Autor Wątek: Witam gorąco!!  (Przeczytany 2273 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zgudi

  • Gość
Witam gorąco!!
« dnia: Grudzień 19, 2010, 10:42:08 »
Witam gorąco!!

Jestem nowym graczem EVE ONLINE, rozpocząłem grę Amarr. Obecnie jestem dopiero po kilku serii tutoriali u różnych treningowych agentów i gram dopiero 5 dni. Jednak zamierzam zakupić plex.

Dlaczego EVE?

Ponieważ od lat po prostu interesowałem się tematyką sc-fi. Lubię takie klimaty jak Star Trek, nie żebym totalnie oszalał za tym, ale znacznie bardziej je trawię niż np. "W of W". Ponadto EVE zaskoczyło mnie rozbudowanym światem. Trzeba dużo czytać i przejść sporo treningowych misji, żeby ogarnąć, co się dzieje. Inne gry sprowadzają się do expienia i zbierania lotu i tak w kółko, a takich w stylu WoW-a są już setki, dlatego od 3 lat nie grałem w żadne MMO.
Po prostu wolę wysilić szare komórki.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2010, 22:57:13 wysłana przez Zgudi »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Witam gorąco!!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 19, 2010, 11:33:51 »
To co zwykle
Czyli zapisz się do Unseen-ów jak większość młodych a po porady doraźne możesz do mnie na priv pisać - nick w grze Herezja

Pozdrawiam i życzę miłej i owocnej gry ];)

Starakopara

  • Gość
Odp: Witam gorąco!!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2010, 17:33:49 »
Powitać nowego centralowicza  :)

o7

Zgudi

  • Gość
Odp: Witam gorąco!!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 19, 2010, 23:04:39 »
Jaki cruiser rasy amarr polecacie na początek do PVE,  bo do pvp to się raczej nie nada.

Arbitrator, Augoror, Maller czy Omen? Czy może coś innego?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Witam gorąco!!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 20, 2010, 00:17:46 »
Poza augmentorem, wszytkie trzy mają swoich zwolennikow zarówno w uzyciu pve jak i pvp.
Ja dla początkujacego polecilbym mallera, dlatego że dzięki betonowemu tankowi wybaczy więcej niż omen czy arbi

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Witam gorąco!!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 20, 2010, 11:31:29 »
Dla odmiany ja postuluje za arbitratorem (to mniejsza odmiana Dominixa więc tam tylko tank i drony)

ps. Maller nie ma dron to raz a dwa, zapewne będzie wykonywał misje lev 1 lub 2 w nim więc jedynie arbitrator da sobie na nich swobodnie radę (nie trzeba mieć wielkich skili aby to ogarnąć a już maller wymaga więcej moim zdaniem wprawy)

Zgudi

  • Gość
Odp: Witam gorąco!!
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 20, 2010, 18:01:00 »
Zapraszam do komentarzy. Mój program szkoleniowy + statek z fitem. Wszelka krytyka mile widziana!!!

http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=9051.new#new