Autor Wątek: C0ven ssie paukę, a BuFu jest do dupy(było: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie)  (Przeczytany 23729 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Panowie (i Panie) nie ma co jebać psa w chorą dupę, jak mawiał mój przyjaciel. IT wywali się na cyce, bo klątwa BUFU działa. Co do Covenu, AAA i innych takich.... nigga please - jak przyszło co do czego i pojawiła się zgraja barbarzyńców to po AAA pozostał popiół.
Potem nagle wielkie ruszenie, kiedy wiadomo było że INIT zostaje samo i mieliscie znaaaczną przewagę we wszystkim. Wielki heroizm... typowy dla Eve.

Jak AAA i spółka była w mniejszosci to spieprzali do npc space a po AAA zostało wspomnienie, teraz kiedy Init jest w mniejszosci i jeszcze ich ruscy napierniczaję z boku to nagle zrobili się z was wielcy herosi. Chyba herosi promocji w Biedronce.

Chłopaki Coveniaki - kiedy wreszcie cos zdobędziecie samodzielnie albo SAMI zrobicie kampanie gdziekolwiek. Siedzicie w ciepłym kurwidołku i tyle, rozwój = 0, drakes = 10.

Smiejecie się z innych a sami nic nie znaczycie. Proponowałbym nieco wstrzemięźliwosci bo kreujecie się na na poskromiciela wielkich sojuszy a tak na prawdę jak po was przylecieli to spieprzaliscie gdzie pieprz rosnie (sam tam bylem i widziałem oraz słyszałem lamenty ze bloob i w ogóle).

Miłego weekendu, życzy Nitefish.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2011, 01:39:44 wysłana przez Nitefish »

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2011, 02:25:03 »
Cytuj
Potem nagle wielkie ruszenie, kiedy wiadomo było że INIT zostaje samo i mieliscie znaaaczną przewagę we wszystkim. Wielki heroizm... typowy dla Eve.

Jak AAA i spółka była w mniejszosci to spieprzali do npc space a po AAA zostało wspomnienie, teraz kiedy Init jest w mniejszosci i jeszcze ich ruscy napierniczaję z boku to nagle zrobili się z was wielcy herosi.

To teraz w BUFU obowiązuje taka wersja historii tego konfliktu? Gratuluję, ale może nie wynoś tego poza BUFU, bo tylko się w ten sposób ośmieszasz.

Cytuj
Chłopaki Coveniaki - kiedy wreszcie cos zdobędziecie samodzielnie albo SAMI zrobicie kampanie gdziekolwiek. Siedzicie w ciepłym kurwidołku i tyle, rozwój = 0, drakes = 10.

Samodzielnie w dzisiejszych czasach można co najwyżej roamować.

Cytuj
Smiejecie się z innych a sami nic nie znaczycie. Proponowałbym nieco wstrzemięźliwosci bo kreujecie się na na poskromiciela wielkich sojuszy a tak na prawdę jak po was przylecieli to spieprzaliscie gdzie pieprz rosnie (sam tam bylem i widziałem oraz słyszałem lamenty ze bloob i w ogóle).

Możesz uściślić kiedy i kto po nas przyleciał i gdzie spieprzaliśmy. Bo nie mogę sobie przypomnieć takiego wydarzenia.


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2011, 06:59:51 »
Panowie (i Panie) nie ma co jebać psa w chorą dupę, jak mawiał mój przyjaciel. IT wywali się na cyce, bo klątwa BUFU działa. Co do Covenu, AAA i innych takich.... nigga please - jak przyszło co do czego i pojawiła się zgraja barbarzyńców to po AAA pozostał popiół.
Potem nagle wielkie ruszenie, kiedy wiadomo było że INIT zostaje samo i mieliscie znaaaczną przewagę we wszystkim. Wielki heroizm... typowy dla Eve.

Jak AAA i spółka była w mniejszosci to spieprzali do npc space a po AAA zostało wspomnienie, teraz kiedy Init jest w mniejszosci i jeszcze ich ruscy napierniczaję z boku to nagle zrobili się z was wielcy herosi. Chyba herosi promocji w Biedronce.

Chłopaki Coveniaki - kiedy wreszcie cos zdobędziecie samodzielnie albo SAMI zrobicie kampanie gdziekolwiek. Siedzicie w ciepłym kurwidołku i tyle, rozwój = 0, drakes = 10.

Smiejecie się z innych a sami nic nie znaczycie. Proponowałbym nieco wstrzemięźliwosci bo kreujecie się na na poskromiciela wielkich sojuszy a tak na prawdę jak po was przylecieli to spieprzaliscie gdzie pieprz rosnie (sam tam bylem i widziałem oraz słyszałem lamenty ze bloob i w ogóle).

Miłego weekendu, życzy Nitefish.

./o\ dlatego wlasnie staram sie nie pisac postow jak jestem pijany...

P.S. Panowie z BUFU, mam taka propozycje, wydajcie Mala Czerwona Ksiazeczke z Jedynie Sluszna Wersja Obowiazujacej Historii C0venu, ktora kazdy z Was bedzie zawsze nosil przy sobie i czytal sobie do sniadania i w trudnych chwilach, kiedy bedzie wam zle i bedziecie szukac pocieszenia, mozecie ja nawet rozdawac w Jita na undoku i w Unseen w czasie szkolen, ale skonczcie juz z tymi atakami na Centrali, bo to jest juz nudne. Naprawde nie ma potrzeby spamowania kazdego tematu chociaz ocierajacego sie o c0ven (ten sie akurat nawet nie ociera) waszymi wynurzeniami, wasze zdanie jest powszechnie znane po co w kolko o tym gadac... Troche mi to przypomina Kierowce Tankowca, ktory obsesyjnie w kazdym watku wklejal zdanie "Esoteria do wziecia!!!", ale jak widac nawet w jego wypadku czas leczy rany - postarajcie sie mniej o nas myslec i mowic, to moze wam tez kiedys przejdzie.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2011, 07:39:52 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Siewca Titum

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2011, 08:06:11 »
Panowie (i Panie) nie ma co jebać psa w chorą dupę, jak mawiał mój przyjaciel. IT wywali się na cyce, bo klątwa BUFU działa. Co do Covenu, AAA i innych takich.... nigga please - jak przyszło co do czego i pojawiła się zgraja barbarzyńców to po AAA pozostał popiół.
Potem nagle wielkie ruszenie, kiedy wiadomo było że INIT zostaje samo i mieliscie znaaaczną przewagę we wszystkim. Wielki heroizm... typowy dla Eve.

Jak AAA i spółka była w mniejszosci to spieprzali do npc space a po AAA zostało wspomnienie, teraz kiedy Init jest w mniejszosci i jeszcze ich ruscy napierniczaję z boku to nagle zrobili się z was wielcy herosi. Chyba herosi promocji w Biedronce.

Chłopaki Coveniaki - kiedy wreszcie cos zdobędziecie samodzielnie albo SAMI zrobicie kampanie gdziekolwiek. Siedzicie w ciepłym kurwidołku i tyle, rozwój = 0, drakes = 10.

Smiejecie się z innych a sami nic nie znaczycie. Proponowałbym nieco wstrzemięźliwosci bo kreujecie się na na poskromiciela wielkich sojuszy a tak na prawdę jak po was przylecieli to spieprzaliscie gdzie pieprz rosnie (sam tam bylem i widziałem oraz słyszałem lamenty ze bloob i w ogóle).

Miłego weekendu, życzy Nitefish.

Piłeś ? Nie pisz.
Zapomniało Ci się, że na początku konfilktu INIT było liczniejsze. Rozumiem, że Ty jakbyś był ceo w momencie gdyby z 5 ally które mają wojnę z Tobą  2 się rozpadły a  jeden wrócił do siebie to ty byś przerwał walkę :D  A w przypadku gdyby Twój wróg został najechany w plecy nie dosyć że walkę byś przerwał a do tego jeszcze pomógł im :D Oj Nietfish Nietfish, zamiast pisać bzdury wróć na pasek  kopać bistot :D
Cytuj
Chłopaki Coveniaki - kiedy wreszcie cos zdobędziecie samodzielnie albo SAMI zrobicie kampanie gdziekolwiek. Siedzicie w ciepłym kurwidołku i tyle, rozwój = 0, drakes = 10.

YY czy to czasem nie BUFU nic nigdy nie zdobyło i przez długi czas było dumnym petem Boba o nazwie Azor? :)

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 29, 2011, 10:17:47 »
@nitefish
Rozumiem, że Ty jakbyś był ceo w momencie gdyby z 5 ally które mają wojnę z Tobą  2 się rozpadły a  jeden wrócił do siebie to ty byś przerwał walkę :D

no przecie juz tak zrobili raz w Atlasie.. :P teraz im zal d.. sciska ze AAA potrafilo sie zreorganizowac i wrocic do duzej polityki, a Atlas zawsze bedzie sie kojarzyc z wielkim blamazem przy rozpadzie.

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 29, 2011, 10:28:31 »
Widze Nitefish lekko przegiol ale co post po nim to lepszy i wiem ze chcecie mu dorownac  ;)

sc0rp

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 29, 2011, 10:39:22 »
Potem nagle wielkie ruszenie, kiedy wiadomo było że INIT zostaje samo i mieliscie znaaaczną przewagę we wszystkim. Wielki heroizm... typowy dla Eve.

Czy tylko mi sie wydaje ze nite ma skleroze?
Iirc aaa/co/rol/se wojowalo u bram esoterii kiedy jeszcze init wspierały i ruskie i pathetic legion, do tego tak wojowali ze pathetici przegnali na drugi koniec mapy (venal).
Cytuj
Jak AAA i spółka była w mniejszosci to spieprzali do npc space a po AAA zostało wspomnienie, teraz kiedy Init jest w mniejszosci i jeszcze ich ruscy napierniczaję z boku to nagle zrobili się z was wielcy herosi. Chyba herosi promocji w Biedronce.
efekt końcowy jest taki, ze:
- aaa odbija swoje tereny, coven i se chyba nawet nie stracili
- bufu uciekło jak szczur z tonącego okretu (coś jak apa i inni rentierzy z aaac) mieszka w npc space (tak tak wiem ze wolicie klepac misje, zamiast angel fleet staging point).
Cytuj
Chłopaki Coveniaki - kiedy wreszcie cos zdobędziecie samodzielnie albo SAMI zrobicie kampanie gdziekolwiek. Siedzicie w ciepłym kurwidołku i tyle, rozwój = 0, drakes = 10.
oczekujesz od jednego z najmniejszych sov holderow aby szli na wojnę sami, kiedy największe sojusze korzystają z pomocy przyjaciół / najemnikow dla przykładu it, goony, testy, drf,ze o init nie wspomne
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2011, 10:46:26 wysłana przez Dark Flonoe »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 29, 2011, 11:52:03 »
Nie liczby stanowia i sile aliansu lecz piloci pvp. Init takowych posiadalo znacznie mniej niz stainwagon o taka przewage mi chodzilo. Init bylo liczniejsze w posiadany teren przez chwile, tylko ze nic z tym nie umialo zrobic. Poza tym mialo sojusznikow, bez ktorych jakos ich sila nagle bardzo zmalala. Patrzac po pozniejszych walkach to ich eksterminacja byla tylko kwestia czasu.

Dokladnie tak samo IT i inni przetoczyli sie po AAA - zasypali ich czapkami i tyle - heroizmu tam tez nie bylo. To sie po prostu nie moglo inaczej skonczyc. Zmierzam do tego, ze chwalenie sie jakimis super zwyciestwami ktore nie sa super jest juz nudne. Jedyne co was czeka to oblecenie terenu Initow i wyrwanie resztek z korzeniami, choc pewnie rosjanie chetnie sie do tego przyloza.

Zdobywanie - od poczatku jak gram nie pamietam zebyscie cos zdobywali, zebyscie przeprowadzali jakies kampanie. Siedzicie u siebie i co bedzie to bedzie. Obecna kampania sama do was przyszla a wlasciwie nawet nie bezposrednio do was. Wspomniany Atlas, co by tu o nim nie mowic, prowadzil fajna agresywna polityke i latal sie bic jak tylko mogl. Skonczyl jak skonczyl, coz.

Nikt historii nie pisze na nowo tylko nieco inaczej patrzy na pewne fakty.

Co do Pandemikow - musze przyznac ze bardzo sie ucieszylem jak im obiliscie dupsko. To bylo, jak dla mnie, najlepsze w calym tym konflikcie. Ich placz ze lag bo gdyby nie lag to... - bezcenny.


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 29, 2011, 12:06:22 »
Nite - totalnie nie masz racji.

AAA zarządziło odwrót z Catch po mniej niż tygodniu walk - i to była decyzja, która uratowała im dupe ("live to fight another day"). Ewakuowali assetsy do NPC, a potem wspólnie z c0ven i SE utrzymali przyczółek (jak się ten system nazywał?) INIT i kumple zajęli teren, ale od tego momentu stracili impet i to AAA + friends mieli inicjatywę strategiczną (nomen omen).

AAA nie wygrało wojny, bo "IT zostawilo INIT". INIT przegrało znaczenie wcześnieja, ale - wzorem AAA - w pewnym momencie uznali, że już nie wygrają, więc złożyli karty. Backstab od RA to zupełnie nowa kampania.



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 29, 2011, 12:15:57 »
O to mi wlasnie chodzi Sokol - wycofali sie bo nie mieli szans nic zrobic, ze strony agresorow nie byla to bohaterska walka tylko walec. Samo Init nigdy by nie pokonalo AAA, nawet by sie na nich nie rzucili. Teraz podobnie Init nie ma szans wygrac wojny z stainwagonem.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 29, 2011, 12:35:55 »
O to mi wlasnie chodzi Sokol - wycofali sie bo nie mieli szans nic zrobic, ze strony agresorow nie byla to bohaterska walka tylko walec. Samo Init nigdy by nie pokonalo AAA, nawet by sie na nich nie rzucili. Teraz podobnie Init nie ma szans wygrac wojny z stainwagonem.

Gdy jeszcze nie było po wojnie, Init miało masę sojuszników, którzy po zebraniu łomotu od SW&AAA&ROL albo się wycofywali jak PL, albo rozpadali jak DT. To co jest teraz (29.01.2011) nie ma już znaczenia, bo jest już po wojnie.

Siewca Titum

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 29, 2011, 12:43:27 »
Sister Bliss nie sprawdził się w roli "Mein Fuhrera" INITów, jego zła polityka międzyalliansowa przede wszystkim dała złe efekty.

BTW, wracając do tematu PL jest Blue do IT. To chyba historyczny moment :) I ładne cenki dali Pandemicom, ciekawe czemu nie chcieli pomóc INIT, pewnie za mało mogli im zaoferować.

10 Billion Isk per week actively attacking both NC and DC targets.
3 Billion Isk for each Capital Ship Assembly Array put into reinforcement mode.
10 Billion Isk for each Capital Ship Assembly Array destroyed.
10 Billion Isk for every Supercapital destroyed.
20 Billion Isk for every Titan brought down.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 29, 2011, 12:50:19 »
Nie liczby stanowia i sile aliansu lecz piloci pvp.

W lagfestach (a na tym polegala ta wojna) indywidualny skill pilota w drejku ma mniejsze znaczenie, niz liczby i determinacja. To, ze Stainwagon mial lepszych pilotow przewazalo szale w malych/srednich starciach, ale nie w najwazniejszych bitwach, gdzie trzeba bylo godzinami orbitowac anchor i plinowac czy wyrzutnie cykluja. Stainwagon mial determinacje, zeby walczyc z kazdym i do konca, i to przewazylo szale, postawilo AAA na nogi i sprawilo, ze ROL uwierzyl w siebie. Prosze adminow o przeniesienie wszystkich tych postow (poczynajac od pijanego posta Nitefisha) do dzialu o wojnie na poludniu, bo niepotrzebnie tu smiecimy.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Platfusek

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 29, 2011, 12:55:52 »
Chłopaki Coveniaki - kiedy wreszcie cos zdobędziecie samodzielnie albo SAMI zrobicie kampanie gdziekolwiek. Siedzicie w ciepłym kurwidołku i tyle, rozwój = 0, drakes = 10.

Nie jestem co prawda z coven, ale może sam dasz przykład i pokażesz jak się zdobywa coś samodzielnie? Bo twoja korporacja mimo dużej liczebności nie ma na tym polu zbytnich osiągnięć a jak się poszuka to wychodzi że nigdy nie miała. A udawać mądrale w swoim pokoju i jak mama jest w pobliżu to nic trudnego.

Aha "zdobycie" pustej stacji npc nie do końca się liczy.


A najśmieszniejsze jest to że przygarnęła was pod swoje progi korporacja która sama była długo w aliansie coven z tego co widzę, która lata z wami razem pokazuje jak się walczy. Czemu obrażasz ich eks alians sugerując że nic nigdy nie osiągnęli sami? Dziwnie to wygląda opluwać rękę która pilnuje abyś się nie przewrócił.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2011, 13:07:55 wysłana przez Platfusek »

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 29, 2011, 13:17:38 »
Uwielbiam centrale

Panowie z Coven myślą że lepiej znają historie BUFU niż BUFU
Panowie z BUFU myślą że lepiej znają historie Coven niż Coven.
W to wszystko mieszają się ludzie z poza w/w którzy wiedzą jeszcze mniej i generalnie lubią po prostu splunąć jadem bo leczą jakieś frustracje (vide platfusek który skompromitował się wklejając wcześniej pare linków do KB i nie ma jaj żeby wpisać swój prawdziwy nick z gry - widać że nadal frustracja is strong in this one. Grunt że neostrada działa :D)

A to wszystko bierze się ze spinania się jak ktoś coś źle powie o moim sojuszu/corpie/whatever. To jest właśnie fajne w eve że tak mocno się identyfikujemy ze swoim stadem :)

A w temacie - generalnie Nite, pomimo formy zdupy, ma sporo racji w tym co powiedział, nikt stainwagonowi sukcesu nie odbiera, jednak spinki jakie tutaj uprawiacie aż biją po oczach. Pewnie ze swojej perspektywy tego tak nie postrzegacie ale posty Panów typu Cat którzy tryskają ejakulatem po każdym sukcesie na to forum rozkładają na łopatki (śmiechem), oczywiście posterów z drugiej strony brak żeby przedstawić jak sprawy się mają z ich perspektywy, ale przy obecnym poziomie gdyby byli były tu pewnie jeszcze większy śmietnik. Mówie to jako osoba która patrzy na to z boku, nie jestem stroną tego konfilktu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 29, 2011, 13:23:48 »
Uwielbiam centrale

posty Panów typu Cat którzy tryskają ejakulatem po każdym sukcesie na to forum rozkładają na łopatki (śmiechem)

Nie pisze na tym forum zbyt czesto. Poprosze o przyklady postow o sukcesach c0ven, w ktorych tryskam ejakulatem.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 29, 2011, 13:25:51 »
Nie pisze na tym forum zbyt czesto.
Cytat: CATfrcomCheshire
Wiadomości: 564


Ronin

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 29, 2011, 13:27:40 »
Flame TIME! :)

Nite, gj prowkacja udana hrhr.
A teraz... Nie chce mi sie cytowac wiec kazdy bedzie musial znalesc swoje odpowedzi sam :P, dla ulatwienia zrobie to w pkt.

1. Zdobywanie - dzieki temu ze latamy z PBNem ex-Coven corpem w ktorym rzadzi Mikker ex-ceo covenu, dokladnie dowiedzielismy sie jak to tam wyglada i - we're not impressed. Mikker pewnego wieczorku nam opisal jak wygladal podboj esoteri, jak wojna z hmm nie pamietam kim syskami? czy cos takiego i nadal We're NOT impressed.
2. BUFU - wielki wrog publiczny centrali NR1. Jak nie mamy argumentow to przechodzimy do koronnego bufu jest petem/sovholderem siedzi w wygrywajacych ally i ucieka przy najmniejszych klopotach, ani jedno slowo prawda nie jest. BUFU jest corpem zarzadzanym przez ludzi m.in. mnie, ktorzy sa opurtunistami. Idziemy tam gdzie mozemy najwiecej dostac a najmniej stracic. W swojej histori mamy naprawde duzo roznych alliancow, sporo okresow bez alliancu i mimo tego nadal jestesmy tutaj i nadal macie na kogo flamowac. O podbojach bufu czy tam covenu to dyskusja dosc jalowa, my sie skupialismy zawsze na innych rzeczach i dobrze nam to wychodzilo, chociaz owszem mamy za soba kilka dosc ciekawych kampanii organizowanych przez nas bez pomocy kogokolwiek albo z pomoca na naszych warunkach, ale po co mam sie przechwalac?
3. Init - alliance lam, init jest skuteczne jako backup, sa w stanie calkiem sensowne flotki wystawic sa w stanie walczyc, ale nie na warunkach obronnych. Nie maja lidera ani staminy na prowadzenie dlugiej kampanii i dlatego ten ally wlasnie dostal wpierdol .
4. AAA- spory szacunek, mimo stagnacji, mimo odplywu ludzi, ktos tam mial glowe na karku wzial reszte za fraki i ruszyl. Naprawde szanuje ten alliance (tak btw 5cio krotnie w ciagu ostatnich 2-3 miesiecy dostawalismy invite do alliancu i bodajze role co-ceo tam czy jakos tak to sie nazywalo)
5. SE - uparata popierdolka, alliance bez ambicji, lubiacy walki, szacunek za to ze tyle istnieja, takto nie pokazali soba nic wielkiego przynajmniej w moich oczach.
6. IT - jak pisalem w jakims osobnym poscie, to nie jest stary bob, z tego co widac rozpada sie i nikt po nim plakac nie bedzie, tak sie konczy alliance kiedy polityka zaczyna grac role wewnatrz a nie tylko na zewnatrz.

To tyle z mojej strony, gl&hf w flamie :>

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 29, 2011, 13:29:29 »
Wiadomości: 564

siedze na tym forum od 4 lat, 564 wiadomości to duzo? Wiekszosc to pewnie odpowiedzi na wasze niezdarne proby flejmu :P


edit: Roninek, mialem wlasnie zaczac wypunktowywac gdzie znowu napisles glupstwo, ale kolejny paroksyzm smiechu wstrzasnal mna i  skierowal moja reke w kierunku klaiwsza escape  ;D nie dam rady
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2011, 13:39:00 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sc0rp

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 29, 2011, 13:47:21 »

BTW, wracając do tematu PL jest Blue do IT. To chyba historyczny moment :) I ładne cenki dali Pandemicom, ciekawe czemu nie chcieli pomóc INIT, pewnie za mało mogli im zaoferować.

Raczej dlatego ze wiedzieli ze dostaną w łeb od sw, zreszta nc i tak ich mocno obija wtapia 2-3 tytki to poleca pomagać ruskim w geminate

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 29, 2011, 14:44:55 »
Pogdybajmy sobie troszke.

Fakty:
- INIT. w głębokiej defensywie żeby nie powiedzieć INIT is no more,
- AAA odzyskuje tereny,
- RA próbuje coś z tego tortu uszczypnąć dla siebie,
- IT wynajmuje PL aby lali NC i DC,
- SW&AAA&ROL zwraca swe oczy w strone Period Basis i Querious,
- ClusterFuck także naciera na IT,
- INIT. prosi o pomoc NC, WTF ?

a teraz troche EVE-Fiction:
- IT pada,
- ClusterFuck zajmuje Fountain i Delve,
- SW&AAA&ROL dzielą się PB i Querious,
- W Provi ciągły bałagan,
- MH bierze Deklein, przejezdzajac NC-walcem po petach Goonów,

(rok później)
jeszcze wiecej porn-Fiction:
- XIX/SF/RA/WN/IRC kontrolują 1/3 EVE,
- NC kontroluje 1/3 EVE,
- IT już niema,
- C0venu już niema,
- SE&AAA&ROL piorą się z Goonami,
(jeszcze jeden rok później)
EVE umarło, żadna ze stron niema sił ani liczb aby przykryć czapką przeciwnika,
pozostają trzy wielkie koalicje doprowadzające do śmierci 0.0.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 29, 2011, 16:31:52 »
Wiadomości: 564

siedze na tym forum od 4 lat, 564 wiadomości to duzo? Wiekszosc to pewnie odpowiedzi na wasze niezdarne proby flejmu :P


Sorry, że coś od siebie dodam do dyskusji ale ...

@ CATfrcomCheshire: Data rejestracji: Luty 13, 2009, 16:38:39 - 567 (0,794 na dzień) - czyli masz konto aktywne od niespełna 2 lat

@Kombat: Data rejestracji: Listopad 28, 2007, 15:24:52 - 543 (0,469 na dzień)


A aby to znów nie był oFFtop to @ltrook niezłe spekulacje. Zapisz je sobie gdzieś i zobaczymy za rok jak się sprawy będą miały ok?

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 29, 2011, 16:43:36 »
(Pierdoły, pierdoły, pierdoły...)
(jeszcze jeden rok później)
EVE umarło, żadna ze stron niema sił ani liczb aby przykryć czapką przeciwnika,
pozostają trzy wielkie koalicje doprowadzające do śmierci 0.0.

Pogdybajmy sobie trochę.....
Nie żadne EVE umarło, a jeśli to na pewno nie z powodów podanych wyżej. Raczej umowni "starzy gracze" odchodzą bo...(tu wstawić odpowiednie powody, np. nuda, Real, żona, dzieci, etc...) na ich miejsce przychodzą nowi ludzie, którzy nie pamiętają świetności BoBa, LV, CVA i innych, grają swoje, robią swoją politykę, swoje sojusze, itd...

Proponuję wydrukować post ITROOKa i powiesić sobie na ścianach, żeby móc się przekonać, za ten rok lub dwa (o ile będziemy nadal grać) że, żednych podziałów 1/3, 1/3, 1/3 nie będzie, bo ludzie będą się dzielić i łączyć w coraz nowe powerblocki, atakowac, backstabować, wynajmować, tak jak to miało miejsce przez 5 minionych lat.

DaBlades

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 29, 2011, 16:49:42 »
Polskie piekiełko w najlepszym wydaniu, niektórym chyba się EVE z RL popierniczyła. Lepiej nie mówić gdzie się mieszka bo do drzwi z pałką może zadzwonić   >:D

ale ponieważ muszę utrzymać formę wcześniejszych maili to:
c0ven - to już nie jest stare dobre c0ven
bufu - to już nie jest stare dobre bufu

Data rejestracji: Grudzień 14, 2006, 13:28:21
Wiadomości: 336 (0,223 na dzień)
co wygrałem?

[mod]Wizytę moderatora.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2011, 01:18:21 wysłana przez Mona X »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 29, 2011, 17:07:54 »
Sorki chlopaki ale dawno sie nic nie dzialo wiec dolalem nieco oliwy do ognia :), a ze to sie stalo w piatkowy wieczor - no coz, bylem sflustrowany programem tv (bo na codzien nie mam) :P.

Dalej was lubie tylko chcialem sie nieco podroczyc bo avatary to byl najgoretszy temat ostatnimi czasy.

Co do typowania przyszlosci - mialem taki fajny pomysl tylko o rok za pozno. Wpadlem na idee robienia codziennie screena z mapy eve na ktorej widac sojusze oraz zmiany w sovie. Pewnie mozna by to bylo zrealizowac jakims skryptem. Z takich ujec powstal by fajny filmik, ktory ciekawie by sie ogladalo po kilku latach.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 29, 2011, 17:10:15 »
A aby to znów nie był oFFtop to @ltrook niezłe spekulacje. Zapisz je sobie gdzieś i zobaczymy za rok jak się sprawy będą miały ok?

Ok. Zobaczymy co się sprawdzi.

@Pol Kent
http://pl.wikipedia.org/wiki/Fikcja_literacka

"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Ronin

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 29, 2011, 17:11:49 »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 29, 2011, 18:46:57 »
Dokladnie taki filmik!!!

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 29, 2011, 20:25:50 »
...
Wiadomości: 336 (0,223 na dzień)
co wygrałem?

Wygrales talon na k...we i balon  ::)


P.S.
Pimpeck - Wiadomości: 117 (0,090 na dzień)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 29, 2011, 20:41:17 »
Zgadzam się z DaBlades. Prawdziwe polskie piekiełko, gdzie każdy "orze jak może" i kopie dołki pod kimś

ps. skoro już się w to bawimy. Data rejestracji: Listopad 12, 2009, 12:06:27 --  289 (0,652 na dzień)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 29, 2011, 21:07:28 »
Nie wkurzać administracji, bo jak wam rąbniemy prawdziwymi liczbami po ślepiach to sie paru panów "mało pisze" strasznie może zdziwić.
A teraz możecie wrócić do rozważań on topic?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Siewca Titum

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 29, 2011, 21:10:21 »
Fakt, zamiast "ręka rękę myje" my mamy nasze małe polskie piekło gdzie każdy z pały w każdego :D

ramdeon

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 29, 2011, 22:29:35 »
Wpadlem na idee robienia codziennie screena z mapy eve na ktorej widac sojusze oraz zmiany w sovie. Pewnie mozna by to bylo zrealizowac jakims skryptem. Z takich ujec powstal by fajny filmik, ktory ciekawie by sie ogladalo po kilku latach.

http://go-dl1.eve-files.com/media/corp/Verite/20080803.png

za 20080803 wpisujesz datę, viola!

Julius Septimus

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 29, 2011, 22:44:10 »
Jako, że nikt się nie podjął ja sobie pozwolę odpowiedzieć.

Cytuj
1. Zdobywanie - dzieki temu ze latamy z PBNem ex-Coven corpem w ktorym rzadzi Mikker ex-ceo covenu, dokladnie dowiedzielismy sie jak to tam wyglada i - we're not impressed. Mikker pewnego wieczorku nam opisal jak wygladal podboj esoteri, jak wojna z hmm nie pamietam kim syskami? czy cos takiego i nadal We're NOT impressed.
Zacznę od tego, że celem istnienia c0venu nie jest wyłącznie zaimponowanie Twojej osobie :) Nie wiem, jak z podbojem Esoterii, bo nie brałem w nim udziału, ale wojna z syskami była naprawdę sprawna, wygrana zdecydowanie mimo naprawdę dużej przewagi liczebnej przeciwnika itd. Mnie się podobała, PBN będący przecież wtedy ważną częscią c0venu też nie wydawał się uważać, że to wojna nie warta ich uwagi, ba, nawet szeroko pojeta "0.0-owa opinia publiczna" była pod niejakim wrażeniem. Możliwe że Twoje standardy są wyższe od moich, czy c0venowych, ale my byliśmy z siebie całkiem zadowoleni. A o to chyba "at the end of the day" chodzi w grze, prawda? :)

Cytuj
2. BUFU - wielki wrog publiczny centrali NR1. Jak nie mamy argumentow to przechodzimy do koronnego bufu jest petem/sovholderem siedzi w wygrywajacych ally i ucieka przy najmniejszych klopotach, ani jedno slowo prawda nie jest. BUFU jest corpem zarzadzanym przez ludzi m.in. mnie, ktorzy sa opurtunistami. Idziemy tam gdzie mozemy najwiecej dostac a najmniej stracic. W swojej histori mamy naprawde duzo roznych alliancow, sporo okresow bez alliancu i mimo tego nadal jestesmy tutaj i nadal macie na kogo flamowac. O podbojach bufu czy tam covenu to dyskusja dosc jalowa, my sie skupialismy zawsze na innych rzeczach i dobrze nam to wychodzilo, chociaz owszem mamy za soba kilka dosc ciekawych kampanii organizowanych przez nas bez pomocy kogokolwiek albo z pomoca na naszych warunkach, ale po co mam sie przechwalac?
Ja tam do BUFU nigdy nic nie miałem, ale przyznam, że przez posty takie jak Twój, czy Twojego kolegii jest to dośc trudne, gdy jest się członkiem c0venu :)
Każdy sobie stawia jakieś cele - Wy wolicie latać solo, albo jako trybik w dużo większaj maszynie której nie musicie budować od podstaw. Wasze prawo! Jeśli Wam się to podoba, sprawia to Wam satysfakcjię, to kim ja jestem, żeby włazić z butami do Waszego ogródka i mówić, że to pójście na łatwizne, peciarstwo i ogólnie to jesteście wyjątkowo mało imponujacy? :) EVE jest duże i jest tu przecież wiele miejsca dla róznych podejśc do gry - fajnie, że ludzie mają do wyboru także i Wasze podejscie. Po co mamy się wzajemnie w ten dośc niski sposób oceniać i oceniać niczym dzieci w piaskownicy przechwalające się jeden przez drugiego jaki to ich tata jest ważny ;)
Zapewniam Cię, że z równą ochotą napiczę posta o tym co zrobił i co osiągnął c0ven w jakimś tam okresie czasu, jak i przeczytam podobną wypowiedź członka BUFU o ich wojennych przewagach. I naprawdę nie widzę powodu, żeby którakolwiek z tych wypowiedzi była kwitowana szyderczymi komentarzami (nie wiem, czym z resztą powodowanymi).

Cytuj
3. Init - alliance lam, init jest skuteczne jako backup, sa w stanie calkiem sensowne flotki wystawic sa w stanie walczyc, ale nie na warunkach obronnych. Nie maja lidera ani staminy na prowadzenie dlugiej kampanii i dlatego ten ally wlasnie dostal wpierdol .
Problem w tym, że jeszcze kilka miesięcy temu większość ludzi stawiała na zupełnie inne konie (takie IT, zeby daleko nie szukać). Może Twoje umiejętności analizy polityczne EVE są niezrównane i od początku wiedziałeś, że to się tak skończy, ale wiele osób jeszcze kilka miesięcy temu jakakolwiek prognozę podobną stanowi obecnemu jaka by wyszła z naszej strony uznałoby za "żałosny chestbeating" itp. :)
Cytuj
5. SE - uparata popierdolka, alliance bez ambicji, lubiacy walki, szacunek za to ze tyle istnieja, takto nie pokazali soba nic wielkiego przynajmniej w moich oczach.
No i się dziwisz, że ludzie po przeczytaniu tego typu wypowiedzi uważają Was potem za nadętych bitter vetów? :) SE to jeden z najstarszych allianców w grze, który przez lata zachował (a w zasadzie to poprawiał) swoje umiejętnosci w pvp, rozpoznawany jak EVE długa i szeroka jako niebezpieczny przeciwnik w small, med jak i sov warfare. Nie odbieraj tego, jako atak na BUFU, ale w miarę obiektywne porównanie tych 2 organizacji nie stawia Was chyba w roli championa ;)
Z resztą rzućmy dokładniej okiem: w ciągu ostatniego roku razem z c0venem wygrali 2 dość spore wojny, żadnej w międzyczasie nie przegrywając. Zresetowali Atlasa, zresetowali IT co miało być ich zgubą a już dziś możemy załozyć że spokojnie przeżyją w dobrym zdrowiu obie te potęgi. Jeśli wierzyć opinii ludzi piszacych na kugu (zarówno tych z AAA, INIT jak i mniej zwiazanych z konfliktem) mieli kluczową rolę w uratowaniu AAA i ROL. To chyba jednak trochę wiecej niż tylko trwanie? ;)

Żeby nie było, że pomiędzy wierszami i półsłówkami staram się tutaj zachwalać c0ven zrobię to otwartym tekstem:
Niedawno wróciłem po kilkumiesięcznej przerwie do EVE i c0venu więc mam trochę potrzebnej do podsumowań perspektywy. Prócz niemałego udziału w 2 wygranych w tym roku wojnach (w pierwszej udział to jakieś 50%, w drugiej, wbrew opinii niektórych, a zgodnie z opinią wielu członków AAA i SE, także sporą - zapewnialiśmy 90% informacji wywiadowczych, po kilkadziesiąt osób we flotach, kilkanaście superkapitali) z którkego, bo czemu by nie, jesteśmy bardzo zadowoleni poprawiliśmy się znacznie sami jako sojusz. I to na wszystkich frontach: nasze floty są dużo bardziej homogeniczne niż jeszcze pół roku temu, kilka razy w tygodniu latają dowodzone przez różnych ludzi różne roamy (tylko w tym tygodniu roam afek i cepów, 2 ahacy, 1 misslowy, 1 szybkich statków a'la vaga, 2 covertowe) których skład w zasadzie w 100% odpowiada nazwie, fail-fity należą do zabawnej rzadkości, fity i doktryny flotowe zmieniają się szybko, sprawnie i chyba dośc owocnie. Nawet dram jest jakoś mniej a ludzie wydają się bardziej wyluzowani :)
Nazwijcie to propagandą, ale mnie się po prostu sojusz do którego niedawno wróciłem, bardzo podoba. O wiele bardziej niż w chwili gdy go opuszczałem :)

A jak tam u Was panowie z PB i BUFU? :) Mam nadzieję, że równie owocnie (chociażby te 2 kille supercapitali wygladają wyjątkowo smakowicie :) ).


Peace, love and biały PiaR Panowie 8)

Pozdrawiam
Julius

Siewca Titum

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 29, 2011, 23:11:11 »
Do IT dołączyło Best Path Inc. Wzieli troszkę capsli do Fountain. Bob i PL mają blue i NIP'a aby wspólnie bronić Fountain. Wygląda naprawdę na to, że losy wojny mogą się odwrócić. Właściwie to w tej chwili w Fountain jest IT, PL, SyS-K, Null, Blade i Black Core Alliance.  Brakuje tylko INIT którzy póki co wywieźli assetsy do Hi. Wiem, że Molle dał im jakąś propozycje, plotki w INIT mówią, że mają przylecieć pomóc w Fountain za co Bob da im trochę terenów i moonów a potem pomoże odbić stare tereny. IMO tak się stanie, INIT dostaną Fountain. Zapowiada się Lagfest. Ciekawe co będzie robił Raiden. jaki cel będzie tego ally. Z drugiej strony clusterfuck coalition ma też ładne liczby, podejrzewam, że liczba scapsli się wyrównała teraz.

Ja już żałuję zniżenia do poziomu Nietfisha i nie zrobie tego drugi raz.