Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 4062 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lucas Lucky

  • Gość
Powitanie
« dnia: Listopad 18, 2010, 19:08:18 »
Witam wszystkich!

Nie wiem od czego zacząć  ;D Miałem już kiedyś styczność z Eve ale na trialu się skończyło, a dowiedziałem się o tej grze dzięki CDA które kupiłem i była tam właśnie opisana ta gra. Jako że lubie tematyke SF (Stargate wszystkie części) itp. postanowiłem wrócić i spróbować swoich sił ponownie. Zaczynam od nowa z zamiarem żeby odkryć ten cudowny świat a w międzyczasie może kupie sobie postać bo ilość skillowania mnie troche przeraża (tzn czas)

Troche zaznajomiłem się z tematyką tej gry i jak tylko się ogarnę i poznam trochę tajniki gry poprzez tutoriale to dołącze do sławetnej Unseen Academy na dalsze szkolenia.

Dozobaczenia w przestrzeni

Pozdrawiam
Lucas Lucky

Oxylan

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2010, 01:55:04 »
Cześć, no jak chcesz to kup postać sposobem kupujesz gtc , sprzedajesz za isk w grze, kupujesz postac na forum ;D alegro i ebay odradzam... Moim zdaniem najlepsza zabawa to nowa postać i odkrywanie powoli swiata eve, ale jak chcesz.

Starakopara

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2010, 06:49:19 »
Cześć, no jak chcesz to kup postać sposobem kupujesz gtc , sprzedajesz za isk w grze, kupujesz postac na forum ;D alegro i ebay odradzam... Moim zdaniem najlepsza zabawa to nowa postać i odkrywanie powoli swiata eve, ale jak chcesz.


This :D

Witamy na pokładzie o7

Lucas Lucky

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2010, 09:51:30 »
Chodzi mi o to ze mam zamiar odkrywać tą gre ale z tego co wiem żeby zacząć się bawić i korzystać w pełni możliwości zabawy to trzeba troche czasu poświęcić. To nie to co w innych grach że za każde zrobienie misji itp dostaje się PD. Zobacze z czasem. Narazie moim priorytetem jest zrobić tutoriale i wstąpić do UA i przetrwać nawał informacji i ogrom gry :)

A o postaci myślalem że jak już będę wiedział co i jak to żeby zacząć się bawić na całego.

A dlaczego odradzacie allegro/ ebay itp. bo widziałem tam pare fajnych charów za przystępną cene

Pozdrawiam

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2010, 10:23:29 »
Chodzi mi o to ze mam zamiar odkrywać tą gre ale z tego co wiem żeby zacząć się bawić i korzystać w pełni możliwości zabawy to trzeba troche czasu poświęcić. To nie to co w innych grach że za każde zrobienie misji itp dostaje się PD. Zobacze z czasem. Narazie moim priorytetem jest zrobić tutoriale i wstąpić do UA i przetrwać nawał informacji i ogrom gry :)

A o postaci myślalem że jak już będę wiedział co i jak to żeby zacząć się bawić na całego.

A dlaczego odradzacie allegro/ ebay itp. bo widziałem tam pare fajnych charów za przystępną cene

Pozdrawiam
Może dlatego, że kupowanie charów z allegro/ebay jest nielegalne, a poprzez forum eveo za isk jest legalne ? Oczywiscie o ile nabedziesz isk w legalny sposob :D

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 19, 2010, 10:24:21 »
Może dlatego, że kupowanie charów z allegro/ebay jest nielegalne
I jest szybką drogą do bana, zarówno na tym forum, jak i w EVE.

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 19, 2010, 10:27:02 »
Po pierwsze jest to niezgodne, z regulaminem gry!!!!

Po drugie zabierze, Ci to cały fun z rozwijania swojej postaci. No może fun z tego mały, ale jak włożysz w coś dużo pracy, potu i czasu, to będziesz cenił swoją postać dużo bardziej niż, taką kupioną na allegro. Trudniej taką swoją rozwinięta od postaw postać porzucić i z niej zrezygnować. Poza tym nigdy nie wiadomo jaką ma historię ilu ludziom za skórę zalazła, może się okazać że masz na starcie wiele drzwi zamkniętych, i to takich, których sam byś osobiście sobie nie zamykał.

Zawsze to lepiej zrobić dzieci i mieć problem, niż mieć problem z dziećmi, których sam nie zrobiłeś :P
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Lucas Lucky

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 19, 2010, 10:43:52 »
Ok już rozumiem.

Nie czytałem tego regulaminu i nie wiedziałem że jest to nielegalne. Chyba przekonaliście mnie do pozostania przy swoim i rozwoju we własnym kierunku.

Zreszta nie ma co być w gorącej wodzie kąpanym bo jak mi się odwidzi z czasem gra to tylko kasa zmarnowana i możliwe że też reputacja u przyszłych kolegów. Wole nie ryzykować.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

Dozobaczenia w przestrzeni

Pneumatyka

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 26, 2010, 08:34:10 »
Również trafiłam na EVE z CDA i także witam wszystkich forumowiczów
Ela

Starakopara

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 26, 2010, 09:12:39 »
Również trafiłam na EVE z CDA i także witam wszystkich forumowiczów
Ela

Elaine TashMurkon...hmmmm ktoś już miał taki nick wpisany i to nie byłaś Ty....
zmiana tożsamości?? ;)

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 26, 2010, 10:16:01 »
oj, nie czepiaj się...

Starakopara

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 26, 2010, 10:19:37 »
Elaine TashMurkon...hmmmm ktoś już miał taki nick wpisany i to nie byłaś Ty....
zmiana tożsamości?? ;)


już wiem  ;) to był Albi :P

Ellaine

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 26, 2010, 11:16:01 »
Ellaine to mój main. Nikomu nie oddałem hasła na konto ani nie sprzedałem postaci ani nic w tym stylu. Nie zakładałem dziwnych kont.

Podpowiedź: W tych polach wpisujemy imię swojej postaci, nie jakiejkolwiek postaci :D Jeśli masz kilka postaci albo jakąś skasujesz / sprzedasz i zrobisz / kupisz nową, możesz to zmienić. Jeśli nie masz postaci w Eve, nawet trialowej, zostaw pola puste lub wpisz "nie gram" albo coś w tym stylu.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 26, 2010, 13:26:35 »
Żeby było ciekawiej, już osoba ta została przyjęta do CBC :)

Starakopara

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 26, 2010, 13:33:47 »
Pneumatyka skasowała nieprawidłowe dane, możemy już przestać karmić trolla  :P

Ellaine

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 26, 2010, 13:39:13 »
Żeby było ciekawiej, już osoba ta została przyjęta do CBC :)
Ostatnio mamy jakąś straszliwą powódź rekrutów. Pewnie 3/4 z nich to szpiedzy. Nie wiem kto to w ogóle u nas ogarnia :)

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 26, 2010, 13:43:35 »
Ostatnio mamy jakąś straszliwą powódź rekrutów. Pewnie 3/4 z nich to szpiedzy. Nie wiem kto to w ogóle u nas ogarnia :)
a ma to dla Was tak naprawdę jakieś znaczenie? :P

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 26, 2010, 13:46:20 »
Zawsze ma.
Ostatnio namnożyło się również złodziei korpowych assetów, aczkolwiek nas jeszcze nie dotknęło (jednakże spodziewam się tego w każdej chwili), ale pewnie jedynie dlatego, że ogólnodostępne mamy jedynie śmieci, a wartościowe rzeczy są wydawane na podstawie podpisanych druków ścisłego zarachowania. Piszę o tym by uczulić innych dyrektorów i CEO, bo mam informacje z pierwszej ręki o co najmniej kilku próbach kradzieży w tym o 2 udanych !

A poza tym wszyscy happy pappy, bo learningi kasują :)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...