Autor Wątek: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).  (Przeczytany 28362 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yalien

  • Gość
Siemka SokoleOko,

Jasne ze splycam, szczegolnie ze kazda taktyka jest dobra jesli dziala. Jak napisalem nie chcialem byc zlosliwy. Generalnie to jest tak ze jako jeden z korpa kerbirow mamy tez troche fanu ganiaja za neutami.

Generalnie to ruskie rzadza w grze. Niestety my Polacy mamy cos takiego we krwi ze nie potrafimy wspoldzialac w ramach swojej nacji. Nie dotyczy to tylko EVE. Gram rowniez w WoW-a, Lotro, BC2 i wszedzie widze to samo. Prubujemy stworzyc polskie corpy/guildie. Na poczatku jest entuzjazm i ochota dzialania apozniej zaczyna sie whinowanie, podjazdy, niesnaski i wszystko sie powoli rozpada. Natomiast w miedzynarodowym gronie ucichamy (moze dlatego ze wielu ludzi ma problem z angielskim) i dostosowujemy sie do rozkazow....

Ze wzgledu na swoj zaawansowany wiek (4+) szukam raczej towarzystwa ludzi 2+, 3+. W takich przypadkach nawet my Polacy potrafimy patrzec na rzeczy z inej perspektywy i potrafimy w wiekszosci przyzpadkow zachowywac sie normalnie ...

Ot taka nasza przywara narodowa

[mod]Wydzielone z wątku AAA pod ostrzałem. M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2010, 13:14:33 wysłana przez Mona X »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2010, 11:13:14 »
Ze względu na młodszy wiek (3+) nie widzę "wartości dodanej" w tworzeniu narodowych organizacji w świecie wirtualnym. To, że akurat teraz jestem w polskiej korporacji wynika tylko i wyłącznie z faktu, że z mojego punktu widzenia była to najlepszy wybór. Międzynarodowe organizacje mają zwykle fajny klimat ze względu na mieszanki kulturowe.

Nie ma co biadolić nad tym, że "Polska nie trzęsie Eve tak jak Rosjanie" ;)

« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2010, 13:11:12 wysłana przez Mona X »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

yalien

  • Gość
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2010, 11:36:09 »
hehehehe,

Tak myslalem ze masz okolo 3+. To mozna wyczuc czytajac twoje posty. Rabbit ma prawdopodobnie takze 3+.

Ale wracajac do meritum. nie biadole  ;D.  Ja rowniez widze wiecej pozytywow w miedzynarodowych organizacjach   ;D. Znam kolesia ktory jako moj qumpel dolaczyl ze mna w WoW do miedzynarodowej gildii nie znajac angielskiego... tlumaczylem mu wszystko online. Po 2 latach takiej gry qumpel rozumie 80% tego co do niego mowia i potrafi tez odpowiedziec. Nie jest to angielski literacki ale jest...  8).

A teraz zgodnie z tematem pytanko: AAA najgorsze ma za soba czy tez dalej rownia pochyla w dol? Jak popatrzec na mape polityczna to wielu sasiadow AAA tak sie wyraze urwalo swoj kawalek tortu z bylych terenow -A- ...

Wojna jakby przygasla, jesli sa bitki to jakies malutkie. Wczoraj raportowali tytka bodajze -A- w GE (ot mala sensacja na intelu).
Mimo przycichniecia dzialan wojennych wydaje mi sie ze nie mona mowic o ustaleniu sie konsensusu. Cos wisi w powietrzu...

Wczoraj slyszalem plotki ze kowen sie powoli rozsypuje ... TROL?
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2010, 13:11:22 wysłana przez Mona X »

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2010, 12:11:55 »
Wczoraj slyszalem plotki ze kowen sie powoli rozsypuje ... TROL?

Raczej to nastapila zmiana wart i zmiana wartosci.Praktycznie caly core covenu(lacznie z lidershipem fc etc) ktory walczyl z MASS , RA , Goonami i zdobywal eso albo nie gra albo opuscil szeregi covenu , zastapili ich mlodsi.Tak ja to odczuwam.99% ludzi we flotach c0venu to nowe nicki :)
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2010, 13:11:32 wysłana przez Mona X »

Jonas

  • Gość
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2010, 12:30:17 »
C0venowi do rozpadów daleko. Na liczby we flotach nie narzekamy, FC są, cała reszta też działa jak należy. A bitki są, wystarczy na nasz kb zerknąć, a że nie epickie ze spadającymi supercapslami to już nie nasza wina, że wróg nie chce się postawić. :) A wojna trwa nadal.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2010, 12:43:32 »
Coven stoi na granicy rozpadu od kiedy tu sie znalazlem, a wlasciwie i wtedy trawlo to juz dosc dlugo, wlasciwie od poczatku jego istnienia. Primadonny szaleja, przechodza fazy od maniakalnej nadaktywnosci do biernej depresji, codzienne dramaty, nieporozumienia, klotnie o wraki... Ktos tam zapomnial wziasc psychotropow, ktos inny przechodzi faze przekwitania meskiego, do tego wciaz zwalczajace sie obozy Homoseksualny (liczniejszy, skupiony wokol pewnego korpa) z mniej licznym Homofobicznym, klotnie o krzyz, o anomalki, o to co kto powiedzial, i jak tamten mu odpowiedzial... Wyobrazcie sobie ok 200 Ksiezniczek w jednym palacu (+ alty) - kazda wymaga specjalnego traktowania, osobnego zaproszenia do floty, swojego wlasnego watku na forum, gdzie wylewa swoje przemyslenia...  Wlasciwie w kazdej chwili komus moze zylka peknac, i peka mniejwiecej co tydzien, tworzac Wielka Drame, ktora potem wszyscy zyja conajmniej dwa dni, albo i trzy. Wszyscy sie w tym plawia i przezywaja, iw tedy najczesciej zapominaja sie klocic miedzy soba - mniej sie tez kloca jak ktos nas atakuje, wtedy tez na chwile przestajemy sie klocic  :D Ktos kiedys nawet komiks zrobil na ten temat
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2010, 13:11:41 wysłana przez Mona X »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 29, 2010, 13:00:12 »
Cytuj
Raczej to nastapila zmiana wart i zmiana wartosci.Praktycznie caly core covenu(lacznie z lidershipem fc etc) ktory walczyl z MASS , RA , Goonami i zdobywal eso albo nie gra albo opuscil szeregi covenu , zastapili ich mlodsi.Tak ja to odczuwam.99% ludzi we flotach c0venu to nowe nicki


Wartości te same, zmiana wart natomiast rzeczywiscie nastąpiła. Co prawda GBT ostatnio odżyło i znowu dinozaury polują aktywnie w Stain ale czasami brakuje dawnej ekipy z PTF, ktora w wiekszosci juz praktycznie nie gra. Zreszta zmiana pokoleniowa to nie tylko jest widoczna w C0ven. Patrzac na kb PBN tez widze z 50-60% nowych twarzy ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2010, 13:11:50 wysłana przez Mona X »
I-DEA / C0ven

MGGG

  • Gość
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 29, 2010, 13:12:12 »
Coven stoi na granicy rozpadu (ciach)

Twój opis pasuje do każdej polskiej organizacji w grze MMO. Przez ostatni ponad roku czasu miałem - z perspektywy czasu - watpliwa przyjemnosc szefowania takiemu tworowi w innej grze i to co napisales brzmi w 100 proc. znajomo.
Najgorszy problem narodowych organizacji massPvP i szeroko rekrutujacych jest taki, ze co kwartał połowa ludzi w nich powinna dostac kopa w dupe, a połowa z tych ktora pozostała zołtą kartkę, z ostrzezeniem ze za kwartal to oni dostana kopa jak nie wezma sie do roboty, czyli PvP miast uprawiania kapusty w misiolandii. Tylko, że skoro rekrutujemy tylko Polaków, to skąd ich wziąć? Bo przeciez nie ma ich w grze nieskonczonego zasobu. I w ten sposób zamiast gry nastawionej na jakosc, mamy dramy, emo jazdy i tolerowanie buraków, chamów i nieudaczników w imienie posiadania cyferek.

Troszke inaczej wyglada to w smallscale PvP, gdzie jak odstajesz od reszty, do dostajesz kopa w dupasa i najwyzej pare osob pomacha ci z sentymentu biala chusteczka ;)

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 29, 2010, 13:21:16 »
GBT nie odzyje az lazar nie przestnie sie uganiac za spodniczkami.Jedna dwie latajace osoby to nie caly korp.
Tomash jako CEO PTF - dla mnie to oznacza zgon PTF niestety ... korp w ktorym zaczynalem przygode w 0.0 i mam dobre wspomnienia z venal.
Aktywnoscia  jedynie Idea , LFN i VIDE trzymaja poziom reszta marginalnie sie udziela.

Nowych twarzy w pbn jest pod 60-70% jako ze doszlo sporo nowych i srednia codziennego gangu zrosla nam z 15 do 25 osob.

A co do wartosci w c0ven to jest temat zdeka sliski.Moze ich byc tyle ile jest/bylo korpow w c0ven i tyle ile bylo ceo/fc c0venowych tak samo tez i tyle ile jest ludzi w c0ven.Zmieniaja sie ciagle.Tak samo jest i w PBN.Nic nie jest stale :)

Edit : damn za dlugo pisalem.Mona jesli bedziesz laskaw przenies i ten post ;p

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 29, 2010, 13:23:29 »
Wymiana pokoleniowa nie jest niczym złym, a raczej naturalnym.

Sztuką jest raczej widzieć w dzisiejszych "kotach" jutrzejszych "core-memberów" i pojutrzejszych liderów. To gwarantuje sprawność działania i uniezależnia organizację od "jednostek" (vide: Bobby Atlas)



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 29, 2010, 13:32:02 »
Raczej naście a nie 1-2. GBT to korp starych dziadkow wiec oni nie potrzebuja przywodcy zeby sobie aktywnie postrzelac.  Zobaczymy ile sie ten trend utrzyma.

Co do wartosci, ich core sie nie zmienil. Latamy, strzelamy, efekty widac na kb. PVP z kontekstem politycznym. Części korpów wychodzi to lepiej, części gorzej. W tym wzgledzie nic sie nie zmienilo. 
I-DEA / C0ven

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 29, 2010, 13:37:41 »
PVP z kontekstem politycznym.
I widzisz .Tu sie mylisz.W c0ven naczelna wartoscia bylo napierdalac kogo sie da bez polityki.Byc w miare mozliwosci samowystarczalnym.Polityka to twoj konik czyli aktualnego lidera coven,a ogranizacje maja te tendencje ze przyjmuja wartosci liderow , prawda?

Edit : Pokaz mi link z wieksza iloscia GBT latajaca prosze , najlepiej jakis samodzielny gang.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 29, 2010, 13:41:38 »
Twój opis pasuje do każdej polskiej organizacji w grze MMO. Przez ostatni ponad roku czasu miałem - z perspektywy czasu - watpliwa przyjemnosc szefowania takiemu tworowi w innej grze i to co napisales brzmi w 100 proc. znajomo.
Najgorszy problem narodowych organizacji massPvP i szeroko rekrutujacych jest taki, ze co kwartał połowa ludzi w nich powinna dostac kopa w dupe, a połowa z tych ktora pozostała zołtą kartkę, z ostrzezeniem ze za kwartal to oni dostana kopa jak nie wezma sie do roboty, czyli PvP miast uprawiania kapusty w misiolandii. Tylko, że skoro rekrutujemy tylko Polaków, to skąd ich wziąć? Bo przeciez nie ma ich w grze nieskonczonego zasobu. I w ten sposób zamiast gry nastawionej na jakosc, mamy dramy, emo jazdy i tolerowanie buraków, chamów i nieudaczników w imienie posiadania cyferek.

Troszke inaczej wyglada to w smallscale PvP, gdzie jak odstajesz od reszty, do dostajesz kopa w dupasa i najwyzej pare osob pomacha ci z sentymentu biala chusteczka ;)

QFT. Jedyne co pozostaje dodać, to to, że w anglojęzycznych nie jest jakoś zauważalnie lepiej - to co jest lepsze to to, że faktycznie łatwiej trzymać standard, bo "rynek" potencjalnych członków jest DUŻO większy. No i my Polacy mamy większe (choć IMO tylko troszeczkę) tendencje do napierdalania siebie nawzajem i robienia za księżniczki.

A C0ven się rozpada od kiedy go założyliśmy w 2007 :D Jak mawiał Nietzsche, co cie nie zabije uczyni cie silniejszym :) Co pewien czas jest zadarzenie który niesie ryzyko faila, czy to odchodzi ktoś bardzo ważny z punktu widzenia organizacji, czy korp, czy coś się sypie, itp itd.
Jedziemy na tygrysie, gra cały czas się toczy o to, jak długo ten tygrys będzie jeszcze biegł i to w dobrą stronę :)

Tutaj ciężko nie zazdrościć PBNowi tego że MOGĄ wymuszać pewne standardy, które w sojuszu kilkuset osobowym/wielokorpowym i do tego stricte polskim są praktycznie nie do wymuszenia (co z resztą było jednym z głównych powodów odejścia PBN z C0ven).

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 29, 2010, 13:43:20 »
Mikker rozumiem, że c0ven za czasów twojego ceowania nie prowadził polityki, nie miał blue listy, nie walczył z goonami, nie miał sova? Nie wyrywaj słów z kontekstu, dobrze wiesz o co mi chodzi bo rozmawialismy o tym n-razy. Jedni wolą PVP z kontekstem czyli lecisz bić tego kogos nie lubisz "bo cośtam", korzystając ze wszystkich mechanizmow jakie Eve oferuje, inni (piraci, czy teraz Wy) traktuja Eve bardziej jako CSa - wydok i strzelasz. Nie wazne do kogo i po co.

Edit: kb c0ven -> corp stats -> GBT active members.
I-DEA / C0ven

akira akawa

  • Gość
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 29, 2010, 13:55:08 »
Coven stoi na granicy rozpadu od kiedy tu sie znalazlem, a wlasciwie i wtedy trawlo to juz dosc dlugo, wlasciwie od poczatku jego istnienia. Primadonny szaleja, przechodza fazy od maniakalnej nadaktywnosci do biernej depresji, codzienne dramaty, nieporozumienia, klotnie o wraki... Ktos tam zapomnial wziasc psychotropow, ktos inny przechodzi faze przekwitania meskiego, do tego wciaz zwalczajace sie obozy Homoseksualny (liczniejszy, skupiony wokol pewnego korpa) z mniej licznym Homofobicznym, klotnie o krzyz, o anomalki, o to co kto powiedzial, i jak tamten mu odpowiedzial... Wyobrazcie sobie ok 200 Ksiezniczek w jednym palacu (+ alty) - kazda wymaga specjalnego traktowania, osobnego zaproszenia do floty, swojego wlasnego watku na forum, gdzie wylewa swoje przemyslenia...  Wlasciwie w kazdej chwili komus moze zylka peknac, i peka mniejwiecej co tydzien, tworzac Wielka Drame, ktora potem wszyscy zyja conajmniej dwa dni, albo i trzy. Wszyscy sie w tym plawia i przezywaja, iw tedy najczesciej zapominaja sie klocic miedzy soba - mniej sie tez kloca jak ktos nas atakuje, wtedy tez na chwile przestajemy sie klocic  :D Ktos kiedys nawet komiks zrobil na ten temat


 Ahhahhaa , dobre , dobre..
Az ci siusiaka podpompuje ^^

edit kurde juz cie na -5 wypompowaliśmy , tu znowu życzliwi na mniej niż -10 po przyrodzeniu pocieli...

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 29, 2010, 14:01:19 »
Garon@
Nie wyrywam slow z kontekstu sam wlasnie popierasz moja teze ze wartosci sie zmienily.C0ven byl zalozony przez bufu i pbn obie korporacje byly "pirackie" dolaczyl pozniej ptf ktory takze przeksztalciil sie w pvp korpa.GBT ktore dolczylo tez bylo pirackim korpem.Na RAVE tez byly naciski zeby cisnal na pvp.Pozniej w miare naplywu ludzi i korpow oraz zmiany sytuacji c0ven sie zmienial.Naturalna kolej rzeczy.

Juz przegladalem kb.Nigdzie nie widze wiecej niz 1 membera GBT.Nadal mylisz aktywnosc poszczegolnych memberow z aktywnoscia korpa jako organizacji.Pod tym wzgledem GBT , PTF i RAVE oraz wydaje sie ze ZUO takze sa martwe (oceniam po KB).

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 29, 2010, 14:08:29 »
Ale od czasów jak byłes CEO nic sie w tym względzie nie zmieniło. C0ven ani rok ani dwa lata temu nie był aliansem pirackim i także teraz nim nie jest. Wiec teza ze wartosci sie ostatnio zmieniły jest chybiona. Sam prowadziles ten alians juz jak c0ven byl aliansem zaangazowanym politycznie i sovholderem.

Aktywnosc poszczegolnych memberow sklada sie na aktywnosc korpa. Zawsze to byl specyficzny korp i juz pewnie taki zostanie. Ostatnio (czego dawno nie widzialem) latali sobie po stain razem z BSI w ~10 os. Stad moja teza ze jest lepiej niz jeszcze w wakacje, kiedy mieli po 1 memberze aktywnym. Inne korpy rzeczywiscie sa nieco mniej aktywne, pracujemy nad tym zeby coś z tym zrobic. I tyle w temacie. 
I-DEA / C0ven

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 29, 2010, 14:23:14 »
Ale od czasów jak byłes CEO nic sie w tym względzie nie zmieniło. C0ven ani rok ani dwa lata temu nie był aliansem pirackim i także teraz nim nie jest. Wiec teza ze wartosci sie ostatnio zmieniły jest chybiona. Sam prowadziles ten alians juz jak c0ven byl aliansem zaangazowanym politycznie i sovholderem.
Huh nieprawda, dopiero eso zdobywalismy.Nie dla polityki, nie dla ziemi (chociaz byla juz grupka mocno podjara mozliwoscia wlasnego sova/stacji/posow w eso).Tylko poprostu tak jak SE cos trzeba bylo robic.Do kogos trzeba bylo strzelac.A praktycznie opozycja w calym stain byla  zlikwidowana.Periodycznie sie ktos tylko pojawial.Nie mowie ze zmiany byly z dnia na dzien.Porpostu po zajeciu Eso w tym momencie zaczely sie zmieniac wartosci i w tym momencie stara gwardia zaczela sie wykruszac.

Nie bez powodu "dinozaury" z GBT nadal siedza w stain i nie dalo ich sie zmusic do kompletnego zamieszkania w eso :D

Sporo ludzi "wygralo eve" w tamym czasie :) to tez jest naturalna kolej rzeczy i nic  oraz nikt tego nie zmieni.

YaAaR.is

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: YaAaR
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: C0ven
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 29, 2010, 14:24:14 »
Lazara pewnie nieźle uszy palą, jak mu tak korpa obgadujecie  ;)

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 29, 2010, 14:29:00 »
Tia ... pewnie jakas laska mu je obgryza :D
Taka jest prawda jest GBT z lazarem i GBT bez lazara.To jest ogromna roznica :)

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 29, 2010, 14:33:12 »
No i Mikker dochodzimy do sedna. My nie walczymy dla polityki i dla ziemi. Tylko polityka stanowi tło naszego pvp i to nam sprawia fun. Wojna z Sys-k byla taka fajna bo ich nie lubilismy i to byla wojna w imie okreslonych zasad. Teren zawsze byl srodkiem a nie celem.

Cytuj
Nie bez powodu "dinozaury" z GBT nadal siedza w stain i nie dalo ich sie zmusic do kompletnego zamieszkania w eso


FYI caly c0ven mieszka od miesiąca w Stain. Esoteria jest pusta. I sytuacja jest teraz podobna do tej ktora sam opisales. W stain nie ma za bardzo juz do kogo strzelac, zostalo Period Basis, Impass, Feythabolis i tam tez sie lejemy.

Po prostu de gustibus non desputandum est. Jedni wola pvp z tłem politycznym i wykorzystaniem całej gamy środków, którą daje Eve, inni wolą niezobowiązujące i bezstresowe pvp small scale.

I tyle, nie ma co sie nad tym roztrząsać.

A co do syndromu "wygrałem eve" to sie zgodze.
I-DEA / C0ven

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 29, 2010, 14:40:27 »
Coven stoi na granicy rozpadu od kiedy tu sie znalazlem, a wlasciwie i wtedy trawlo to juz dosc dlugo, wlasciwie od poczatku jego istnienia. Primadonny szaleja, przechodza fazy od maniakalnej nadaktywnosci do biernej depresji, codzienne dramaty, nieporozumienia, klotnie o wraki... Ktos tam zapomnial wziasc psychotropow, ktos inny przechodzi faze przekwitania meskiego, do tego wciaz zwalczajace sie obozy Homoseksualny (liczniejszy, skupiony wokol pewnego korpa) z mniej licznym Homofobicznym, klotnie o krzyz, o anomalki, o to co kto powiedzial, i jak tamten mu odpowiedzial... Wyobrazcie sobie ok 200 Ksiezniczek w jednym palacu (+ alty) - kazda wymaga specjalnego traktowania, osobnego zaproszenia do floty, swojego wlasnego watku na forum, gdzie wylewa swoje przemyslenia...  Wlasciwie w kazdej chwili komus moze zylka peknac, i peka mniejwiecej co tydzien, tworzac Wielka Drame, ktora potem wszyscy zyja conajmniej dwa dni, albo i trzy. Wszyscy sie w tym plawia i przezywaja, iw tedy najczesciej zapominaja sie klocic miedzy soba - mniej sie tez kloca jak ktos nas atakuje, wtedy tez na chwile przestajemy sie klocic  :D Ktos kiedys nawet komiks zrobil na ten temat

:) dobre
Tu macie podsumowanie tegoż:
http://demotywatory.pl/2052739/Bo-to-Polska-wlasnie


[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 29, 2010, 14:54:13 »
hehehehe niezły democik ];)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 29, 2010, 15:08:20 »
Lazara pewnie nieźle uszy palą, jak mu tak korpa obgadujecie  ;)
Jak znam Lazara to i tak ma to w du...pie.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

kaleba

  • Gość
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 29, 2010, 15:38:43 »
Jak znam Lazara to i tak ma to w du...pie.
;D

Jeśli chodzi o GBT to po wakacjach wraca wraca aktywnośc i idzie w gore.
Mikker tutaj jest sporo graczy ktorzy lubia latac solo (galileusz, dablades) jak i we flotach. Moze nie organizujemy dla siebie takich gangow jak vide czy wy
bo po prostu nie ma komu FC-owac. Nawet jesli ktos wczesniej prowadzil gangi to teraz logując sie on chce napierdalac i tyle go obchodzi. Jak mu powiesz poprowadz gang to pewnie zrobi ctrl+q  :D. Nie powiem jak bylo za czasow lazara bo w GBT mnie nie bylo wtedy.

Anyway zycze wszystki zielonych kilbordow.
pozdro



ghavir

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ghafir
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 29, 2010, 17:08:58 »
(...) do tego wciaz zwalczajace sie obozy Homoseksualny (liczniejszy, skupiony wokol pewnego korpa)(...)

Nie mam pojecia o jakim korpie mowisz, powiem wiecej: nie mam zadnej "idei" kogo masz na mysli:D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 29, 2010, 17:29:22 »
To wrzucać temat do flame już czy poczekać na odpowiedź do powyzszego posta? :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 29, 2010, 17:34:48 »
To nie jest flejm... ;p
Cała prawda o moim graniu...


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 29, 2010, 17:37:46 »
- ocenzurowano -
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 29, 2010, 18:31:29 »
Pamiętajcie, że wszyscy się kochamy i lubimy......
Charming But Irrational

Calix

  • Gość
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 29, 2010, 20:58:16 »
Jeez... jesteście straszni.
Jestem w Korpie z pełną mieszanką narodowościową, a wodzem sojuszu jest kolo z Egiptu. Primadonny i tzw. pro -piwiperzy którzy zjedli rozumy są wszędzie. Łatwiej jednak się porozumiewa z obcokrajowcami, chyba głównie dlatego że wszyscy starają się nie wyjść na typowych niemców/brytoli/francuzów/amerykanów (debili) przez co konstruktywne dyskusje są łatwiejsze. To tylko taka obserwacja.

Voulture

  • Gość
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 29, 2010, 21:13:03 »
Mysle, ze najwyzszy czas na nowy temat o zalozeniu wspolnego jedynego slusznego sojuszu Polakow!


amra

  • Gość
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 29, 2010, 21:58:34 »
A jak ktos sie nie zapisze to mu z kopa lub bana na centrale :D

Troche sie dziwie tej megaloamni co poniektorych, probujacych udowadnich ze polacy sa inny.
Co do polakow w miechynarodowych kopach, w 99% przypadkow nie znaja jezyka na tyle dobrze aby warcholic rownie umiejetnie co po polsku.

kaleba

  • Gość
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 29, 2010, 22:01:08 »
Mysle, ze najwyzszy czas na nowy temat o zalozeniu wspolnego jedynego slusznego sojuszu Polakow!

temat stary jak sama eve  ;)

DaBlades

  • Gość
Odp: Polacy w Eve (Jezzuuu, który to już raz?) (było: Odp: AAA pod ostrzałem).
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 29, 2010, 23:01:06 »
Myśle, że pogłoski o naszej śmierci sa mocno przesadzone. Stare dziadki mają się dobrze, a i corpowy chat wrócił do starego poziomu. Lazar na razie nie gra (czy zacznie to pewnie nawet on nie wie) ale jak już pisane wcześniej było nikt nigdy u nas nie używał pałki do zachęcania ludzi, nie musiał bo wiemy co chcemy i się bawimy według własnych zasad.
To z czego ja jestem dumny to to, że przez 4 lata w GBT, gdzie wszyscy mają dyrka i dostęp do większości assetów i walleta, nie zginęła nawet jedna rzecz. GBT umrze dopiero wtedy, gdy ktoś coś podpierniczy. (przesadziłem, wtedy będziemy mieli cel w postaci zemsty :P)

Poza tym, tylko nikomu nie mówcie,  ale przejmujemy c0ven po troszeczkę, mamy juz w GBT CEO c0ven, ludzi od posów c0ven, ludzi od refundacji c0ven, najwięcej MSów w c0ven, a i dostęp do jakiegoś tytka czy 2 c0ven się znajdzie.  ::)
a i chyba przejmujemy rynek Draków w stain i eso ghehe

Miło że sie tak wszyscy o nas martwią  :-*
pozdrawiam bo pewnie zajże tu za kolejny rok
DaBlades
Gang Bang Team

EDIT
Co do c0ven no to już inna historia, z jednej strony ładny KB (choć wydaje mi się, że lawinowy wzrost liczby SC w eve musi odzwierciedlić się na kb), z drugiej strony coraz częściej widziane boty w c0ven. Pół roku temu (nie ma co ukrywać za czasów gdy i PBN był w c0ven) była to sytuacja nie do wyobrażenia, dzisiaj chyba tylko stare dziadki z GBT protestują przeciwko botom, głównie z "nowych" corpów. Jeżeli to jest znak "zmiany pokoleniowej" to ja wole być w dziadkach z GBT nawet poza c0ven.

Dopisz sobie info o korpie i ally w profilu. M.

done
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2010, 11:03:32 wysłana przez DaBlades »