Autor Wątek: Drony do walki elektronicznej i obronnej  (Przeczytany 7566 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dagorian

  • Gość
Drony do walki elektronicznej i obronnej
« dnia: Maj 19, 2011, 19:39:56 »
Witam, poszukuje pewnego typu dron do walki elektronicznej:

- jakim rodzajem dron mógłbym wyjść z warp distabilizera, prosiłbym o jakąś konkretny typ

-jakim rodzajem dron mógłbm się bronic przeciw fregatom które skracają do mnie dystans poniżej 5km a sam walczę.  Amarrskim krążownikiem Maller i używam  bemów więc jak podlecą do mnie to pojawiają się spore problemy z zniszczeniem ich, prosiłbym również o jakieś konkretne modele.

-jaki rodzaj wyrzutni dron mogę zamontować do krążownika Maller?

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Drony do walki elektronicznej i obronnej
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2011, 19:41:23 »
EC-300 / EC-600 / EC-900

W kolejności od małych do dużych

ps. Maller o ile pamiętam nie może przenoście wcale dron i te drony jedynie działają na ludzi a nie npc-e (to tak mimochodem dodałem), tak samo jak nie możesz NPC-a zneutować.

Dagorian

  • Gość
Odp: Drony do walki elektronicznej i obronnej
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2011, 19:43:32 »
A to nie wystarczy zamontować Drone Bay?

Dagorian

  • Gość
Odp: Drony do walki elektronicznej i obronnej
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 19, 2011, 19:56:57 »
Dzięki za strolowanie na noobgarden  :P , a teraz może mi ktoś powiedzieć jak wystrzeliwać drony lub uaktywniać je w trakcie walki z pokładu krążownika?

Zgudi

  • Gość
Odp: Drony do walki elektronicznej i obronnej
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2011, 20:02:37 »
jak to nazywasz trollowaniem to jak mam pomagać?? klikasz prawym na statek i wybierasz drone bay, potem w okienko wrzucasz zakupione drony, i to okienko pojawia ci się samorzutnie jak wydokowujesz statkiem pełnym dron.
Na  kwadracik z kreseczkami - symbol menu - w lewym górnym rogu okienka klikając masz opcje zachowania się dron.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Drony do walki elektronicznej i obronnej
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 19, 2011, 20:02:49 »
O jakim trollowaniu ty mówisz? Drone Bay się nie montuje. Statek albo go ma albo nie (bo o capitalach tu raczej nie mówimy). Jeżeli twój statek nie posiada drone bay to nie możesz używać dronek.

Jeżeli masz statek z drone bay to będąc na stacji klikasz prawym na statku, dajesz Open Drone Bay i tam wsadzasz drony jakie chcesz. Kiedy już masz załadowane drony wylatujesz ze stacji i pojawi ci się nowe okienko z twoimi dronkami. Klikasz na nich prawym i wybierasz Launch drones. I to tyle.

Napisz o jaki ci statek chodzi to będzie przynajmniej wiadomo czy możesz załadować do niego dronki.

EDIT:
Niedobry Zgudi mnie ubiegł  :P

Dagorian

  • Gość
Odp: Drony do walki elektronicznej i obronnej
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 19, 2011, 20:06:03 »
Już zaczynam coś rozumieć :) - na początku sądziłem że drony może używać każdy statek.

Czy dam rady używać drony w krążowniku Maller?

Goomich

  • Gość
Odp: Drony do walki elektronicznej i obronnej
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 19, 2011, 20:07:25 »
A to nie wystarczy zamontować Drone Bay?

Nie da się zamontować drone bay, to cecha każdego statku, która jest niezmienna. Jeżeli chcesz podronować spróbuj Omena, albo Arbiratora.

Dzięki za strolowanie na noobgarden  :P,

Zgudim się nie przejmuj, jest tylko odrobinę mniej nubiasty niż ty.

a teraz może mi ktoś powiedzieć jak wystrzeliwać drony lub uaktywniać je w trakcie walki z pokładu krążownika?

Gdy masz statek, który może ich używać (ma drone bay większy niż 0m3 oraz bandwidth), wtedy w oknie fitowania statku będziesz miał taki przycisk . Klikasz go i wrzucasz tam drony tak samo jak do cargo. Ewntualnie klikasz prawym na statku i klikasz drone bay.

Po wydokowaniu, pojawi ci się nowe okienko, właśnie z tymi dronami. Prawym na tych dronach, launch, potem namierzasz to co chcesz zaatakować i znowu prawym na wystrzelonych dronach i engage. Po akcji klikasz return and dock.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Drony do walki elektronicznej i obronnej
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 19, 2011, 20:10:17 »
Już zaczynam coś rozumieć :) - na początku sądziłem że drony może używać każdy statek.

Czy dam rady używać drony w krążowniku Maller?

Mallererem nie da się używać dronek

Dagorian

  • Gość
Odp: Drony do walki elektronicznej i obronnej
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 19, 2011, 20:15:13 »
Czy ten przycisk nazywa się Launcher Hardpoints?

HammerSnake

  • Gość
Odp: Drony do walki elektronicznej i obronnej
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 19, 2011, 20:27:05 »
1. http://imageshack.us/photo/my-images/192/omenwq.jpg/

2. http://imageshack.us/photo/my-images/51/omen2.jpg/

Do dronebaya wrzucasz drony. Jak wydokujesz to masz panel po prawej stronie do ich obsługi.

Dagorian

  • Gość
Odp: Drony do walki elektronicznej i obronnej
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 19, 2011, 20:28:29 »
Znalazłem, chyba się rzeczywiście w 100% nadaje do tego działu - w końcu znalazłem .... mój Maller ma tam 0.0/0.0. Dobra dzięki już dam sobie rade przynajmniej z tym....

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Drony do walki elektronicznej i obronnej
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 19, 2011, 22:47:53 »
Poza wyjaśnieniem gdzie się znajduje drone bay i że nie można go po prostu zamontować to ... na pytanie Kolegi jako pierwszy odpowiedziałem podając nazwy dron ich wielkość i wyjaśniłem, że rzeczony Maller nie posiada w/w bay-a.

ps. Nawet nadmieniłem, że drony ECM nie działają na NPC-e. Nie było takiego pytania ale zapewne by padło.

Dagorian

  • Gość
Odp: Drony do walki elektronicznej i obronnej
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 20, 2011, 16:46:39 »
Dobra,   dziękuję wam  za młotkowe wyjaśnienie które nawet ja potrafiłem zrozumieć, teraz już wiem czego szukać.
Zgudi przepraszam za niewłaściwe zrozumienie twojego pierwszego posta, czytając go dokładnie nie może być mowy o żadnym trolowaniu  ;), oprócz pierwszej uwagi o  Drone Bay  :) , reszta zawierała przydatne informacje odnośnie używania dron ale niestety nie posiadam jeszcze i chyba nie posiądę nigdy tego minimum IQ żeby czytać ze zrozumieniem - rozumiem tylko pismo obrazkowe  a to nie do końca  jak już reszta forumowiczów zauważyła potrzebowałem aż 2 obrazków aby załapać o co chodzi.   :P



 

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Drony do walki elektronicznej i obronnej
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 26, 2011, 17:05:37 »
Na Zgudiego i Jego Pomysły trzeba brać dużą poprawkę albo traktować ... jako swoistą i dość wyszukaną formę humoru.