Autor Wątek: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.  (Przeczytany 125601 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NeX

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #455 dnia: Lipiec 03, 2011, 16:44:15 »
Każdy sposób dobry jeśli zadziała :D

... Tak serio, to problemem technicznym nie jest support starszych kart graficznych, tylko fatalna wydajność gfx engine na nowych kartach w porównaniu do alternatywnych rozwiązań, oraz fakt, że wymagania zmieniają się co miesiąc, a nie np raz do roku. Do tego poważne błędy kodu nie nadające się na status beta (ze względu, iż to jedno-serwerowa gra online można jednak wybaczyć poprawiane błędy na podstawowym programie). Mizerny kontent, tego co przedstawiono jako Incarnę. Przecież ten schowek na szczotki jest śmieszny jeśli powoduje jakiekolwiek problemy z podstawą gry. Na dzień dobry milion w plecy. Sukces  :P

Sou

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #456 dnia: Lipiec 03, 2011, 18:40:32 »
Jak zobaczę to uwierzę a potem będę dziełił przez 10 to o czym piszą - proste...

Jesli tak podchodzisz do oficjalnego info a zachowujesz sie jak wariat z powodu jednej plotki to gratki :)


Ale wam musi byc teraz glupio... żal.pl .


Ale chwila... przeciez mozesz zalogowac sie do gry a tam... NIE MA PAY-TO-WIN itemow! Widzisz? Wierzysz? Czyli mozna spokojnie odblokowac sobie konto i grac dalej...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #457 dnia: Lipiec 03, 2011, 19:22:20 »
Jesli tak podchodzisz do oficjalnego info a zachowujesz sie jak wariat z powodu jednej plotki to gratki :)


Ale wam musi byc teraz glupio... żal.pl .


Ale chwila... przeciez mozesz zalogowac sie do gry a tam... NIE MA PAY-TO-WIN itemow! Widzisz? Wierzysz? Czyli mozna spokojnie odblokowac sobie konto i grac dalej...

On trzeźwo myśli w przeciwieństwie do Ciebie. CCP nigdy nie było wiarygodne. Pierdolnij jeszcze kilka enterów i trzy kropków miedzy słowami to może ktoś zacznie brać Twoje posty na poważnie (nie).

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #458 dnia: Lipiec 03, 2011, 19:44:37 »
... jakieś majaki ...
Pamiętaj, że trolowanie nie polega na robieniu z siebie idioty.

Sou

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #459 dnia: Lipiec 03, 2011, 19:56:38 »
Fakty nie klamia. CCP nigdy nie zamierzalo wprowadzic pay-to-win itemow.

Ps. Jesli wedlug ciebie WTC rozwalili amerykanie albo zydzi to mnie o tym poinformuj zanim zaczne z toba dyskutowac: )

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #460 dnia: Lipiec 03, 2011, 20:57:09 »
Nie ma co dyskutować z Sou (Shibosu) "to" ma monokla na twarzy :( Teraz widzi świat przez różowe oczko :) CCP ma nad nim kontrolę. Sou daj adres sprawdzimy, czy ten gadżet w czymś pomaga :) ......a i czy naprawdę jak się obudzisz w klonowni to będziesz miał jeszcze to cacko w oku, bo może się zdarzyć, że wsadzą Ci to w inna dziurkę.... wiesz jakie bugi się zdarzają :P
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #461 dnia: Lipiec 03, 2011, 21:30:24 »
More blood! Więcej flameowania chłopaki! Czy ktoś nie powinien już kasować tego tematu...?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #462 dnia: Lipiec 03, 2011, 23:17:20 »
Fakty nie klamia. CCP nigdy nie zamierzalo wprowadzic pay-to-win itemow.

Ps. Jesli wedlug ciebie WTC rozwalili amerykanie albo zydzi to mnie o tym poinformuj zanim zaczne z toba dyskutowac: )

Tak samo jak nigdy nie planowało wrzucić mikrotranzakcji heh. Poszukaj sobie zapewnień na forum.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #463 dnia: Lipiec 03, 2011, 23:29:37 »
Uważam, że koniec końców, gracze skorzystali na tej całej aferze. Bez względu na to, czy CCP planowały, czy też nie wprowadzić "gold ammo", teraz tego nie zrobi na pewno, to raz. Dwa, to fakt, że cały ten protest pokazał, że CCP ze zdaniem graczy po prostu musi się liczyć. Znaczy to też, że muszą jakoś poprawić przepływ informacji z graczami, co zresztą sami przyznają. Zgodzę się z końcowymi podsumowaniami CSM & CCP, że cała ta afera nie musiała mieć miejsca, gdyby odpowiednio wcześniej ktoś w CCP zainteresował się co w trawie piszczy i rozładował sytuację, zamiast dolewać oliwy do ognia idiotycznym devblogiem, z którego wynikało, że autor albo ma absolutnie mylne pojęcie o tym co się dzieje, albo też udaje idiotę, idąc w zaparte. Ani jedno ani drugie nie wzmocnia mego zaufania do CCP, wręcz przeciwnie. Mam jedynie nadzieję, że w CCP pracują jednak kumaci ludzi i wyciągną prawidłowe wnioski.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #464 dnia: Lipiec 04, 2011, 07:52:13 »
Mam jedynie nadzieję, że w CCP pracują jednak kumaci ludzi i wyciągną prawidłowe wnioski.

I to jest chyba wlasciwy moment na konkurs, nazwijmy to ankieta podsumowujaca:

Ktory dodatek do EVE byl najwiekszym failem i dostarczyl graczom najwiecej problemow:

1. Ten z drzwiami zamiast ship spiningu
2. Ten po ktorym mozna bylo zbudowac outposta za 5b
3. Ten po ktorym przez conajmniej kilka dni po przeskoku przez jakakolwiek brame wywalalo wszystkich z gry


smialo, wpisujcie swoje typy, jest tego wiecej. Wsrod uczestnikow rozlosuje nagrody, specjalnie zafitowane do napierdalania w statue riftery gotowe zaparkowane w Jita  :D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #465 dnia: Lipiec 04, 2011, 08:08:21 »
Cytuj
2. Ten po ktorym mozna bylo zbudowac outposta za 5b
A to co za prehistoria?

ja bym do głosowania dodał "bunt maszyn" czyli dodatek po którym na każdym killboardzie top killerem były posy napier******** wszystko co podlecialo ze szczególnym wskazaniem na blue :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #466 dnia: Lipiec 04, 2011, 08:20:55 »
Niezależnie od tego co zostało lub nie zostało ustalone na spotkaniu uważam, że do podobnego tematu wrócimy za jakiś czas. A to z czego się CCP wycofa i czy w ogóle to czas pokaże.

Ale są i zalety tego wątku. Wiemy przynajmniej że NeX posiada wszechstronną wiedzę z zakresu między innymi: ekonomii, prawa , programowania, kierowania projektami, sprzedaży.
Dowiedzieliśmy się też od Sou-a, że niezależnie od tego czy CCP mówi prawdę czy nie to WTC na pewno nie rozwalili amerykanie albo zydzi.  :]

Cytat: NeX
Do tego poważne błędy kodu nie nadające się na status beta (ze względu, iż to jedno-serwerowa gra online można jednak wybaczyć poprawiane błędy na podstawowym programie).
Przeczytałem to kolegom w pracy. Długo się śmiali. Wydrukujemy to i powiesimy żeby poprawiać sobie humor w takie deszczowe i skapcaniałe poniedziałki.


Fajnie się czytało
GL&HF  :]

Counting the days in the haze around me

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #467 dnia: Lipiec 04, 2011, 11:16:29 »
I to jest chyba wlasciwy moment na konkurs, nazwijmy to ankieta podsumowujaca:

Ktory dodatek do EVE byl najwiekszym failem i dostarczyl graczom najwiecej problemow:

1. Ten z drzwiami zamiast ship spiningu
2. Ten po ktorym mozna bylo zbudowac outposta za 5b
3. Ten po ktorym przez conajmniej kilka dni po przeskoku przez jakakolwiek brame wywalalo wszystkich z gry
Jest jedna zasadnicza różnica między tymi przypadkami. Punkty dwa i trzy to były błędy które nie przetrwały tygodnia. Punk pierwszy, to celowe działanie, mające na celu wprowadzenie feature którego jedyną funkcją jest robienie za wybieg gdzie można podziwiać ciuszki za $. Nieważne, że bezużytecznie, nieważne, że zarzyna komputery, nieważne, że niewygodne. Ważne, że dzięki temu sprzedamy więcej butów/spodni.
Mam komputer na ktorym CQ nie spada poniżej 40fps i nadal CQ odbiera mi ochotę na logowanie się. Ja chcę stary hangar.

PS. Sou, naprawdę myślisz, że nie było planów wprowadznie full wypas item shopu. ze statkami, skillpointami, itd? Gdyby nie było takich planów, to czy musielibyśmy czekać do spotkania z CSM, czy może dowiedzielibyśmy się tego jeszcze w czasie weekendu shitstormu? Mam tylko nadzieję, że księgowi z CCP przestraszyli się na tyle, że faktycznie już takich planów nie ma.

Goomich

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #468 dnia: Lipiec 04, 2011, 11:44:00 »
I to jest chyba wlasciwy moment na konkurs, nazwijmy to ankieta podsumowujaca:

Ktory dodatek do EVE byl najwiekszym failem i dostarczyl graczom najwiecej problemow:

1. Boot.ini
2. Wywalanie po skoku.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #469 dnia: Lipiec 04, 2011, 11:51:27 »
3. lag przy 15 skaczacych osobach przez brame :P
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Goomich

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #470 dnia: Lipiec 04, 2011, 11:58:43 »
O, to było dobre.

Scout: Złapaliśmy carriera w xxx!
FC: Wszyscy palą do xxx!
Flota: Ktoś już przeskoczył?

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #471 dnia: Lipiec 04, 2011, 12:43:48 »
CAT to może odpowiem na inaczej zadane pytanie:

Co twoim zdaniem jest największym k*******m jakie jest w EVE a którego być nie powinno bo psuje grę.

1. Boty - CeCePy nic z tym nie robiły, nie robią i nie zrobią bo przecież to dodatkowe konto, które jest opłacane i można je sobie podliczyć do statystyk (ojej mamy 60k ppl online - yeah right...)
Gdyby chcieli ten proceder ukrócić już by to zrobili. Ale musieli by napisać narzędzia, pewnie dokonać zmian w kodzie itd itd. Po co? Kasa jest ? Jest. Staty są? Są.

2. CQ - to jest jeden wielki mega żart. Na początku jak to się w ogóle pojawiło to miało być takie chodzenie po stacji gdzie można by sobie pograć w pokera przy stole czy pohandlować z innymi. Z chodzenia po stacji zrobili fail start w postaci CQ gdzie owszem możesz sobie pochodzić po celi więziennej z widokiem na doki. Do tego wszystkie te jaja z MT, IS itp pierdółki które pozwoliły CeCePom przynajmniej "pozbyć" się kwękania ludzi na te okropne Boty z którymi przecież oni nie chcą nawet walczyć  (szkoda im nakładów sił czyli szkoda im tracić na to kasy)

3. Totalny brak pomysłu dotyczący balansu zasobami księżycowymi + boty = koszmarny wpływ na small i med PVP, wielkie lagujące floty  które walczą tak naprawdę o teren na którym będą mogli posadzić jeszcze więcej petów, żeby ci z kolei mogli wrzucać tam jeszcze więcej botów, żeby za "uboconą" kasę mieć jeszcze więcej statków i jeszcze większą flotę... Balans gry został już dawno naruszony bo stracone przez gracza statki nie dyskwalifikują go z walki chociażby na chwilę bo taki delikwent ma już w hangarze własnym lub korpowym gotowe do walki statki które nic go nie bolą bo zostały wybocone. Jaki to ma sens? Można to podsumować w ten sposób : wygrywa ten kto w podobnej ilościowo armii ma większy stosunek przychodów z bocenia niż przeciwnik.

4. Dbanie o tzw community z roku na rok to coraz to większy fail. Pomijam, że wiele można tłumaczyć kryzysem itp. Ale takie rzeczy jak turniej raz na rok to mogliby się postarać zrobić przynajmniej poprawnie. Zrobili EVE-GATE, którego właściwie nikt nie używa bo po prostu poza samym pomysłem nic tam generalnie nie ma. Eve GATE to po prostu spalony przez nic pomysł. Pomysł który miał potencjał.

Counting the days in the haze around me

HammerSnake

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #472 dnia: Lipiec 04, 2011, 12:53:30 »
Cytuj
3. Ten po ktorym przez conajmniej kilka dni po przeskoku przez jakakolwiek brame wywalalo wszystkich z gry

To był bardzo dobry dodatek. Ubiłem wtedy parę cloakujących transport shipów  8).

Tyle rzeczy potrafią zjebać, a przypadkiem wyłączyć locala jeszcze im się nie udało.

Cytuj
1. Ten z drzwiami zamiast ship spiningu
2. Ten po ktorym mozna bylo zbudowac outposta za 5b
W sumie who cares jak dla mnie te dwie propozycje, ale z kolei bunt maszyn +1.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2011, 12:59:58 wysłana przez HammerSnake »

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #473 dnia: Lipiec 04, 2011, 13:30:47 »
dobry dodatek był z bugiem autopilota, co się frachty na autopilocie przez lowseki pchały :) kurde, że ja wtedy nie załapałem się na ten prezent :(
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #474 dnia: Lipiec 04, 2011, 15:08:09 »
Tyle rzeczy potrafią zjebać, a przypadkiem wyłączyć locala jeszcze im się nie udało.
Było. Również jako bug  :P
A jak zaczynałem grę, to miałeś opcję włączenia sobie delay na localu, a w zasadzie to domyślnie był włączony i trzeba było pamiętać o wyłączeniu. Krótko to było, ale fajnie się latało... i kampy nie były takie straszne dzięki metodzie strusia...  :P
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

NeX

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #475 dnia: Lipiec 04, 2011, 16:27:43 »
 ;D
...NeX posiada wszechstronną wiedzę z zakresu między innymi: ekonomii, prawa , programowania, kierowania projektami, sprzedaży.
@Syntion - wypieram się całkowicie tylko znajomości programowania. Jestem podręcznikowym amatorem w tym względzie i potrafię samodzielnie co najwyżej sklecić jakieś macro dla bota :P
Prawo też znam o tyle o ile powinien je znać użytkownik stający często przed Sądem z racji wykonywanej pracy. Handel, to niewdzięczna sztuka, a klienci są źli, źli, źli  >:D

  Natomiast nie wiem co prawda jak Ty jesteś dobry w programowaniu gier, ale ja jako użytkownik tegoż oprogramowania i prowadzący już parę shardów w życiu nie widzę powodu do zdziwienia tym, że CCP często popełnia błędy na głównym sofcie i je sprawdza dopiero na graczach. Inne gry całymi miesiącami prowadzą rozgrywki na osobnych serwerach eksperymentując, a potem kopiując najlepsze rozwiązania na pozostałe serwery. EVE takiej możliwości nie ma, bo jej serwer testowy nie jest miejscem normalnej gry. Błędy mnie wkurzają tak jak każdego gracza, ale to nie powód aby nie rozumieć kompletnie pozycji na jakiej stoi CCP. Może to zboczenie związane z samodzielnym prowadzeniem czegoś, a nie tylko typowym dla usera darciem ryja jak mu wszyscy robią źle, ale wolę patrzeć na obie strony barykady. Poczucie rzeczywistości wydaje się wtedy pełniejsze.



Natomiast co do wybierania najgorszego patcha, to najgłupsza gafą było chyba kasowanie boot.ini w winzgrozie. Technicznie niby nic wielkiego, a szok bezcenny :P

Incarna jest natomiast po prostu bublem.

Pynio

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #476 dnia: Lipiec 04, 2011, 17:50:19 »
Jeśli mogę - to najlepszym dodatkiem był jakiś path do Inkursji, który w 5 minut wyłączył mi na zawsze moją 8800 GTX :)

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #477 dnia: Lipiec 04, 2011, 19:02:51 »
A mi GTSa wyłączyły oficjalne sterowniki NVidii z rok temu to było.
Bo programista zapomniał podkręcić obroty wiatraka jak karta się grzała, a "tester" nie sprawdził...

JM

HammerSnake

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #478 dnia: Lipiec 04, 2011, 19:48:06 »
w sumie moja 8600 też się dziwnie zachowywała, ale jak mi się ludzik nie włączył- mogłem poruszać tylko kamerą po kajucie to zwyczajnie wyłączyłem evke. 8) Widać ją uratowałem tym samym hehe.

silvia

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #479 dnia: Lipiec 04, 2011, 22:21:56 »
Wy to macie jakies beznadziejne kompy...

22*c w pokoju, na moim 8800gt 512mb [bardzo grzejaca sie karta ;d ] mam 51*c na gpu, 51*c na pamieci gpu i 37*c w otoczeniu gpu. Albo jestescie pelni "gowna" albo macie naprawde zrypane kompy...

Uzycie gpu przy dwoch klientach, operze, windows 7 z aero i innymi syfami, 30%. Am I awesome?

I jeszcze kilka slow na temat optymalizacji. Nikt z was sie na tym nie zna, wiec prosze... przestancie sie wypowiadac na ten temat. I przestancie porownywac gry na xboxie/ps3 i pc. Nie macie zadnego pojecia jak to dziala. Naprawde... prosze was.

Dziekuje za uwage.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #480 dnia: Lipiec 05, 2011, 13:43:13 »
Moze jestem nadmiernym optymista, ale mi tam sie podoba. Przeciez goscie z CCP nie przyznaja wprost "Sorry, spieprzylismy sprawe, a microtransakcji za p2w itemy nie wprowadzimy, bo widzimy ze nam wylozy to biznes" - chocby dlatego, ze by ich inwestorzy rozerwali na strzepy. A tak i wilk syty, i PR-owa owca troche podreperowana.

Pozdrawiam  milosnikow teorii spiskowych, proponuje wyslac do CCP maila z zapytaniem, czy to nie oni stali za slawnym wybuchem wulkanu rok temu. A kto wie, moze maja tez troche sztucznej mgly. :)

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #481 dnia: Lipiec 05, 2011, 19:53:07 »
Wy to macie jakies beznadziejne kompy...
22*c w pokoju, na moim 8800gt 512mb [bardzo grzejaca sie karta ;d ] mam 51*c na gpu, 51*c na pamieci gpu i 37*c w otoczeniu gpu. Albo jestescie pelni "gowna" albo macie naprawde zrypane kompy...
Dziekuje za uwage.

Zatrzymaj wiatrak na karcie i zobaczymy.
Lub ustaw wyłącznie na minimalne obroty, tak jak zrobiły to sterowniki nvidii.

JM

silvia

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #482 dnia: Lipiec 06, 2011, 00:45:23 »
Robilem referencje do wymagan CQ, a nie sterownikow... czytanie ze zrozumieniem?

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #483 dnia: Lipiec 06, 2011, 08:17:57 »
Wy to macie jakies beznadziejne kompy...
22*c w pokoju, na moim 8800gt 512mb [bardzo grzejaca sie karta ;d ] mam 51*c na gpu, 51*c na pamieci gpu i 37*c w otoczeniu gpu. Albo jestescie pelni "gowna" albo macie naprawde zrypane kompy...

Robilem referencje do wymagan CQ, a nie sterownikow... czytanie ze zrozumieniem?

Oczywiście,
masz rację źle mi się Twój pierwszy post "przeczytał".
 
JM (...)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #484 dnia: Lipiec 06, 2011, 21:18:48 »
Robilem referencje

Co robiłeś?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Alrekus

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #485 dnia: Lipiec 06, 2011, 22:48:36 »
Co robiłeś?

Listy polecające, przecież wiadomo o co chodzi  ::)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #486 dnia: Lipiec 07, 2011, 07:18:24 »
No właśnie nie byłem pewien, bo wydawało mi się, że Mystiq to prawnik, a tu popatrz, najwyraźniej siedzi w katalogach części motoryzacyjnych :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Belm Starr

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #487 dnia: Lipiec 07, 2011, 09:51:23 »
Cytuj
the EVE community revolted with in-game protests and abuse directed at the CCP developers - last week at the Game Horizon event, CEO Hilmar Veigar Pétursson revealed that bullets and baseball bats had been sent to the company's HQ in Iceland - amongst other verbal and in-game economic mischief.

 :o

sc0rp

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #488 dnia: Lipiec 07, 2011, 10:23:06 »
jesli paczka nie byla zaadresowana imiennie to laska na recepcji musiala miec fajna mine jak zobaczyla paczke z rl ammo lol

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #489 dnia: Lipiec 07, 2011, 15:18:21 »
Ja już jednak mam zboczenie. Pierwsza myśl jaka mi przeszła do głowy to to, czy to ammo było faction, i czy emp, phased plama, czy fusion >.<
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy