Autor Wątek: Grzecznie przywitac sie chcialem ;)  (Przeczytany 3293 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Otis Root

  • Gość
Grzecznie przywitac sie chcialem ;)
« dnia: Grudzień 23, 2010, 01:27:45 »
Czesc i czolem !

Przygode z EVE rozpoczalem ok dwoch lat temu i trwala ona niestety dosc krotko bo tylko dwa miesiace. Postanowilem powrocic do EVE z sentymentu i dla mocnego postanowienia , ze inni potrafia to i ja tez moge poznac arkana tej swietnej gry :) Postanowilem, ze jak tylko bede dysponowac wieksza iloscia czasu to zapisze sie w koncu na szkolenia , czyli od zera do bohatera :)

  Gram Minmatar , posiadam : Stabber , Rupture , Rifter , Hoarder i kilka innych fiatow 125p ;) Obecnie trenuje skile na Rupture tech 2 ale nie wiem czy dobrze robie bo moze jest jakis inny statek lepszy od Rupture tech 2 ;)

Mam 34 lata i mieszkam w Lodzi.

Ps Sorry za brak krajowych czcionek ale aktualnie gram na notebooku .

Pozdro

Starakopara

  • Gość
Odp: Grzecznie przywitac sie chcialem ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 23, 2010, 06:42:27 »
Witaj o7
Jeśli od zera do bohatera to polecam polską korporację szkoleniową Unseen Academy. Tam poznawanie ogromu świata EVE nie będzie bolesne i znojne ;)


[admin]Na wypadek gdybyś nie wiedział to Xartias "prosił" żeby zaprzestać żartów na temat naganiania ludzi do UA i profitów jakie naganiający za nie dostaje.
Doom[/admin]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2010, 07:53:09 wysłana przez Doom »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Grzecznie przywitac sie chcialem ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 23, 2010, 07:56:05 »
Cytuj
Obecnie trenuje skile na Rupture tech 2 ale nie wiem czy dobrze robie bo moze jest jakis inny statek lepszy od Rupture tech 2
Mówimy o rupieciu z t2 fitem czy o wersji t2 kadłuba czyli Munin / Broadsword?
W pierwszym wypadku nie jest źle w drugim wiedz że oba statki mają dość specyficzne role:
- munin to snajper
- brudas to ciężki tacler
i jako statek uniwersalny słabo sie sprawdzają (co nie znaczy że wcale). Jesli szukasz uniwersalnego statku do krzywdzenia innych przyjrzyj sie Hurkowi / Vagabondowi
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2010, 08:14:01 wysłana przez Doom »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gregorius

  • Gość
Odp: Grzecznie przywitac sie chcialem ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 23, 2010, 11:01:21 »
@ Doom - to znaczy, że nie możemy proponować nowym pilotom wstąpienia do UA ??

@ Otis - witamy, witamy w świecie EvE ponownie ;) Miejmy nadzieję, że tym razem na dłużej ^_^.
Rupiecie t2 mają dość wąskie zastosowanie. W sumie jak każdy cruz t2 :) jednak tak, jak Doom mówi - może warto się przygladnąć innym shipkom t2 ? Zależnie od tego, co chciałbyś robić ^_^

Starakopara

  • Gość
Odp: Grzecznie przywitac sie chcialem ;)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 23, 2010, 11:08:41 »
(...)
Na wypadek gdybyś nie wiedział to Xartias "prosił" żeby zaprzestać żartów na temat naganiania ludzi do UA i profitów jakie naganiający za nie dostaje.
Doom

Doom, " tantiemy z reklamy UA " to nic innego jak zwykły żartobliwy ukłon w stronę charytatywnie działającej polskiej korporacji szkoleniowej. z tego co wiem to chyba żaden korp szkoleniowy nie robi tego co UA pro publico bono, tylko liczą sobie za takowe szkolenia. Poza tym każda moja wypowiedź w stylu " dostanęchabernaście pierdyliardów isków za reklamę UA " zakończona była " winkiem " lub " jęzorkiem " co wg. mnie oznacza żart i/lub wypowiedź z przysłowiowym przymrużeniem oka

ale spoko, powstrzymam się od tych żartów skoro przez kierownictwo portalu uznane zostały za niestosowne. :(

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Grzecznie przywitac sie chcialem ;)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 23, 2010, 11:26:28 »
Widzisz to jest tak
- my (kadra UA) wiemy że to żarty
- Ty to wiesz
- myslacy ludzie mogą sieę tego domyslać po emotkach
- [cenzura] o jakich ostatnio sie dowiedzieliśmy zrozumiec tego nie potrafili...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: Grzecznie przywitac sie chcialem ;)
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 23, 2010, 11:45:17 »
OK  :), mam jasność, poza tym nie odbrałem Twojego komenta  admina jako osobistej wycieczki :P

no more jokes on UA or else... >:D

Otis Root

  • Gość
Odp: Grzecznie przywitac sie chcialem ;)
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 23, 2010, 13:03:42 »
Mówimy o rupieciu z t2 fitem czy o wersji t2 kadłuba czyli Munin / Broadsword?
W pierwszym wypadku nie jest źle w drugim wiedz że oba statki mają dość specyficzne role:
- munin to snajper
- brudas to ciężki tacler
i jako statek uniwersalny słabo sie sprawdzają (co nie znaczy że wcale). Jesli szukasz uniwersalnego statku do krzywdzenia innych przyjrzyj sie Hurkowi / Vagabondowi

Tak T2 np. Munin z fitem T2 . Aktualnie wale z rakietnic i to mi sie podoba bo dzialka mniej mnie przekonuja ze wzgledu na close combat .

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Grzecznie przywitac sie chcialem ;)
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 23, 2010, 13:26:51 »
Tak T2 np. Munin z fitem T2 . Aktualnie wale z rakietnic i to mi sie podoba bo dzialka mniej mnie przekonuja ze wzgledu na close combat .

Eeeee...że co proszę. Muninn rakietowy ? Ta gra nie przestanie mnie nigdy zadziwiać.  :D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Grzecznie przywitac sie chcialem ;)
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 23, 2010, 13:45:56 »
Close combat na muninie to jakieś 30-40 km :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Otis Root

  • Gość
Odp: Grzecznie przywitac sie chcialem ;)
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 23, 2010, 13:58:53 »
Eeeee...że co proszę. Muninn rakietowy ? Ta gra nie przestanie mnie nigdy zadziwiać.  :D

a skad wiesz ,ze <muninem z rakietami ? tylko mi nie mow , ze ja takiego mam .

Starakopara

  • Gość
Odp: Grzecznie przywitac sie chcialem ;)
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 23, 2010, 16:52:55 »
Tak T2 np. Munin z fitem T2 . Aktualnie wale z rakietnic i to mi sie podoba bo dzialka mniej mnie przekonuja ze wzgledu na close combat .

matarskie autocannony są bardzo przyjemne w użyciu, mój alt bardzo je sobie chwali  ;)
dość szybko i skutecznie przepalają kadłuby wrażych statków :)