Autor Wątek: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka  (Przeczytany 72473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 09, 2011, 21:06:14 »
Zieef, drama-lama.

IMHO bardzo zdrowe podejście do botowania Xeo.

Tak swoją drogą patrze po liście osób z kilami powyżej 1k i jakoś nie widze nikogo z GBT, rozumiem, że tam są tylko aktywni gracze w c0ven.
Czyli co GBT stetryczało zupełnie ? Drag, Blady jeszcze grają ?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 09, 2011, 21:40:08 »
sa juz pierwsze podzialy w nowym c0venie:


  yyyyy: A co do LFN - nie ma co płakać tylko spiąć poślady, hmm..., spiąć się i grać dalej

  Jurek: Idea nie spina

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sc0rp

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 10, 2011, 10:26:10 »
Moze jakis forum p0rn w ten wtorkowy sloneczny poranek, bo nudno?

O wiem opowiedzcie historie wyjscia PBN z C0ven :] bo ona taka troche tajemincza, mistyczna i na chwile obecna wyglada ze Mikker szef sojuszu wziol dredy i uciekl z grupka kumpli ;) zostawiajac na lodzie i bez jakiejkolwiek mozliwosci obrony wszelkie pozostale corpy w sojuszu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 10, 2011, 10:44:47 »
zlote mysli z chata na dzis:

- dramy w c0ven sa jak proces uzdatniania wody: szumowiny opadaja na dno (to o nazwaniu Anulci slowem na k. przez LA mara)

- nie porownuj czajniczka IDEI do garnka LFNu


Mam jeszcze apel do Ozzy'iego: porzadni kieszonkowcy nie okradaja kobiet w ciazy, a dokumenty i nieuszkodzony portfel po oproznieniu odsylaja ofiarom poczta -  tytana i matek juz i tak sie nie da odzyskac, ale badz czlowiekiem i oddaj chociaz nazwe LFN
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 10, 2011, 10:57:19 »
Czyli co, królikowe dredy to był pikuś?

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 10, 2011, 11:37:48 »

O wiem opowiedzcie historie wyjscia PBN z C0ven :]

Obiektywnie ze strony PBN (hehe):
Byl sobie c0ven, ktorego czlonkowie flejmowali pbn za kazda probe wymuszenia fitow aliansowych i za to ze "z gracja rumunskiego zula" cisneli kolegow do bycia pro. Trwalo to juz jakis czas, doszla do wladzy "demokracja" i jakies powalone glosowania w councilu sojuszu o kazda blahostke. Ostatnia drama w ktorej jeszcze z prawami dyrkowymi siedzialem na ich TSie bylo wynajmowanie systemow ktore mielismy pojedynczym! czlonkom sojuszu - na co paru myslacych jeszcze powiedzialo LOL. No w kazdym badz razie PBN byl przeciw, inne glosy to juz nawet nie pamietam, bo wyszlismy przed ostateczna decyzja w tej sprawie.

Cale to nasze cisniecie na elite pvp alians bylo nie po drodze z reszta corpow wiec postanowlismy wyjsc. Nie bylo to jakies nagłe bo lubilismy plotkowac na TSie. Przez 3 tygodnie prawie skakalismy carrierami i dreadami z Esoterii do Stain. Inni sie za bardzo nie pytali OCB, wiec domyslalismy ze sie ciesza ze PBN ucieka ;p

Dredy w aliansie byly rozdzielone miedzy corpy w takich ilosciach jak one dysponowaly pilotami. PBN mial sporo takowych ale nie wiecej niz 30%, bo tak sie skladalo ze po prostu mielismy alty capitalowe i czesto nimi sie poslugiwalismy.
Mozna teraz dyskutowac czy alians nadal byl wlascicielem tych dredow czy to byl asset i w zasadzie jedyny podarunek od aliansu dla poszczegolnych corpow(wtedy, bo teraz dochodza jakies tytany i msy).
PBN w owczesnym aliansie nie byl lubiany(z wzajemnoscia), a mimo to wypomniano nam ze moglismy po prostu powiedziec ze je zabieramy i uwaga! - oni by sie na to zgodzili (akurat!),  a nie ze "po kryjomu" (przez 3 tygodnie skaczac?!) je zabieramy.

To jest w miare szczegolowo opowiedziany maj zeszlego roku, kazdej sprzeczki z c0venem juz nie bede przytaczac bo i tak nie pamietam.

W kazdym razie w lutym przy dramie "APA w LFN" Garon w czasie "ratowania sytuacji" nawijal w co 3 zdaniu o PBN, dlaczego Mikker go nie lubi, dlaczego PBN kradnie dredy itp itd, przekrecajac wiekszosc faktow i w takiej pokracznej formie przedstawiajac je nowym ludziomw aliansie. Bo nie da sie ukryc ze teraz w coven to juz nie te same osoby, ktore ja w wiekszosci pamietalem(nie graja, poszli gdzie indziej, lub nawet z nami). I takim stekiem bzdur Garonek karmil prane mozgi nowych, wpajajac cale zlo żulerskiego PBN :)


Yurioni

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 10, 2011, 11:52:24 »
juz teraz wiemy czemu wiekszosccharow w pbn ma ciemna karnacje :D

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 10, 2011, 11:53:22 »
(to o nazwaniu Anulci slowem na k. przez LA mara)[/b]

Jako, że masz CAT zdolność naginania rzeczywistości na lvl 5 pozwolę sprostować tą sytuację.

Skeer zalogował się na konto Anulci i zabrał dredy sojuszowe. Tudzież zaznaczam przy okazji, że LFN nie ukradł żadnych dredów, sojusz wykorzystując meta gaming sam je sobie odebrał, jeżeli ktoś ma wątpliwości co do prawdziwości tej informacji proszę o kontakt z CEO I-DEA Angelus Dune który zna sprawę bardzo dobrze bo z nami rozmawiał. Jako że CEO korporacji nie wiedział co się dzieje pierwsze co pomyślał że straciliśmy również assety korpowe. Wk***ił się strasznie żeby nie owijać w bawełnę. Sprawa się później wyjaśniła co i jak, ale Ozzy był nadal "wzburzony" bo Anulcia wpadła w histerię i nie dało się z nią porozmawiać. Jeżeli kogoś interesują fakty proszę pogadać z kolegą "Vojtonus", który próbował ją 3 godziny uspokajać. Tekst, w którym rzekomo Ozzy nazwał Anulcię k**wą brzmi następująco:

"LFN - Mr Ozzy: ja nie wyrobie, powiedzice jej ze ma kurwa jebane prawa !"

Sprawa tytków i matek. Tytan i SCki są własnością korporacji LFN, zostały zbudowane siłami korporacji i w dużej mierze przez moje ambicje w trakcie prowadzenia korpa oraz obecnie Ozziego. Nie wiem dlaczego więc uważasz CAT że cokolwiek z tego należy się Tobie.

Gdybyś mógł zacząć posługiwać się dowodami a nie tym co usłyszysz lub Ci się wydaje, byłbym bardzo wdzięczny.

EDIT: Bardzo bym prosił administrację o nie usuwanie "słowa na k." z cytatu, pozostałe zmoderowałem żeby nie było problemów.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2011, 12:03:51 wysłana przez CMHQ_Widget »

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 10, 2011, 12:06:47 »
Co jak co, ale obecny c0ven ma zajebisty PR :D
Logowanie sie na cudze konta zeby cos "odzyskac". Proby okradnia sie z tytanow, wszedobylskie BoTy, no ale nie w c0venie rzecz jasna, CAT nawijajacy bez zadnych dowodow i snujacy insynuacje, jest dobrze! Dawac dawac!

magni

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 10, 2011, 12:17:00 »
Cat  napisal ze slowo na K wyszlo od la mara a widget na dowod ze nic takiego nie mialo miejsca cytuje ozziego... +10 do manipulacji faktami :)
 

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 10, 2011, 12:25:03 »
Co jak co, ale obecny c0ven ma zajebisty PR :D
Logowanie sie na cudze konta zeby cos "odzyskac". Proby okradnia sie z tytanow, wszedobylskie BoTy, no ale nie w c0venie rzecz jasna, CAT nawijajacy bez zadnych dowodow i snujacy insynuacje, jest dobrze! Dawac dawac!

Zastanawiam sie, po co skladales ostatnio aplikacje do RAVE  ;D

Jako, że masz CAT zdolność naginania rzeczywistości na lvl 5

przynajmniej nie mam mentalnosci prowincjonalnego sprzedawcy odkurzaczy ^^

Tudzież zaznaczam przy okazji, że LFN nie ukradł żadnych dredów, sojusz wykorzystując meta gaming sam je sobie odebrał

LFN ogloszono swietymi, tuż potem ich nowo nabyta moc obrócila się przeciwko ludziom, gwałcili i rabowali.... głownie rabowali, lecz wtem ludzie elfy i krasnoludy nawet trole forumowe zjednoczyly swoje sily w walce ze zlem. bankowalismy posy, undocki i wszystko

tako rzecze Zupa, Kaplan Sekretnego Zielska

Ozzy był nadal "wzburzony" bo Anulcia wpadła w histerię

a garnek byl wzburzony, bo wtej grze sa boty (random roftl emotikon)

Tytan i SCki są własnością korporacji LFN, zostały zbudowane siłami korporacji i w dużej mierze przez moje ambicje w trakcie prowadzenia korpa oraz obecnie Ozziego. Nie wiem dlaczego więc uważasz CAT że cokolwiek z tego należy się Tobie.

LOL!
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 10, 2011, 12:28:32 »
Zastanawiam sie, po co skladales ostatnio aplikacje do RAVE  ;D


Mam nadzieje ze bedziesz sie zastanawiac jeszcze z dwa lata.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 10, 2011, 13:19:18 »
Odejscie PBN ze strony C0ven.

Pogłoski o odejściu chodziły - nie da się ukryć. Był to taki moment, że raczej nie było szansy na pogodzenie wymogów PBNu z resztą korporacji. Niestety nie ma wystarczającej ilości polaków grających w EVE by zbudować sojusz hardcore PvP, w rezultacie w C0ven był bardzo pr0 PBN oraz kilka korpów, owszem PvP ale nie będących w stanie osiągać poziomu PBN (jak chodzi o doświadczenie w lataniu, statki, fity). Powodów było kilka:
- PBN jako jedyny miał profil pr0, brał starych, doświadczonych graczy PvP albo młodych wilków którzy byli od razu ciśnięci i szkoleni (a i to rzadko). Nie ma ich tak dużo na rynku, pozostałe korpy rekrutują i uczą od zera nowych ludzi.
- Inne korpy mając młodszych ludzi, miały problemy z fitami, statkami którymi można latać
- Dyrekcja innych korpów nie była wystarczająco surowa w egzekwowaniu latania ustalonymi fitami (dzisiaj jest lepiej, choć nadal nie idealnie)
- kerbirstwo, magiczne słowo w C0ven, sojusz jest PvP ale wszyscy kerbirzą i nikt nie lata na pvp. A przynajmniej tak się mówi.
- drama drama drama i personalia. Po kilku latach razem, były różniste grupy osób które się nie lubiły wzajemnie, gnoiły itp itd.
Generalnie, odejście PBNu byłoby spokojne i bezproblemowe i pewnie większość by się ucieszyła, gdyby..... nie te nieszczęsne dready.

Choć ewakuacja trwała dłużej, PBN masowo wydokował i wyskoczył dredami z BZ do O5Y ze 2 dni przed opuszczeniem ally. Jako że stało się to w primetime PL, wszyscy się nagle zorientowali że coś jest na rzeczy. O ile plotka chodziła po C0venie, to PBN oficjalnie nie powiedział nic dopóki dready i reszta assetów nie była wywieziona. Mikker wtedy napisał posty pożeganlne, do dyrków i sojuszu, z powodami itp.

Sednem dramy były dready.
Jak można wyczytać z posta Kiry, PBN uważał że gdyby z góry powiedział "Ej chlopaki, odchodzimy za miesiąc, chcielibyśmy zatrzymać dready" to C0ven z zazdrości/złości/buractwa by powiedział nie. Ja uważam (nie byłem wtedy CEO ale dyplomatą,  rozmawiałem jednak z innymi dyrektorami stąd moja opinia) że przy takim podejściu PBN dostałby odpowiedź "Jasne, bawcie się dobrze, niech się wam dready przydadzą". To jest pierwszy punkt niezgody, który spowodował pkt 2..
...czyli PBN ukradł dready. Jako że PBN nie zapytał ani nic nie powiedział, dopóki dready nie były w Stain, co poniektórzy zaczeli krzyczeć "to jest kradzież". Paradoksalnie, większość z nich zapytana czy by oddali PBNowi dready gdyby zapytali odpowiedziała że tak, gdyby to było przed a nie po fakcie ich zabrania.
Gdybać można co by było w tej sytuacji, ale to nie ma znaczenia. Osobiście uważam że odejście PBN było duża stratą, mimo że rozwiązało wiele problemów około-dramowych. Zarówno C0ven jak i PBN dobrze sobie radzili po tym, PBN miał jeden z lepszych okresów swojego życia w curse.
Uważam też ze cała ta drama była z dupy i była do uniknięcia, gdyby było tylko nieco więcej zaufania między ludźmi.
PBNowi te dready się należały, większość z nich korp zakupił sam zanim C0ven było stać na wprowadzenie sojuszowych dreadów, dlatego sądzę że by je dostali.

Największym bezsensem tej całej dramy jest to, że od roku dready PBN stoją w O5Y i nie zostały ani raz użyte....

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 10, 2011, 13:50:28 »
z grubsza to samo, tylko zauwaz jak wygodnie jest mowic po fakcie "jasne oddalibysmy" ciezko tylko byloby tego dokonac w owczesnej atmosferze ;p

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 10, 2011, 14:05:27 »
Zapomniałem dodać, publiczny kanał korporacji "LFN PUB" został przejęty, w związku z tym przestaje być kanałem korporacji LFN, korporacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jego działanie i to co się w nim znajduje.

Nowy kanał to: PASTWISKO

Cytuj
EVE System > Channel MOTD: <fontsize=14><color=0xffff0000><b>[</color><color=0xffffffff>LFN</color><color=0xffff0000>]</color><color=0xffffffff> </color><color=0xffb2b2b2>Bez_Cenzury<br></color><color=0xffffffff>Agora dla każdego byłego lub obecnego członka LFN<br></color><color=0xffb2b2b2>Różnice poglądów dozwolone o ile nie argumentujemy kopytkami<br></color><color=0xffffffff>MOTD: </color><color=0xff00ff00>Każda owca jest inna, jednak wszystkie są wełniane<br></fontsize></color></b>
Lady Kincaid > o/
Lady Kincaid > oguras widziałeś gdzie twój dawny korp poszedł
Lady Kincaid > anzac
CATfromCheshire > poszli wzmocnic brone Tribute
CATfromCheshire > i slusznie, STP THE HUNS!
CATfromCheshire > stop
Lady Kincaid > nie no wiadomo ze lepiej tak niz jakis raiden czy inne krasnale
CATfromCheshire > ty tez tam powiniens byc, do AAA zawsze zdarzysz wrocic jak cos sie zacznie dziac i beda kille
Lady Kincaid > ale to tylko pokazuje ze te korpy w it wcale takie zżyte ze soba nie byly
CATfromCheshire > te korpy sie nie znaly
CATfromCheshire > to byl alians - krzak
Lady Kincaid > ja od kwietnia gram w tanki i tylko obserwuje
CATfromCheshire > Molle to czarodziej z Oz
CATfromCheshire > krol byl nagi
Lady Kincaid > molle menda polazl do initow, dice do nc z kropką, x13 zrobilo raidena, anzac do razora ;)
Lady Kincaid > jeszcze brakuje kogos aby poszedl do gonsow chociaz ktos mowil ze anzac ma z gonsami latac bo tz podobny
CATfromCheshire > albo do ENGARDE jak to co zostalo z LFN
Lady Kincaid > no ja mam nadzieje ze nie do aaa bo jebne
Lady Kincaid > dobrze ze topnieja
Lady Kincaid > lfn ubylo 20 charow a ich alt korp exogeni 10
CATfromCheshire > no zostaja alty
CATfromCheshire > i osoby ktore wierza w to wszysto
CATfromCheshire > jak sooboocz, vojtonus, venec
CATfromCheshire > to mnie dziwi
Lady Kincaid > tak, zostaje grono wyznawcow wpatrzone w ozziego jak w święty obrazek
CATfromCheshire > wydawaloby sie inteligentne osoby
CATfromCheshire > albo syntion
Lady Kincaid > no soobocz jak to akira mowil wczoraj, jest po prostu mało kumaty i nie rozumie co sie dzieje
CATfromCheshire > pewnie to czesciowo moja win,a i dramy z apa
CATfromCheshire > powinieniem to inaczej rozegrac
Lady Kincaid > heh drama z apa to jest wina tych ktorzy ich przyjmowali
CATfromCheshire > ja wiem
Lady Kincaid > przeciez to bylo wiadomo od poczatku ze bedzie gnój
CATfromCheshire > ale moglem zagrac w innej kolejnosci
Lady Kincaid > a mimo to ich wzeli
CATfromCheshire > bo hatersi sie zaczeli wpisywac do tematu
CATfromCheshire > moj post byl merytoryczny, potem zaczeli sie dopisywac hatesri po pijaku
CATfromCheshire > i poszlo
CATfromCheshire > nie przewidzialem tego
Lady Kincaid > z tego co widzialem po waszym killboardzie to w lfn raptem pare osob robilo jakies kile i to glownie w hed gankujac nobow, na cta chyba nie latali z c0venem za wiele
CATfromCheshire > w ogole nie latali
Lady Kincaid > za to drzeć ryja jak takie vide sie zebralo i cos przejeło bez pomocy, to potrafili
CATfromCheshire > a ten kanal zostal "przejety"
CATfromCheshire > wiesz o tym :P
CATfromCheshire > najnowszy news
CATfromCheshire > siedze tu od ponad roku
CATfromCheshire > ale teraz zostal "przejety"
Oguras > hah
Lady Kincaid > aha a w jakim sensie
Lady Kincaid > oni tak mowia?
Oguras > zajety byle
CATfromCheshire > no w takim, ze ozzy nie moze mnie wywalic
CATfromCheshire > ani skeera
CATfromCheshire > ani akiry
Lady Kincaid > heheheh
Oguras > anzac w razorze?
Oguras > co za pipy
Lady Kincaid > ja ten kanał załozylem rok przed tym jak ozzy pierwszy raz wleciał do 0.0 pfff

edit:
Cytuj
Oguras > no a co za dramy sa?
Lady Kincaid > a w ogole to nie wiem czy wiecie od kogo ozzy kupil tego chara bo to nie jego pierwotny
Oguras > kumpel mi mowil ze alians macie zmieniac?
Lady Kincaid > my w senie kto?
Oguras > lfn
Lady Kincaid > mnie nie ma tam od pol roku
Lady Kincaid > ale tak chca isc
Oguras > aaa widze fakt
Oguras > nikogo z lfnu tutaj
Lady Kincaid > beda pozniej
Oguras > ciekawe kiedy tribute padnie
Lady Kincaid > wczoraj bylo paru takich młodszych jeszcze nie skażonych ozzim ;)
Oguras > no a co znim?
CATfromCheshire > os koo kupil?
CATfromCheshire > od kogo?
Lady Kincaid > no to tak na 90%
Lady Kincaid > od kolesia ze snigwaffe, pandemici
CATfromCheshire > wkleje na centrali bo mnie trolluja
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 10, 2011, 14:24:33 »
Cytuj
CATfromCheshire > nie przewidzialem tego

Zastanawiam się, co ty potrafisz przewidzieć.. bo wątpi abyś przewidział co będziesz pisał w następnym poście w tym temacie.

Wykładanie tutaj jakiś logów gdzie jest konwersacja kilku osób które mają być jakimiś dowodami w sprawie kanału LFN PUB bo to nie nasz kanał tylko osoby XYZ .... stop, stop... zaraz się okaże że LFN odszedł z c0venu przez jakąś wielka aferą z kanałem LFN PUB. Kanał LFN PUB jest chyba najmniejszym 'problemem' w tym całym flejmie i konfliktem na lini LFN <-> c0ven.

Jeszcze pojawiające się magiczne 3 literki "APA" w postach c0venowców.. ciekawe na co i po co. Ahh.. moment, CAT zaraz dojdzie do tego, że to APA ukradło LFN i rozwaliło c0ven :(

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 10, 2011, 14:30:46 »
z grubsza to samo, tylko zauwaz jak wygodnie jest mowic po fakcie "jasne oddalibysmy" ciezko tylko byloby tego dokonac w owczesnej atmosferze ;p

Zgoda, zauważ tylko że ja to samo mówiłem wtedy. I zdania nie zmieniłem.
Z resztą, to już historia.

Ranshe

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 10, 2011, 14:32:19 »
Zastanawiam się, co ty potrafisz przewidzieć.. bo wątpi abyś przewidział co będziesz pisał w następnym poście w tym temacie.

Wykładanie tutaj jakiś logów gdzie jest konwersacja kilku osób które mają być jakimiś dowodami w sprawie kanału LFN PUB bo to nie nasz kanał tylko osoby XYZ .... stop, stop... zaraz się okaże że LFN odszedł z c0venu przez jakąś wielka aferą z kanałem LFN PUB. Kanał LFN PUB jest chyba najmniejszym 'problemem' w tym całym flejmie i konfliktem na lini LFN <-> c0ven.

Jeszcze pojawiające się magiczne 3 literki "APA" w postach c0venowców.. ciekawe na co i po co. Ahh.. moment, CAT zaraz dojdzie do tego, że to APA ukradło LFN i rozwaliło c0ven :(



T1, bo do T2 musisz się bardziej postarać.

Goomich

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 10, 2011, 14:33:25 »
Jeszcze pojawiające się magiczne 3 literki "APA" w postach c0venowców.. ciekawe na co i po co. Ahh.. moment, CAT zaraz dojdzie do tego, że to APA ukradło LFN i rozwaliło c0ven :(

http://www.youtube.com/watch?v=X8u7px_GzWQ

DaBlades

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 10, 2011, 15:43:14 »
Zieef, drama-lama.

IMHO bardzo zdrowe podejście do botowania Xeo.

Tak swoją drogą patrze po liście osób z kilami powyżej 1k i jakoś nie widze nikogo z GBT, rozumiem, że tam są tylko aktywni gracze w c0ven.
Czyli co GBT stetryczało zupełnie ? Drag, Blady jeszcze grają ?

Żyjemy Yogos. I ja, i Drag i nawet Lazar od czasu do czasu lognie. Nas nic nie ruszy.  >:D
Tamte osoby to chyba jedynie z "korzeniami" LFNu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 10, 2011, 15:48:24 »
Patrzę na to z boku, bo mnie to nie dotyczy* i z tej obiektywnej sytuacji (mimo PM-ek otrzymany z OBU stron, lol) powiem jedno - narobiliście sobie takiego bagna, że GL z rekrutacją młodych graczy, którzy na to tutaj patrzą. Od strony PR jest to większa wtopa, niż gdyby spadł tytan.


*uważni dopatrzą się, że byłem w PBN, gdy koporacja wychodziła z c0venu, ale w momencie przyjęcia mnie do korpa już wiedziałem, że PBN z aliansu wychodzi i będzie mieszkał w Curse. Cały mój wkład w historię c0venu to tygodniowe wakacje na anomalkach w Esoterii i wykupienie regionalnego marketu EMP L, którą to amunicję przepuściłem przez autocannony mojego Macha :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 10, 2011, 16:11:39 »
Cały mój wkład w historię c0venu to tygodniowe wakacje na anomalkach w Esoterii i wykupienie regionalnego marketu EMP L, którą to amunicję przepuściłem przez autocannony mojego Macha :)

kerbir :)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 10, 2011, 16:28:11 »
Patrzę na to z boku, bo mnie to nie dotyczy i z tej obiektywnej sytuacji  powiem jedno nie pierwsza to i nie ostatnia drama jak w każdym sojuszu.
Myślę , że nie będzie miała wpływu na rekrutacje, młodego gracza interesują zupełnie inne rzeczy niż ci się wydaje Sokołowi.

Zachowanie kilku graczy PBN jest interesujące , przypomina pozycje zdradzonej kochanki , niby nie jesteśmy już razem i każdy ma swoje życie ale jeszcze plonie w sercu ogień  i ciesze się jak ci coś złego się stanie...

HammerSnake

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 10, 2011, 16:40:18 »
Cytuj
Patrzę na to z boku, bo mnie to nie dotyczy* i z tej obiektywnej sytuacji (mimo PM-ek otrzymany z OBU stron, lol) powiem jedno - narobiliście sobie takiego bagna, że GL z rekrutacją młodych graczy, którzy na to tutaj patrzą. Od strony PR jest to większa wtopa, niż gdyby spadł tytan.

W sumie nie rozumiem co się niby teraz w Covenie zmieniło i dlaczego ewentualny chętny do zaciągu miałby zmienić zdanie?

Nadal są polskim sojuszem liczącym się w 0.0 z własną infrastrukturą ,całą gamą korpów w tym  chyba industrialowych i z dobrymi paśnikami + sporo doświadczonych ludzi.

A to, że jakiś korp odchodząc zrobił drame, bo nie dali farmić więcej isków, demokracja jest zła, albo zwyczajnie chcą robić coś innego zmienić otoczenie i coś tam na dowidzenia powiedzieć to kogo to w sumie obchodzi?

No i może się dowiedzieć, że covenie można zrobić karierę od pucybuta do ceo korpa. Czyli trailery nie kłamią.  ;)

Trochę mnie zdziwiła sprawa bocenia, że go w zasadzie nie ma. No ale ja nie jestem poprawny politycznie i gdybym był ceo covenu to bym wszystko zabocił , żeby mieć dwa razy więcej kapsów niż ruskie. :P W celu zabezpieczenia sojuszu.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2011, 16:56:50 wysłana przez HammerSnake »

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #129 dnia: Maj 10, 2011, 17:09:07 »
Sokół  z całym szacunkiem, to nie my strzeliliśmy sobie w kolano jako C0ven,  to APOwce narobiły sobie bigosu. Nie było tak, że po ich wyjściu szeregi C0ven opuściło 30 graczy i przyłączyli się do nich. Było dokładnie odwrotnie!!! To z LFN wyszli ludzie i pozostali w C0ven. Czasami dobrze przewietrzyć podwórko.


Czekam na stenogram Ozy'iego i spółki ze sławnej MP3 ze spotkania LFN, może się okazać, że nie wszyscy potrafią słuchać :)




Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #130 dnia: Maj 10, 2011, 18:43:49 »
Sokół  z całym szacunkiem, to nie my strzeliliśmy sobie w kolano jako C0ven

Nie chodzi o to, że jakiś korp wyszedł z aliansu, tylko o okoliczności, całą tą dramę i ogólne obrzucanie się gównem, czyli - atmosfera.

Tbh, za dużo tego mam IRL, żeby jeszcze chcieć się pchać w to ingame. I pewnie nie jestem osamotniony w takim myśleniu.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #131 dnia: Maj 10, 2011, 20:04:34 »
Bicz Boys roxx!

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #132 dnia: Maj 10, 2011, 20:06:24 »
Nie chodzi o to, że jakiś korp wyszedł z aliansu, tylko o okoliczności, całą tą dramę i ogólne obrzucanie się gównem, czyli - atmosfera.

Tbh, za dużo tego mam IRL, żeby jeszcze chcieć się pchać w to ingame. I pewnie nie jestem osamotniony w takim myśleniu.



Jesteś

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

HammerSnake

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #134 dnia: Maj 10, 2011, 21:52:15 »
a kto to w sumie garnek?

Przyznaje się, że nie słuchałem taśm prawdy. Niestety wolę obejrzeć jakiś serialik niż słuchać 1,5h jakiejś dramy, która w ogóle mnie nie dotyczy. :P

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.

Yurioni

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 10, 2011, 22:09:19 »
jaki leak...
bleh stay tuned for final version...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 10, 2011, 23:02:09 »
Z tego co mi się obiło o uszy to w LFN-ie nie było postaci o nicku Garnek to zdrobnienie osoby o nicku Garney Halleck
a tu link do Jego KB (zwróćcie uwagę na to jakie statki wdupiał ];)) http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Garney+Halleck#losses

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #138 dnia: Maj 11, 2011, 00:00:19 »
W sumie wdupiał to co może wystawić, killboard wygląda dość naturalnie...

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #139 dnia: Maj 11, 2011, 00:04:49 »
Z tego co mi się obiło o uszy to w LFN-ie nie było postaci o nicku Garnek to zdrobnienie osoby o nicku Garney Halleck
a tu link do Jego KB (zwróćcie uwagę na to jakie statki wdupiał ];)) http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Garney+Halleck#losses

A co początkujący gracz PvP ma do tego  'flejmu' między LFN a c0venem ? Jakie statki wdupiał? statki takie się wdupia na jakie można sobie pozwolić na wdupienie, jedna z pierwszych zasad pvp...