tam zostało napisane w zupełności wystarczy do wyrobienia sobie zdania co do przyszłości tej gry. Dodatkowo wszystko jest ładnie obrandowane takim czerwonym "listkiem" z wszystko mówiącym tekstem:


You can develop a friendship by “spending” your time, or you can pay to
get the same benefits that friendship would otherwise allow.


Polecam każdemu zapoznać się osobiście z tym biuletynem zwłaszcza ze wspomnianą już wyżej stroną numer 9.
I niech każdy potem sam po przemyśleniu zdecyduje czy w przyszłości pasować mu będzie takie spędzanie wolnego czasu w EVE czy też nie.

Counting the days in the haze around me

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #404 dnia: Czerwiec 30, 2011, 12:52:22 »
Pieprzyć jakieś itemki.

[OGŁOSZENIE]

Za jedyne 100M / miesiąc mogę być Twoim kolegą (taniej niż w CCP!), co oferuję:
- ciekawą dyskusję na temat gry
- inny punkt wiedzenia
- ciekawostki
- mogę podesłać fajne fity do PVE i PVP
- gratis dodaję kontakt poprzez GG

[/OGŁOSZENIE]

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #405 dnia: Czerwiec 30, 2011, 13:00:09 »
A czy w tej cenie możesz być kolegą  korpa i oferować mu wsparcie moralne?

yalien

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #406 dnia: Czerwiec 30, 2011, 13:12:04 »
W sumie Panie i Panowie może spojrzeć na to z tej strony:

W końcu nasze rodziny zobaczą mężów, żony (i kochanki), dzieci. Razem zamiast spędzać czas przez EVE-ką pojadą na weekned nad jeziorko i do lasu.
IRL też jest ciekawy....

sc0rp

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #407 dnia: Czerwiec 30, 2011, 13:18:07 »
IRL ???  ??? ???

;)

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #408 dnia: Czerwiec 30, 2011, 13:31:45 »
Pieprzyć jakieś itemki.

[OGŁOSZENIE]

Za jedyne 100M / miesiąc mogę być Twoim kolegą (taniej niż w CCP!), co oferuję:
- ciekawą dyskusję na temat gry
- inny punkt wiedzenia
- ciekawostki
- mogę podesłać fajne fity do PVE i PVP
- gratis dodaję kontakt poprzez GG

[/OGŁOSZENIE]
Nie polecam po 2h bedziesz mial ochote sie isc ciac szarym mydlem  >:D . Z pvpera staniesz sie wyznawca pleksow, anomalek, producentem a zamiast nowego cynabala kupisz hulka  :P. Widget ma maniere sennego mowienia jakby wszystko mu powiewalo i maniere profesorska. Co powoduje, ze po jakims czaie zapadasz w kome i wszystko ci jedno tylko, zeby sie zamknal choc na minute  ;D .
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #409 dnia: Czerwiec 30, 2011, 13:39:43 »
Z pvpera staniesz sie wyznawca pleksow, anomalek, producentem a zamiast nowego cynabala kupisz hulka  :P.

O kufa, nie pomyślałem, że ktoś może chcieć o górnictwie rozmawiać lol :D.

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #410 dnia: Czerwiec 30, 2011, 13:42:27 »
O kufa, nie pomyślałem, że ktoś może chcieć o górnictwie rozmawiać lol :D.

<troll>Albo dla zgrywu twoimi kolegami beda chcieli zostac piloci z c0venu tylko po to zebys zamiast grac w eve siedzial na kanale i opowiadal jak dziadek Werters Oryginal ;)</troll>
Counting the days in the haze around me

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #411 dnia: Czerwiec 30, 2011, 13:44:23 »
<troll>Albo dla zgrywu twoimi kolegami beda chcieli zostac piloci z c0venu tylko po to zebys zamiast grac w eve siedzial na kanale i opowiadal jak dziadek Werters Oryginal ;)</troll>

Nawet wiem kto by był pierwszy, taki Pan "AA" xD

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #412 dnia: Czerwiec 30, 2011, 14:25:58 »
Nawet wiem kto by był pierwszy, taki Pan "AA" xD

Tam wszyscy nadają się do "AA" ;)
Tutaj zresztą też... ;]


Ale wracając do tematu...
Myślę że zmiany są nieuniknione. CCP się z tego nie wycofa. Zresztą tak jak sami napisali w biuletynie

Cytuj
First, we don’t want to glut the virtual market with too many offers right out of the gate. Instead, we
want to provide a steady stream of digestible goods and services over a long period of time, allowing customers
to sample and purchase as they get used to the new model. We want to cater to long-term customers
who will gradually acquire a taste for our wares.

Można też przypuszczać że ceny obecnych "pierdół" spadną żeby CCP mogło pokazać że robią ustępstwa i są frontem do klienta.
Bo w założeniach już mają, że :

Cytuj
Second, we must sell our units of virtual currency - the AUR - at appropriate rates. No pair of pants,
no matter how cool, should cost the same as a new Maserati; similarly, it would be silly to buy sunglasses
for my avatar and pay the same price that I would for a faction battleship
. So we might sell tiny things or batches of consumable
goods for just a few “micro-PLEX
,” but we would have the option to sell premium content and services at a much higher price point.

Wiec należy przypuszczać że patrzą na ile można wydoić graczy i przy jakiej kwocie przestaną już kwiczeć że za drogo.

Ale koniec końców chodzi o to żeby było przepysznie i dużo .. do wydojenia:

Cytuj
"In short, it’s the same in Incarna as elsewhere: we give players the means to buy stuff in addition to their base subscription, offering
things like new “nano-paints” that allow one to customize ships while docked; new articles of virtual
clothing, tattoos, and other avatar customizations; tokens for customizing Captain’s Quarters and so
on. Not all virtual purchases will focus on customization: some will simply be new items, ammunition,
ships, etc. that can be purchased outright.

tiaaa :) Różnica będzie tylko taka, że zamiast Simoleonów (waluta w świecie Simów) są AURy.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 14:54:31 wysłana przez Syntion »
Counting the days in the haze around me

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #413 dnia: Czerwiec 30, 2011, 14:44:06 »
Myślę że zmiany są nieuniknione. CCP się z tego nie wycofa. Zresztą tak jak sami napisali w biuletynie"

Jak do tej pory w deweloperce nigdy się nie spotkałem z przypadkiem, gdzie pomysły wprowadzone w życie zostały wycofane (chociażby tego pokroju). Nie mówię, że nie ma takiego przypadku, ale DEVsi nie wycofują się z czegoś co już jest wprowadzone. Zauważcie w samej EVE, nic nigdy nie było rollbackowane.

AreQ

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #414 dnia: Czerwiec 30, 2011, 15:22:34 »
Zmiany nie muszą zostać wycofane, wystarczy by nie robili dalszych w tym kierunku na zasadzie "w € siła". Mogą sobie wprowadzać jakie chcą płatne Vanity Items nie wpływające faktycznie na rozgrywkę. Ale żeby nie przyszło im do głowy wprowadzać rzeczy mających na nią wpływ.

laphiel

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #415 dnia: Czerwiec 30, 2011, 15:37:00 »
CCP sie z wielu rzeczy wycofala, kiedy testy na sisi pokazaly ze cos psuje gre, albo jest niedopracowane, problem z inkarnajest taki, ze na sisi nie bylo mozliwosci sprawdzenia z ile oni beda chcieli to sprzedawac.

Serio gdyby monkol kosztowal 5m ISK ( w przeliczeniu) i jak implanty ginal razem z podem, sporo ludzi by go kupowalo dla szpanu

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #416 dnia: Czerwiec 30, 2011, 15:38:35 »
Ale żeby nie przyszło im do głowy wprowadzać rzeczy mających na nią wpływ.
I żeby nie robili z graczy idiotów wmawiając im że nowy dodatek jest zajebisty podczas gdy wnosi do gry tylko te śmieci

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Pynio

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #417 dnia: Czerwiec 30, 2011, 17:05:22 »
CCP sie z wielu rzeczy wycofala, kiedy testy na sisi pokazaly ze cos psuje gre, albo jest niedopracowane, problem z inkarnajest taki, ze na sisi nie bylo mozliwosci sprawdzenia z ile oni beda chcieli to sprzedawac.

Serio gdyby monkol kosztowal 5m ISK ( w przeliczeniu) i jak implanty ginal razem z podem, sporo ludzi by go kupowalo dla szpanu

Wydaje mi się, że ten pierd@#$ monokl po prostu powinien mieć po prostu cenę dyktowaną przez rynek eve i przez popyt/podaż :)

Goomich

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #418 dnia: Czerwiec 30, 2011, 17:13:09 »
Popyt: 52
Podaż: +nieskończoność
Cena: 0,01 zł.

NeX

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #419 dnia: Czerwiec 30, 2011, 18:54:54 »
  Błąd handlowy CCP (pomijając kwestie przyszłościowe vanity, MT) polegał na wprowadzeniu drogiego towaru, adresowanego elitarnie przed rozpowszechnieniem czegoś taniego, co uzasadniałoby wyróżnienie się posiadaniem czegoś drogiego. Wystarczyłoby podzielić asortyment na grupy: Tani i zniszczalny, oraz drogi stały. Dać towaru więcej aby był jakiś symboliczny wybór. W takim podstawowym zarysie o wiele łatwiej byłoby się poruszać z cenami bez załamania idei vanity shopa.

Jak gdzieś już wspomniałem moim zdaniem CCP jest na dzień dzisiejszy niezdolne do prowadzenia gry F2P, a nawet P2P + Vanity. Gafy które popełnili ze zwykłym vanity shop dyskwalifikują ich w tej działce. Może do czasu wydania Dusta, który ma być F2P ochłoną, ale wątpię jakoś. To co zaprezentowali Incarną i IS, to kompletny brak idei jak zarabiać na mikropłatnościach, a ich wersja "macro" wzbudza jedynie śmiech. Aby wprowadzać takie rewolucje jak zmiany w systemie płatności, to trzeba mieć najpierw pomysł, idę wzbudzenia zainteresowania wśród klientów, a dopiero potem próbować napełnić koryto, a nie wystawić kilka gratów jak emerytka na krawężniku pod bazarem i liczyć na litość klienta.

Ja np nie mam nic przeciw systemom F2P i vanity shopom w P2P, ale do cholery liczy się jakość. Mając do obserwacji ofertę Turbine, Blizzarda mieli możliwość wyciągnąć wnioski i zainteresować klientów swoimi zmianami, a nie przestraszyć plotkami i obrzydzić grę idiotyczną ofertą i żenującej jakości dodatkiem, który niczemu w grze nie służy w obecnej postaci, ale za to zarzyna komputery na chybił trafił, bo trudno graczowi znaleźć powód dla którego, akurat ten komputer nie chce działać, choć w teorii powinien. Takiego eksperymentowania na żywym organiźmie nie powinno się robić, bo pacjent może zwyczajnie definitywnie zejść  :o