Autor Wątek: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.  (Przeczytany 125620 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #420 dnia: Czerwiec 30, 2011, 21:06:39 »
I tym pesymistycznym akcentem bym zakonczyl dyskusje, bo nikt juz nic madrzejszego niz ostatnia wypowiedz NeXa raczej nie napisze.

Ewentualnie trzymac kciuki, zeby goscie w CCP doszli do tych samych wnioskow, a nie brneli na sile dalej w failniety projekt.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #421 dnia: Czerwiec 30, 2011, 21:49:50 »
Ok, ale na koniec podsumujmy jeszcze, kto z Was, zwłaszcza tych najbardziej flejmujących zrobił cokolwiek w ramach protestu? Pytam z czystej ciekawości.

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #422 dnia: Czerwiec 30, 2011, 22:25:14 »
Na 99% najwieksi krzykacze nadal oraja paski czy uprawiaja inne PVP :P

laphiel

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #423 dnia: Czerwiec 30, 2011, 23:06:18 »
wikeszosc strzela do czolgow, dali US TDki ;?;

Kha Verti

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kha Verti
  • Korporacja: BSI
  • Sojusz: brak
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #424 dnia: Czerwiec 30, 2011, 23:12:19 »
Ok, ale na koniec podsumujmy jeszcze, kto z Was, zwłaszcza tych najbardziej flejmujących zrobił cokolwiek w ramach protestu? Pytam z czystej ciekawości.

Ja chcąc po dłuższej przerwie wrócić do gry miałem zamiar aktywować 4 konta. Po tym dodatku i komentarzach aktywowałem tylko jedno i będę się przyglądał jak się sytuacja rozwinie.

Btw Witaj Widget kope lat :)

Kha Verti vel dawniej Kha'gr Verti vel Acaris vel ... :P
Kha Verti / BSI / Brak sojuszu

Pynio

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #425 dnia: Czerwiec 30, 2011, 23:52:30 »
anulowałem 3 miesiące płatne z karty + za 2 tygodnie kończy mi się konto i canceluję subskrypcję. Tyle mogę.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #426 dnia: Lipiec 01, 2011, 00:05:44 »
Btw Witaj Widget kope lat :)

No kufa, nie musisz mi tłumaczyć :D. Pamiętam pamiętam :). Powiem nawet, że mój obecny main a ówdziesz alt ma medal T-EXO, który raptem kilka dni temu oglądałem :D

Schwartz

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #427 dnia: Lipiec 01, 2011, 11:44:43 »
Wczoraj mialo byc spotkanie CCP z CSM, ktos wie co z tego wyszlo?


Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #429 dnia: Lipiec 01, 2011, 12:44:54 »
Z bloga wynika, że jest nadzieja i że drama zrobiona przez graczy była potrzebna i jakiś skutek odniosła. Zobaczymy jak to potoczy się dalej jak będzie jakaś konkretna informacja ze strony ccp na temat ich planów.

"Suggestion of the day: adding a "Just Say NO to Virtual Goods" t-shirt to the Noble Exchange, priced higher than a monocle. Is CCP fearless enough to do it?"

Ten fragment bloga szczególnie mi się spodobał, nie wiem czy sam bym nie kupił :P

sc0rp

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #430 dnia: Lipiec 01, 2011, 12:51:01 »
Wczoraj mialo byc spotkanie CCP z CSM, ktos wie co z tego wyszlo?

maja NDA wiec dowiesz sie iirc za pol roku.

AreQ

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #431 dnia: Lipiec 01, 2011, 13:42:20 »
Ten fragment bloga szczególnie mi się spodobał, nie wiem czy sam bym nie kupił :P
Obawiam się że byłby to większy sukces od monokla idący w dziesiątki sprzedanych egzemplarzy i jeszcze bardziej by zachęcił CCP do tego typu inicjatyw ;-)

Goomich

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #432 dnia: Lipiec 01, 2011, 14:35:11 »
Jest już pierwsza ofiara CQ: http://www.rotekapelle.com/killboard/?a=kill_detail&kll_id=54035

Cytat: TimNeilson
funny story, that redeemer pilot is the CEO of LUEcorp, and he died because he refused to dock up because of the new captain's quarters.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #433 dnia: Lipiec 01, 2011, 14:53:27 »
Cytuj
Anyone can shoot themselves in the foot, or the ass, but in this case CCP managed to do both with one shot, which takes real skill.

Dobre. :D

Ale to co ten CSM pisze wyglada optymistycznie i mam nadzieje, ze faktycznie cos z tego wyjdzie.

Sou

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #434 dnia: Lipiec 01, 2011, 16:34:09 »
Czyli zaraz sie okaze ze CPP wytlumaczylo CSM o co im chodzi a CSM po zaakceptowaniu tego bedzie to tlumaczyc juz dalej graczom.

Pozostajemy na kursie!:D

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #435 dnia: Lipiec 02, 2011, 19:08:10 »
http://www.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&bid=935

w skrócie
dla mnie najważniejsze- nie maja ponoć w planach wprowadzać do gry miecza prawdy i innych wpływających na rozgrywkę obiektów, same ciuchy ,skinny do shipów itp
Cytuj
Game-affecting Virtual Goods: We are convinced that CCP has no plans to introduce any game-affecting virtual goods, only pure vanity items such as clothing and ship skins. We have been repeatedly assured that there are no plans for ‘gold ammo', ships which have different statistics from existing common hulls, or any other feared ‘game destroying' virtual goods or services. We have expressed our deep concern about potential grey areas that the introduction of virtual goods permits, and CCP has made a commitment to discuss any proposals that might fall into these grey areas in detail with CSM at the earliest possible stage.

wyłączone drzwi w cq mają byc zastąpione podobną funkcjonalnością jak z przed incarny
Cytuj
Captain's Quarters: We discussed the hardware and lighting issues within the CQ and we were satisfied that they were being addressed. We were pleased when Torfi announced that the current "Disabled Incarna Door" will be replaced with an environment that will provide similar functionality and performance to the pre-Incarna Hangar, and this environment will be available until Incarna performance is similar to pre-Incarna performance. While the final details and timelines have not been worked out, ships will once again spin all over New Eden.

przeciek z fearless to niby lipa i jest odmienny od polityki prowadzonej  przez ccp  zulu i wszystkich świętych.
Cytuj
The Fearless "Greed is Good?" Leak: We accept CCP's position that Fearless is a deliberately controversial internal publication and does not represent the policy of CCP Management or of CCP Zulu, the Senior Producer of EVE Online, nor the direction of game design.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #436 dnia: Lipiec 02, 2011, 19:31:32 »
Cytuj
wyłączone drzwi w cq mają byc zastąpione podobną funkcjonalnością jak z przed incarny
A ciekawe czy pójdzie to w parze z faktem że kiedy incarna off to gra ma żreć mniej zasobów systemowych...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #437 dnia: Lipiec 02, 2011, 19:38:25 »
Cytuj
It is CCP‘s plan that the Noble Exchange (NeX store) will be used for the sale of vanity items only. There are no plans, and have been no plans, as per previous communication and CSM meetings, to introduce the sale of game breaking items or enhancements in the NeX store.
Arnar Hrafn Gylfason
Senior Producer of EVE Online

Czyli mam rozumieć, że nie ma planów sprzedawania "nie vanity" itemów w NeX store, tylko w innym sklepie, który dodadzą do gry???

A tak serio, to wydaje mi się, że taka wypowiedź kończy temat i możemy spać spokojnie.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #438 dnia: Lipiec 02, 2011, 19:41:38 »
A ja już zawsze będę spał z shotgunem pod poduszką, i plexy będę kupował w ostatniej chwili przed śmiercią kont.

Sou

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #439 dnia: Lipiec 02, 2011, 20:17:22 »
Teraz 90% z was nic nie powie. 5% przyzna sie zachowalo sie jak idioci a pozostale 5% bedzie dalej twierdzilo ze CCP chcialo wprowadzic shipy za $ a teraz zatuszowali sprawe ;D


Mozecie juz smialo klekac do miecza CCP i grac dalej :]

Kara Mon

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #440 dnia: Lipiec 02, 2011, 20:18:44 »
W sumie co by nie gadac to ten caly strajk graczy dal jakis efekt. Na razie sa tylko slowa, zobaczymy co bedzie dalej. Zebysmy tak w naszym pieknym kraju zawiesic subskrybcje do skarbowego to moze tez by zaczelo sie dziac cos pozytywnego  :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2011, 20:36:48 wysłana przez Kara Mon »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #441 dnia: Lipiec 02, 2011, 20:37:18 »
Teraz 90% z was nic nie powie. 5% przyzna sie zachowalo sie jak idioci a pozostale 5% bedzie dalej twierdzilo ze CCP chcialo wprowadzic shipy za $ a teraz zatuszowali sprawe ;D


Mozecie juz smialo klekac do miecza CCP i grac dalej :]
Wybieram opcję numer 3 w której patrzę sie na Ciebie jak na idiotę który wierzy że CCP mialo dokładnie takie plany jak to przedstawiło w umowie z CSM
W sumie co by nie gadac to ten caly strajk graczy dal jakis efekt. Na razie sa tylko slowa, zobaczymy co bedzie dalej. Zebysmy tak w naszym pieknym kraju zawiesic subskrybcje do skarbowego to moze tez by zaczelo sie dziac cos pozytywnego  :D
Np wycofali się z pozycji że stary hangar nie będzie przywrócony

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Pynio

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #442 dnia: Lipiec 02, 2011, 20:41:28 »
Teraz 90% z was nic nie powie. 5% przyzna sie zachowalo sie jak idioci a pozostale 5% bedzie dalej twierdzilo ze CCP chcialo wprowadzic shipy za $ a teraz zatuszowali sprawe ;D


Mozecie juz smialo klekac do miecza CCP i grac dalej :]

A co mam do cholery chwalić i gdzie mam się podpisać jako idiota? Na razie to Ciebie po raz kolejny zrobili w balona - bo rzuciłeś się na te parę zdań od nich jak na jakąś (nie będę pisał)... Jak zobaczę to uwierzę a potem będę dziełił przez 10 to o czym piszą - proste...

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #443 dnia: Lipiec 02, 2011, 20:52:54 »
A co mam do cholery chwalić i gdzie mam się podpisać jako idiota? Na razie to Ciebie po raz kolejny zrobili w balona - bo rzuciłeś się na te parę zdań od nich jak na jakąś (nie będę pisał)... Jak zobaczę to uwierzę a potem będę dziełił przez 10 to o czym piszą - proste...

Ma też monokla. I jeszcze śmie komuś mówić o całowaniu czegoś CCP  ;D

Pynio

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #444 dnia: Lipiec 02, 2011, 21:45:13 »
Ja mam monokla? Gadasz jak Macierewicz i Kaczyński :)

Kara Mon

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #445 dnia: Lipiec 02, 2011, 21:57:48 »
Moncola dla wszystkich  jak mawial Tusk !!

Pynio

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #446 dnia: Lipiec 02, 2011, 22:53:38 »
Kara... a co ty masz w "podpisie"? Widzę Incarna? Superrrrrrrrrrrrrrr

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #447 dnia: Lipiec 03, 2011, 03:24:16 »
Na pewno ma tam cos zboczonego... chyba widze goly brzuch!

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #448 dnia: Lipiec 03, 2011, 08:25:11 »
Ja mam monokla?

Nie Ty, tylko Sou.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #449 dnia: Lipiec 03, 2011, 09:10:41 »
Kara... a co ty masz w "podpisie"? Widzę Incarna? Superrrrrrrrrrrrrrr

Ychy, problem jest taki ze na roznych monitorach roznie widac, jeden widzi dobrze drugi zle . Tam na srodku przed drzwiami lezy osoba plci zenskiej z papierosem w rece. Dlaczego lezy? Moze w leb dostala albo pijana , ja nie wnikam  ;D

Na pewno ma tam cos zboczonego... chyba widze goly brzuch!

Dupe widzisz a nie brzuch  ;D zaslonieta w wiekszosci spódnica ale widzisz.


Btw ciekawe podejscie CCP jest do wydajnosci klienta , zamiast poprawiac wydajnosc to za jakis czas podadza minimalne wymagania sprzetowe dla wielu klientow na 1 komputerze , wprost genialne rozwiazanie  :-\
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2011, 10:01:55 wysłana przez Kara Mon »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #450 dnia: Lipiec 03, 2011, 10:18:13 »
Btw ciekawe podejscie CCP jest do wydajnosci klienta , zamiast poprawiac wydajnosc to za jakis czas podadza minimalne wymagania sprzetowe dla wielu klientow na 1 komputerze , wprost genialne rozwiazanie  :-\

To smutna pecetowa rzeczywistość. Na konsoli ma działać perfekt albo w ogóle. Na PC jak developerzy są leniwi lub po prostu nie chcą ponosić dodatkowych kosztów to mówią - masz kiepski sprzęt. Nie znam przypadku, gdzie było by inaczej.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #451 dnia: Lipiec 03, 2011, 10:59:13 »
Do niedawna w eve tak było. Bardzo długo gra dzialała na nawet słabych maszynach...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

NeX

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #452 dnia: Lipiec 03, 2011, 15:35:16 »
 ;D

  JPKM... Unreal engine działa na 15 letnich maszynach i lepiej wygląda niż Incarna, a CCP w martwym trybie gdy nie ma animacji twarzy itp ujów mujów zarzyna komputery nicością. Geniusz tą Matarską kanciapę projektował chyba i zaszył tam nie wiadomo jakie cuda niewidy, tylko przez braki w oświetleniu nikt nie może ich dostrzec  :o

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #453 dnia: Lipiec 03, 2011, 16:26:22 »
Wiecie właśnie sobie uświadomiłem, że CCP zrypało te płatności, i chyba CV do nich napiszę, bo wiem jak od Was wyciągnąć górę kasy :)

1. Plex miesięcznie za stary hangar!
2. Plex miesięcznie za możliwość obracania statkiem!
3. Plex miesięcznie za suport starszych kart graficznych!
4. ITD


:)

a im chce się spodnie i monocle wymyślać :)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions