Autor Wątek: 0.0 Fix?  (Przeczytany 95006 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Goomich

  • Gość
Re: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #210 dnia: Maj 16, 2011, 10:01:08 »
Trudno mowic o poufnosci, gdy caly fhp o tym debatuje.



Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #211 dnia: Maj 16, 2011, 10:03:47 »
A możecie powiedzieć mi który konkretnie kawalek regulaminu? Punkt piąty dotyczy logów, maili itp, a jak ostatnio czytałem regulamin nie było w nim nic o "poufnych danych" które jak widzę są dostepne dla każdego znającego link..

Natomiast Mona weź mi powiedz po cholere to wkleileś? Z tematem na tą chwile to dla mnie ma to tyle wspólnego że temat jest o JB a na tych grafikach są rozpisane JB  i tyle...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

ch4os

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #212 dnia: Maj 16, 2011, 10:08:01 »
Tyle ze drf i a-team maja nie mniej wiec post calkowicie z konca plecow ponadto lamie regulamin (punkt o niepublikowaniu informacji poufnych corpow/ally) - zwazywszy ze Mona to moderator to dziwne ze nie stosuje sie do niego.

Nie spinaj się Dark, jesteśmy wygodne kerbiry i tyle, fajnie że ktoś u nas dba o dobre doinformowanie sojuszników. Ta mapa już wieki temu wyciekła (nie wiem czy można mówić o wycieku skoro ktoś to umieścił na publicznie dostępnym serwerze, hirr to postać z MM albo MH afair)

sc0rp

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #213 dnia: Maj 16, 2011, 10:10:05 »
A możecie powiedzieć mi który konkretnie kawalek regulaminu? Punkt piąty dotyczy logów, maili itp,
hint: "itp"

Cytuj
a jak ostatnio czytałem regulamin nie było w nim nic o "poufnych danych" które jak widzę są dostepne dla każdego znającego link..

nagranie spotkania lfn tez bylo dostepne dla kazdego znajacego link


PS Spoko doom od zawsze na centrali sa rowni i rowniejsi. Szczegolnei to dotyczy wlasnie starych czlonkow jak Mona, bo przyklad z ostatnich dni gdzie zostalo podeslane nagranie LFN to wylecialo, pewnie jakby Mona albo jakis inny stary member to zrobil to byscie nie usuneli.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #214 dnia: Maj 16, 2011, 10:21:58 »
ta mapę widziałem kilka razy ...mam też ją // pewnie starszą wersję // gdzieś na dysku
jak dla mnie te dane nie są od tak dawna poufne że najstarsi górale nie pamiętają
temat wątku jest o nerfie jb ...prawda ?
mapka ładnie pokazuje poziom zagęszczenia sieci
jak dla mnie w temacie
Sneer Quen

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #215 dnia: Maj 16, 2011, 10:26:45 »
hint: "itp"

nagranie spotkania lfn tez bylo dostepne dla kazdego znajacego link


PS Spoko doom od zawsze na centrali sa rowni i rowniejsi. Szczegolnei to dotyczy wlasnie starych czlonkow jak Mona, bo przyklad z ostatnich dni gdzie zostalo podeslane nagranie LFN to wylecialo, pewnie jakby Mona albo jakis inny stary member to zrobil to byscie nie usuneli.
[admin]Hint dla Ciebie: Admini mają prawo interpretacji regulaminu.
Hint kolejny: Nagranie postowali między innymi starsi użytkownicy centrali i nie przeszkadzało mi to w odstrzale i wlepianiu mandatów.
Hint kolejny: Patrz co napisał Twój kolega z korpa.
Hint ostatni: Jak chcesz mnie wkurwić zaraz na początku tygodnia i nastawić nieobiektywnie do siebie to poprzez uzurpowanie sobie roli moderatora i poddawanie w wątpliwość moich działań jako administratora niezłą drogę do tego wygrałeś[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #216 dnia: Maj 16, 2011, 10:55:41 »
Natomiast Mona weź mi powiedz po cholere to wkleileś? Z tematem na tą chwile to dla mnie ma to tyle wspólnego że temat jest o JB a na tych grafikach są rozpisane JB  i tyle...

Z tematem ma to tyle wspólnego, że to NC gardłuje przeciwko fiksowi. Mapa pozwala zobaczyć o co tak na prawdę toczy się gra.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #217 dnia: Maj 16, 2011, 11:05:05 »
No to w takim razie jeśli Dark ma rację w temacie gęstości JB u innych wielkich tej gry to ciekawe jest to ze oni się tak nie wsciekają. Aż tak nie lubią NC że wolą się męczyć z przebudową swojego sytemu byle tylko nie dać im wsparcia w odstrzale tego pomysłu?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Orli1983

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: What ever
  • Korporacja: Lords of Sandbox
  • Sojusz: rane
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #218 dnia: Maj 16, 2011, 11:12:40 »
hmm z moich obserwacji wynika ze White Noise i Red Aliance maja zdecydowanie rzadszą siec :P .. nc poprostu mialo za duzo gotówki to ich bylo stac :P teraz nie dość ze będą mieć mniej gotówki to jeszcze trzeba by znacznie więcej zapłacić za tak gęstą siec :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #219 dnia: Maj 16, 2011, 11:17:00 »
Aż tak nie lubią NC że wolą się męczyć z przebudową swojego sytemu byle tylko nie dać im wsparcia w odstrzale tego pomysłu?

Południowcy nie mieli takiego zagęszczenia - swego czasu widziałem mapkę JB IT za czasów ich świetności i tam generalnie JB były łączone ze sobą poszczególne konstelacje. NC zaś sprowadziło to do absurdu, choć po części także dlatego, że jest to federacja różnych aliansów i aliansików, wobec czego czasem ich JB się troszkę dublują.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #220 dnia: Maj 16, 2011, 12:56:30 »
Mamy coś jeszcze Mona czego nie wkleiłeś, JB planner (taki GPS po 0.0), wpisujesz system startowy, docelowy i zaznaczasz jak bardzo zależy Ci na trasie po JB (zwisa Ci to , bardzo, bardzo bardzo).

http://www.routewithjb.appspot.com

Do tego trzeba mieć blue api, więc nie było sensu. :P

hint: "itp"

Cytat: regulamin
5. Obowiązują następujące zasady dotyczące wklejania logów, chatów, pmek i maili:

Itp to pmki i chaty, a nie linki na publicznie dostępnym forum Morsus Mihi. :P

« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2011, 13:03:53 wysłana przez Mona X »

ch4os

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #221 dnia: Maj 16, 2011, 16:46:15 »
Do tego trzeba mieć blue api, więc nie było sensu. :P

Dlatego nigdy nie zrozumiesz jak fajnie mieć czasem w d.. te cale pro PVP community (tak eve to nie tylko pvp i psucie zabawy innym) co Ci się przewala po systemach, odpalasz "GPS" i lecisz na około. Boid maksymalnie uprościł korzystanie z JB, dlatego też mamy taki sprzeciw NC.

Goomich

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #222 dnia: Maj 16, 2011, 16:51:10 »
CCP parę lat temu zmieniło wszystkie gejty, więc czas, żeby i NC doceniło ich pracę.  >:D

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #223 dnia: Maj 16, 2011, 17:33:22 »
Dlatego nigdy nie zrozumiesz jak fajnie mieć czasem w d.. te cale pro PVP community (tak eve to nie tylko pvp i psucie zabawy innym) co Ci się przewala po systemach, odpalasz "GPS" i lecisz na około. Boid maksymalnie uprościł korzystanie z JB, dlatego też mamy taki sprzeciw NC.
pvp na bramie nie grozi w empire ...nie zebym sugerował ofc
Sneer Quen

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #224 dnia: Maj 16, 2011, 19:31:55 »
Dlatego nigdy nie zrozumiesz jak fajnie mieć czasem w d.. te cale pro PVP community (tak eve to nie tylko pvp i psucie zabawy innym) co Ci się przewala po systemach, odpalasz "GPS" i lecisz na około. Boid maksymalnie uprościł korzystanie z JB, dlatego też mamy taki sprzeciw NC.



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

ch4os

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #225 dnia: Maj 16, 2011, 19:48:12 »
Nie wiem po co miałbym do empire wracać tu mi ciepło i przytulnie, a obrazek przedni. Wracając do tematu ciekawe jak zakaz skakania capitalami przez jb wpłynie na grę (obronę cynojammowanych systemów). Widze że temat został dalej podjęty w topicu o Incursion 1.5.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #226 dnia: Maj 16, 2011, 20:16:15 »
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale czy czasem teraz system z cynojamerem i kilkoma matkami nie będzie już nie możliwy do zdobycia (no chyba, że ktoś tam zamrozi sobie kilka matek lub będzie wyłączał czasowo ten moduł ];))  ??

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #227 dnia: Maj 16, 2011, 20:17:24 »
Ale matki w systemie cynojamed to matki ktore nie wylecą stamtąd ot tak :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #228 dnia: Maj 16, 2011, 20:19:24 »
Wylecieć to wylecą, z powrotem cały kłopot.  ::)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #229 dnia: Maj 16, 2011, 20:24:55 »
Właśnie mi chodziło o powrót, bo teraz one są wyciągane i przewalane szybko w inne miejsce co jak rozumiem teraz będzie nastręczało dużo problemów.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #230 dnia: Maj 16, 2011, 20:30:30 »
I dobrze. Byż może jednak capsle, a raczej super capsle dostaną jednak nerfa w ten sposób

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #231 dnia: Maj 16, 2011, 20:32:34 »
Lepiej by było, gdyby dostały normalnego a nie takie pośrednie :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #232 dnia: Maj 16, 2011, 20:39:22 »
Ty to pewnie byś najchetniej rozwiazal problem bloba superów, kasacją tej klasy z gry co?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #233 dnia: Maj 16, 2011, 20:45:44 »
Nieee, kasacją to nie, bo dropią nas różne nyxy solo często :)

Nie wiem jak by to rozwiązać tak na poważnie, nie latam takimi a jeszcze zbyt rzadko miałem okazję spotykać w blobach.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #234 dnia: Maj 16, 2011, 20:50:05 »
Solo SC to pryszcz. Przytrzymać, odpalić cyne, wrzucić pare dredów i po problemie :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #235 dnia: Maj 16, 2011, 21:00:10 »
Dredy też wczoraj do mnie strzelały ;P

Jonas

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #236 dnia: Maj 17, 2011, 08:23:58 »
Ale dlaczego z superami miałby być jakiś nowy problem. One chyba już teraz nie mogą korzystać z JB, czy się mylę?

Qreg

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #237 dnia: Maj 17, 2011, 09:49:29 »
do tej pory kazdy statek mogł korzystac z jb, łacznie z matkami i tytanami.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #238 dnia: Maj 17, 2011, 10:09:35 »
Trochę to idiotyczne, że cynojammer ogranicza swojego właściciela (celowo mówię właściciela, już darujmy sobie kwestię standingów, żeby nie było tak, że jakiś szpieg postawi "blue cyno").

Coś jakby zamiast ogrodzić posesję i wstawić bramę zamkniętą na kłódkę, to wykopać rów oddzielający posesję od drogi.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #239 dnia: Maj 17, 2011, 10:20:39 »
Trochę to idiotyczne, że cynojammer ogranicza swojego właściciela (celowo mówię właściciela, już darujmy sobie kwestię standingów, żeby nie było tak, że jakiś szpieg postawi "blue cyno").

this.


Qreg

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #240 dnia: Maj 17, 2011, 11:00:29 »
No dobra ale zgodnie z 'prawami Fizyki Eve' jak niby miałby ograniczyc sie tylko do blue standingów :P czy do ownera, przeciez cynosural jammer po prostu pewne prawa fizyki zmienia tak ze nie mozna utworzyc cyno-fielda... wiec jakby dla wlascicieli systemu cyno działało to wogole byłoby to przegiecie i wielki ukłon w strone pupilków GMów ;) 

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #241 dnia: Maj 17, 2011, 11:07:33 »
prawa fizyki

In my Eve? Ahahahahahaha :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #242 dnia: Maj 17, 2011, 11:20:03 »
No dobra ale zgodnie z 'prawami Fizyki Eve' jak niby miałby ograniczyc sie tylko do blue standingów :P czy do ownera, przeciez cynosural jammer po prostu pewne prawa fizyki zmienia tak ze nie mozna utworzyc cyno-fielda... wiec jakby dla wlascicieli systemu cyno działało to wogole byłoby to przegiecie i wielki ukłon w strone pupilków GMów ;)
Pokaż mi które prawa fizyki mówią o cyno, portalach itp  :P
EVE ma swoją fizykę, więc jeśli można "przesłać" wiadomość na czacie na dystansie iluś tam lat świetlnych w ułamku sekundy, dlaczego cynojammer nie miałby umieć rozróżnić cyno swoje od wrogiego? ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #243 dnia: Maj 17, 2011, 11:27:47 »
I dałoby się zdobyć taki system, gdyby obrońca mógł tam wepchnąć gromadę supercapsów a atakujący nie?
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Goomich

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #244 dnia: Maj 17, 2011, 11:29:46 »

EVE ma swoją fizykę, więc jeśli można "przesłać" wiadomość na czacie na dystansie iluś tam lat świetlnych w ułamku sekundy,

http://www.eveonline.com/background/communication/