Autor Wątek: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07  (Przeczytany 21905 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 24, 2010, 12:01:15 »
Jeśli ktoś patrzy tylko na KB jako CV to ja zawsze podziękuję, z jednego względu, KB nie pokazuje wszystkich umiejętności pilota, wystarczy że jest świetnym pilotem rekona/coverta (scouting/probing/cynostawiacz dla hotdropów itp), na kb go nie będzie, a wiele sukcesów całej floty zależy od niego czy nich, zależy ilu we flocie jest. To że ktoś natłukł w bitwach tysiące killi (cała umiejętnośc znalezienie primary na over, zalockowanie, F1) nie znaczy że jest lepszym pilotem który działa samodzielnie na tyłach wroga, wcześniej przebijając się przez kampy, parenaście(dziesiąt) wrogich systemów i podaje dokłądne informacje dzięki którym FC potrafi wygrac bitwę. Dla mnie osobiście KB jest tylko i wyłacznie dla popodniecania się "jaki to jestem zajebistym pefauperem"  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 24, 2010, 12:11:01 »
Jeśli ktoś patrzy tylko na KB jako CV to ja zawsze podziękuję, z jednego względu, KB nie pokazuje wszystkich umiejętności pilota, wystarczy że jest świetnym pilotem rekona/coverta (scouting/probing/cynostawiacz dla hotdropów itp), na kb go nie będzie, a wiele sukcesów całej floty zależy od niego czy nich, zależy ilu we flocie jest. To że ktoś natłukł w bitwach tysiące killi (cała umiejętnośc znalezienie primary na over, zalockowanie, F1) nie znaczy że jest lepszym pilotem który działa samodzielnie na tyłach wroga, wcześniej przebijając się przez kampy, parenaście(dziesiąt) wrogich systemów i podaje dokłądne informacje dzięki którym FC potrafi wygrac bitwę. Dla mnie osobiście KB jest tylko i wyłacznie dla popodniecania się "jaki to jestem zajebistym pefauperem"  :P
TL;DR
Killboard trzeba czytac ze zrozumieniem.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 24, 2010, 12:12:49 »
TL;DR
Killboard trzeba czytac ze zrozumieniem.
Killboard pokazuje tylko i wyłącznie ilość zestrzelonych statków, nic więcej, nie poakzuje JAK one zostały zestrzelone, a często ma to większe znaczenie niż ILE.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 24, 2010, 12:14:12 »
Killboard pokazuje tylko i wyłącznie ilość zestrzelonych statków, nic więcej, nie poakzuje JAK one zostały zestrzelone, a często ma to większe znaczenie niż ILE.
NO U

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 24, 2010, 12:16:35 »
NO U
Bardzo wyczerpująca wypowiedź, a można po ludzku? Nie imponuje mi takowy "slang"  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 24, 2010, 12:17:57 »
@VonBeerpuszken - jak kolega napisał - killboard należy czytać ze zrozumieniem. Zawsze daje on jakies pojecie o umiejetnosciach pilota, choćby o szipach którymi lata. Jesli widzisz pilota co ma np. 97% killsow drejem we flotach 100+ to mozesz przypuszczac ze niczym innym nie lata, więc na pierwszy rzut oka jest mało uniwersalny i oblatany. Co w tym skomplikowanego.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 24, 2010, 12:27:29 »
Ze zrozumieniem powiadasz? ok. Prosze o interpretację killboardu tego:
http://cbc-eve.com/killboard/?a=pilot_detail&plt_id=39587
 tego:
http://vonbeerpuszken.eve-kill.net/?a=pilot_detail&plt_id=343343
i tego:
http://killboard.legionofdeath.info/index.php?op=pilot&name=VonBeerpuszken
Jakies róznice? wszystkie dotyczą jednego pilota.
No i niestety, nigdzie nie ma zaznaczonych hotdropów flot podczas wojny z Atlasem których byłem "autorem"  :P Czy wyskanowanych flot przeciwnika, kluczowych informacji itp... Sorki, ale nawet szukając na kb "miedzy wierszami" nie znajdzie się  nic poza ilością "killi"

@VonBeerpuszken - jak kolega napisał - killboard należy czytać ze zrozumieniem. Zawsze daje on jakies pojecie o umiejetnosciach pilota, choćby o szipach którymi lata. Jesli widzisz pilota co ma np. 97% killsow drejem we flotach 100+ to mozesz przypuszczac ze niczym innym nie lata, więc na pierwszy rzut oka jest mało uniwersalny i oblatany. Co w tym skomplikowanego.
Jeśłi pilot nie spadnie to nie widać jakim shipem lata, jak nie załapie sie na killa, to też nie widać jakim statkiem lata. Fakt, nic w tym nieskomplikowanego, to jest dokładnie jak z billboardem wyborczym, krzykliwy, kolorowy z pięknym hasłem...a jaka jest rzeczywistość? Każdy widzi po wyborach  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 24, 2010, 12:47:31 »
Dlaczego wszyscy mają być pilotami, ktorzy działają samodzielnie na tyłach wroga, wcześniej przebijając się przez kampy, parenaście(dziesiąt) wrogich systemów i podają dokłądne informacje dzięki którym FC potrafi wygrac bitwę?
No własnie, a propos czytania ze zrozumieniem  ;)
Przeczytaj moje posty wszystkie od początku i zauważ że chodzi mi tylko i wyłącznie o nie branie killboardu jako wyroczni mówiącej o umiejętnościach pilota.
O nic więcej.
to takie skomplikowane?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 24, 2010, 12:54:36 »
VonBeerpuszken, bzdury opowiadasz.

Po pierwsze, jeśli rozmawiamy na przykład o rekrutacji, to analiza KB jest tylko jednym z elementów. W rozmowie z rekrutującym możesz się pochwalić jaki to z Ciebie kapitalny scout.

Patrząc na KB, patrzysz na to jakimi statkami człowiek lata. Z KB wyczytasz czy dana osoba specjalizuje się w solo, skirmish czy też raczej whoruje kille na CTA. Z lossów zobaczysz jak fituje swoje statki. Możesz też zobaczyć jak wypada na tle reszty poprzedniego korpa.

Przykłady:

1) Doskonały pilot logistyka/scout/covert.
http://zbulu.kei.pl/pbn/kb/?a=pilot_detail&plt_id=44419&view=ships_weapons
http://zbulu.kei.pl/pbn/kb/?a=pilot_detail&plt_id=44419&view=losses

2) A tu odwrotny przypadek:
Pilot:
http://tdr-corp.com/kb/?a=pilot_detail&plt_id=2004
Na tle korpa wypada przyzwoicie, ale już widać, że bardzo dużo killi nabił na podach, shuttle'ach i n00bshipach (kills vs. real kills):
http://tdr-corp.com/kb/?a=corp_detail&crp_id=1&view=pilot_kills
Niestety, prawdziwa porażka zaczyna być widoczna, gdy spojrzymi W JAKI sposób zaliczane były te kille
http://tdr-corp.com/kb/?a=pilot_detail&plt_id=2004&view=kills&page=25 (i jedziemy do nowszych killi, strona po stronie)
Gość latał z korpem tylko podczas CTA, a na co dzień, gdy my ramowaliśmy Providence, on kampił HED-GP/Keberz razem z AAA Citizens. Żal.pl a nie PvPer.

Podsumowując: statystyki trzeba umieć analizować.

PS. Naucz się fitować Cynabala. Mój jest może wolniejszy o 50 m/s na MWD (bez heata), ale za to ma 50 DPS więcej (nie licząc dron) i alignuje o sekundę krócej. Dodatkowo mam też wybór między dronami DPS a ECM zamiast "jednorazowych med ECM, których w razie kłopotów nigdy nie będę w stanie zebrać do baya".

« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2010, 13:03:53 wysłana przez SokoleOko »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 24, 2010, 13:04:50 »
PS. Naucz się fitować Cynabala. Mój jest może wolniejszy o 50 m/s na MWD (bez heata), ale za to ma 50 DPS więcej (nie licząc dron) i alignuje o sekundę krócej. Dodatkowo mam też wybór między dronami DPS a ECM zamiast "jednorazowych med ECM, których w razie kłopotów nigdy nie będę w stanie zebrać do baya").
Twój to nie mój, mi sie lepiej lata takim i tyle, to że Ty fitujesz inaczej nie znaczy że lepiej  :) Zresztą fit zmieniam bardzo często w zależności co chce w danej chwili robić. A dronki ECM są tak tanie że nawet by mi sie nie chciało w razie draki ich zawracać do baya  ;)

Co do killboardu, Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje, co wcale nie oznacza że Ty masz rację...albo ja  :P Bo pewnie jak to zawsze bywa, racja jest jak dupa, jest po srodku i każdy ma swoją  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Gregorius

  • Gość
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 24, 2010, 13:07:40 »
Ja pindolę, statsiarze jedne... Święta są a wy dalej drążycie temat ? :P

Dajcie na luz, połamcie się opłatkiem i wyłączcie EvE do Cholery! :P Sylwka też spędzicie tutaj ? :P

Wesołych Świąt wam Życzę, bez względu na opcję, bez względu na to, czy was lubię ingame czy nie :P Spokojnych Świąt, pełnych rodzinnego ciepła, prezentów i suto zastawionego stołu!

Ot CO!! I proponujęzamknąć centralę na święta ^_^. (bo przez was sam zaczynam tu zaglądać..)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 24, 2010, 13:12:09 »
Ja pindolę, statsiarze jedne... Święta są a wy dalej drążycie temat ? :P

Dajcie na luz, połamcie się opłatkiem i wyłączcie EvE do Cholery! :P Sylwka też spędzicie tutaj ? :P

Wesołych Świąt wam Życzę, bez względu na opcję, bez względu na to, czy was lubię ingame czy nie :P Spokojnych Świąt, pełnych rodzinnego ciepła, prezentów i suto zastawionego stołu!

Ot CO!! I proponujęzamknąć centralę na święta ^_^. (bo przez was sam zaczynam tu zaglądać..)

Stasiarz??? Na mnie???? Ta zniewaga krwi wymaga!!! Jutro na ubitej asteroidzie na noże i siekiery!
Poza tym jaki ja stasiarz z 300+ zestrzeleniami?  ;) W dwa lata??? noob ze mnie nie stasiarz.
Eve mam wyłączoną, a tu zaglądam bo chronię swoje nerwy przed szałem przedświątecznych przygotowań  ;D
No i oczywiście wesołych świąt! Oby MWD w Twoim aucie działalo zawsze a jamm antyradarowy wchodził na 100%  :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 24, 2010, 13:14:41 »
Nie, to ty wyciągnąłeś tego scouta, a ja się zapytowywyję, dlaczego wszyscy mają być genialnymi scoutami?
Odstaw to co pijesz/palisz bo widzę że pomrocznośc dopadła Cie na poziomie letargu....
Gdzie ja napisałem że wszyscy maja byc tym scoutem??? Odpocznij se człowieku bo marudzisz jak małe dziecko.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 24, 2010, 13:22:03 »
Większość poza owymi scoutami bądź logisticami widać na KB. Tak więc daj sobie wreszcie spokój, bo choćbyś KB nie lubił to jest ważne i tyle, i jak ktoś jest dobrym pvperem to na pewno da się to z jego KB wyczytać.
na urlopie od EVE

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 24, 2010, 13:22:35 »
Twój to nie mój, mi sie lepiej lata takim i tyle, to że Ty fitujesz inaczej nie znaczy że lepiej  :)

Owszem, to dokładnie znaczy. Zobacz sobie ile ja latam takimi statkami. No, ale luz - ktoś w końcu musi ode mnie te Cynabale kupować - im więcej ich głupio wdupisz, tym więcej mi się sprzeda :P

A dronki ECM są tak tanie że nawet by mi sie nie chciało w razie draki ich zawracać do baya  ;)

Spoko... tylko po jednej akcji ship, które ma bardzo dobre drony już więcej ich nie ma, czyli jego możliwości są poważnie ograniczone. I to właśnie jest beznadziejne. Plus EC-600 na nie pomogą małe gówno, które Cię złapie na scramble'a.

Co do killboardu, Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje, co wcale nie oznacza że Ty masz rację...albo ja  :P Bo pewnie jak to zawsze bywa, racja jest jak dupa, jest po srodku i każdy ma swoją  :P

Nie. To co Ci napisałem wyżej, to sposób rekrutacji najlepszych w tej grze.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 24, 2010, 13:38:29 »
Oj Sokole Sokole... pokory Ci więcej życzę z okazji tych świąt, i uzmysłowienia że nie jesteś wyrocznią na tym forum  :) Cenię Twoje uwagi, ale zejdź troszke z tego piedestału na który sie postawiłeś, bo jak juz inni powiedzieli, za bardzo nosa zadzierasz  :) I wierz mi, znam wielu którym do piet nie dorastasz, ale takiego zadufania w sobie nie mają  :)
Powiedziałem co miałem do powiedzenia, wesołych świąt wszystkim życzę   :) i bądźcie miłosierni dla karpia  :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 24, 2010, 14:09:16 »
Nie ma co się unosić, Sokół napisał że killboard to jedno z narzędzi podczas rekrutacji. Tak dokładnie jest. W szanujących się korpach nikt nie przyjmuje pilotów wyłącznie na podstawie kb.

Niby prosta sprawa a tu taka jatka się zrobiła, nie ma to jak centrala jednak :D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 24, 2010, 14:14:14 »
Ależ ja się nie unosze, nie neguje killboarda jako JEDNEGO Z WIELU kryteriów rekrutacji. Neguje tylko ocenianie pilota tylko i wyłącznie na podstawie suchych statystyk tego tworu, bo tu na centrali jest to nagminne, szczególnie wtedy gdy argumenty słowne sie kończą  :)
Tylko to. I tylko o tym od początku piszę.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 24, 2010, 14:27:39 »
Neguje tylko ocenianie pilota tylko i wyłącznie na podstawie suchych statystyk tego tworu, bo tu na centrali jest to nagminne

Zgodzę się, że nie można tak wprost oceniać pilota np. po rankingu Battleclinic. Tzn. wiadomo, że numer 5000 będzie lepszy od numeru 50000, ale w ramach "top 10k" już nie jest to takie oczywiste.

Natomiast sam killboard ma takie możliwości, że tylko od czasu poświęconego na jego wertowanie zależy jak dobry obraz danego pilota jesteś w stanie zbudować.

Zresztą, to działa też w drugą stronę - jeśli szukasz dobrej korporacji PvP, jej killboard powie Ci dokładnie wszystko co chcesz wiedzieć.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 24, 2010, 14:51:44 »

Zresztą, to działa też w drugą stronę - jeśli szukasz dobrej korporacji PvP, jej killboard powie Ci dokładnie wszystko co chcesz wiedzieć.
A z tym sie oczywiście zgodzę  :)

Zgodzę się, że nie można tak wprost oceniać pilota np. po rankingu Battleclinic. Tzn. wiadomo, że numer 5000 będzie lepszy od numeru 50000,...

ewentualnie dłużej grający  :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #90 dnia: Grudzień 24, 2010, 15:09:47 »
ewentualnie dłużej grający  :D

Raczej nie. Byle kto do pierwszych 10k się nie załapie, aczkolwiek są tam ludzie, którzy moim zdaniem po prostu naginają algorytm liczący punkty za kille - na przykład pan numer 3:

http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Sodo+Ku

Nie mówię, że gość robi to specjalnie, żeby być wysoko na BC, ale po prostu jego pomysł na PvP (= gankowanie idiotów w hisecu, CHYBA podczas wardeców) powoduje, że na BC jeden jego kill wart jest 20-50 killi w nullsecowym skirmishu O.o


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #91 dnia: Grudzień 24, 2010, 17:40:29 »
Raczej nie. Byle kto do pierwszych 10k się nie załapie, aczkolwiek są tam ludzie, którzy moim zdaniem po prostu naginają algorytm liczący punkty za kille - na przykład pan numer 3:

http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Sodo+Ku

Nie mówię, że gość robi to specjalnie, żeby być wysoko na BC, ale po prostu jego pomysł na PvP (= gankowanie idiotów w hisecu, CHYBA podczas wardeców) powoduje, że na BC jeden jego kill wart jest 20-50 killi w nullsecowym skirmishu O.o
Zara masz pretensje oto ze solo kille w hi-sec są wiecej warte od zamordowania w 20stu innego gangu 20sto osobowego. Dla mnie sprawa jest prosta skoro jest 20 osób na km to wartość kila dzieli sie przez 20 czyli dostajesz nominalnie 5% jego wartości w stosunku do tego jakbys ubil go sam.


@pol kent to przestudiuj bardziej mój kb, jest tam m.in. Curse zabity vaga, brutix zestrzelony dramielem i kilka innych a nie tylko orci i indyki nie ma tego dużo bo carebear jestem i tylko mam alta do pvp.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #92 dnia: Grudzień 24, 2010, 18:24:27 »
Battleclinic liczy kille w bardzo prosty sposób - im mniej ludzi na killmailu i im mniejsze shipy na killmailu, tym więcej punktów. No i spoko - ubić BC/BS frytką to szacun. Ale nie wtedy, kiedy robisz to w hisecu, a Twoja ofiara to kompletny kerbir, który nie wie co i jak :P

Ja pretensji nie mam, nie przypisuj mi czegoś, czego nie powiedziałem.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

silvia

  • Gość
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #93 dnia: Grudzień 24, 2010, 19:47:31 »
Battleclinic liczy kille w bardzo prosty sposób - im mniej ludzi na killmailu i im mniejsze shipy na killmailu, tym więcej punktów. No i spoko - ubić BC/BS frytką to szacun. Ale nie wtedy, kiedy robisz to w hisecu, a Twoja ofiara to kompletny kerbir, który nie wie co i jak :P

Ja pretensji nie mam, nie przypisuj mi czegoś, czego nie powiedziałem.

I to jest glupia rzecz w battlecinicu.
Mozesz codziennie rozwalac flota 20 osobowa gangi 100 osobowe, lecz i tak dostaniesz mniej punktow niz gdybys pojechal noob'owego wartargeta w bsie, ceptorem.