Autor Wątek: Witam!  (Przeczytany 4508 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vMan

  • Gość
Witam!
« dnia: Grudzień 28, 2010, 11:47:55 »
zaczynam z EVE, zbieram się do tego od dwóch lat :) więc w razie czego będę męczył o pomoc,
mam nadzieję ze zostanie udzielona:)


Gregorius

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2010, 12:07:24 »
Witaj po raz kolejny w gronie nałogowców  >:D

vMan

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2010, 12:48:35 »
Nie nie nie, ja 1 raz :D tylko tak sobie "marzyłem" o znalezieniu czasu na to :D bo ja mam za sobą i Frontiera i Privateera i Wing Commandery (mam 31 lat ;))
a teraz może jest czas na to. Ja już troszkę wyrosłem z 1 na 1, bardziej mnie eksploracja interesuje, odkrywanie niż atakowanie innych graczy. Z umiłowania
demokracji wybrałem Gallante, jeszcze się nie podłączyłem. Prosiłbym o sugestie nt. ewentualnego wyboru statku, ścieżki umiejętności itp.
Co na początek powinienem zrobić? 

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: Witam!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2010, 13:00:57 »
fregata>deska(smieciara)>thorax/vexor>myrmidon/brutix>megathron/dominix>thanatos

skillujesz glownie railguny/blastery , armor , drony , nawigacje oraz oczywiscie statki :)

learningami teraz sie nie przejmuj tak wogole do thoraxa dojdziesz w 2 dni

Gregorius

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 28, 2010, 13:11:02 »
Skoro to pierwszy raz, to zrób tutoriale ingame i zapisz się do Unseen Academy - będziesz miał łatwiej na początku  8)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Witam!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 28, 2010, 13:11:49 »
Myślę, że spokojnie możesz sobie na razie darować wszystkie blaster/rail boaty i skupić się na dronkowcach (vexor, myrmydion, dominix). Póki CCP nie naprawi hybrydek, to lepiej nie pakować się w nie, jesli nie do końca wie się o co chodzi :)
No i migiem -> Unseen Academy ;)
Przedwieczny.

yaakuza

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Worm Nation
  • Sojusz: Ash Alliance
Odp: Witam!
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 28, 2010, 13:46:14 »
learningami teraz sie nie przejmuj tak wogole do thoraxa dojdziesz w 2 dni

jakimi learningami?  :P  jak juz cos to implantami?  ;)

Starakopara

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 28, 2010, 14:47:19 »
Nie nie nie, ja 1 raz :D tylko tak sobie "marzyłem" o znalezieniu czasu na to :D bo ja mam za sobą i Frontiera i Privateera i Wing Commandery (mam 31 lat ;))
a teraz może jest czas na to. Ja już troszkę wyrosłem z 1 na 1, bardziej mnie eksploracja interesuje, odkrywanie niż atakowanie innych graczy. Z umiłowania
demokracji wybrałem Gallante, jeszcze się nie podłączyłem. Prosiłbym o sugestie nt. ewentualnego wyboru statku, ścieżki umiejętności itp.
Co na początek powinienem zrobić?

witaj na Centralowym pokładzie, znajdziesz tu masę ludzi, którzy chetnie odpowiedzą na Twoje pytania  :)

@quoted:

ja mam 33 lata, a jak znam życie to i starsi piloci się Tu znajdą :P

@up

Unseen Academy to jest to....    ( ufff, obyło się bez żartów  :P :P )

vMan

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 28, 2010, 15:07:48 »
ok, to zacznę od tej Akademii Niewidzialnej ;) i cieszy mnie mocno że "starsi" też tutaj grają, bo MMOPRG mnie odrzuca m.in. ze względu na niską średnią wieku (pisząc oględnie, i bardziej dokładnie nie ze względu na wiek, a zachowanie które za sobą "średnio" niesie) :)

Ezachiel

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 28, 2010, 15:23:48 »
Obawiam się że średnia wieku w EvE jest znacząco wyższa niż w innych MMORPG, ale .... czasem w każdym budzi się rozwydżony bachor :P

vMan

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 28, 2010, 17:13:19 »
dzięki za wszystkie podpowiedzi, właśnie robię misje treningowe i próbuję ogarnąć sterowanie/świat itp.
jaka jest najkorzystniejsza forma płatności abonamentu? jakieś karty pre-paid? przez konto?

Starakopara

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 28, 2010, 17:37:48 »
dzięki za wszystkie podpowiedzi, właśnie robię misje treningowe i próbuję ogarnąć sterowanie/świat itp.
jaka jest najkorzystniejsza forma płatności abonamentu? jakieś karty pre-paid? przez konto?

ja kupuję time cody z www.shatteredcrystal.com

vMan

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 29, 2010, 10:12:47 »
a takie rozwiązania z allegro? xxx
warto ryzykować?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2010, 10:14:46 wysłana przez Xarthias »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Witam!
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 29, 2010, 10:15:12 »
Nie. Koleś wyraźnie pisze, że sprzedaje plexy/iski więc jest to nielegalne.
Przedwieczny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Witam!
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 29, 2010, 10:16:09 »
Nie warto. Aukcja podpada u CCP pod paragrafy dotyczace RTM

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

vMan

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 29, 2010, 15:44:34 »
btw. są w świecie EVE jakieś artefakty obcych, zaginione planety, zaginiona flota do odnalezienia? pytam trochę o wątek fabularny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Witam!
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 29, 2010, 15:50:01 »
Niezbadaną zagadką są Jove

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Witam!
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 29, 2010, 15:54:21 »
Czy ja wiem czy taka niezbadaną? :P Przy tych tysiacach przebadanych wrakow to juz troche powinno byc wiadomo nie? :p

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zurman

  • Gość
Re: Witam!
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 29, 2010, 16:16:37 »

O co chodzi z tymi railgunami, nie sa dobre? Uzywam ich na Catalyscie i nie narzekam - dobry zasieg. Zainwestowalem tez w lasery ale nie jestem z nich do konca zadowolony.


Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Goomich

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 29, 2010, 16:23:15 »
Oczywiście, Catalyst nie ma bonusu do laserów, więc mogły ci się wydawać gorsze.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Witam!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 29, 2010, 16:49:08 »
To co napisał mona w przypadku laserowego catalysta, natomiast jeśli pytasz czemu ludzie ogólnie nie lubią reili:
- tragicznie wypadają w porównaniu ze swoimi odpowiednikami laserowymi i projectile
- mają bardzo wąski falloff i duze rozbierzności pomiędzy optimalem różnych amunicji - w porównaniu z projectile w których podstawowy faloff jednej amunicji zachacza o optimal dwóch kolejnych amunicji
- zmiana amunicji to 10 sekund + dokończenie cyklu po ostatniej salwie ewntualnie) tym czasem nawet cegła typu bs przeleci w tym czasie dystans w którym może sie wymknąć amunicji na którą przeładowałeś postwierdzeniu braku dps z aktualnej - w laser beamach które pod kątem faloff maja blisko do reili a dalej do projectile problem fallofa jest słabo zauwazalny z powodu trwajacej sekundę wymiany szkła
- do tego traking, do tego kiepskawa zarówno alpha jak i dps

Jedyne co sprawia że ludzie uzywają tych dział jest to że ratują je bonusy statków które są dedykowanymi platformami podnie  - catalyst / cormorant, thorax, deimos, eagle, rokh, harpia, megas - zwłaszcza ten ostatni dzieki jednoczesnemu bonusowi do trakingu i dps robi z reili prawie użyteczną broń

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zurman

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 29, 2010, 18:55:59 »
w takim razie w co inwestować, szkolic sie jako Gallente ( oprócz dron )?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Witam!
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 29, 2010, 18:58:50 »
projectile? najpopularniejsze w fitach statków które nie mją bonusów (lub mają je kiepskie) do natywnych typów uzbrojenia, do tego cros matar galente w późniejszym etapie gry da Ci statki dwóch frakcji pirackich (ale to później)

Same blastery (drugi typ hybryd) też sie czasem przydają

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.