Autor Wątek: Pytanie o NOS  (Przeczytany 2672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zgudi

  • Gość
Pytanie o NOS
« dnia: Maj 20, 2011, 14:23:05 »
Z NPC nie można wyssać capa, ale czy można za pomocą takiego NOS-A , np Heavy Nosveratu II czy tez innego Energy Vampire tankować sobie capa??

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Pytanie o NOS
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 20, 2011, 14:28:25 »
Tak możesz sobie regenerować capa z nich (to dość częsta zabawa, że ktoś wkłada w hi nos-a i ssie z najbliżej latającej frytki cap)

Zgudi

  • Gość
Odp: Pytanie o NOS
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 20, 2011, 14:38:58 »
Wielkie dzięki  ;D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pytanie o NOS
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 20, 2011, 18:33:08 »
Uwaaj tylko na jedną rzecz. NPC capacitora nie uzywają, ale w momencie w którym zdrenujesz mu tyle capa że procentowo będziecie mieć tyle samo, przestaniesz dostawać cap. Neut i vampir nie wyłączają się jak celowi skonczy się cap wiec nawet nie bardzo wiesz kiedy przestajesz go otrzymywać a zaczynasz tracić z tego powodu

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Pytanie o NOS
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 20, 2011, 20:45:12 »
Uwaaj tylko na jedną rzecz. NPC capacitora nie uzywają, ale w momencie w którym zdrenujesz mu tyle capa że procentowo będziecie mieć tyle samo, przestaniesz dostawać cap. Neut i vampir nie wyłączają się jak celowi skonczy się cap wiec nawet nie bardzo wiesz kiedy przestajesz go otrzymywać a zaczynasz tracić z tego powodu

Nosowanie krzyżyków pochodzi jeszcze sprzed pierwszego nanonerfa, a że nie słyszałem o zmianach (nie żebym się specjalnie przysłuchiwał), to sprostuję/zagmatwam:

1. Nosowało się enpeca, po czym enpec tracił capa i przestało dochodzić prądzik. To nie ma nic wspólnego z nową mechaniką PVP, w której Można wyciągać capa, tylko i wyłacznie, gdy cel ma go więcej (w procentach) niż ty.
2. Enpece nie używają capa, więc nie ma sensu używanie na nich neuta.
3. Nosy też nie, więc jak się ssa, to się nie traci, w najgorszym wypadku nie zyskuje się.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pytanie o NOS
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 20, 2011, 20:53:08 »
Tak czy siak, nos na jednym npc działa tylko jakis czas, potem trzeba zmienić "bateryjkę"

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • Gość
Odp: Pytanie o NOS
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 20, 2011, 23:14:24 »
to lipa, miałem nadzieję że bateryjka jest niewyczerpalna,

P.S. ciekawe kto usunął mój wątek o bhaalgornie, do niego potrzebne mi były wszystkie te informacje, ja tam pisałem poważnie, inni mnie przetrolowali jak szmatę.

sc0rp

  • Gość
Odp: Pytanie o NOS
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 20, 2011, 23:27:29 »
P.S. ciekawe kto usunął mój wątek o bhaalgornie, do niego potrzebne mi były wszystkie te informacje, ja tam pisałem poważnie, inni mnie przetrolowali jak szmatę.

Ktos kto mial olej w glowie?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pytanie o NOS
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 20, 2011, 23:44:17 »
Cytuj
P.S. ciekawe kto usunął mój wątek o bhaalgornie, do niego potrzebne mi były wszystkie te informacje, ja tam pisałem poważnie, inni mnie przetrolowali jak szmatę.
Nawet na piwo ze znajomymi człowiek nie może wyjść, jeśli nie chce sie bać co zastanie po powrocie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • Gość
Odp: Pytanie o NOS
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 21, 2011, 00:10:23 »
dobra, psieplasiam  :-[ (moja dusza jest skruszona aż do cna)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pytanie o NOS
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 21, 2011, 09:54:19 »
kiedyś to były NOSy! 

"Dziaaaaadkuuuu, a jak to było przed wojną?" :)
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2011, 10:55:13 wysłana przez SokoleOko »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pytanie o NOS
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 21, 2011, 10:03:42 »
Dużo lepiej bo takie młokosy jak ty nie wpieprzały sie wszędzie ze swoim zdaniem ;D ;D ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Pytanie o NOS
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 21, 2011, 12:00:37 »
kiedyś to były NOSy! można było wysysać do 0, amarrskie rekony siały postrach i zniszczenie,

Dalej sieją.