Autor Wątek: CSM VI - wasi faworyci  (Przeczytany 21761 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sc0rp

  • Gość
CSM VI - wasi faworyci
« dnia: Luty 28, 2011, 10:10:17 »
Ciekawe, że power blocki uderzyly na CSM, mimo że wczesniej twierdzily ze CSM guzik może. Możliwe ze powodem tego jest to, iz dopiero po CSM5 widac bylo ze CCP wzielo czesc postulatow graczy pod uwage. Imo Mittani, Seleene lub Krutoj (kolejnosc przypadkowa) maja najwieksze szanse na elekcje ale tylko i wylacznie wtedy gdy 0.0 bedzie ponad podzialami i zaglosuja na jednego kandydata inaczej znow skonczy sie ze CSM bedzie sie skladal z ludzi mieszkajacych w empire.

PS Jak ktos ma liste wszystkich kandydatow - niech postnie linka

Goomich

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2011, 10:19:36 »
To dlatego, że na patelni jest kilka nerfów: JB, cyna, itp.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2011, 11:13:47 »
Mozna gdzies znalezc jakies informacje o kandydatach i o tym co chcieliby zmienic w EVE ktore nie wymagalyby przedzierania sie przez sciane politycznego belkotu?
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Goomich

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2011, 11:46:54 »

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 17, 2011, 13:04:53 »
Kliknąłem wszystko, zrobiłem Wyślij...error. Nie chce mi się drugi raz wypełniać, zrobiłem za drugim razem na szybko na odpierdal i znowu błąd bazy.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 17, 2011, 13:15:12 »
mi zadziało i sie własnie zastanawiam WTF...
- najwyzsza zgodność - 68% - w pogladach z low sekowym piratem (?) z Rook & Knights
- drugi na liscie zgodności jest goon z 64%...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 17, 2011, 13:15:22 »
Takie porównywarki mogą mieć sens w realnej polityce, ale nie tutaj, gdzie może Ci wyjść kandyda X, który w trakcie kadencji zmieni zdanie.

IMHO trzeba wybierać osoby sprawdzone - w moim przypadku jest to Trebor Daehdoow i Seleene.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 17, 2011, 15:23:25 »
http://match.eve-csm.com/

Dzieki. Czegos takiego wlasnie mi brakowalo zeby miec punkt wyjscia

Takie porównywarki mogą mieć sens w realnej polityce, ale nie tutaj, gdzie może Ci wyjść kandyda X, który w trakcie kadencji zmieni zdanie.

IMHO trzeba wybierać osoby sprawdzone - w moim przypadku jest to Trebor Daehdoow i Seleene.

Mowisz tak jakby politycy w RL nie zmieniali pogladow i zawsze dotrzymywali obietnic wyborczych  ;)
Jasne, ze zawsze lepiej wybierac osoby sprawdzone, ale jak sie takich nie ma to taka porownywarka jest naprawde przydatnym narzedziem.
TAk BTW to wyszla mi wysoka zgodnosc z Seleene wiec chcialbym zapytac czemu uwazasz ja za osobe sprawdzona
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Totalizator

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 17, 2011, 15:49:59 »
Trebor to najgorszy możliwy kandydat, największe szanse na naprawienie gry mają The Mittani i Vile Rat

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 17, 2011, 15:55:53 »
Mi pokazało najwięcej %% z gościem Two cośtam, na drugim miejscu Seleene. Mittani był u mnie daleko z tyłu gdzieś na 40%.

Dla przyszłych ludzi, głosować można tutaj:

http://www.eveonline.com/council/voting/candidatesview.asp?sid=275559815

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 17, 2011, 15:56:08 »
Trebor to najgorszy możliwy kandydat, największe szanse na naprawienie gry mają The Mittani i Vile Rat



Mittani to najgorszy mozliwy kandydat
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 17, 2011, 16:04:36 »
Trebor to najgorszy możliwy kandydat, największe szanse na naprawienie gry mają The Mittani i Vile Rat
Mittani to najgorszy mozliwy kandydat

Mozna prosic o jakies uzasadnienie?
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 17, 2011, 16:09:57 »
IMHO Mittani jest jednym z gości, którzy są w stanie dużo w grze zmienić. Miałem głosować na Mittaniego albo Seleene, ta stronka w ostatniej chwili zmieniła mój głos :).

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 17, 2011, 16:42:15 »
Mittani idzie do CSM w pierwszej kolejności ośmieszyć tą instytucję, w drugiej - zadbać o to, żeby nie było żadnych zmian dotyczących 0.0. Jego kandydatura jest reakcją na pogłoskę, jakby mieli nerfić JB.

Seleene to dawny CCP Abathur - gość wie jak działa CCP, co można zrobić a czego nie. Dostał jeden z moich trzech głosów. Jak ktoś chce zobaczyć go w akcji, to polecam jego prezentację na FF z 2009.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 17, 2011, 16:46:28 »
z konca plecow ten tester np. mitanii niby calkowicie nie zgadza sie z tym ze 0.0 potrzebuje milosci od ccp, ale jak sie przyczyta co odpowiedzial to wyglada to zupelnie inaczej.

Tak czy owak imo seelene, mittani lub krutoj bo jak nie bedzie nikogo z 0.0 to bye bye jb

Totalizator

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 17, 2011, 18:14:07 »
Mittani idzie do CSM w pierwszej kolejności ośmieszyć tą instytucję, w drugiej - zadbać o to, żeby nie było żadnych zmian dotyczących 0.0. Jego kandydatura jest reakcją na pogłoskę, jakby mieli nerfić JB.

Nie idzie po to żeby nie było zmian żadnych tylko żeby nie było zmian głupich, jump bridgów nie było kiedyś w 0.0 a wielkie, rozciągające się na wiele regionów imperia tak, logistyczne nerfy jakie planuje ccp utrudnią po prostu życie mieszkańcom nullseca tak że wyludni się on jeszcze bardziej i jedynym co spotkasz w głębokim 0.0 będą boty i może jacyś pojedynczy gracze śledzący eskalacje. Gadka o tym że ma ośmieszyć CSM też nie ma sensu, jakby nie dawna afera T20 rozpętana przez goonów CSM wogóle by nie zaistniał, a ośmiesza się sam dzięki takim kandydatom jak Trebor którzy potakują pomysłom CCP na nerfy logistyki ("przedstawiciele CSM się z nami zgadzają to to robimy!") a sami rzucają kompletnie idiotyczne i ignorowane przez CCP pomysły takie jak pinball-doomsdaye odbijające się pomiędzy statkami albo twarde ograniczenie widoczności do 100km na gridzie żeby ograniczyć laga.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 17, 2011, 20:49:41 »
Mittani to Goon i to elitarny z samego HQ, po nim jesli się dostanie spodziewam się wszystkiego, zarówno że zrobi bajzlu, jak i że uda mu się zrobić coś dobrego. (swoja drogą w moim tescie rónież był het daleko, chyba trzeci od końca.

Jeden z moich głosów oddam na tego kolesia z R&K, kolejne nie wiem. Jakoś moj industrialny alt marudzi że brak mu sensownych kandydatów :P

Pytanie ogolne czy Seleene to ta Seleene - ex CEO MC?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Mac Dercad

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 17, 2011, 21:43:12 »
To ten Seleene, tak;)

Ranshe

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 18, 2011, 08:36:35 »
O, goonsowa propaganda i obrzucanie błotem i na centralę trafiło widać. Ciekawe, że jak było CSM 5 i wcześniej, to żaden Mittani tyłka nie ruszył, tylko było lolcsm i takie tam gadki.

Trebor jest w porządku, głos alta poszedł na Prometheusa, bo tak. Lepszy niż goonsy przynajmniej. ;)

sc0rp

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 18, 2011, 09:35:23 »
O, goonsowa propaganda i obrzucanie błotem i na centralę trafiło widać. Ciekawe, że jak było CSM 5 i wcześniej, to żaden Mittani tyłka nie ruszył, tylko było lolcsm i takie tam gadki.
Jesli sledzilbys notatki z CSM i pozniejsze zmianyw grze to bys zauwazyl ze prawidlosc notatki sobie, a zmiany sobie zostala zlamana dopiero w piatej edycji - czyli dopiero w piatej edycji ccp posluchalo csm, dodaj do tego nerf jb i nie powinno cie dziwic ze piloci pokroju mitani, selene i krutoj startuja - bo skoro csm 5 pokazalo ze jednak to nie jest to tylko wycieczka na islandie to ludzie startuja

Cytuj
Trebor jest w porządku, głos alta poszedł na Prometheusa, bo tak. Lepszy niż goonsy przynajmniej. ;)

Jakis argument?

PS Zeby bylo jasne mi nie chodzi oto zeby namawiac aby glosowac na mitaniego, bo sam jeszcze nie zdecydowalem na kogo zaglosuje (osobiscie bede wybieral miedzy mitanim,selene i krutojem) dlatego chcialbym sie dowiedziec - bo twierdzenie kandydat a jest lepszy od b bo b jest z goonow jest smieszne.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 18, 2011, 10:37:28 »
Mittani będzie Lepperem CSM. "Wersal się k... skończył" - to jest jego program.

Dziękuję, postoję.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 18, 2011, 10:54:49 »
2 glosy poszły na Seleene, osobiście wole niego w roli Chairmana niż Mittaniego (że Seleene wejdzie do CSM nie mam wątpliwości).

Ranshe

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 18, 2011, 18:44:05 »
Jakis argument?

Solo, AFki i inne takie tam kompatybilne, mi to pasuje, więc jeśli ma szansę być w CSM jeden koleś który interesującymi mnie rzeczami zajmuje się praktycznie cały czas, to okej. A na Trebora bo śledziłem i widzę, że w porządku jest. Na Seleene nie, bo nie miałem porównania w praktyce - CSM 5 akurat miałem na bieżąco, wcześniejsze musiałbym odkopywać.

Cytuj
PS Zeby bylo jasne mi nie chodzi oto zeby namawiac aby glosowac na mitaniego, bo sam jeszcze nie zdecydowalem na kogo zaglosuje (osobiscie bede wybieral miedzy mitanim,selene i krutojem) dlatego chcialbym sie dowiedziec - bo twierdzenie kandydat a jest lepszy od b bo b jest z goonow jest smieszne.

No właśnie nie jest śmieszne. Śmieszne to są goonsy, którzy dopiero jak csm 5 pokazało że to nie tylko wycieczka na islandię za friko, to się obudzili nagle.

Poza tym Mittaniego program, jak się go przeczyta, to można go skrócić właściwie do "CSM ssie, ja dopiero mogę CSM naprawić" tak jakby CSM 5 nie uzyskało ani nie zrobiło nic,  oraz "wszyscy inni kandydaci to ch*, głosujcie na mnie". Sorry, mało interesujące.

I na koniec, ja jestem webdeveloper, jeśli ktoś jako stronę informacyjną mi przedstawia pojedyńczego jpg jako całą stronę, to może spadać szybciej niż ja taką stronę zamknę.

Raaji

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 18, 2011, 19:55:19 »
Vuk Lau zrezygnowal przed czasem z delegatury...
+ pare przemysleń...

Cytuj
Last night I resigned as CSM delegate.

One of my main goals was pointing how horrible CCP customer support is. For me this was top priority especially if we take into consideration that EVE is extremely complex, undocumented and bugged product.
Sadly I didnt had support from both the rest of the CSM and from the CCP. CCP is living in their heaven of faulty statistic and biased circlejerk reports.

As some of you know when I raised the issue of INcompetence of GM department
http://wiki.eveonline.com/en/wiki/Competence_of_the_GM_department_(CSM)
http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1135590
http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1137322
and during the meeting I realized how deeply goes the problem of customer support.

Anyway after raising that issue I received plenty of :facepalm: material from customers and from the current and former GMs who were unhappy how things are working. Later on, many of the pilots were contacting me for help with petitions where i even further realized how crappy things are.

I started preparing issue to be raised again, but didnt got any feedback from CCP, just to be surprised with one of the most embarrassing devblogs ever - Devblog about change of the reimbursement policies. I already started boiling, but then this week happened, the week before the Fanfest trip. I had 4 personal petitions (I will not even touch the subject of petitions I am handling for other players because of :facepalm:) in last couple of days, 2 are still unanswered, 1 is escalated and 1 I closed after two GMs copy/pasting answers without even reading what I wrote.

This combined with embarrassing discussion about 0.0 future with main game designers resulted in my decision to resign. I know I have only 2 weeks left, but going on Fanfest and smiling there how CSM is awesome :stakeholders: while I got nothing but crap in the face from CCP will be something I would regret it. Not to mention that I would most likely barely restrain from raping some of them.

I am sad I will not see a lot of players and lot of CCP dudes who I was looking forward to see, but it would be dishonest from me to be part of that. I am really really sorry I failed in fixing/improving customer support. Despite this ending I am proud to say that thanks to us, awesome video made by Blazde and me pursuing the issue CCP at least admitted there is lag and assembled dedicated team to tackle the issue. It would stay nothing but :words: if there wasnt some awesome dudes in CCP like CCP Veritas and CCP Explorer who really dedicated themselves to the issue.


Anyway I dont need to point how important is to have competent 0.0 delegates because if there wasnt me in CSM 4 the closest person who gave fuck about lag was :lol: Trebor who had some retarded ideas about fog of war or something...but at least he cared, regardless how clueless he is.


I apologize one more time to everyone who voted for me, but I exhausted all civilized ways of communication with CCP and I already crossed over the line of civil correspondence with them. At the end of the day I am aware that the best way of "talking" with CCP is "crashtheJitanode" way, but even I fully endorse it I would never drag others with me.

I am kinda emo because all the energy and time myself and people around me are putting into this game to make it better place for all of us, but I really didnt had any choice but to stop being part of the show.

Sorry to all dudes who were looking forward to having fun times in Iceland with me along, I am sure you will have great time anyway and we will all meet each other on NC BBQ on summer. Also I need to talk with Elvenlord but I am unsure if we will hold alliance presentation. At the I am sorry if I disappointed all of you who gave me your votes.

RAWR

Goomich

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 26, 2011, 16:33:26 »

Ranshe

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 26, 2011, 17:00:36 »
No i z CSM6 będzie gówno, a nie kontynuacja.

Pogratulować aliansowym mailom "vote for me".

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 26, 2011, 19:40:37 »
No i wygrał Lepper... źle się stało.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 26, 2011, 22:34:06 »
To co rzuca się w pierwszej chwili w oczy to to że Goonsi chyba cta zrobili na te głosowanie. To co sie rzuca w drugiej kolejnosci to strasznie mała frekfencja w wyborach która na oko stanowi poniżej 10% kont na serwerze?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 26, 2011, 22:51:07 »
14.5% i to podobno jest najwyższa. A że północny napland zrobił sobie cta na głosowanie, to dziwne jakieś?

HammerSnake

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 26, 2011, 23:17:16 »
Ponoć gooni kupowali głosy na noob corp kanałach za 5m sztuka. W zasadzie znam jedną osobę która w taki sposób zarobiła 5m i stąd ta informacja.
Także zaskoczony ,że ktoś od nich się dostał to nie jestem.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 27, 2011, 01:13:45 »
To co sie rzuca w drugiej kolejnosci to strasznie mała frekfencja w wyborach która na oko stanowi poniżej 10% kont na serwerze?

Akurat frekwencja jest największa w historii. AFAIR, żeby wejść do CSM 5 wystarczało 1000 głosów.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 27, 2011, 01:54:58 »
Zaskoczony jestem ze krutoj sie nie dostal, ale i tak jest dobrze conajmnie 6 przedstawicieli 0.0. Jesli csm6 bedzie mialo taki wplyw na ccp jak csm5 to mieszkancy 0.0 moga spac spokojnie bez zmartwien o jb, jf i titan bridge

Ranshe

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 27, 2011, 04:23:05 »
Aha, z czego 5 z północy. Niech żyje napland.

Czekam z niecierpliwością na minutes z pierwszego spotkania, żeby zobaczyć co Mittani swoją bucówą spierdoli.

Totalizator

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 27, 2011, 05:23:44 »
poludniowcy tez mogliby miec swojego kandydata jakby sie spieli, nie nasza wina ze brakuje im charyzmatycznego przywodcy  :P

sc0rp

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 27, 2011, 05:53:28 »
Aha, z czego 5 z północy. Niech żyje napland.

Czekam z niecierpliwością na minutes z pierwszego spotkania, żeby zobaczyć co Mittani swoją bucówą spierdoli.
Lol
1. Mozesz z nickow wymienic te 5 osob z nc? Bo ja widze 4, ale nie kojarze kilku kandydatow wiec moze ktos mi umknol
2. IB 500+ czlonkow, c0ven 700+, SE 400+, Atlas. 500+, -a- 2,4k+, Rol.citizens 600+, red.overlord 2k+ , aaac 1,9k - pretensje do siebie miejcie ze macie tylko selene - less qq, more cta