Autor Wątek: Świeżak wita i pozdrawia  (Przeczytany 3047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lebioda

  • Gość
Świeżak wita i pozdrawia
« dnia: Listopad 12, 2010, 01:34:57 »
Chciałbym przywitać cały polski świat EVE. Z drżeniem serca przystępuje do tej gry bo trochę mnie nastraszono, że to gra dla "hardkorów", że latami trzeba expić, że najmniejszy błąd i wszystko idzie się.... :D Mam nadzieję że jakoś dam sobie radę. Tymczasem do zobaczenia ;D

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Świeżak wita i pozdrawia
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2010, 01:46:57 »
wszystko to prawda  :'(

pozdro
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Starakopara

  • Gość
Odp: Świeżak wita i pozdrawia
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2010, 06:36:39 »
tak jak Venzon napisał, wszystko to prawda , a i parę nowych prawd też poznasz :P
witaj na pokładzie :)
o7

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: Świeżak wita i pozdrawia
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 12, 2010, 06:57:17 »
No nie przesadzajmy gra jest naprawdę prosta i łatwa do opanowania ,przejdź przez tutorial i zrób wszystkie misje podstawowe ,  zaledwie po kilku tygodniach możesz mieć dostęp do misji 4 stopnia i droga do niezależności ekonomicznej stoi otworem...

To jest po prostu tak jak z jazdą samochodem , pierwsze próby to koszmar bo organizm próbuje opanować ogromna ilość informacji w realnym czasie używając głównego procesora (świadomości) po kilku jazdach to zadanie przechodzi na kartę graficzną (podświadomość) i jedziemy bez problemu : pamiętasz z lekcji na prawo jazdy jak dojeżdżałeś do zakrętu i te myśli Jezu no co teraz trzeba zwolnic na którym biegu jestem? to muszę na dwójkę ale najpierw sprzęgło i później hamulec itd itd , teraz pewnie robisz to co trzeba nawet nie zdając sobie z tego sprawy
z Eve jest podobnie.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Świeżak wita i pozdrawia
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 14, 2010, 16:03:11 »
nie taki diabeł straszny jak go malują :D
jou !
pewpew

Ellaine

  • Gość
Odp: Świeżak wita i pozdrawia
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 14, 2010, 16:25:05 »
Eve jest po prostu trochę inne niż przeciętne MMO pod paroma względami. Natomiast nie jest ona dla hardcorów w sensie godzin gry - nie musisz zabić 172 milionów orków żeby osiągnąć max level i zacząć "prawdziwą" grę ani nic w tym stylu. Pod tym względem jest to jedna z lżejszych gier MMO na rynku - możesz grać 3 godziny tygodniowo, dobrze się bawić i nie odstawać jakoś szczególnie możliwościami postaci od innych.

Lebioda

  • Gość
Odp: Świeżak wita i pozdrawia
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 15, 2010, 00:58:46 »
Oswajam się. Tutorial zrobiłem, trochę pomógł ale nie do końca. Pytanie mam takie z innej beczki. Wybrałem postać Caldari (ot fajny "militarny" filmik mieli) - jak się sprawdzają ich statki w późniejszej grze? Dają sobie radę czy będe wiecznym chłopcem do bicia? Zauważyłem że nie można mieć kilku postaci "na raz" więc wolałbym wiedzieć teraz...

PS. I niech ktoś dorzuci mi tak z 10 milionów skill pointów!! 8)

Ranshe

  • Gość
Odp: Świeżak wita i pozdrawia
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 15, 2010, 05:28:42 »
Statki Caldari się sprawdzają od znośnie do całkiem dobrze, zależy co chcesz nimi konkretnie robić - a jak coś się nie będzie sprawdzało, zawsze możesz skillować statki innych ras :)

Starakopara

  • Gość
Odp: Świeżak wita i pozdrawia
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 15, 2010, 07:00:28 »
Oswajam się. Tutorial zrobiłem, trochę pomógł ale nie do końca. Pytanie mam takie z innej beczki. Wybrałem postać Caldari (ot fajny "militarny" filmik mieli) - jak się sprawdzają ich statki w późniejszej grze? Dają sobie radę czy będe wiecznym chłopcem do bicia? Zauważyłem że nie można mieć kilku postaci "na raz" więc wolałbym wiedzieć teraz...

PS. I niech ktoś dorzuci mi tak z 10 milionów skill pointów!! 8)

a kto powiedział, że nie można?
ja mam 3  :P  ( każdą na oddzielnym koncie )

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Świeżak wita i pozdrawia
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 15, 2010, 08:20:22 »
Powtórzę kolejny raz: wybór rasy postaci nie ma nic wspólnego z możliwościami w grze. Każdą rasę (statki, dedykowane bronie) będziesz skillował z tą samą prędkością.

Diabl0

  • Gość
Odp: Świeżak wita i pozdrawia
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 15, 2010, 08:38:47 »
I nic nie stoi na przeszkodzie aby będąc matarem latać też ammarskim dredem, galentyjskim bs'em i caldaryjskim tengu :P