Autor Wątek: rozwód  (Przeczytany 4476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Klaudia

  • Gość
rozwód
« dnia: Styczeń 09, 2011, 20:34:33 »
Mam nadzieje,ze nie narusze regulaminu. Moj maz gra w te gre. Zostal od niej tak uzalezniony, ze zapomnial o zonie,dzieciach obowiazkach. Prosilam zeby przestal ale to nic nie dawalo. Nawet wyprowadzilam sie z dziecmi na tydzien,zeby zrozumial co traci. Niestety kiedy wrocilam okazalo sie ze jest jeszcze gorzej, w ogole calkiem juz wszystko zaniedbal stal sie jak kawaler bez obowiazkow. Mieszkamy z granica,wiec poprosilam jego mame,zeby przyjechala i mu do rozsadku przemowila, ale nic to nie dala, bo nawet przy niej siedzial i gral. W zwiazku z tym przy niej zorganizowalam przeprowadzke, zabralam dzieci wszystkie nasze rzeczy i meble i sie wyprowadzilismy. Skladam wniosek o rozwod. Jest mi bardzo ciezko, bo mamy male dzieci 2 i 5 lat. Oni sa bardzo za nim ale on wybral komputer. Teraz ja mam zalamanie nerwowe, w dzien sie trzymam dla dzieci,ale kiedy ida spac to siadam i placze.Mam depresje i nie daje sobie rady z soba. Moim wpisem chcialam powiedziec, zeby innie gracze uwazali i niezaniedbywali tego kogo maja przy sobie. On mowil ze to odpoczynek po pracy, rozumiem ze mozna pograc 1-2godziny ale nie do 2-4rano i olewac rodzine. Jest mi ciezko, bo w swieta byla nasza 5 rocznica slubu. Dalej go kocham i nie wiem kiedy przestane, ale wiem, ze juz razem nie bedziemy bo on sie nigdy nie zmieni, Takze uwazajcie i nie odtracajacie swoich bliskich. Pozdrawiam. Klaudia

MrMaaX

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MrMaaX
  • Korporacja: Mind Games.
  • Sojusz: Suddenly Spaceships.
Odp: rozwód
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2011, 20:38:38 »
Marny troll, powiedzmy 2/10

Starakopara

  • Gość
Odp: rozwód
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2011, 20:41:26 »
ooo rany, może będziemy świadkami pierwszego rozwodu z powodu Evki :D

@up

ja bym dał 1/10

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: rozwód
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2011, 20:42:39 »
Przemianujmy nazwę i domenę serwisu na "BRAVO" EvE-Centrala.com.pl

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: rozwód
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2011, 20:43:17 »
proof or it didnt happen  ;)
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Klaudia

  • Gość
Odp: rozwód
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 09, 2011, 20:47:20 »
moze Wam to wyda sie smeszne, ale nie wiecie jak ja i dzieci sie czujemy, kiedy ciagle pytaja kiedy tata z pracy przyjdzie. A on ma to wszystko gdzies bo tylko gra sie liczny. Mam nadzieje ze to przeczyta i zrozumie ale wtedy juz bedzie za pozno

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: rozwód
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 09, 2011, 20:47:50 »
Nie karmic trolla :]

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: rozwód
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 09, 2011, 20:51:10 »
zapodasz nick meza ingame?
moze sprobujemy mu przemowic do rozsadku...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Starakopara

  • Gość
Odp: rozwód
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 09, 2011, 20:55:59 »
(...) kiedy ciagle pytaja kiedy tata z pracy przyjdzie. A on ma to wszystko gdzies bo tylko gra sie liczny.(...)

to gra w pracy czy w domu??, jakieś niekonsekwencje tu widzę. I jak Venzon wspomniał, jeśli mozesz to podaj nick z gry Twojego( chyba już niedługo ) ślubnego  :)

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: rozwód
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 09, 2011, 20:57:20 »
potrafimy byc bardzo konsekwentni i stanowczy - zakmpimy go w jego home-systemie tak skutecznie, ze z ochota zajmie sie dziecmi  8)

a tak serio:
Kurwa, ludzie to maja problemy  :P

Klaudia

  • Gość
Odp: rozwód
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 09, 2011, 20:58:45 »
Juz mu nikt do rozsadku nie przemowi. To jego nick tak mi sie wydaje,  eargon.
Pracuje na dwie zmiany od 7 do 16ej wiec jak przyjdzie z pracy od razu siada na kompa i tak do 1ej godziny czasem dluzej bo rano musi wstac a jak ma druga zmiane to od rana siedzi na 15ta idzie do pracy wraca po 24ej i siedzi do 3-4 rano

Starakopara

  • Gość
Odp: rozwód
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 09, 2011, 21:01:17 »
Juz mu nikt do rozsadku nie przemowi. To jego nick tak mi sie wydaje,  eargon.
Pracuje na dwie zmiany od 7 do 16ej wiec jak przyjdzie z pracy od razu siada na kompa i tak do 1ej godziny czasem dluzej bo rano musi wstac a jak ma druga zmiane to od rana siedzi na 15ta idzie do pracy wraca po 24ej i siedzi do 3-4 rano

fakt, to ma koleś problem... Może trzeba ubezwłasnowolnić i zamknąć w jakimś miłym przytułku dla obłąkanych??? :P

Klaudia

  • Gość
Odp: rozwód
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 09, 2011, 21:01:38 »
prosiliam zeby usunal konto ale twierdzi ze duzo kasy na to wydal i mu szkoda. Zawsze cos z allegro kupuje. Sama chcialam usunac ale juz hasla ktore zaszwe mial pozmienial. Moze uda Wam sie go niewiem zniszyc czy co wy tam robicie w tym kosmosie:)

silvia

  • Gość
Odp: rozwód
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 09, 2011, 21:03:05 »
Na pewno uda nam sie zorganizowac cos by mu sie odechcialo grania w eve  >:D



:lololol: sprawdzcie ip, zobaczymy kto tak kiepsko trolluje


Lololol, "Superstar", lame troll bro :*

And fek you phunk ;]

Klaudia

  • Gość
Odp: rozwód
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 09, 2011, 21:04:33 »
chcialam zeby poszedl do psychologa bo wiem ze jest ogolnie uzalezniony od komputerow ale tak samo jak alkoholik powie ze nie jest uzalezniony tak samo on. On teraz pewnie siedzi przed kompem gra ale robi jakie inne rzeczy o ktorych wole nie myslec a ja tu placze i siedze sama myslac jak przezyc jutrzejszy dzien i zeby dzieci byly szczesliwe

Melisanda Armida

  • Team Techniczny
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Korporacja: VIDE
Odp: rozwód
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 09, 2011, 21:06:35 »
* Lubie czasami poprzeklinac

Starakopara

  • Gość
Odp: rozwód
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 09, 2011, 21:06:57 »
(...) co wy tam robicie w tym kosmosie:)


Internet Spaceshipz is a serious business...

MrMaaX

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MrMaaX
  • Korporacja: Mind Games.
  • Sojusz: Suddenly Spaceships.
Odp: rozwód
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 09, 2011, 21:10:42 »


Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: rozwód
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 09, 2011, 21:24:45 »
Troll nie troll, ale to forum (i każde inne zresztą) nie jest miejscem, gdzie należy szukać rozwiązać tego typu problemów.
Polecam poszukać rady specjalisty, udać się do poradni uzależnień lub rodzinnej, albo do psychologa.
Temat uważam za zamknięty.
Przedwieczny.