Autor Wątek: Witam wszystkich władców kosmosu  (Przeczytany 6113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kolec

  • Gość
Witam wszystkich władców kosmosu
« dnia: Czerwiec 10, 2011, 20:11:47 »
Chciałem się przywitać, gram w EVE od 2009 roku. Do tej pory robiłem misje i skanowałem za anomaliami w hisecu ale chyba już czas znaleźć jakiś corp i zasmakować życia w 0.0 i pvp :)

Ciupek

  • Gość
Odp: Witam wszystkich władców kosmosu
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2011, 22:42:38 »
hmm w 0.0 jest tak samo :) misje i skanowanie anomalek :) tylko przy przeskoku prze gate jest trudniej bo cos moze cie zabic po drugiej stronie i to na pewno nie beda raty :)

Melisanda Armida

  • Team Techniczny
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Korporacja: VIDE
Odp: Witam wszystkich władców kosmosu
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2011, 00:43:58 »
Chciałem się przywitać, gram w EVE od 2009 roku. Do tej pory robiłem misje i skanowałem za anomaliami w hisecu ale chyba już czas znaleźć jakiś corp i zasmakować życia w 0.0 i pvp :)
Witam,
Jako jeden z Wladcow Kosmosu zadam podania stanu walleta i przyblizonej wartosci asetsow. Po zweryfikowaniu danych i pobraniu stalej oplaty w wysokosci jedynie 30% masz mozliwosc wstapienia do grona szlachetnych Wladcow kosmosu.
Pozdrawiam,

Wladca kosmosu Stela Armida (oficer rekrutacyjny)
* Lubie czasami poprzeklinac

memlacz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: memlacz
  • Korporacja: EX BUFU
Odp: Witam wszystkich władców kosmosu
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 11, 2011, 05:09:49 »
Witam,
Jako jeden z Wladcow Kosmosu <-- to mnie rozjebało
Wladca kosmosu Stela Armida (oficer rekrutacyjny)    LoL

A poważnie to ogarnij jakiś mały piracki corp coś się poducz a póżniej próbuj się dostać do BUFU może ktoś się nad tobą zlituje...

Starakopara

  • Gość
Odp: Witam wszystkich władców kosmosu
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2011, 07:26:27 »
Jako kolejny władca kosmosu witam Cię Kolec na drodze do władania Nowym Edenem :). W przeciwieństwie do Steli zadowolę się skromnymi 15% wartości Twoich assetów ;D

a tak na poważnie to witaj na trollowym centralowym pokładzie, gdzie zwykłe rzeczy nie zdarzają się zbyt często :)

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Witam wszystkich władców kosmosu
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2011, 12:33:05 »
A poważnie to ogarnij jakiś mały piracki corp coś się poducz a póżniej próbuj się dostać do BUFU może ktoś się nad tobą zlituje...

bufu - cel i marzenie każdego gracza :)
Some Men Just Want to Watch the World Burn

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Witam wszystkich władców kosmosu
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 11, 2011, 12:56:53 »
BUFU - marzenie, każdego władcy kosmosu --- leżeć na plaży wraz z innymi chłopakami (bez kobiet w około - a raczej z jedną Rashlą ];PPPP)

lkasprzak

  • Gość
Odp: Witam wszystkich władców kosmosu
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 12, 2011, 02:09:23 »
bufu - cel i marzenie każdego gracza :)

lol

ogarnij jakiś mały piracki corp

o tototo :)

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Witam wszystkich władców kosmosu
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 12, 2011, 02:24:08 »
mały piracki korp = mało wszystkiego, mało walki, mało różnorodności, mało partycypacji, mało...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2011, 02:31:07 wysłana przez Nitefish »

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Witam wszystkich władców kosmosu
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 12, 2011, 11:04:41 »
Do tej pory robiłem misje

Moze mi powiesz jak sie robi Massive Attack vs Serpentis, bo nie moge nic tam namierzyc i nie wiem co sie dzieje z moim statkiem...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Witam wszystkich władców kosmosu
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 12, 2011, 11:07:05 »
mały piracki korp = mało wszystkiego, mało walki, mało różnorodności, mało partycypacji, mało...

Wyjaśniając oburzenie pewnej osoby powyższym postem okraszone podejrzeniem o osobistą wycieczkę rozwijam myśl:

- im mniejszy korp, tym ciężej zebrać aktywnych ludzi o tej samej porze, nie licząc sytuacji w której korp składa się z noliferów. Doliczając do tego czas na zarabianie kaski i inne takie nie wygląda to wesoło. Innymi słowy partycypacja jest mała.
- im mniejsza partycypacja tym mniej walki, nie licząc oczywiście solo ale nie po to idzie się do jakiegoś korpa żeby latać 90% czasu samemu.
- im mniejszy korp tym ciężej uformować różnorodne gangi bo nie ma do tego liczb lub skillsów

Niestety to się sprawdza w 99% korpów w Eve.

Platfusek

  • Gość
Odp: Witam wszystkich władców kosmosu
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 12, 2011, 15:07:25 »

- im mniejszy korp, tym ciężej zebrać aktywnych ludzi [..]

- im mniejsza partycypacja [..]

Niestety to się sprawdza w 99% korpów w Eve.

Bez przesady. To że masz doświadczenia jedynie z korpami z dupy ma się nijak do rzeczywistości w eve. Jest bardzo WIELE korpów które nie mają takich problemów a są małe. Wszystko zależy od ludzi, jeżeli lubią pvp i im sie chce to nawet 10os korp dużo potrafi, a jeżeli w korpie jest banda kerbirni która jedyne co umie to się whorowac na trzeciego pod gejtem, to niestety z takiego syfu i salomon nie nabije.

Zmień otoczenie, spróbuj się dostać do prawdziwego pvp korpa który robi pvp a nie pve to ci się oczy otworzą.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Witam wszystkich władców kosmosu
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 12, 2011, 18:27:28 »
Bez przesady. To że masz doświadczenia jedynie z korpami z dupy ma się nijak do rzeczywistości w eve. Jest bardzo WIELE korpów które nie mają takich problemów a są małe. Wszystko zależy od ludzi, jeżeli lubią pvp i im sie chce to nawet 10os korp dużo potrafi, a jeżeli w korpie jest banda kerbirni która jedyne co umie to się whorowac na trzeciego pod gejtem, to niestety z takiego syfu i salomon nie nabije.

Zmień otoczenie, spróbuj się dostać do prawdziwego pvp korpa który robi pvp a nie pve to ci się oczy otworzą.
ktoś musiał cię mocno skrzywdzić :)

kamel

  • Gość
Odp: Witam wszystkich władców kosmosu
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 13, 2011, 09:59:17 »
ktoś musiał cię mocno skrzywdzić :)

Pewnie CCP ;p

Kolec

  • Gość
Odp: Witam wszystkich władców kosmosu
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 24, 2011, 03:30:42 »
Witam po przerwie,

byłem na urlopie i nie miałem jak odpisać na Wasze posty, dziekuje za rady i za trole...

podczas mojej nieobecności dostałem prywatną wiadonmość od osoby z LFN'u i tutaj pada pytanie czy warto tam iść, ew. co możecie mi powiedzieć na temat c0venu, bufu, j-n i vudu?

Pozdrawiam serdecznie

ps. rozumiem, ze centrala to wielka trollownia ale juz mam swoje lata i prosilbym o konstruktywne odpowiedzi

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Witam wszystkich władców kosmosu
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 24, 2011, 09:26:22 »
ps. rozumiem, ze centrala to wielka trollownia ale juz mam swoje lata i prosilbym o konstruktywne odpowiedzi

Zatem na tyle dyplomatycznie na ile potrafię:

Vudu - Piraci. Generalnie to słowo chyba najlepiej odwzorowuje ducha korporacji. Polowania w low secu, wormholach, ransomy i gwarantowany -10.0 security status.

C0ven - Jedyny polski sojusz z sovem. Znajduje się w symbiotycznej koalicji wraz z rosyjskim Stain Empire, oraz jest częścią składową szeroko rozumianego "południa".  Duże floty, duże bitwy, rekompensaty za statki stracone w akcjach sojuszu, stosunkowa łatwość w zarabianiu pokaźnej ilości isków, ale za to również obowiązek stawiania się na CTA. Qui pro quo.

Bufu - Korporacja składająca się z ludzi, którzy za cel postawili sobie bić się w stosunku 1 do x, gdzie x>1 :). Latanie w przemyślanych, choć czasem wymagających pod względem sp flotach.

J-N - Nie wiem, nie znam, nie wypowiadam się i to najlepsze co mogę o nich powiedzieć na podstawie jedynie pewnych postów, których treści niekoniecznie popieram. Na plus mogę jedynie powiedzieć, że startowali od  0 a dziś mają 67 członków, co jest w moim przekonaniu pewnym istotnym sukcesem.

LFN - Niby mam ten corp w mojej historii zatrudnienia, ale z tego co wiem zmieniło się praktycznie wszystko. Od zarządu, poprzez składową, a na tickerze sojuszu kończąc, zatem jak wyżej - Nie wiem, nie znam, nie wypowiadam się.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

laphiel

  • Gość
Odp: Witam wszystkich władców kosmosu
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 24, 2011, 16:48:02 »
zapomniales napisac o shoki, co siedzi sobie i gryzie skalki w hi, okazyjnie klepiac ludzi

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Witam wszystkich władców kosmosu
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 24, 2011, 17:01:24 »
zapomniales napisac o shoki, co siedzi sobie i gryzie skalki w hi, okazyjnie klepiac ludzi

Nie wymieniłem bardzo wielu polskich aliansów i korporacji. Opisałem tylko moje wrażenia odnośnie tylko tych wymienionych przez Kolca.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2011, 17:14:45 wysłana przez Ptysiu »
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Witam wszystkich władców kosmosu
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 25, 2011, 11:18:37 »
A gdzie jest nasz dyrektor od PRu... a stop, nie mamy takiego, jako 'dresy bez honoru' wolimy latać z 'bejsbolem' i pałować napotkane hosty :P
Tak czy inaczej jak rozważasz dołączenie to zapraszamy na priv albo na TSa, pogadać niezobowiązująco zawsze można. :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2011, 11:28:03 wysłana przez Centurion »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Witam wszystkich władców kosmosu
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 25, 2011, 11:34:37 »
[admin]Chciałbym przypomnieć że dział rekrutacyjny jest kilka pięter niżej i są tam zarówno informacje o korporacjach, jak i miejsce do zadawania pytań[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.