Autor Wątek: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.  (Przeczytany 126153 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Diabl0

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #210 dnia: Czerwiec 26, 2011, 19:12:15 »
No trzeba to zobaczyć samemu :) Jita - stacja 4-4
http://justin.tv/bufu_intel

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #211 dnia: Czerwiec 26, 2011, 19:13:58 »
Pojawila sie informacja, z anonimowych zrodel CCP (pewnie ten sam pracownik, ktory wypuscil newsletter, email Zulu) o rozmowach na ten nabycia przez Sony akcji wiekszosciowych EVE Online. Sony jakis czas temu oglosilo, ze koncza swoja przygode z Star Wars Galaxies 15 grudnia. Nie wiem na ile prawdziwe sa te informacje, ale gdyby to okazalo sie prawda mielibysmy jasnosc dlaczego zaczely sie dziac pewne dziwne rzeczy z nasza gra . Tlumaczyloby to tez niespodziewane wycieki informacji z CCP. Bez newslettera nie bylo by przeciez calej tej dramy.

http://www.eve-news.com/2011/06/26/sony-online-entertainment-acquire-ccp-games/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=sony-online-entertainment-acquire-ccp-games

Normalnie jak w serialu "M jak Milosc" .
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

sc0rp

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #212 dnia: Czerwiec 26, 2011, 19:26:56 »
Ciekawe kto jest kretem - stawiam ze jakis stary dev (a moze admin poczty), ktoremu na eve zalezy jako grze a nie jako maszynce do wyciskania kasu.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #213 dnia: Czerwiec 26, 2011, 19:56:19 »
Jednak informacja Sony+CCP okazala sie wyssana z palca. CCP Fallout zdementowal ta informacje jako nieprawdziwa.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #214 dnia: Czerwiec 26, 2011, 20:01:18 »
A TY mu wierzysz?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Mac Dercad

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #215 dnia: Czerwiec 26, 2011, 20:02:05 »
CCP Fallout powiedział również:

No, ponies (and war declarations) are a waste of time.

Jeśli chodzi o mnie, to straciłem wiarę w CCP i ich grę. Sprzedam konto z ~60m SP...

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #216 dnia: Czerwiec 26, 2011, 20:22:38 »
Mozemy sie wymienic za jeansy :)

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #217 dnia: Czerwiec 26, 2011, 20:22:55 »
Heh, i kto je kupi   ;)

Kara Mon

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #218 dnia: Czerwiec 26, 2011, 20:23:31 »
Zastanawai mnie tylko skad w CCP biora ludzi do PR ? Swoim prawie calkowitym brakiem zdania tylko nakrecaja spirale , juz nie tylko jest rage o vanity store ale ploty ze Sony kupilo CCP, ze Blizzard kupil CCP , ze Hilmar to gdzies wogole zaginal.

Powiedzieli by np ze PDF jest autentyczny i tkaie maja plany, czesc robi emoragequit i mamy spokoj, potem ze mail Hilmara jest prawdziwy, nastepna grupa robi emoragequit i jutro w Jita zycie bedzie tetnilo normalnie. Aktualnie swoim milczeniem tylko dolewaja oliwy do ognia bo teraz pozostaly tylko spekulacje.  :D

p.s. zamkneli temat z kucykami  >:(

sc0rp

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #219 dnia: Czerwiec 26, 2011, 20:27:50 »
http://www.youtube.com/watch?v=cvpIzBnCCKg

ciekawy filmik z protestów.

O co chodzi ze strzelaniem do. Tytka, to jakis pomnik czy o co chodzi

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #220 dnia: Czerwiec 26, 2011, 20:30:55 »
Tytek to pozostałość po (chyba zarzuconym przez CCP) projekcie Faction Warfare. Nad którąś galaretańską planetą zdropili się calmari i zaparkowali tam tytka. I tak wisiał i wisiał. I chyba ciągle wisi.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #221 dnia: Czerwiec 26, 2011, 20:36:04 »
Plotka o przejęciu CCP przez Sony mrozi krew. Z obecnej sytuacji jest jeszcze wyjście, wystarczy, że wycofają się stanowczo z pomysłów wprowadzenia non-vanity przedmiotów do nexa i skończy się na potężnym smrodzie i kilku tysiącach klientów mniej, ale EVE przeżyje. W zimowym dodatku dadzą porządny kontent którego chcą gracze i community znowu pokocha CCP. Ale jeżeli Sony faktycznie przejęło by CCP to EVE jest martwa i nie ma żadnej szansy na jej uratowania.

sc0rp

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #222 dnia: Czerwiec 26, 2011, 20:36:31 »
http://www.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&bid=934

Tl;dr bla bla bla prosze o spokoj, na przelomie czerwca i lipca bedziemy o tym rozmawiac z csm, bla bla bla, nie planujemy sprzedazy gold ammo za aurum

Diabl0

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #223 dnia: Czerwiec 26, 2011, 20:43:03 »
Hmm, próbują sobie kupić tydzień czasu na przedyskutowanie sprawy z PR i próbę znalezienia rozwiązania (a może nawet się uda że ludzie zapomną sami do tego czasu?).

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #224 dnia: Czerwiec 26, 2011, 20:46:09 »
Zapomnieć raczej nie zapomną (bo drzwi kłują w oczy). A CSM, chociaż mocy sprawczej nie ma, to może ponaciskać na CCP.

sc0rp

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #225 dnia: Czerwiec 26, 2011, 21:15:43 »
Jesli ludzie przestana cancelowac konta, brac udzial w zamieszkach to ccp wygra, nie zapomihajcie ze csm musial podpisac nda wiec po csm wydadza lakonicznego dev blga a za polroku wprowadza non vanity items.

Zastanawia mnie ze praktycznie natychmiast zaprzeczyli przejeciu przez soe, a od dwoch dni nie zdementowali tego ze chca wprowadzic non vanity items.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #226 dnia: Czerwiec 26, 2011, 21:27:58 »
Sokole Oko kiedys wklejal taki zabawny obrazek z aralisem uspokajajacym cva że -a- zaraz sie znudza i wyjadą z provi...
zastanawiam sie czy w ccp przypadkiem nie ma jakiegoś idioty który zachowuje sie podobnie...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

qrAq

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #227 dnia: Czerwiec 26, 2011, 21:32:37 »
nowy blog to przykład prawidłowego damage control. Uspokaja i daje nadzieje na dalszy dialog. Czy im wierzymy, to już co innego. Ja zdania nie zmieniam, idę na urlop i ocenię czyny, nie słowa :P

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #228 dnia: Czerwiec 26, 2011, 21:35:45 »
Moje konta też zostają tak jak były. Ale jest chociaż płomyk nadziei, a nie było żadnego.

FN

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #229 dnia: Czerwiec 26, 2011, 21:56:19 »
Sony jakis czas temu oglosilo, ze koncza swoja przygode z Star Wars Galaxies 15 grudnia. Nie wiem na ile prawdziwe sa te informacje, ale gdyby to okazalo sie prawda mielibysmy jasnosc dlaczego zaczely sie dziac pewne dziwne rzeczy z nasza gra .

To już jest faktem bo jak wiadomo po sukcesie kotor (kinghts the old republic) 1-2 podjeto prace nad wersją mmo http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=12327 w realiach tego  cRPG.
Fani SW nie zostawili suchej nitki na SWG.. i poszli grać w wowa itp.

Jednak informacja Sony+CCP okazala sie wyssana z palca. CCP Fallout zdementowal ta informacje jako nieprawdziwa.
to sie okarze, trzeba pamietac ze dust ma status exclusive na PS3 a to nie lata 90te gdzie była kupa firm kupa platform a co 3 mega hicior mial exclusiva..widać sony musiało wylorzyć "coś" extra na stół..narazie mamy mydlenie oczu kotre tez nie bedzie trwalo w nieskonczonosc .Niestety sony zna sie na sprzedarzy (psujacy sie gowniany psx posłał technologicznie lepszą sege saturn do piachu)

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #230 dnia: Czerwiec 26, 2011, 21:59:03 »
Zastanawai mnie tylko skad w CCP biora ludzi do PR ? Swoim prawie calkowitym brakiem zdania tylko nakrecaja spirale , juz nie tylko jest rage o vanity store ale ploty ze Sony kupilo CCP, ze Blizzard kupil CCP , ze Hilmar to gdzies wogole zaginal.
To o czym piszesz swiadczy ze maja swietnych specow od PR ktorzy pewnie dostana wkrotce olbrzymie premie za to ze praktycznie bez wydawania kasy o CCP i EVE mowi sie wszedzie. Teraz tylko odpowiednio pokierowac sytuacja i bedzie masa nowych graczy (z ktorych czesc zostanie na dluzej niz trwa trial, a ktorzy inaczej o grze by sie nie dowiedzieli) chcacych przekonac sie czym jest ta gra o ktorej wszyscy gadaja czy ktora chce kupic Sony, Blizzard itp a starzy gracze i tak wroca jak ochlona i przekonaja sie ze nic zlego sie nie dzieje. Nawet to ze gracze krzycza na forach i w grze i w ramach protestu zawieszaja konta jest na plus dla CCP i ich PR
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #231 dnia: Czerwiec 26, 2011, 22:06:51 »
lol jasne, bo CCP to geniusze, i nie prowadzą firmy, tylko graja z nami w szachy.

silvia

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #232 dnia: Czerwiec 26, 2011, 22:11:35 »
Jesli CCP / EVE zostanie wykupione przez CCP to osobiscie ich pozwe.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #233 dnia: Czerwiec 26, 2011, 22:52:42 »
Dzien dobry, to ja sie przywitam bo dotad nie dyskutowalem na Centrali.

Wydaje mi sie, ze kluczowe w calej awanturze (i z MT, i w kontekscie plotek o Sony) jest to, iz w tej chwili za CCP stoja goscie z jakiegos funduszu venture capital (zreszta zdaje sie tego samego, ktory w Polsce ma Play'a), z tego co czytalem sa w spolce od 2008. Oznacza to, ze o ile nie sa zagorzalymi islandzkimi patriotami, promujacymi wlasne firmy (w co bardzo watpie) to i tak beda sie z CCP zwijac w najblizszej, sprzedajac je komu sie da, za w miare sensowna kase. W zwiazku z tym musza na gwalt podbic wynik finansowy firmy, zeby moc wynegocjowac zadowalajaca ich cene. Pytanie, czy przewidzieli i skalkulowali, czy odejscie (zawieszenie subskrypcji) ilus tam ludkow sie im oplaci bardziej, ew. czy zwyczajem slabych managerow uzyja sprawdzonej metody (to nie jest rzadkie, jakkolwiek idiotycznie by nie brzmialo): "ojej, odchodza nam klienci, zyski spadaja, podniesmy ceny, ojej jeszcze wiecej klientow odchodzi, podniesmy ceny dla tych co zostali... ups... sprzedajemy ten gowniany biznes za bezcen."

Na marginesie uwazam, ze jedynym celem Incarny jest stestowanie jak dziala ich engine do animacji ludzkich postaci, interakcji, itp. przed wypuszczeniem World of Emo... tfu, Darkness. Badzmy szczerzy, jesli ten projekt wypali, to przyniesie im takie kokosy na subskrypcjach i mikroplatnosciach 13-latkow pragnacych "byc jak Bella", ze o przyszlosc CCP bedzie mozna przestac sie martwic. Co nie znaczy, ze bedzie mozna przestac martwic sie o przyslosc EvE'a.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #234 dnia: Czerwiec 26, 2011, 22:55:21 »
Nawet to ze gracze krzycza na forach i w grze i w ramach protestu zawieszaja konta jest na plus dla CCP i ich PR
Zajebisty plus, napewno wszyscy czytajacy o tym pomyślą "Tysiące graczy zawiesza konta krzycząc, że producent ich dyma. Muszę w to zagrać". Genialny plan szpeców od PR w CCP. To nie może się nie udać :)

EDIT: Przeczytałem nowego devbloga. To jest kolejne potwierdzenie, że non-vanity przedmioty zostaną wprowadzone i ccp nie ma zamiaru z tego zrezygnować. 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2011, 23:19:08 wysłana przez Jrkan »

Pynio

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #235 dnia: Czerwiec 26, 2011, 23:07:36 »
Aż musiałem zobaczyć to World of Darkness na Jutub... Przyznam szczerze, że prezentuje się bardzo ciekawie ale... wydaje mi się, że jest to kompletnie inny target niż Eve Online i nie widzę zbytniego powodu by wypuszczenie WoD wpłynęło na populację EVE. Nie łączyłbym tych produktów razem poza jednym... CCP musi mieć kasę na produkcję WoD, a anulowanie subskrypcji, które się teraz odbywa na dużą skalę w Eve wcale im tej kasy nie dodaje. Jestem dobrej myśli mimo wszystko, CCP nie zaryzykuje ruchów przeciwko Community, gdyż to Community - o czym znowu się przekonali jest bardzo mocno solidarne i w znacznej większości dojrzałe. Gdyby podobna akcja przeprowadzona była w WoW to z pewnością takim echem tam by się nie odbiła (gdybam). A czemu nie odpisują? Ano chyba temu, że poza lekkim przesunięciem czasowym tam też był weekend :) Nikt nie spodziewał się w piątek, że osiągnie to taką skalę.

W poniedziałek pewnie wiele się wyjaśni, może mi nawet na petycje odpiszą  ::)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #236 dnia: Czerwiec 26, 2011, 23:13:56 »
Zajebisty plus, napewno wszyscy czytajacy o tym pomyślą "Tysiące graczy zawiesza konta krzycząc, że producent ich dyma. Muszę w to zagrać". Genialny plan szpeców od PR w CCP. To nie może się nie udać :)

Dokladnie, to nie wybory do Sejmu. ;)

A co do WoD - to wlasnie caly problem polega na tym, ze moze i target jest inny, ale CCP to jednak, mam wrazenie, niezbyt duza firma mimo wszystko i moze nie byc w stanie pociagnac dwoch tak wymagajacych gier. A ze WoD bedzie bardziej dochodowe od EvE to chyba sie wszyscy spodziewamy...

Kase na projekt wezma od Sony albo z banku i najwyzej upadna, jak projekt nie wypali. A EvE wraz z nimi.

^Czarnowidztwo of course. Licze na to, ze ktos tam jednak czyta fora i z kalkulatorkiem sobie wyliczy, ze lepszych pare milionow rocznie z EvE teraz niz parenascie milionow rocznie z WoD za 5 lat.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #237 dnia: Czerwiec 26, 2011, 23:26:29 »
EDIT: Przeczytałem nowego devbloga. To jest kolejne potwierdzenie, że non-vanity przedmioty zostaną wprowadzone i ccp nie ma zamiaru z tego zrezygnować. 

Też przeczytałem i troszkę ciśnienie mi jednak opadło. Poczekam.

Na razie w grze dzieje się dużo bez tej całej Incarny. Daję więc czas CCP do końca roku, żeby ocenić w którą stronę to zmierza. Zimowy dodatek wyklaruje sytuację, bardzo możliwe że wyeliminuje mnie z gry "technicznie" (bo nie jestem w stanie uciągnąć CQ na swoim starym komputerze, a na nowy mnie nie stać), a jeśli pojawią się w NeX Store non-vanity items - to będę mógł sobie dać spokój z czystym sumieniem.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #238 dnia: Czerwiec 26, 2011, 23:52:06 »
Też przeczytałem i troszkę ciśnienie mi jednak opadło. Poczekam.
Mi tam ani nie opadło ani nie podniosło się ciśnienie. Teraz juz tylko wiem kiedy na pewno skończę grać w eve. Będzie to mniej wiecej tydzień po wyjściu zimowego dodatku. Chociaż może to być wcześniej, jeżeli odważa się ujawnić jakie to non-vanity items dla nas szykują.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #239 dnia: Czerwiec 27, 2011, 00:57:22 »
Cytuj
Na marginesie uwazam, ze jedynym celem Incarny jest stestowanie jak dziala ich engine do animacji ludzkich postaci, interakcji, itp. przed wypuszczeniem World of Emo... tfu, Darkness. Badzmy szczerzy, jesli ten projekt wypali, to przyniesie im takie kokosy na subskrypcjach i mikroplatnosciach 13-latkow pragnacych "byc jak Bella", ze o przyszlosc CCP bedzie mozna przestac sie martwic. Co nie znaczy, ze bedzie mozna przestac martwic sie o przyslosc EvE'a.

Panowie litości jeszcze długa drogą do world of "emo"(darkness), które może skończyć się spektakularną klapą, jeżeli w ogóle tą gre wydadzą. Już sporo mmo padło mimo, że było w fazie beta testów, dziesiątki padły po premierze. Chodźby all points bull, które miało być przełomowe (teraz jest reaktywowane po przejęciu przez inną firmę), star trek online(po pierwszym miesiącu serwery opustoszały i gra dostała przyszywkę fail, motral online itd. i są to gry z o wiele większym budżetem niż ccp, które wyssysa kasę z eve i dzieli na world of emo i dodatkowo dusta + resztkę przeznacza na eve.

Wcale bym się nie zdziwił jakby nic prócz tego rysunkowego filmiku nie było, a cały hajs idzie właśnie na dusta, po którego skończeniu ruszy wod. Pewnie właśnie przez to wyssysanie kasy nie mamy całego chodzenia po stacji tylko na szybko zmontowany pokój taśmą klejącą. Bez kasy nic się nie zrobi, a rozbija się o miliony usd.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2011, 01:07:07 wysłana przez HammerSnake »

sc0rp

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #240 dnia: Czerwiec 27, 2011, 01:08:01 »

Sou

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #241 dnia: Czerwiec 27, 2011, 01:18:48 »
http://eve-search.com/thread/1533683 - ciekawa inicjatywa ;)


"I would only support this if someone used Aur to buy ships, standings, or skills. Last time I checked this hasnt happened.

I could care less about using Aur to buy clothing, monacles, or painting your rifter hot pink."

"So you did realize you dont have to spend any RL cash to get these items , all you need to do is buy Plex ingame and convert .

So you would like to stop people joining corps for making isk and paying to pay with isk ? sounds like an interesting concept , punish the people that play how it should be played ."

Nickalo

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #242 dnia: Czerwiec 27, 2011, 01:39:47 »
Patrząc na takie, co prawda state info, to raczej z WoDa nie zrezygnują. Pewnie było omawiane na centrali 5 lat temu.
http://www.ccpgames.com/en/company/merger.aspx


Calix

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #243 dnia: Czerwiec 27, 2011, 02:08:32 »
O. To tłumaczy czemu ta nowa edycja Świata Mroku jest tak kiepska i z każdym kolejnym dodatkiem robi się gorzej...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #244 dnia: Czerwiec 27, 2011, 09:16:30 »
No proszę , kilka dni nieobecności i jaka lektura do czytania :-)
A raczej tony piany  :P
Ludzie, jeszcze nic się większego nie wydarzyło a histeryzujecie jak nastolatki po plotce że zamordowano Justina Biebera (chyba tak to się pisze?  ;) )
Protesty, manifestacje, zawieszanie subskrypcji, jeszcze brak nagrań na Youtubie podcinania sobie żył  :D
Naprawdę, zrozumiałbym gdyby już teraz wprowadzono te nieszczęsne itemy/bonusy za aurum... ale to nawet w planach chyba nie jest, jedynie co "przeciekło" to najprawdopodobniej czysty fejk, ktoś coś spreparował i ma teraz ubaw po same pachi  :D
CCP się nie stosunkuje do tych rewelacji? A co tu się stosunkować? Rozwydrzony tłum fanatyków albo się pacyfikuje albo przeczekuje.
Jednym słowem wielki wrzask o nic  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.