Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 2020 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Amanlu

  • Gość
Witam
« dnia: Maj 15, 2011, 08:34:30 »
To może trochę RP-nę: Jestem Rohas Shepard od jakiegoś czasu poszukuję jakiegoś porządnego węzła komunikacyjnego do komunikacji z innymi pilotami. Od długiego czasu przemierzam przestrzeń w poszukiwaniu cennych rud, z chęcią przyłączył bym się do jakiejś korporacji skupionej bardziej na operacjach górniczych. Posiadam również krążownik bojowy "Drake" dzięki któremu mogę robić również misje dla agentów wszelkiej maści, preferuję wykonywanie misji dla Space lane patrol, gdyż mają dobre przedmioty z programu lojalnościowego. Z poprzedniej korporacji odszedłem z powodu 50 milionowych opłat za używanie systemu w zewnętrznym pierścieniu, oczywiście ja go nie używałem, ale płacić musieli wszyscy. Potrafię używać Orki, dzięki czemu mogę wspomagać lasery górników i tym samym zwiększyć ich efektywność. Ponadto posiadam umiejętności rafinacji takich rud jak Veldspar, Scordite, oraz Pyroxeres w stopniu doskonałym. Na co dzień latam po systemie Paara który jest 2 skoki od Jita. Preferuję wspólne kopanie z kilkoma ludźmi. To jest zawsze lepsze i efektywniejsze a zwłaszcza gdy ktoś podłącza się do laserów w orce. Tutaj kończy się opowieść pilota Rohasa, pisze tutaj wszystko w czym jestem wyszkolony, oraz moje preferencje.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2011, 08:59:01 »
witaj, Gwiezdny Gorniku \o/

Wiemy juz, jakie preferujesz rudy, a teraz moze kilka slow o kulinariach:
Lubisz placki?
Jakie wolisz lody, waniliowe czy czekoladowe?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Amanlu

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2011, 09:10:49 »
Wolę waniliowe z małą domieszką megacytu na otrzeźwienie szarych komórek po sobocie.