Autor Wątek: Misje Hi-Sec  (Przeczytany 7177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

destroyer

  • Gość
Misje Hi-Sec
« dnia: Luty 21, 2011, 18:27:11 »
Witajcie.
Po powrocie do gry zdecydowałem sie tym razem pobawic nieco na misjach. Początkowo robiłem je dla korpów Minmatar ( Republic Military Schol i Brutor Tribe potem też Republic Security Service)  ale w niecie (m.in na Centrali) wyczytałem ze dla osób, które póki co nie maja zamiary bawic sie w 0.0 ciekawym rozwiązaniem jest Ministry of War ( z uwagi na dobrze ulokowanych agentów m.in LvL 4 i Amarr Navy - którzy mają w Hi Sec wielu high Quality agentów  na levelach 1-3).

Jakie są Wasze opinie w tym zakresie? Który corp polecilibyście z własnych doświadczeń do robienia misji w 0.5-1.0  (z preferencją na kill misje) ? 

Goomich

  • Gość
Odp: Misje Hi-Sec
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2011, 18:40:14 »
Te, które mają najwięcej agentów o najlepszym quality w systemach z jak najniższym SS.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Misje Hi-Sec
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2011, 18:57:59 »
Caldari - Spacośtam Patrol
Minmatar - RSS, może republik fleet
Amar MoW, Imperial navy, theology concil
Geje - HGW, moje chary jeśli już gadają z tymi małpami to tylko przy użyciu uzbrojenia pokładowego

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: Misje Hi-Sec
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2011, 21:55:08 »
Amarr Space:
Theology Council
Amis Arvadan i Samshek Taronzac obaj w tej samej stacji w Sasoutikh (Devoid)

Ducia Foundry (5 run BPC w LP shop)

Anad Hobrork w Larryn (Solitude)

Dubahar Veche w Mili (Devoid)

tylko , ze kłopot z dojazdem i w ogóle logistyka bo przez low trzeba się przedzierać

Zoar and Sons (5 run BPC w LP shop)

Mahnishi Thubaim w Ashokon (Genesis) uważaj jak masz minus do Gallente bo trzeba przelecieć przez kilka systemów
 to są moim skromnym zdaniem najlepsi agenci amarrow w high sec biorąc pod uwagę isk/hour.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Misje Hi-Sec
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 22, 2011, 09:09:25 »
A ja przewrotnie powiem, że te korpy które mają agentów R&D.  >:D
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

F-YU

  • Gość
Odp: Misje Hi-Sec
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 23, 2011, 12:07:56 »
jak masz stand do matarów... to robienie misji dla amarów to lekka herezja.
przecież mniej zarobisz i matarscy agenci są fajnie rozlokowani a np. amunicję zawsze dobrze spylisz.

k_pax

  • Gość
Odp: Misje Hi-Sec
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 23, 2011, 13:29:17 »
imho misje to najwieksze zlo w EVE  >:D EOT


AreQ

  • Gość
Odp: Misje Hi-Sec
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 23, 2011, 14:12:57 »
Kłamstwo. Największe zło Eve to lag :-)
Mnie w wyborze agentów pomagała ta strona:

http://www.eve-agents.com/

Szukałem miejsc gdzie blisko siebie jest kilku agentów, tak żeby móc obskakiwać kilku i wybierać sobie misje, ewentualnie robić po kilka na raz bez powrotu do "bazy" co znacznie skracało czas wykonywania.
Możesz użyć powyższej strony analogicznie, żeby zorientować się i wybrać agentów zgodnie z poradami jakie już dostałeś wcześniej w tym topiku.
Ja od siebie dodam, że na początku jak będziesz dopiero nabijał standa, lepiej Ci będzie znaleźć sobie partnera który już może latać na misje lvl 4 (ewentualnie lvl 3 jeśli nie masz jeszcze skili i statku na lvl4, i żeby poprzez robienie misji z nim rósł Ci stand, pójdzie szybciej i przyjemniej. Pamiętam jak sam będąc 2 tygodniową postacią ledwo robiącą lvl 2 na misje lvl 3 albo 4, nie pamiętam już, to było jak niebo a ziemia:-)

destroyer

  • Gość
Odp: Misje Hi-Sec
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 24, 2011, 22:32:28 »
jak masz stand do matarów... to robienie misji dla amarów to lekka herezja.
przecież mniej zarobisz i matarscy agenci są fajnie rozlokowani a np. amunicję zawsze dobrze spylisz.

Agenci Minmatarscy sa dupiato rozlokowani. Wysokopoziomowi najczesciej w zadupiastych regionach gdzie psy szczekają dupą z dala od hubów. Z tym niskim zarobkiem, nie wiem o jakiej skali mówisz. Na misji Lvl 1 rzezbie średnio poziom od 200k do 2 mln ( zaleznie od ilosci npctów) a były i takie gdzie wpadły mi rzeczy warte nawet 6-8 mln ISK z jednego shipa. Jak dla nowej postaci to naprawde nie jest zły zarobek. Z tego tez powodu pieprze oferty za 200-400k gdzie mam lac swoich albo caldari/gallente - ale o tym niżej

Mam własnie pytanko z innej beczki - jako minmatar przez niedoczytanie wziąłem misje storyline u Ammarów gdzie mam lac minmatarskie fregaty. Wycofałem się (nie chcąc tracic standingu) i teraz nie bardzo wiem co zrobić z ta misją. Próba jej cancelnięcia konczy sie komunikatem ze potem agent juz nie będzie chciał ze mną gadać. Pytanie - gadać tylko w sprawie tej misji czy wogóle, i czy lepiej ją cancelnąc (by nie blokowac na tydzień agenta pod ewentualnie inna misję storyline) czy odczekać do konca wazności oferty? Nie chciałbym tracic kontaktu z agentem a i standingu szkoda.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Misje Hi-Sec
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 24, 2011, 22:37:08 »
masz do wyboru:
- zrobić misje i mieć troche (nie dużo na niskich levelach) standa do mataru w plecy za strzelanie do nich i drugie troche za zrobienie storaka dla ich wroga
- skasować misje i mieć - u amaru za wziecie i nie zrobienie ich storaka

agent może ci skoczyć. misje storyline asgent i tak daje co jakiś czas ui ten też da jesli pozostaniesz w jego rewirze

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Misje Hi-Sec
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 25, 2011, 07:46:23 »
dla Ice ...

jeden z lepszych agentów level 4 matarów jest 3-4 jumpy od jita :)
Sneer Quen

Zgudi

  • Gość
Odp: Misje Hi-Sec
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 25, 2011, 13:48:17 »
Ja robię misje dla MoW i tak zbieram je z 2 agentów level 3 i lecę. Jednak jest prawdopodobieństwo, że trafi się misja transportowa, z tabeli pamiętam że wynosi ono z kilka procent. Ale w tedy szlag mnie trafia, bo nie chcę po kilka razy przewozić towaru znacznie większego niż zmiesci mi się w cargo.

Po drugie nigdny nie salwaguję i nie zbieram lotu, czekam tylko na reward, bo za dużo czasu zajmuje mi, moim zdaniem oblatanie wraków. Czy opłaca się marnować czasa na salwagowanie? Latam wolną cegłą to mi się nie chce dolatywac do wraku :P
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2011, 19:36:30 wysłana przez Zgudi »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Misje Hi-Sec
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 25, 2011, 13:51:51 »
Słowo klucz; Noctis

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Misje Hi-Sec
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 25, 2011, 14:02:42 »
Zgudi, dzień w którym zrobisz coś "by the book" (czyli jak trzeba) będzie chyba moim ostatnim dniem w Eve... a jeszcze nie wybieram się na emeryturę :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

destroyer

  • Gość
Odp: Misje Hi-Sec
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 25, 2011, 18:30:37 »


Po drugie ndny nie salwaguje i nie zbieram lotu, nie salwaguję, czekam tylko na reward, bo za dużo czasu zajmuje mi, moim zdaniem oblatanie wraków. Czy opłaca się marnować czasa na salwagowanie?

Na salvage - loot mam minimum 3-4x wiecej niz z nagród - wiec imo tak :)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Misje Hi-Sec
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 25, 2011, 18:37:04 »
Ja robię misje dla MoW i tak zbieram je z 2 agentów level 3 i lecę. Jednak jest prawdopodobieństwo, że trafi się misja transportowa, z tabeli pamiętam że wynosi ono z kilka procent. Ale w tedy szlag mnie trafia, bo nie chcę po kilka razy przewozić towaru znacznie większego niż zmiesci mi się w cargo.

Po drugie ndny nie salwaguje i nie zbieram lotu, nie salwaguję, czekam tylko na reward, bo za dużo czasu zajmuje mi, moim zdaniem oblatanie wraków. Czy opłaca się marnować czasa na salwagowanie? Latam wolną cegłą to mi się nie chce dolatywac do wraku :P

@Zgudi zważywszy, że robisz misje dla Amarr-skiej korporacji to z racji nie zbierania salvagu pozbawiasz się kupe kasy (armor plate - salvag to najcenniejszy tech 1 salvag w grze obecnie).

destroyer

  • Gość
Odp: Misje Hi-Sec
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 25, 2011, 20:28:43 »
Dokładnie. 250k od sztuki

Pienias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pienias
  • Korporacja: The Scope
Odp: Misje Hi-Sec
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 25, 2011, 23:39:17 »
Imo lepiej wygrindowac stand i zaczac zbierac salvage z l4 dopiero