Eve Online > Incursions

Incursion 1.6

<< < (7/8) > >>

Jonas:

--- Cytat: observer w Czerwiec 05, 2011, 10:32:51 ---Zapomniałem napisać o tym, że ctrl również wyłancza. Wczoraj jak już opanowałem obsługę tego błędu, to bardzo mi się spodobało zbieranie śmieci noctisem z jego użyciem. Mogli by to zostawić, ale dać pod inny klawisz i opcje w menu wyłanczającą definitywnie.

--- Koniec cytatu ---
Co mieliby zostawić? Przecież bug jest taki, że lockujesz wszystko na co klikniesz, bo gdzieś tam wcześniej nacisnąłeś ctrl. Normalnie skrót klawiszowy działa tak, że naciskasz ctrl i klikasz cel do zalockowania, puszczasz ctrl i wszystko gra. Przy defaultowym ustawieniu klawiszy ponowne naciśnięcia ctrl i kliknięcie zalockowanego celu zdejmuje locka. Ja sobie ten default zmieniłem na Shift+Ctrl i klik i wszystko działa(ło) świetnie.

observer:
Defaultowe ustawienie na unlock target to Shift+Ctrl i kliknięcie, nic nie potrzeba zmieniać. Napiszę inaczej o co mi chodzi z tym bugiem: Na klawiaturze są klawisze Shift i Caps Lock, do tego patcha targetowanie działało tak jak pisanie dużych liter ze Shiftem, bug sprawia, że działa jak przy użyciu Caps Lock, a ja bym chciał, żeby były obie opcje do wyboru :)

Ginandel:
W skrótach są obie opcje, tylko nie wiedzieć czemu działają tak samo  >:D

Jonas:

--- Cytat: observer w Czerwiec 06, 2011, 16:14:22 ---Defaultowe ustawienie na unlock target to Shift+Ctrl i kliknięcie, nic nie potrzeba zmieniać. Napiszę inaczej o co mi chodzi z tym bugiem: Na klawiaturze są klawisze Shift i Caps Lock, do tego patcha targetowanie działało tak jak pisanie dużych liter ze Shiftem, bug sprawia, że działa jak przy użyciu Caps Lock, a ja bym chciał, żeby były obie opcje do wyboru :)

--- Koniec cytatu ---
Jednym słowem przytrzymanie shifta czy ctrl i kilkakrotne kliknięcie jest problematyczne dla kolegi?  ;D

Ale mniejsza z tym, grunt, że dzisiejszy patch Incursion 1.6.1 ten problem ma rozwiązać.

Doom:

--- Cytat: Jonas DaVerde w Czerwiec 07, 2011, 10:07:22 ---Ale mniejsza z tym, grunt, że dzisiejszy patch Incursion 1.6.1 ten problem ma rozwiązać.

--- Koniec cytatu ---
\o/ wreszcie.
Już myślałem ze będę musiał jednemu mojemu altowi dać ostrzegawczy strzzał w glowę za notoryczne szczucie dron na tengulca maina, zamiast rozkazu orbity :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej