Autor Wątek: Nowy noobek  (Przeczytany 4875 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

raspael

  • Gość
Nowy noobek
« dnia: Styczeń 14, 2011, 22:12:36 »
Heja,

tutaj totalny noobek - chociaz z lekkim doswiadczeniem tu i tam :)

Pogrywam w LotR Online, wczesniej przez kilka ladnych lat pykalem w MUDa LP Genesis, nawet zdarzylo mi sie troche w nim kodowac - taki pradziadek MMORPGow - i generalnie rozgladalem sie za ciekawym swiatem z duza baza graczy o zaawansowana sredniej wiekowej :) Bardzo podoba mi sie system skillowania w EVE i to, ze nigdzie nie trzeba sie spieszyc.

A tak na boku zajmuje sie grafika uzytkowa i webowa i siedze w UK. Jakby ktos jakiegos avatara chcial sobie ciachnac, to zapraszam ;)

Pozdrawiam cala ekipe Centrali.
rasp

Ezachiel

  • Gość
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2011, 22:39:27 »
Heja,
Na jakim serwie w lotro pyales i jaki charek, ja gralem gilgasem na snowbourn.

raspael

  • Gość
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2011, 23:13:40 »
Laurelin :) RP eventy w Bree glownie przez ostatni rok. Gwayne Trevor, warden podrywacz dziewek stajennych.

Starakopara

  • Gość
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 15, 2011, 08:59:27 »
Witaj na pokładzie,
 skoro n00bek to pierwsze swoje kroki w Nowym Edenie skieruj do polskiej korporacji szkoleniowej Unseen Academy, nadmienię, że wszystkie szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów a do tego są free of charge  :)

o7

Ezachiel

  • Gość
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 15, 2011, 12:01:39 »
popieram przedmówcę. Unseen jest naprawdę bardzo fajne.

raspael

  • Gość
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 15, 2011, 16:23:47 »
Koncze advanced military wlasnie :) Dzieki za hinta

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 15, 2011, 16:38:06 »
Unseen rulez!

Merovingin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Merovingin
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: c0ven
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 15, 2011, 17:55:38 »
Dolaczam do tlumu " Idz  do Unseen" . Bylem za krotko zeby sie czegos nauczyc, ale 90% centrali nie moze sie mylic prawda?

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 15, 2011, 19:52:40 »
Dolaczam do tlumu " Idz  do Unseen" . Bylem za krotko zeby sie czegos nauczyc, ale 90% centrali nie moze sie mylic prawda?

Tiaaa...zabrzmiało górnolotnie niczym cytat z klasyka "jedzcie gów*a, miliardy much nie mogą się mylić" prawda?

AreQ

  • Gość
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 16, 2011, 00:21:44 »
Ja również byłem nie tak długo (widać szybko się uczę ;-) ) i nie wyobrażam sobie grania w Eve bez pobytu w korporacji szkoleniowej, a najlepsza jaką znam jest właśnie UA. Dlatego szczerze polecam pobyt tam, bez podstaw tam zdobytych pewnie dziś bym nie ogarniał Eve w ogole.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 16, 2011, 01:21:57 »
Nigdy nie byłem w UA, dlatego do dzisiaj, mimo ponad 3 lat grania na karku jestem dość marny w EVE i do tego nawet w tej chwili nie mam subskrypcji...


Szczerze polecam!

Merovingin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Merovingin
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: c0ven
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 16, 2011, 09:05:19 »
Nigdy nie byłem w UA, dlatego do dzisiaj, mimo ponad 3 lat grania na karku jestem dość marny w EVE

Bardziej mi o to chodzilo.

raspael

  • Gość
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 16, 2011, 14:30:51 »
Hehe, dzieki za wszystkie rekomendacje, jestem pewny, ze zapisze sie do Unseen. Najpierw chce sie jednak zapoznac z EVE Uni i zobaczyc co tam daja.

A w ogole to wszystkim ktorzy w kolko powtarzaja zrob tutoriale nalezy sie medal...

Pozdro

silvia

  • Gość
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 16, 2011, 15:13:10 »
Odpusc sobie corpy szkoleniowe - naucz sie wszystkiego samemu. Wyjdzie ci to na lepsze :)
Polec do lowsec'a i tam zyj - rob misje, bij raty na paskach, cokolwiek... lecz w lowsecu. Szybciej sie tam wszystkiego nauczysz i dodatkowo wlasne doswiadczenie z pvp. Straciles cruisera? Pfft, na misjach w lowsecu zarabia sie 4x tyle co w highsecu wiec nie ma problemu.

Znajdz sobie jakis spokojny lowsec i zabijaj jakis przelatujacych carebearow ;0

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 16, 2011, 15:15:55 »
Hehe, dzieki za wszystkie rekomendacje, jestem pewny, ze zapisze sie do Unseen. Najpierw chce sie jednak zapoznac z EVE Uni i zobaczyc co tam daja.

A w ogole to wszystkim ktorzy w kolko powtarzaja zrob tutoriale nalezy sie medal...

Pozdro

EVE Uni to również korporacja szkoleniowa tyle że w języku angielskim. Porównywać nie będę bo nie byłam w Eve Uni ale spojrzałam na kalendarz i w mojej opinii jest strasznie pusty...

Jeżeli jednak chcesz później dołączyć do polskiej korporacji to plusem jest tu UA choćby z tego powodu że prowadzący na co dzień latają w najróżniejszych polskich korporacjach i aliansach (C0ven, Beach Boys, Blackwater, Shocky, V O O D O O i innych) a zawsze łatwiej jest rozmawiać z kimś kogo się zna ;)
Poza ty w UA kadeci przebywają jedynie 8 tygodni (wyjątkowo ten czas jest przedłużany w związku z zewnętrznymi czynnikami)
No ale jako jeden ze szkoleniowców UA nie jestem obiektywna (jakbyś się jednak zdecydował to 21 i 22 stycznia jest zaplanowane szkolenie podstawowe)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2011, 15:50:25 wysłana przez Aenyeweddien »
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

deckard

  • Gość
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 16, 2011, 16:07:53 »
Zdecydowanie korp do którego chcesz trafić to UA nie dość ze naucza cie wszystkiego co jest potrzebne w świecie eve od kerbirzenia przez produkcje po pvp i zwiedzanie wh i zaawansowane fitowanie statków  to jeszcze poznasz masę osób, i nowych korpow do których w przyszłości będziesz mial opcje dołączyć. Poza tym nowy gracz po UA  jest zawsze mile widziany - nie trzeba sie męczyć z nauka :) taki nie całkiem nobek :)

Kolejna sprawa UA to nie tylko korp szkoleniowy, aktywnie latają i działają, wiec będziesz mial na pewno niezła zabawę.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 16, 2011, 18:08:31 »
Odpusc sobie corpy szkoleniowe - naucz sie wszystkiego samemu. Wyjdzie ci to na lepsze :)
Polec do lowsec'a i tam zyj - rob misje, bij raty na paskach, cokolwiek... lecz w lowsecu. Szybciej sie tam wszystkiego nauczysz i dodatkowo wlasne doswiadczenie z pvp. Straciles cruisera? Pfft, na misjach w lowsecu zarabia sie 4x tyle co w highsecu wiec nie ma problemu.

Znajdz sobie jakis spokojny lowsec i zabijaj jakis przelatujacych carebearow ;0

najpierw pomyśl potem pisz bo jeszcze pomyśli, że piszesz to serio

Zamyśl

  • Gość
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 17, 2011, 09:46:41 »
PVP w unseen to raczej sie nie nauczysz....
Dowiesz sie  ze wykonywanie rozkazow fc jest najwazniejsze....
Te kilka roamow w ramach szkolenia pvp pozwoli ci jednak polizac krew i coz albo ci zasmakuje albo nie....
Jesli tak to bedziesz musiał juz brnac w to i zdobywac doswiadczenie na wlasną reke...albo w jakiejs korporacji pvp...
Pozdro

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 17, 2011, 10:04:23 »
PVP w unseen to raczej sie nie nauczysz....
Dowiesz sie  ze wykonywanie rozkazow fc jest najwazniejsze....

Nikt nie mówi, że w UA zrobi z kogoś PvP-era. Ale pokażemy o co w PvP chodzi, jaka jest mechanika tej części gry, co warto skillować, jakie specjalizacje są do wyboru, a na koniec w praktyczny sposób nauczymy jak nie dać sobie zabić poda w lowsecu, gdzie każdy PvP-er zaczyna.

Reszta w rękach samych zainteresowanych.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 17, 2011, 10:53:34 »
Unseen Academy nie jest szkołą pvp i to chyba jest jasne. Za to każda młoda postać pozna wszelkie aspekty Eve nie tylko pvp. Po zdobyciu ogólne wiedzy z wielu dziedzin nadchodzi czas aby znaleźć sobie korpa, który wydaje się najbardziej odpowiedni.

Potem nie będzie takich kwiatków, że dwuletnia postać nie wiedziała o bookmarkach itp. Po ukończeniu wszystkich szkoleń w UA (i otrzymaniu zaliczenia) nie ma bata, żebyś nie miał podstawowej wiedzy z wszystkich dziedzin. To baaaardzo pomaga.

raspael

  • Gość
Odp: Nowy noobek
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 18, 2011, 19:25:13 »
No i szerokorozumiany networking! Ja juz sie zapisalem i chociaz wiekszosc czasu spedzam z nosem w PDFach zawsze to sie pozna troche ludzi via corpchat.