Autor Wątek: Virtual Democracy [VIDE]  (Przeczytany 2109 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zakalve

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: C0ven
Virtual Democracy [VIDE]
« dnia: Marzec 28, 2011, 12:25:49 »
VIRTUAL DEMOCRACY

Jesteśmy korporacją o profilu pvp, zainteresowaną i realizującą się na różnych poziomach EVE On-line. Naszą bazą jest Esoteria, mlekiem i miodem płynący region 0.0.
Stanowimy częś C0ven, największego polskiego sojuszu w EVE.

Zajmujemy się:

Głównie: PVP

Bawimy się wszelkiego rodzaju małymi i dużymi flotami o różnych specyfikacjach. Swoje miejsce znajdą w nich przedstawiciele każdej z ras. W ramach korporacji idziemy w kierunku flot nano - tankujących shieldem, szybkich statków kategorii „hit and run”. Posiadamy doświadczonych korporacyjnych FC, którzy w przystępny sposób wprowadzają w tajniki bojowego zastosowania statków w uniwersum EVE.
Oprócz bitew w null space stawiamy kolejne kroki w Wormhole Exploration. Zdarza nam się również bywać w hi secu na gankowaniu industrial shipów, czy przelatywać po low dla zbicia seciurity status.

Co możemy zaoferować:

Wspólne roamy, tak z członkami aliansu jak i tylko dla członków korporacji.

Świetną atmosferę. W obrębie korporacji zawsze można liczyć na pomoc innych memberów, zarówno w przypadku fitowania statków jak i innych kwestii związanych z grą. Ponadto organizujemy zloty i zjazdy, by cieszyć się swoim towarzystwem również w rl.

Pełną transparentność decyzji dyrekcji - wewnątrz VIDE wszystkie istotne decyzje podejmowane przez zarząd są konsultowane i poddawane dyskusji w gronie członów korporacji.

Perspektywy na realizację w ramach jednostek organizacyjnych aliansu: gospodarki, dyplomacji, wywiadu czy też dowodzenia flotami sojuszu.

W wymiarze matarialnym:

Program statków za ½ ceny. Każdy członek korporacji moze zakupić dowolny statek bojowy t1 za 50% aktualnej ceny jita.

Wspólne dzieło budowy korporacyjnego statku flagowego – tytana.
 
W zakresie zarobkowania:
-   Wspólne OP-y zarobkowe: anomalie, PLEX-y, sleepersi. Posiadamy dostęp do systemamów z SOV w systemach nękanych przez true sanshe i angels cartel. Nasza druga baza znajduje się w npc 0.0 Stain – regionie o którym RolePlay-owo słychać w ostatnim dodatku do gry w kontekście inkursji.
-   Opy miningowe – które choć nie są najbardziej dochodowym zajęciem, realizowane w ograniczonym zakresie są relaksujące i przyjemne,
-   „gankowanie indyków” – i wielomilionowe iski wypadające z industry shipów na trasach wiodacych do Jita.
-   Możliwość stawiania własnych POSów (Player Own Starbase) kopiących, invecjonujących, produkujących dragi (możliwość konsultacji u naszego korporacyjnego dilera). Dla chętnych: tłuste planety z których namiętni klikacze wyciągają plexa na miesiąc przy skillach zdobytych w tydzień.
-   Nowym graczom oferujemy możliwość zbierania lootu i salvagu po kolegach, co daje średnio pomiędzy 40 a 60 milonów isków pewnego zysku na godzinę,
-   Graczom o zasobnym portfelu i/lub wygórowanych ambicjach – możliwość budowy własnych super kapitali.


Kontakty z hi – sec zapewnia nasze rozbudowane zaplecze logistyczne (JF, carriery), bezproblemowo realizujące zamówienia na sprzęt i statki potrzebne każdemu graczowi w 0.0.

Od swoich członów poza 10% podatkiem nie pobieramy opłat. Za posiadany teren płacimy antymaterią…

Gramy w Battlefielda i Star Crafta 2; Bywaliśmy na WOT – w ramach C0ven wystawiając wcale ładne zagony 

Poszukujemy:

Zarówno młodych jak i doświadczonych graczy o dowolnej "specjalizacji". Bez znaczenia jest ilość czasu spędzanego w grze. Warunkiem jest chęć latania PvP.

Zainteresowanych zapraszamy w grze na kanał: VIDE

http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=9453
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2011, 12:32:50 wysłana przez Zakalve »

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal