Autor Wątek: Re-map atrybutów  (Przeczytany 8300 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Re-map atrybutów
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 04, 2011, 10:14:45 »
Wyjaśnij.
Jeśli mam postać, której 12miesięcy od remapu mija, np. 1 maja, to Twoim zdaniem nie dostanę nastepnego ramapa bo nie wykorzystałem poprzedniego (standardowego) i jeszcze dodatkowo mam ten extra - mam 2 remapy w tej chwili na postaci i według tego co piszesz nie będę miał trzech ?

No to akurat jest pewne, że nie dostaniesz trzeciego, bo te nie bonusowe na pewno się nie kumulują. Pytanie brzmi, czy jeżeli nie miałeś żadnego remapu i dostałeś bonusowy za learningi, to 1 maja będziesz miał dwa, czy dalej jeden?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Re-map atrybutów
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 04, 2011, 10:20:06 »
Ale co tu wyjaśniać ?
Poza bonusowymi remapami jakie dało CCP, nie mam ŻADNYCH przyrostów na żadnym z posiadanych przeze mnie charów niezależnie od tego czy wykorzystałem remap czy nie. Czyli inaczej mówiąc - tam gdzie wykorzystałem, to po 12 miesiącach mam możliwość wykonania kolejnego, tam gdzie niewykorzystałem ilość dostępnych remapów jest dokładnie taka sama jak była. Wliczając bonusowe na wszystkich charach mam 2 remapy obecnie dostępne.

Jeśli mam postać, której 12miesięcy od remapu mija, np. 1 maja, to Twoim zdaniem nie dostanę nastepnego ramapa bo nie wykorzystałem poprzedniego (standardowego) i jeszcze dodatkowo mam ten extra - mam 2 remapy w tej chwili na postaci i według tego co piszesz nie będę miał trzech ?
Wg mnie dostaniesz 1 remap w związku z okresem 12 miesięcznym. Jeśli nie wykorzystałeś bonusowego, to masz odpowiedź. Jeśli Twój char jest nowy i nie skorzystałeś z możliwości wykonania 2 remapów (wykorzystałeś 1, czyli masz 1 bazowy + 1 bonusowy), to wg mnie NIE dostaniesz kolejnego remapa.
Oczywiście mogę się mylić, bo CCP w swojej mądrości może np. zadecydować, że bonusowy jest traktowany jak standardowy - wówczas się nie odnowi bazowy. Przekonamy się pewnie za jakiś czas jak są traktowane te bonusowe remapy.

Pytanie brzmi, czy jeżeli nie miałeś żadnego remapu i dostałeś bonusowy za learningi, to 1 maja będziesz miał dwa, czy dalej jeden?
A dlaczego miałby 1 zniknąć ?

Kurde, podniecacie się tymi remapami jakby to był najważniejszy feature EVE...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Re-map atrybutów
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 04, 2011, 10:33:30 »
Szczerze mówiąc, wykorzystałem dotąd jeden remap i to dość wcześnie (wywalenie charyzmy) i od tamtej pory przez trzy lata nie będą mi one potrzebne. Liczyłem właśnie, że będę sobie mógł je uciułać na jakieś nagłe akcje... a z tego co piszesz, dupa.

No nic, sprawdzę w domu, bo wydaje mi się, że na mainie miałem tyle remapów, ile powinienem mieć.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...