Eve Online > NoobGarten

AB i MWD - kalkulacje

<< < (3/4) > >>

kerisso:
Polecam opisy walk w kosmosie D.Webera. Ciekawie to rozwiazal w swoich ksiazka o Honor...Tak naprawde bedzie chodzic o przyspieszenia, przeciazenia i...obrone anty-rakietowa. Najtansze rozwiazanie.
Poza tym...ta moc obliczeniewa komputerow artyleryjskich :)

Wypas. Polecam.

Ace:
Jeszcze przypominam ze podstawowym bugiem fizyki EVE, jest brak orbitowania planet i wszystkich obiektow :lol: Z tym mamy chyba najczesciej do czynienia :)

partridge:
WoW gdyby wystepowalo cos takiego w EVE jak orbitowanie planet i ksiezycy to wraz z nimi pewnie i stacji orbitalnych czyli na przyklad o godzinie 4 nasz BM zrobiony na 1000KM od stacji bylby naprawde 1000KM od stacji a o godzinie 12 bylby dalej poprawny ale stacji juz by nie bylo :) Jak na moj gust orbitowanie cial niebieskich jest zbedne w EVE bo i tak nie czekal bym godziny zeby tylko zobaczyc jak planeta i stacja sie oddala ode mnie. Juz nie mowie o zachowaniu sily grawitacyjnej planet no i kilkudziesieciu innych praw fizyki. Osobiscie sam dostosowuje EVE do jednego prawa mianowicie wylaczam dzwiek w EVE i puszczam WinAmpa i jest juz tak jak w kosmosie :P

dzikus:
lmao Partridge :D
Winamp w kosmosie :D

Piggs in space :-)  Co prawda to prawda.

kerisso:

--- Cytat: "Partridge" ---WoW gdyby wystepowalo cos takiego w EVE jak orbitowanie planet i ksiezycy to wraz z nimi pewnie i stacji orbitalnych czyli na przyklad o godzinie 4 nasz BM zrobiony na 1000KM od stacji bylby naprawde 1000KM od stacji a o godzinie 12 bylby dalej poprawny ale stacji juz by nie bylo :)
--- Koniec cytatu ---



btw - calyw Wszechswiat sie przemieszcza i zrobienie bma w przestrzeni, mija sie z celem, bo nie trafilbys z powrotem w to samo miejsce. Poza tym, nie umiemy w przestrzeni latac po prostej, a e Eve tak. Na marginesie; w grze latamy "po optycznej" A w przestrzeni sie nie da. Trzeba znac mase ciala [planety] do ktorej sie zbliza, bo mozna nie uciec potem z jej pola grawitacyjnego - przycigania, bez zabicia na pokladzie calej zologi - czyli nas;  bez smiertelnych przespieszen.  :oops:

Najlepsze co mi sie podoba - to warp na SLONKO i "orbitowanie na kilku kilosach od niego...ja chce znac material z jakiego wykonane sa pancerze naszych statkow hehehe

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej