Autor Wątek: Miallih  (Przeczytany 2336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miallih

  • Gość
Miallih
« dnia: Luty 05, 2011, 18:38:04 »
Witam wszystkich.
Jestem pilotem caladari :) zacząłem grać jakiś tydzień temu i staram się wyskilować postać :D trochę questów porobiłem, obecnie latam merlinem i zbieram hajs na caracala ;) Najbardziej chciałbym latać jakimś battleshipem:) i powoli skilluje do tego :)
Pozdrawiam :)

Oxylan

  • Gość
Odp: Miallih
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2011, 21:36:33 »
Cześć

Dołącz do unsen academy albo do innego Polskiego korpa który pomaga nowym, oczywiście jeśli masz ochotę, idz najpierw w stronę caracala a pozniej drake, chyba najlepszy statek na misje lvl 3 i lvl 4 jaki da się szybko wyskilować, lepiej tankuje niż większość battleshipow, minus to dmg ale też potrafi przywalić, drake pvp też jest b dobrym statkiem o szerokim zastosowaniu, oczywiście to tylko moja porada, skiluj sobie co chcesz i na co masz ochotę, w eve jest sporo opcji =] battleshipy są dobre i wyglądają majestatycznie ale to statki jakie wymagają sporo sp żeby sensownie nimi latać nawet na misje, dla przykładu battleship rokh wymaga 2-3mil sp w gunach żeby dopiero był tak wydajny w strzelaniu do przeciwników jak drake czy raven z  200.000-350.000sp w missile...chodzi o ten caly tracing, falow, optimal, do tego dochodzi problem capacitora jaki potrzeba dla gunów, dużo kombinowania z rodzajem ammo itp, missile to easy mode zawsze trafiają i już z mała isloscia sp potrafią ladnie mordować przeciwników, oczywiście guny są zajebiste, ale jak by nie było wymagają sporej ilości sp żeby pokazać pazury.

Ps.Nic Ci nie sugeruje to twoja gra, wtrąciłem tylko swoje trzy grosze odnośnie tego jak ja to spostrzegam.

Pozdro
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2011, 21:50:27 wysłana przez Oxylan »

Starakopara

  • Gość
Odp: Miallih
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2011, 09:09:53 »
Powitać nowego Centralowicza  :)

Jak już Oxylan wspomniał, po ukończeniu tutoriala zapisz siędo UA- bezpłatnej polskiej korporacji szkoleniowej dla " świeżych " pilotów.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Miallih
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2011, 12:18:37 »
Witamy,

In game zapraszam na kanał "centrala noobs" lepiej na nim zadawać pytania niż na "Trolishu" (Polish).
I podpisuję się się pod sugestią kolegów "zapisz się do UA" (zresztą nie może być inaczej gdyż jestem jednym z instruktorów w UA)
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Miallih
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2011, 13:13:06 »
Witamy \o/

Moze napisz cos wiecej o sobie, np ulubione potrawy albo jakie najbardziej lubisz filmy, no i koniecznie napisz czy wolisz lody czekoladowe czy wanilowe  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Miallih

  • Gość
Odp: Miallih
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2011, 13:55:08 »
Lubię pichcić z użyciem wooka :P lodów nie lubię :D ulubiony film to seria o riddicku:)
zainteresowania:
Programowanie web2py, php, mysql, siłownia, jazda konna, jazda motorem, czytanie książek,  picie piwa i słuchanie heavy metalu :D
Koniec przekazu.. :)
a do ua chyba się zapisze:D jeszcze melon i będzie karakal :D