Autor Wątek: Wybór rasy.  (Przeczytany 3989 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ofacet

  • Gość
Wybór rasy.
« dnia: Maj 08, 2011, 19:29:44 »
Poświęciłem jakąś godzinkę na przeglądanie forum i niestety ale nigdzie nie ma (jak mniemam) tematu w którym jest jakaś charakterystyka ras które można wybrać. Więc czy ktoś z weteranów mógł pokrótce scharakteryzować dostępne rasy oraz ich wiodące zastosowania? Bo jestem w kropce jeśli chodzi o wybór postaci :'(

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Wybór rasy.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2011, 19:56:28 »
Poświęciłem jakąś godzinkę na przeglądanie forum i niestety ale nigdzie nie ma (jak mniemam) tematu w którym jest jakaś charakterystyka ras które można wybrać. Więc czy ktoś z weteranów mógł pokrótce scharakteryzować dostępne rasy oraz ich wiodące zastosowania? Bo jestem w kropce jeśli chodzi o wybór postaci :'(

Wybór rasy nie ma kompletnie żadnego znaczenia z punktu widzenia gry i tego co możesz w grze robić. Jedyne kryteria jak to ktoś kiedyś słusznie zauważył to "wybierz taką mordę żebyś mógł na nią jeszcze za kilka lat potrzeć"  ;D o ile rzecz jasna EVE Cie przyciągnie na dłużej. Ewentualnie poczytaj sobie artykuły o historii EVE i dostępnych rasach. Może akurat historia którejś Cię ujmie i zapragniesz nią grać. A i morda będzie Ci pasować  ;D

Ofacet

  • Gość
Odp: Wybór rasy.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2011, 20:08:30 »
Ale z niektórych postów wywnioskowałem że ma to wpływ na statki jakie można pilotować, a co za tym idzie na charakter rozgrywki?

Ranshe

  • Gość
Odp: Wybór rasy.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2011, 20:22:35 »
Skille nie są ograniczone rasowo. Wybierz taką, żeby się dało na nią patrzeć. :)

Ofacet

  • Gość
Odp: Wybór rasy.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 08, 2011, 20:28:53 »
A więc dziękuję za odpowiedź, i jak mi się wydaje, temat do zamknięcia :)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Wybór rasy.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 11, 2011, 10:09:49 »
Jedyne kryteria jak to ktoś kiedyś słusznie zauważył to "wybierz taką mordę żebyś mógł na nią jeszcze za kilka lat potrzeć"  ;D
To również od pewnego czasu nie jest problemem, bo modyfikacji awatara możesz obecnie dokonywać nawet codziennie.   ::)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...