Autor Wątek: Witam ponownie  (Przeczytany 2166 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

destroyer

  • Gość
Witam ponownie
« dnia: Luty 14, 2011, 17:51:26 »
Witam ponownie.
Po przerwie  zdecydowałem się na powrót do EVE. Grałem niegdyś postacią Hisaki Achura a wczesniej Zephillisem aczkolwiek obie postacie nie sa już moje. Teraz gram od nowa kobitką  Lytą Alexande'r  (Minmatar).


Mam tez alta - Johna Sherida'na


Co do realu. 34 lata :D. W sieciówkach  od 1998 roku, na forum mmorpg.pl aktywny od 2001 roku (od roku i miesiąca powstania forum  o ile pamięć mnie nie myli). Kilka lat temu miałem tu  konto o nicku hunter  (jeszcze w dawnych czasach na starej wersji forum) - aczkolwiek z tego co widzę skasowane już. Ostatnio grałem w FE i  LOTRO - uznałem jednak że gry tego typu juz mi sie przejadły (wszystko to samo tylko w innej oprawie). Stąd reaktywacja EvE - szczególnie z uwagi na stare zamiłowanie do Elite/Frontier :D.

Dla odświeżenia pamięci przerobiłem już kilka serii tutoriali (podstawowych agentów), nastepnie planuję zajęcie się misjami NPC (z czegoś żyć trzeba). Kiedyś dało się na tym dobrze wykarmić postać - nie wiem jak teraz :) Jeżeli ktoś z Was mógłby mi polecić jakieś w miarę aktualne linki do dyskusji lub poradnik  pod  misje agentów - byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam wszystkich licząc na spotkanie w space
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2011, 19:21:24 wysłana przez IcE »

Trzmielu

  • Gość
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 14, 2011, 20:08:31 »
Witam :]
http://eve-survival.org/ - strona z opisem wszystkich misji. Lepiej znajdź sobie jakieś ciekawsze zajęcie niż misje, bo znowu znudzisz się po chwili :P

Goomich

  • Gość
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2011, 22:04:32 »
Witam ponownie.
Po przerwie  zdecydowałem się na powrót do EVE. Grałem niegdyś postacią Hisaki Achura a wczesniej Zephillisem aczkolwiek obie postacie nie sa już moje. Teraz gram od nowa kobitką  Lytą Aleksande'r  (Minmatar).


Nie przypomina.

destroyer

  • Gość
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2011, 22:09:55 »
Nie musi. Ważne że dupa niezła :)

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 15, 2011, 14:49:22 »
Witamy ponownie...

Jakbyś chciał bardziej od tutoriali odświeżyć wiadomości to zapraszamy do Unseen Academy ;)
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma