Śmietnisko > Oferty Pracy

Praca dla ochrony in world

(1/13) > >>

Talisha:
Witam serdecznie.

   Zajmuję się miningiem, jednak po wczorajszej akcji, kiedy to jakiś pajac podleciał i zniszczył mi cargo container postanowiłam poszukać wspólnika lub wspólniczki.
Chodzi o ochronę mojego statku i kontenera, przed ewentualnymi atakami.
W wypadku gdy atak nie nastąpi (atak PVP, npc nie są zagrożeniem) płacę 200.000,00. (ok. 33%)
W wypadku ataku płacę 350.000,00. (ok. 50%)
W wypadku gdy statek który mnie ochrania zostanie zniszczony płacę 600.000,00. (ok. 100%)
W wypadku zniszczenia mojego statku lub kontenera nie płacę nic.
Wydobycie prowadzę w bezpiecznych strefach. 0.8 - 0.7.
Jeśli masz możliwości, by ochronić mnie w mniej bezpiecznych strefach, chętnie się wybiorę.
Lepsze surowce = większy zysk.  8)

Myślę, że ceny są sprawiedliwe, szczególnie, że w większości przypadków ochrona będzie stała i się nudziła.  :P

Cykl wydobycia za tą stawkę to około 15 minut.  Czyli w wypadku braku ataku, ochrona zarobi 800.000,00 w godzinę.  ;D

Chętnie też zorganizuję lub przyłączę się do wyprawy górniczej.

Pozdrawiam i proszę o kontakt in world na mail.


                       Talisha Winterwolf

CATfrcomCheshire:
jeden z fajniejszych tematow zalozonych ostatnio na centrali.

Talisha:
Dzięki wiekie :D ^^

Mam nadzieję, że odzew też będzie fajny ;D

btw. Genialny avatar ^^
Kocham koty, mam 3 :D

Hastrabull:
No normalnie ingame oferta pracy! Pierwsza taka na centrali chyba :) Chłopie (albo babo, nie wiem?) normalnie Cie lubimy hehe :)

Ludzie, weście no, zrzuccie się jakoś i pomóżcie biedakowi :)

SokoleOko:

--- Cytat: Talisha w Maj 05, 2011, 09:25:11 ---Myślę, że ceny są sprawiedliwe, szczególnie, że w większości przypadków ochrona będzie stała i się nudziła.  :P

Cykl wydobycia za tą stawkę to około 15 minut.  Czyli w wypadku braku ataku, ochrona zarobi 800.000,00 w godzinę.  ;D

--- Koniec cytatu ---

Tyle wart jest JEDEN rat (i to słabszy, bo są i po 1,7-1,8 mil), które można zabić na pasku w 0.0. Nawet w lowsecu da się zarobić więcej w 10 minut na beltach. Misje L4 to 10+ mil/h (licząc bardzo, bardzo konserwatywnie).

Krótko mówiąc, przyłącz się do jakiejś dobrej korporacji industrialnej, gdzie nauczą Cię grać w tą grę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej