Forum Gry > World of Tanks

"Ciekawe" bitki

<< < (6/7) > >>

Doom:
Nie ustrzeliłem go :D został na 30% z durszlakiem zamiast włazu dowódcy, ale jednak na 30%
Problem miał taki że ja go taranem wsadziłem miedzy mój czołg a skale, jak mnie zwrakował to sie okazało że jego dupa ładnie sterczy zza mnie , ale mój wrak zasłania jego wierzy w zasadzie całe pole ostrzału ;)

LosBekoczoS:
Dzis odbył sie konkurs "Kill the Mod" generalnie stada ludzi w kompaniach probojacych spotkac sie z Wargaming crew.
Nagrody 1000g wygrana 500g przegrana ( gold dawany po HW )

Oto wyniki ( totalnie randomowego teamu sterowanego poprzez pisanie a nie ts ;p )




i 1000g po relase juz bedzie czekal :D

Ptysiu:

--- Cytat: LosBekoczoS w Kwiecień 02, 2011, 00:30:12 ---Dzis odbył sie konkurs "Kill the Mod" generalnie stada ludzi w kompaniach probojacych spotkac sie z Wargaming crew.
Nagrody 1000g wygrana 500g przegrana ( gold dawany po HW )

Oto wyniki ( totalnie randomowego teamu sterowanego poprzez pisanie a nie ts ;p )




i 1000g po relase juz bedzie czekal :D

--- Koniec cytatu ---

Gratsy, mam nadzieję, ze nie "spadłeś" za szybko :D. Kto ubił Overlorda? ^^

LosBekoczoS:
Umarlem jako pierwszy heroicznie probojac zastawic podjazd ktorym przybywal na nasza gorke is 7 + 2x pershing :D Efekt zdziwienia modow ktorzy zobaczyli samotne t43 lecace na nich pozwolil obiektom i artce przeprowadzic masakre :D

Khobba:
nie ma to jak zrobić invadera su-5, kiedy jedyny pozostały na polu bitwy przeciwnik (pzIV) nie może się zdecydować, czy capować moją bazę, czy pojechać mnie zabić (podczas gdy ja nie mam żadnych nabojów)



(bison się chował po krzakach tylko ;D )

low tier bitwy rządzą :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej