Autor Wątek: Drugie konto, jak rozwijać?  (Przeczytany 3027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Drugie konto, jak rozwijać?
« dnia: Czerwiec 22, 2011, 14:00:11 »
Niedługo będę musiał przedłużyć konto w EVE i coraz częściej chodzi mi po głowie aby stworzyć drugie konto (bo non stop słyszę że 2 bardzo się przydają) korzystając z buddy programu i w ten sposób dostając 2 przedłużenia za jednego plexa (jest to w ogóle legalne? ccp ma coś przeciwko taki praktykom?).

I teraz właśnie mam problem. Nie mam za bardzo pomysłu jak je rozwijać. Dla przykładu mój main to Amarr i chce nim skupić się głównie na PVP, skilluje amarskie bsy, gunnery, wcześniej też missile i shield pod Drake itp.
Jak więc powinienem dobrać alta? Pod produkcje (bo np na rakiety do drake wydałem już krocie)? Logistyki by na 2 konta robić misje (pomysł zaczerpnięty topicu z garażowni)? A może exploring lub jeszcze coś innego co jest "must have" ale niekoniecznie na mainie? Pytania może głupie ale hmm, nie bardzo wiem w którą stronę warto pójść :/

Aha, i czy rasa powinna być z tej samej "grupy (np amarr/caldari, minmatar/gallente) czy nie ma to żadnego znaczenia?

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Drugie konto, jak rozwijać?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2011, 14:02:43 »
Rasa nie ma znaczenia.

A co do pytania w jakim kierunku powinienes pojsc to najlepiej zastanow sie czym poza pvp chcialbys sie zajmowac w EVE i w tym kierunku skilluj alta  :P
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

sc0rp

  • Gość
Odp: Drugie konto, jak rozwijać?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2011, 14:59:47 »
Skoro nie wiesz do czego moglbys go uzyc tzn. ze jeszcze nie pora na rozwijanie alta. Ja na jednym koncie toczylem sie przez jakies poltora roku, a w szczycie mialem 11 kont teraz tocze sie na 3.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Drugie konto, jak rozwijać?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2011, 15:09:14 »
Hmm, ale w sumie tragarz by mi się przydał bo faktycznie czasem mam problem z gratami a zawsze to na razie free miesiąc tak czy inaczej.

Mam jeszcze pytanie odnośnie trade między altem/mainem. Jest jakiś sposób aby udostępnić altowi sprzęt bezpośrednio na stacji (tzn dać mu dostęp do Items) czy też jedynie trade/contract?

Goomich

  • Gość
Odp: Drugie konto, jak rozwijać?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 22, 2011, 15:12:26 »
Kontraktem.
Jeśli zrobisz alta carrierowicza, to zaraz będzie potrzebował trzecie konto. :P

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Drugie konto, jak rozwijać?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 22, 2011, 15:15:48 »
1 konto wystarczy.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Drugie konto, jak rozwijać?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 22, 2011, 15:16:24 »
Kontraktem.
Jeśli zrobisz alta carrierowicza, to zaraz będzie potrzebował trzecie konto. :P

Do?

Goomich

  • Gość
Odp: Drugie konto, jak rozwijać?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 22, 2011, 15:19:22 »
Do dwóch altów na cyna i trzeciego do czegośtam.

observer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kesmond
  • Korporacja: Shocky Industries
  • Sojusz: A4
Odp: Drugie konto, jak rozwijać?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 22, 2011, 16:27:15 »
Drugie konto raczej robi się wtedy kiedy jest potrzebne, jesteś w 0.0, czy wh możesz potrzebować scouta, jesteś górnikiem, przydał by się transport, najlepiej jeszcze taki dający bonus jakimś mining linkiem, chcesz mainem walczyć, to może niech alt zarabia. Szybko i dużo zarobić mając mało sp można chyba tylko w milicji, ewentualnie można się bawić w latanie po low sec/wh na 2 konta i skanowanie. Ogólnie jedno konto zwykle wystarcza, ale na 2 często bywa łatwiej.