Autor Wątek: o zarabianiu  (Przeczytany 2034 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zgudi

  • Gość
o zarabianiu
« dnia: Grudzień 23, 2010, 18:56:40 »
Czy misje PVE dla nooba to najszybsze źródło dochodu??

Ellaine

  • Gość
Odp: o zarabianiu
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 23, 2010, 19:10:16 »
Pve to strasznie szerokie pojęcie. Wszystko co nie jest pvp jest pve i w takim sensie rzeczywiście pve jest najlepsze do zarabiania ;)

Najszybszy jest przelew od innej postaci :)

Doświadczony gracz z talentem do interesów może zarobić niebotyczne góry pieniędzy na handlu choćby i nową postacią. Gracz bez talentu do interesów może czasem coś zarobić a czasem stracić.

Bardzo młoda postać może zarobić łatwo i sporo zbierając wraki generowane przez innych graczy np w 0.0, najlepiej noctisem - kilka dni skillowania.

Potem, mając już jakieś minimalne możliwości bojowe na postawie BCka można zarobić jakieś 5-15 milionów na godzinę na paskach w 0.0.

Mając wypasiony statek farmerski możesz też zarobić przyzwoite pieniądze na nudnych i bezpiecznych misjach w empire.

Ale ogólnie...

Jeśli Twoim priorytetem jest tylko zarabianie jak najszybciej, zacznij od leczenia :)

Zgudi

  • Gość
Odp: o zarabianiu
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 23, 2010, 19:41:53 »
Tzn. chodzi mi dokładnie o to: szybszy zarobek = mniej czasu spędzone na nudnym zbieraniu kasy.
Dlaczego zadałem pytanie na wstępie? Ponieważ nie mam wielu godzin na grę, czasami kilka, a czasami pół godzinki. :D:D