Śmietnisko > Oferty Pracy

Praca dla ochrony in world

<< < (2/13) > >>

Doom:

--- Cytuj ---Krótko mówiąc, przyłącz się do jakiejś dobrej korporacji industrialnej, gdzie nauczą Cię grać w tą grę
--- Koniec cytatu ---
I często dadzą ochronę za darmo :P

Talisha:
@Sokole Oko,

Widzisz kolego, nie każdy gra tu od X czasu. Są tacy, co dopiero zaczynają.
Ja jak na moje możliwości, na chwilę obecną robię wszystko dobrze i mam optymalne zyski.
Wiadomo, za dwa, trzy dni  kupię lepszy statek, lepsze lasery, nauczę się Astrogeologii i zysk będzie większy.
Jak widzisz, podaję ceny w %, co oznacza że w miarę jak moje zyski będą rosły to i wynagrodzenie będzie większe.

Bardzo nie lubię jak jakiś stary gracz się wymądrza jakie to opłaty są i za jakie stawki "Się lata".
Ja nikogo nie naciągam, daję tyle ile mogę na chwilę obecną.

Ps: Zapomniałam dodać, że śmieci po agresorach też należą do ochrony.

Ps2: Jak znajdę korporację, która mi będzie pasowała to się przyłączę. Na razie wolę działąć na własną rękę.
Nie mogę?
Mogę. :P ::)

sc0rp:
@Talisha jeśli jesteś nowym graczem to proponuje abys dolaczyla do unseen academy tam poznasz podstawy, jesli jestes starym graczem to poszukaj sobie corpa industralnego np.cos z tego sojuszu http://evemaps.dotlan.net/alliance/Blue_Meanies/corporations - to hisecowy alians zrzeszajacy gornikow  >:D

Z wlasnego doswiadczenia (akurat ja stoje po tej drugiej stronie - podwijam puchy) to taka ochrona to dla mnie woda na mlyn. Conajwyzej swiezy gracze moga sie cieszyc z zawiniecia urobku bo to guzik nie zysk, canfliperzy (osoby podwijajace kontenery) robia to glownie po to aby wywolac walke, wiec stojacy w ochronie ship to tylko bedzie niepotrzebnie wzbudzal zainteresowanie.

Tylko co do diabla jest sexy w miningu?


edit:

--- Cytat: Talisha w Maj 05, 2011, 10:08:27 ---Ps2: Jak znajdę korporację, która mi będzie pasowała to się przyłączę. Na razie wolę działąć na własną rękę.
Nie mogę?
Mogę. :P ::)

--- Koniec cytatu ---
Jasne, ze mozesz :] tyle ze:
- biorac ochrone narazasz siebie na jeszcze wieksze zainteresowanie ze strony canfliperow
- majac orce na pasku w zasiegu 2500m nikt nie ukradnie ci puchy bo sie poprostu nie da gdyz rozladowywujesz sie bezposrednio do orci - a jesli nie masz alta ktory moze latac orca to dolaczenie do korporacji to way to go jesli chcesz miec w glebokim powazaniu canfliperow

Talisha:
@Dark Flonoe

Wczoraj rozmawiałąm z ludźmi z unseen academy i niestety ale poszukują fighterów, a ja jestem nastawiona pokojowo. Nie lubię wojen i PVP. Mała potyczka od czasu do czasu jest ok ale to tyle.

Na razie będę zajmowała sie miningiem, potem małą produkcją i eksploracją kosmosu.

SokoleOko:

--- Cytat: Talisha w Maj 05, 2011, 10:08:27 ---@Sokole Oko,
Bardzo nie lubię jak jakiś stary gracz się wymądrza jakie to opłaty są i za jakie stawki "Się lata".
Ja nikogo nie naciągam, daję tyle ile mogę na chwilę obecną.

--- Koniec cytatu ---

Źle interpretujesz moje intencje.

Ja tylko zauważyłem, że Twoje ogłoszenie - przekładając na język życia codziennego - brzmi mniej więcej jak "szukam ciecia do pilnowania parkingu, stawka 0,5 zł/h". Widzisz już ten las rąk ochotników? ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej