Autor Wątek: Flame o czymś tam, na pewno o czymś ważnym (było: Odp: [Polityka] Północny wschód)  (Przeczytany 16212 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
http://www.evenews24.com/2011/04/08/pandemic-legion-moving-to-geminate-gets-ready-to-rattle-the-nc-cages/

ekhm ekhm 600b (!)  iskow?
Wlasnie stalem sie goracym zwolennikiem opublikowania sposobu na "safe" botowanie bo to juz jest k.. absurd.

Yea ! To się nazywa Bezstresowe PvP. Żadnego kerbirzenia, stukania misji/plexów/anomalek. Holy Gral dla PvPerów. Klient płaci i już. Wszyscy Wy Pr0 Pvperzy, jęczący na kerbirów wykażcie się odrobina kreatywności zróbcie inny BleBle Legion a jak widać klienci będą płacić za Wasze ulubione PvP.  ;D
Tyle że jak znam naszych napuszonym C0venowców/Bufiaków/etc to nawet w takim jednym BleBle Legionie by się tak żarli, że nie daliby rady razem latać  ;D ;D

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2011, 11:27:23 »
Tyle że jak znam naszych napuszonym C0venowców/Bufiaków/etc to nawet w takim jednym BleBle Legionie by się tak żarli, że nie daliby rady razem latać  ;D ;D

Najgłośniej szczekają małe, jadowite pieski, które w razie w szybciutko uciekają pod miotłę. Jak chcesz polski Pandemic Legion to go sobie stwórz zamiast trolować w żałosny sposób :)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 09, 2011, 12:36:09 »
Najgłośniej szczekają małe, jadowite pieski, które w razie w szybciutko uciekają pod miotłę. Jak chcesz polski Pandemic Legion to go sobie stwórz zamiast trolować w żałosny sposób :)

Najwięcej gadają Ci którzy maja najmniej do powiedzenia Nite. A myślałby ktoś, że masz do powiedzenia coś w rodzaju - "nie, w takim BleBle Legionie to Polacy i z prawa i z lewa (żeby już nazwami nie rzucać bo widzę, ze niektórym od razu żyłka się napina) to by razem for fun grali i się nie żarli.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 09, 2011, 13:21:55 »
Najwięcej gadają Ci którzy maja najmniej do powiedzenia Nite.

A co Ty masz do powiedzenia? Kim Ty w ogóle jesteś i co w tej grze osiągnąłeś, żeby zabierać głos na temat uznanych polskich korporacji czy c0venu?

Wpisałeś sobie nick postaci z dupy i trollujesz na forum jakby to był jakiś onet.pl


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Rabbitofdoom

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 09, 2011, 13:37:56 »
Stawiam orzechy przeciw nuggetom ze to nie jest jego postac. Jesli juz to jakis alt. 0 killi 0 lossow kiedykolwiek i nie jest w npc corpie.
KB jaki znalazlem. Na eve kill i BC gosci wogule nie ma. Ostatni kill sytczen 2010 same kille w hiseku z wardeka na oko. Stawiam na typowy grieferski lol wardec korp.
http://nawti.evekb.co.uk/?a=corp_detail&crp_id=41436

Platfusek to jest ich wlasny wybor moge cie zapewnic ze najprawdopodobniej kazdy duzy sojusz w grze by ich przygarnal bez mrugniecia okiem a i pewnie z pocalowaniem raczki.(niektore sojusze pewnie by i byly sklonne zejsc jeszcze nizej i zmienic calowanie w ssanie)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2011, 14:19:26 wysłana przez Rabbitofdoom »

Platfusek

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 09, 2011, 13:40:17 »
A co Ty masz do powiedzenia? Kim Ty w ogóle jesteś i co w tej grze osiągnąłeś

To samo pytanie można tobie zadać. Siedzisz w jakimś no name aliansie xyz który z tego co słyszałem został znowu wyrzucony z npc regionu (jedno wielkie lol) i przeniósł się do innego npc, bo na własnego sova jesteście zbyt słabi. A twoja i twoich kolegów aktywność na tym forum ogranicza się do rozkręcania flejmów i trolowania ile wlezie. Tacy ludzie jak ty albo ja są nikim i nie maja wpływu na politykę, ja jednak zdaje sobie z tego sprawę, a ty synu powinieneś sobie to napisać na czole i przestać robić śmietnik z tego forum.

Totalizator

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 09, 2011, 16:06:14 »
A co Ty masz do powiedzenia? Kim Ty w ogóle jesteś i co w tej grze osiągnąłeś, żeby zabierać głos na temat uznanych polskich korporacji czy c0venu?

Wpisałeś sobie nick postaci z dupy i trollujesz na forum jakby to był jakiś onet.pl

podoba mi sie rozdział pomiędzy "uznanymi polskimi korporacjami" a "c0venem", tak nawiasem mówiąc jedyna szeroko znana nie c0venowa korporacja to bufu i to w charakterze dowcipu coś jak Atlas

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 09, 2011, 16:45:34 »
Tacy ludzie jak ty albo ja są nikim i nie maja wpływu na politykę, ja jednak zdaje sobie z tego sprawę, a ty synu powinieneś sobie to napisać na czole i przestać robić śmietnik z tego forum.

Po pierwsze, gramatyka. Poznaj ją.

Po drugiej - owszem, nie mam wpływu na politykę i jak najbardziej dobrze mi z faktem, że w sposób nieskrępowany polityką mogę burzyć czyjeś zamki z pasku.

Po trzecie - ja nie mam problemów z pisaniem na forum z otwartą przyłbicą, a nie jako jakiś alt czy inne HGW. Jak dorośniesz do tego poziomu, to pogadamy, na razie - GTFO.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 09, 2011, 17:33:06 »
podoba mi sie rozdział pomiędzy "uznanymi polskimi korporacjami" a "c0venem", tak nawiasem mówiąc jedyna szeroko znana nie c0venowa korporacja to bufu i to w charakterze dowcipu coś jak Atlas

Wiesz, patrząc po wieku twojej postaci to Bufu prężnie działało kiedy ty na riftera mówiłeś bubu. Ciągnąc to dalej:

http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Bruce+Ironstaunch
http://killboard.goonfleet.com/player/Bruce%20Ironstaunch

widać, że twoje osiągnięcia są byt żałosne, żebyś w ogóle mógł komentować w taki sposób C0ven czy BUFU.


Totalizator

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 09, 2011, 17:52:26 »
Nie jestem zawodowym pvperem? Goonfleet ma bodaj negatywne k/d ratio a trzymamy najlepszy region w całej grze... ZNOWU w czasie gdy c0ven kisi sie na swoim zadupiu a bufu robi za czwartą wodę po kisielu PL.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 09, 2011, 18:01:23 »
Nie jestem zawodowym pvperem? Goonfleet ma bodaj negatywne k/d ratio a trzymamy najlepszy region w całej grze... ZNOWU w czasie gdy c0ven kisi sie na swoim zadupiu a bufu robi za czwartą wodę po kisielu PL.

No właśnie, więc nie powinieneś się śmiać z tych, którzy się pvp parają gdyż średnio możesz o tym coś powiedzieć.

Co do trzymania regionów - fajnie i łatwo to wygląda z perspektywy największego powerbloku w grze, w którym dziwnym trafem jest najwięcej hiendowych moonów i mnóstwo kont gm'ów evowych...

Patrz, mamy do siebie teraz tak blisko a ani razu nie widziałem gangu goonsów.... pewnie polecieć nie w bloobie to wbrew waszym zasadom. W Curse tez były goonsy ale grzecznie siedzieli w stacjach i mimo mieszkania w regionie npc 0.0 ani razy ich nie widziałem w walce. O czymś to świadczy co?

Totalizator

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 09, 2011, 18:31:22 »
Mała podpowiedź to dlatego że wasz wpływ na nasze robienie czegokolwiek jest zerowy więc nie warto zawracać sobie głowy ganianiem was. Piraci w lowsecu próbujący atakować nasze gangi robiące inkursje są bardziej godne uwagi niż noname alliance #121312 z venal

Tak jak już o anegdotach mowa to ostatnio przeleciałem całe Venal robiąc gurista epic arc a potem zaparkowałem gilę żeby porobić l4 tam i nie widziałem ani jednego cartelDOT

sc0rp

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 09, 2011, 19:21:20 »
Bruce nie troluj cartelu bo die obraza,wroca na poludnie i dalej bedziemy obrastac kerbirami nie czytajacymi intela. A tak przyleca chlopaki odstrzela paru oslow i bedzie lepszy intel. Nie wojuj z nimi tylko pomysl jak moga sie nam przydac.  8)

Goomich

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 09, 2011, 19:44:52 »
podoba mi sie rozdział pomiędzy "uznanymi polskimi korporacjami" a "c0venem",

Nic dziwnego, c0ven, to nie korporacja. :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 09, 2011, 20:03:10 »
Nic dziwnego, c0ven, to nie korporacja. :P

Dokładnie... w pierwszym odruchu chciałem napisać "uznanymi polskimi aliansami", ale znów nie jest ich tak dużo, a - niezależnie od tego co można myśleć o c0ven - wyprzedza on o kilka długości wszystkie pozostałe polskie alianse. Stąd mój podział.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 09, 2011, 20:25:51 »
Dokładnie... w pierwszym odruchu chciałem napisać "uznanymi polskimi aliansami", ale znów nie jest ich tak dużo, a - niezależnie od tego co można myśleć o c0ven - wyprzedza on o kilka długości wszystkie pozostałe polskie alianse. Stąd mój podział.

Że tez w drugim odruchu nie napisałeś "uznanym c0venem" albo "uznanym sojuszem c0ven". A może jednak to nie przypadek..  ;D

@Dark
Święta racja. Chłopaki ściemniają, że w Curse nudno się zrobiło a tak naprawdę to ich Inity naciskały nieustępliwie i trzeba było się zwijać bo KB ratio zaczynało się psuć..  ;D ;D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 09, 2011, 21:02:01 »
chcialem cos napisac, ale w tzw miedzyczasie zapomnialem co, wiec napisze cokolwiek byleby tylko zaistniec w tym temacie

generalnie +1
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 10, 2011, 01:10:34 »
Bruce nie troluj cartelu bo die obraza,wroca na poludnie i dalej bedziemy obrastac kerbirami nie czytajacymi intela. A tak przyleca chlopaki odstrzela paru oslow i bedzie lepszy intel. Nie wojuj z nimi tylko pomysl jak moga sie nam przydac.  8)

dobra, jest tak - w stosunku do c0ven czy .Cartel jesteście pizdy. Tyle na ten temat. Jedyne co umiecie to zblobować, nic więcej. Ale spoko, piszcie sobie co chcecie.

Jak widać ciężko jest ujebać c0Ven - spróbujcie jak jesteście tacy twardzi, a gwarantuje Wam, że dostaniecie taki respawn polaków że się posracie. Oczywiście nie spróbujecie bo uber jesteście leszczami.


Totalizator

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 10, 2011, 01:24:12 »
ahahahahahahahahahah

chcesz być niczym bądź leśniczym

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 10, 2011, 01:26:33 »
dobra, jest tak - w stosunku do c0ven czy .Cartel jesteście pizdy. Tyle na ten temat. Jedyne co umiecie to zblobować, nic więcej. Ale spoko, piszcie sobie co chcecie.

Jak widać ciężko jest ujebać c0Ven - spróbujcie jak jesteście tacy twardzi, a gwarantuje Wam, że dostaniecie taki respawn polaków że się posracie. Oczywiście nie spróbujecie bo uber jesteście leszczami.

ELITARNY WOJOWNIK INTERNETOWY I BOHATER Z FORUM O GRZE STATKACH KOMPUTEROWYCH

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 10, 2011, 01:40:11 »
ELITARNY WOJOWNIK INTERNETOWY I BOHATER Z FORUM O GRZE STATKACH KOMPUTEROWYCH
hue hue hue :) nikt mówi o niczym

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 10, 2011, 02:03:15 »
hue hue hue :) nikt mówi o niczym

Moj post count > Twoj post count.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 10, 2011, 02:28:49 »
Przecież ty nawet nie grasz...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 10, 2011, 07:11:31 »
ELITARNY WOJOWNIK INTERNETOWY I BOHATER Z FORUM O GRZE STATKACH KOMPUTEROWYCH

OOO!!! Wracaja wspomnienia, meme z caod, przelom 2008/2009, dobry rocznik
(hint - lepszy efekt osiagnalbys piszac to po angielsku)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 10, 2011, 08:18:06 »
Jak widać ciężko jest ujebać c0Ven - spróbujcie jak jesteście tacy twardzi, a gwarantuje Wam, że dostaniecie taki respawn polaków że się posracie. Oczywiście nie spróbujecie bo uber jesteście leszczami.
A to co ? Narodowe CTA ?  ;D Nite nie napinaj się tak bo jesteś już tylko o krok od takiego jednego co na tym forum odgrażał się że "w realu" przyjedzie i ustawkę chciał robić.  ;D ;D
c0ven to nie Częstochowa, a i czasy trochę inne mamy jeśli nie zauważyłeś. Żebyś się  nie posrał jak zobaczysz ilu polaków palcem w nosie by nie ruszyło zamiast rzucać wszystko i lecieć gdzieś tak bronić mitycznego c0venu.
Inna sprawa że gooni nie przylecą tak samo jak i c0ven nie poleci wyrzucić goonów z ich regionu  ;D ;D :P

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
gdzie jest krzyż!

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
@Pol Kent - No właśnie, skoro ani wy nigdzie nie polecicie ani nikt nie przyleci was dziabnąć to po co furczysz. Choć w zasadzie my przylecieliśmy do Venal :P

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 10, 2011, 12:45:52 »
A co Ty masz do powiedzenia? Kim Ty w ogóle jesteś i co w tej grze osiągnąłeś, żeby zabierać głos na temat uznanych polskich korporacji czy c0venu?

Wpisałeś sobie nick postaci z dupy i trollujesz na forum jakby to był jakiś onet.pl

pewnie go wyzucili z c0venu bo kochał krzyżyki :D

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 10, 2011, 12:49:11 »
A to co ? Narodowe CTA ?  ;D Nite nie napinaj się tak bo jesteś już tylko o krok od takiego jednego co na tym forum odgrażał się że "w realu" przyjedzie i ustawkę chciał robić.  ;D ;D
c0ven to nie Częstochowa, a i czasy trochę inne mamy jeśli nie zauważyłeś. Żebyś się  nie posrał jak zobaczysz ilu polaków palcem w nosie by nie ruszyło zamiast rzucać wszystko i lecieć gdzieś tak bronić mitycznego c0venu.
Inna sprawa że gooni nie przylecą tak samo jak i c0ven nie poleci wyrzucić goonów z ich regionu  ;D ;D :P

zdziwił byś się co potrafią rodzime chomiki w obronie swojego pastwiska =]

sc0rp

  • Gość
Odp: Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 10, 2011, 13:05:01 »
dobra, jest tak - w stosunku do c0ven czy .Cartel jesteście pizdy. Tyle na ten temat. Jedyne co umiecie to zblobować, nic więcej. Ale spoko, piszcie sobie co chcecie.
Afair ostatnie zderzenie powerblockow goonow i bufu mialo miejsce zeszlego lata i dla bufu sie skonczylo more or less tak http://kb.bu-fu.org/?a=kill_detail&kll_id=44578 wiec kto jest pizda pozostawie bez komentarza
I nite dzieki za pochwalem bo afair taktyka bloba jest najskuteczniejsza w kazdym rodzaju pvp po za polowaniem na raciarki, wiec dzieki za uznanie.

Nite owszem przylecieliscie do venal ale poki co oddajecie przysluge nc eliminujac bezmozgich kerbirow i dopoki bedziecie przydatni i nie bedziecie zadzierac to nikt was nie ruszy, takze prosze kontynuuowac odstrzal matolow

Edit: uuu widze ze uczycie sie blobowac od nc http://pinkside.pl/?a=kill_related&kll_id=55712
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2011, 13:51:53 wysłana przez Dark Flonoe »

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 10, 2011, 15:36:28 »
Nite owszem przylecieliscie do venal ale poki co oddajecie przysluge nc eliminujac bezmozgich kerbirow i dopoki bedziecie przydatni i nie bedziecie zadzierac to nikt was nie ruszy, takze prosze kontynuuowac odstrzal matolow

Wprost nie wiem jak ci dziękować stary za danie nam szansy pomieszkania tu w spokoju.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 10, 2011, 17:00:15 »
Wprost nie wiem jak ci dziękować stary za danie nam szansy pomieszkania tu w spokoju.

Pewnie już czeka na incarne aby zaszyć się całymi dniami w goonowej stacji

;)

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
rany boskie jestem kioskiem  ???
pewpew

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Re: Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 10, 2011, 20:48:55 »
zdziwił byś się co potrafią rodzime chomiki w obronie swojego pastwiska =]

Ej no, ja rozumiem e-peen, e-honor i inne dyrdymały ale żeby tak od razu kreować skąpe łąki Esoterii na jedno, jedyne pastwisko dla wszystkich rodzimych chomików? Ewidentnie joint którego paliłeś na chwilę przed napisaniem tego posta przerastał Cię.  ;D