Autor Wątek: Lista skili  (Przeczytany 2305 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cyberpunk

  • Gość
Lista skili
« dnia: Maj 26, 2011, 11:48:59 »
Witajcie,

mam pytanie, czy istnieje możliwość sprawdzenia listy skili jakie mam wytrenowane ?
Dodam że konto mam nie aktywne w tym momencie, a po re-instalu win7 straciłem program Evemon, gdzie miałem APi

jest jakiś sposób na to ?

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Lista skili
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2011, 11:51:30 »
Witajcie,

mam pytanie, czy istnieje możliwość sprawdzenia listy skili jakie mam wytrenowane ?
Dodam że konto mam nie aktywne w tym momencie, a po re-instalu win7 straciłem program Evemon, gdzie miałem APi

jest jakiś sposób na to ?

Hmmm... o ile pamiętam aktywność konta nie ma znaczenia. Choć mogę się mylić....
Zainstaluj EVEMona, ściągnij jeszcze raz postać - podając API - API jest dostępne nawet jak postać nie ma aktywnej subskrybcji chyba..?
I będziesz wiedział.
Nie działa to w ten sposób ??

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Lista skili
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 26, 2011, 11:52:44 »
Bez aktywacji konta raczej się nie da. No chyba, że gdzieś odszukasz jakieś stare kopie plików jakie zasysa EVEMon.
Ewentualnie jak gdzieś wrzucałeś na jakiś serwis swojego chara, to tam może być dostępna ostatnia wersja.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Lista skili
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 26, 2011, 12:25:04 »
Eve mon dziala na zasadzie regularnego sprawdzania API, jesli po formacie nie masz backupu charów (można takie coś w plik zrzucić) to wbicie starego api nic nie da ponieważ dostaniesz komunikat o niemożnosci połoączenia  / weryfikacji czy czegoś tam, pobranie danych o kontach następuje dopiero po tym więc jak Dormio pisał opcją zostaje jedynie jakaś baz charów jeśli kiedykolwiek sie w czymś takim rejestrowaleś i nie zmienileś api od tamtego czasu

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.