Autor Wątek: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"  (Przeczytany 240386 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #735 dnia: Maj 24, 2011, 10:57:01 »
P.S. Post Darka był w innej postaci ale go wyedytował, pisał ,że goniła Sokola, który gonił raciarzy i nie chciał stanąć do Walki z jego pvp shipem, tak więc moja odpowiedź może być już nieaktualna :) .

Dlatego klikamy kłote.

mam w nosie to czy wygramy/przegramy, natomiast nie mam w nosie swojego czasu - a siedzenie na tytku czy w npc systemach jak przeciwnik siedzi na stacji to nie jest fun bo nic nie mozna mu zrobić

Tak brzmi jedna z definicji wojny: 10% akcji i 90% nudy.


Znaczy rozumiem ze z twojego pov
noob w dreju na ficie t1 pelny zapalu patriota > we flotowym bs na t2 ficie i skillach all5 wykonujacy kazdy rozkaz fc, jednak majacy caly konflikt w pompie?

A czy ten patriota namawia kolegów do jeszcze jednego wysiłku, zagrzewa do następnej walki, gdy tymczasem all5, opowiada wszędzie jak mu źle, jak niedobrze i że ma to wszystko w pompie?
Bo może się okazać, że dzięki patriocie we flocie jest jeszcze pięciu takich jak on, gdy tymczasem all5 znięchęcił do logowania 5 innych all5.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2011, 11:10:33 wysłana przez Mona X »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #736 dnia: Maj 24, 2011, 11:45:44 »
A czy ten patriota namawia kolegów do jeszcze jednego wysiłku, zagrzewa do następnej walki, gdy tymczasem all5, opowiada wszędzie jak mu źle, jak niedobrze i że ma to wszystko w pompie?
Bo może się okazać, że dzięki patriocie we flocie jest jeszcze pięciu takich jak on, gdy tymczasem all5 znięchęcił do logowania 5 innych all5.

this!

Z mojego punktu widzenia, doświadczeniu gracze stanowią nierozerwalną część z młodymi, spragnionymi walki i działania. Zarówno korp nubów się nie utrzyma, jak i korp dziadków, takich starych wyjadaczy co już wszystko robili i wszędzie byli.

Poza tym fajnie jest móc się z kimś podzielić doświadczeniem i patrzeć, jak coraz bardziej ogarnia i robi jatkę prawo i lewo.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #737 dnia: Maj 24, 2011, 11:46:54 »
A czy ten patriota namawia kolegów do jeszcze jednego wysiłku, zagrzewa do następnej walki, gdy tymczasem all5, opowiada wszędzie jak mu źle, jak niedobrze i że ma to wszystko w pompie?
Bo może się okazać, że dzięki patriocie we flocie jest jeszcze pięciu takich jak on, gdy tymczasem all5 znięchęcił do logowania 5 innych all5.

coz ja zawsze namawiam na corpowym :P chodzby z powodu ze wtedy jest fajniej na flocie bo mzona komentowac na corpowym to co sie dzieje na flocie ;)

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #738 dnia: Maj 24, 2011, 11:54:34 »
A czy ten patriota namawia kolegów do jeszcze jednego wysiłku, zagrzewa do następnej walki, gdy tymczasem all5, opowiada wszędzie jak mu źle, jak niedobrze i że ma to wszystko w pompie?
Bo może się okazać, że dzięki patriocie we flocie jest jeszcze pięciu takich jak on, gdy tymczasem all5 znięchęcił do logowania 5 innych all5.


WIN, dokaldnie tak to widze z pozycji all5

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #739 dnia: Maj 24, 2011, 15:01:00 »
Luuuudzieeeeee, jest afera:

http://www.northern-coalition.co.uk/?a=kill_detail&kll_id=56637

fpshacker jest znanym awoxerem, który niedawno złożył aplikację do mojej korporacji. Jego działalność była opisywana tutaj na forum i informowałem o tym osobę odpowiedzialną za rekrutację. Mimo to, został przyjęty i właśnie znudziło mu się strzelanie do redów, więc wziął się za blue.

Wisienką na torcie jest fakt, że ubił Polaka - więc możecie flejmować do woli.

TBH, mam nadzieje, że jak się wieczorem zaloguję do gry, to już dostanie das boota w dupę. Gość jest naprawdę wysokiej klasy pilotem, ale tak nieodpowiedzialnym, że to gorzej niż dać małpie nóż.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #740 dnia: Maj 24, 2011, 15:08:18 »
TBH, mam nadzieje, że jak się wieczorem zaloguję do gry, to już dostanie das boota w dupę. Gość jest naprawdę wysokiej klasy pilotem, ale tak nieodpowiedzialnym, że to gorzej niż dać małpie nóż.

Dlaczego nieodpowiedzialnym? On nie dołączył do was, żeby bić NC, tylko boty.

Ja bym razem z fpsem wykopał rekrutera. Za szpiegostwo i sabotaż.  8)

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #741 dnia: Maj 24, 2011, 15:10:16 »
Co nie zmienia faktu, że wisi już w npc korpie. Pewnie CEO miał dziś wolne albo ma insze TZ, że tak szybko zareagował :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #742 dnia: Maj 24, 2011, 15:16:36 »
'Fps is beyond standings. He's like james bond.'  ;D
widac doszedl do wniosku ze odwiedzil juz kazdy korp w nc i jest juz wystarczajaco znany i popularny; teraz postanowil rozszerzyc horyzonty bardziej na wschod

ciekawia mnie losy goscia ktory go przyjal do korpa  >:D
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #743 dnia: Maj 24, 2011, 15:30:04 »
ciekawia mnie losy goscia ktory go przyjal do korpa  >:D

Nic się jej nie stanie.

Znaczy już go wywalili? Nice. W sumie to nie rozumiem po co mu korp - lata sam, na corpchacie nigdy go nie widziałem (FPS jest chyba z US West Coast) - niech lata sobie w NPC korpie i po problemie.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Platfusek

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #744 dnia: Maj 24, 2011, 15:38:13 »
Tak to jest jak byle kto przyjmuje byle kogo jak leci  8)

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #745 dnia: Maj 24, 2011, 15:49:38 »
Nice. W sumie to nie rozumiem po co mu korp - lata sam, na corpchacie nigdy go nie widziałem (FPS jest chyba z US West Coast) - niech lata sobie w NPC korpie i po problemie.

W NPC by go widzieli jako neutrala i by się chowali. Teraz był przyjacielem.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #746 dnia: Maj 24, 2011, 15:51:16 »
Tak to jest jak byle kto przyjmuje byle kogo jak leci  8)

Na przykład mnie. A jakbyś tak ruszył mózgiem i poświęcił 30 sekund ingame, to byś dokładnie wiedział jak wygląda rekrutacja w D00M. Życzyłbym sobie, żeby stanowiska w urzędach w RL były obsadzane w tak transparentny sposób.

W NPC by go widzieli jako neutrala i by się chowali. Teraz był przyjacielem.

Przez krótki czas w korpie zaliczył całkiem fajne kille solo na redach, więc bycie raportowanym mu nie przeszkadzało.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #747 dnia: Maj 24, 2011, 16:13:40 »
fpshacker jest znanym awoxerem, który niedawno złożył aplikację do mojej korporacji. Jego działalność była opisywana tutaj na forum i informowałem o tym osobę odpowiedzialną za rekrutację. Mimo to, został przyjęty i właśnie znudziło mu się strzelanie do redów, więc wziął się za blue.
Dokladnie taki sam numer odwalil patheticom, szkoda ze nie ma w waszych szeregach takich wiecej. ;)

Platfusek

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #748 dnia: Maj 24, 2011, 18:09:31 »
Na przykład mnie. A jakbyś tak ruszył mózgiem i poświęcił 30 sekund ingame, to byś dokładnie wiedział jak wygląda rekrutacja w D00M. Życzyłbym sobie, żeby stanowiska w urzędach w RL były obsadzane w tak transparentny sposób.

Chłopcze czemu miałbym szukać czegokolwiek o korpie xyz jakich są setki w eve? O jakości korpa i ludziach którzy nim kierują świadczą takie kwiatki jak przypadek fpshackera. Co do reala to taki sam poziom organizacji i kompetencji masz na blueline tpsa.

A i za tego macha maks jutro zwrócicie pieniądze o ile już któryś z dyrków tego nie zrobił.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #749 dnia: Maj 24, 2011, 18:26:39 »
Chłopcze czemu miałbym szukać czegokolwiek o korpie xyz jakich są setki w eve?
setki? LOL ale trolujesz jesli pominac (wierze ze to chwilowe zacmienie umyslu) ostatnie decyzje ich leadershipu zeby isc w strone "wanna be pl" to takich corpow i ally (ncDOT/ev0ke) to ze swieca szukac - bo oni maja (a przynajmniej mieli jeszcze powiedzmy z 3-4 tygodnie temu) jaja zeby podjac walke kiedy byla szansa na to ze skoncza z <50% eff, a nie jak wiekszosc blueball chyba ze maja 99% szans na wygrana

Cytuj
O jakości korpa i ludziach którzy nim kierują świadczą takie kwiatki jak przypadek fpshackera. Co do reala to taki sam poziom organizacji i kompetencji masz na blueline tpsa.
Pewnie laska miala zacmienie umyslu albo nie slyszala o akcji fpshacker'a a gosc ma kb i employment history imponujace

Cytuj
A i za tego macha maks jutro zwrócicie pieniądze o ile już któryś z dyrków tego nie zrobił.

no zwroca, jak to przy avoxerach - chodz ciezko fpshackera nazwac avoxerem ;) i co z tego przeciez to normalne zachowanie?

PS Alto miej chociaz jaj na tyle zeby wpisac w nazwe postaci rzeczywistego nicka i corp.

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #750 dnia: Maj 24, 2011, 18:31:18 »
Chłopcze czemu miałbym szukać czegokolwiek o korpie xyz jakich są setki w eve? O jakości korpa i ludziach którzy nim kierują świadczą takie kwiatki jak przypadek fpshackera. Co do reala to taki sam poziom organizacji i kompetencji masz na blueline tpsa.


garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #751 dnia: Maj 24, 2011, 20:25:40 »
nc. nie znosi krytyki  :P
z tymi setkami to troche przesadzil... no i killboard to nie wszystko
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #752 dnia: Maj 24, 2011, 23:34:03 »
Pomimo:
- wiekszych liczb po stronie przeciwnika
- sc/tytkow po stronie przeciwnika
- metagamingu (live stream z naszego mumble i znajomosci hasel do posow) po stronie przeciwnka
- ubicia naszego FC z DDaya
Cel strategiczny zostal osiagniety tech moon obroniony, a ncDOT/ev0ke oficjalnie zachowuje sie jak pet PL. ncDOT/ev0ke (o PL nie wspominam bo u nich to norma) posuneli sie  nawet do "dirty tricks" probujac wybumpowac nasza flote z posa zaliczajac fail. Takze GJ z pewnoscia PL jest szczesliwe ze ma takiego sojusznika ktory wykona kazde polecenie swojego Pana.

KMy splywaja, z pewnoscia isk eff jestesmy w plecy zobaczymy jak wygladac bedzie isk eff z dwoch rund.

Update: wywiazala sie runda druga ncDOT/ev0ke spieprzylo z grida zostawiajac na pastwe losu tego oto "biedaka" http://kb.pleaseignore.com/?a=kill_detail&kll_id=127390 . Och i ten "biedak" zamontowal sobie salvager hahahahaha - ciekawe czy sciagnol to od patheticow czy to ncDOT/ev0ke standard? Co ciekawe bez swego Pana ncDOT/ev0ki juz tak nie kozacza.

Runda 1: http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=9769423 (kmy nadal splywaja)
Runda 2: http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=9769555 (kmy nadal splywaja)
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 00:34:56 wysłana przez Dark Flonoe »

garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #753 dnia: Maj 25, 2011, 00:27:19 »
ilosciowo bylo wyrownane.... blu ok 450 jak wskoczylo nc. i pl lokal byl kolo 750-780 (z tym ze z iloma? 9? tytkami i 15 matkami....)

mam dziwne wrazenie ze pl zostawilo was na lodzi nie wskakujac (bylo po drugiej stronie bramy) i ratujac tylkow

Cytuj
[21:59:49] Ektobus Rired > protek z salvagerem =kerbir
  ;D
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #754 dnia: Maj 25, 2011, 00:29:34 »
 kolejna bitka w srodku nocy EU TZ takze czas na US TZ ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 00:44:47 wysłana przez Dark Flonoe »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #755 dnia: Maj 25, 2011, 00:52:08 »
Dark, tbh, nie wiem co Ty sobie ubzdurałeś z tymi petami, nawet nie chce mi się w to wnikać.

Próba wybumpowania shipów z posa jest normalną taktyką, a nie żadne "nawet dirty tricks".

Bitkę w P-2 przegraliśmy bez dwóch zdań. Mi do bramy zabrakło 10 km, niestety co innego walczyć na maksymalnym zoom out, a co innego dobijać do gate'a bez bracketów przy 5 FPS-ach. No, ale ten Protek zaliczył 850+ killi przed dzisiejszym wieczorem, więc zwrócił się wielokrotnie.

Co do fitu - jakbyś zastanowił się przez moment zamiast walić konia to wpadłbyś na to, że a) ten ship nie jest dmg dealerem a nawet gdyby był to b) jest to drone boat i kompletnie nie ma znaczenia co jest w highslotach. Nie raz był top dmg dealerem we flotach ahacy Cartelu.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #756 dnia: Maj 25, 2011, 01:02:21 »
Dark, tbh, nie wiem co Ty sobie ubzdurałeś z tymi petami, nawet nie chce mi się w to wnikać.

Próba wybumpowania shipów z posa jest normalną taktyką, a nie żadne "nawet dirty tricks".
Widzisz ja w odroznieniu od Ciebie walczylem z ncDOt/ev0ke jak sie nie kolegowalscie z PL, fyi Ty byles wtedy na dalekim poludniu. Nie wierze, ze nie znali wtedy hasel do posow (w koncu sa dostepne pod publicznym urlem), ale nigdy tak sie nie zachowali. Wiec nie mow, ze jest to normalne bo obrazasz  swoje ally, to samo dotyczy live streamu z ts.

Cytuj
No, ale ten Protek zaliczył 850+ killi przed dzisiejszym wieczorem, więc zwrócił się wielokrotnie.
a ile z nich zsalvagowal?

Cytuj
Co do fitu - jakbyś zastanowił się przez moment zamiast walić konia to wpadłbyś na to, że a) ten ship nie jest dmg dealerem a nawet gdyby był to b) jest to drone boat i kompletnie nie ma znaczenia co jest w highslotach.

i z pewnoscia taki pro pvper jak Ty nie mogl wlozyc tam nic bardziej uzytecznego.

Cytuj
Nie raz był top dmg dealerem we flotach ahacy Cartelu.
a ile razy whorowal kmy przy pomocy lazorow?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #757 dnia: Maj 25, 2011, 07:03:20 »
Widzisz ja w odroznieniu od Ciebie walczylem z ncDOt/ev0ke jak sie nie kolegowalscie z PL, fyi Ty byles wtedy na dalekim poludniu. Nie wierze, ze nie znali wtedy hasel do posow (w koncu sa dostepne pod publicznym urlem), ale nigdy tak sie nie zachowali. Wiec nie mow, ze jest to normalne bo obrazasz  swoje ally, to samo dotyczy live streamu z ts.

Tak samo jak Ty beczało CVA, że "metagaming" bo AAA (dzięki czemu U'K też) znało hasła do POS-ów i słuchało ich TS.

Macie problem? Tropcie szpiegów, zadbajcie o to, żeby był pos manager, który zmieni hasło na czas bitki. Adapt or die.


a ile z nich zsalvagowal?

Trochę na pewno. Krojenie wraków T2 słabo idzie, bo mam salvaging tylko na IV.


i z pewnoscia taki pro pvper jak Ty nie mogl wlozyc tam nic bardziej uzytecznego.

No, na przykład co? DD mi się nie fituje. Smartbomba na drony by może troszkę pomogła, ale oznacza whorowanie się na lossy kolegów, co rozwala killboard, więc świadomie z tego rezygnuję.


 a ile razy whorowal kmy przy pomocy lazorow?

Latarki służą głównie do bicia jajek wiszących w bańkach.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #758 dnia: Maj 25, 2011, 07:28:29 »
dark prosze daruj sobie te wycieczki
latalem z tri od czasow mk I i wczesniej i juz wtedy bumpowali
wiec nie wyjezdzaj z tekstem "bilem sie z nimi jak byles maly" bo sie osmieszasz

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #759 dnia: Maj 25, 2011, 07:51:39 »
Latając z Razorem podczas Delve 2 bumpienie czego się dało z posa było codziennością, specjalistami byli tu akurat goonsi, i to oni zapewniali hasła do posów. Jak w ub. roku c0ven wybumpił syskom nyxa z posa i zatłukł to też nie pamiętam, żebyś protestował przeciwko używaniu "dirty tricks".

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #760 dnia: Maj 25, 2011, 09:33:02 »
W sumie to chyba 50%+ supercap killi w eve jest zdobywana ta metoda.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #761 dnia: Maj 25, 2011, 10:20:01 »
Tak samo jak Ty beczało CVA, że "metagaming" bo AAA (dzięki czemu U'K też) znało hasła do POS-ów i słuchało ich TS.

Macie problem? Tropcie szpiegów, zadbajcie o to, żeby był pos manager, który zmieni hasło na czas bitki.
A co da zmiana hasla skoro macie live stream?
Cytuj
Adapt or die.

Masz racje trzeba sie dostosowac do panow "male siuski" i ich petow. Co imo poki co nam wychodzi, mimo live streama z TS i znajomosci hasel to jak was opuscil Wasz Pan to dostaliscie po raz kolejny becki. Oby tylko Wasz leadership nie nakazal Wam schowac sie pod kamien i wypelzac spod niego jak tylko Pan bedzie w okolicy.

Cytuj
No, na przykład co?
no nie wiem kolejna latarke?

Jak w ub. roku c0ven wybumpił syskom nyxa z posa i zatłukł to też nie pamiętam, żebyś protestował przeciwko używaniu "dirty tricks".
Co innego ubic idiote afkujacego na posie w sc/tytku - jak sie cofniesz w tym threadzie sam postowalem kille z dopiskiem "kolejny idiota zestrzelony" a co innego kiedy my osiagnelismy cel strategiczny (wyrepowalismy posa), przeciwnik nastepnie osiagnol swoj (RFnol go ponownie) i byly 3 wyjscia:
- rozlatujemy sie do domow bo i tak juz nic strategicznego nie zostalo do osiagniecia
- mamy fajna bitke, gdzie grunty (jak ja czy sokoleoko) bawia sie przednio
- jedni failuja probujac wybumpowac drugich -> bo inaczej tego nie mozna nazwac kiedy abaddony (armor bs) lub tengu probuja wybumpowac maelstromy/scorpiony (shield bsy). Probowalo mnie w pewnym momencie wybumpowac 5 abaddonow i jeszcze jakies tengu efekt odlecialem na 7km od posa maksymalnie.


dark prosze daruj sobie te wycieczki
latalem z tri od czasow mk I i wczesniej i juz wtedy bumpowali
wiec nie wyjezdzaj z tekstem "bilem sie z nimi jak byles maly" bo sie osmieszasz
z tri od czasow mk i -> wiesz ja mowie o historii najnowszej czyli ostatnie pol roku a nie "a u nas w 39"

« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 10:37:07 wysłana przez Dark Flonoe »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #762 dnia: Maj 25, 2011, 10:22:40 »
To źle mówisz. Bo NC. to kolejne wcielenie Tri i to że dotąd nie użyli nic z arsenału jaki miało Tri nie znaczy że nie użyją w przyszłości

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #763 dnia: Maj 25, 2011, 10:28:48 »
no nie wiem kolejna latarke?

Brilliant! Kolejne 15 DPS! Jak mogłem to przeoczyć... przecież to mogło przeważyć szalę!... oh, wait... latarka ma nieco inne wymagania fitowania niż salvager :P

A wracając wczoraj - przecież napisałem, że wygraliście. Bumpowanie z POS-a służyło sprowokowaniu bitki - tyle i aż tyle.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #764 dnia: Maj 25, 2011, 10:36:49 »
A wracając wczoraj - przecież napisałem, że wygraliście.
Bez przesady pierwsza runda byla dla Was, a pos nadal w RFie. A wracajac do samych bitek to raz my, raz Wy wygrywacie i wczesniej nie potrzebowaliscie ani metagammingu ani PL do pomocy. I tylko oto mi sie rozchodzi - kazdy gra jak chce poporstu dziwi mnie to ze znizacie sie do poziomu PL, skoro sobie dawaliscie rade bez tego.

Cytuj
Bumpowanie z POS-a służyło sprowokowaniu bitki - tyle i aż tyle.
No to przeciez nasz FC powiedzial Wam wyraznie, "dajcie mi wsiasc w statek to bedzie bitka" ;) co prawda mowil to na naszym ts'ie ale nie wierze abyscie nie slyszeli bo na localu cytowaliscie wczesniej jego slowa ;)

Aczkolwiek zauwazylem ze wytworzyla sie ciekawa (dla NC raczej nieciekawa) sytuacja - PL + pety sa w stanie zaabsorbowac cala uwage DC, wiec jesli beda trzymac DC zajete to DRF+Raiden beda mogli zaatakowac tribute'y a Goony+pety beda mialy wybor bronic wlasnych terenow, albo MM/RZR

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #765 dnia: Maj 25, 2011, 11:00:03 »
To źle mówisz. Bo NC. to kolejne wcielenie Tri i to że dotąd nie użyli nic z arsenału jaki miało Tri nie znaczy że nie użyją w przyszłości

Ale nigdy nie uzyskaja takiego prestige i pozycji jaka mialo Tri. Tak samo jak flone ich traktuje mowi sie u nas zreszta nie tylko o NC. o calej tej grupie sojuszy. Wczoraj sie u nas paletal gang mericlessow i pierwsz tekst byl o przydupasy pandemikow przylecialy. Tak samo PL sie traktuje juz jako taka dziwke dronkowa. Zeby bylo smieszniej duza czesc gruntow z dronkowa tez tak o nich mysli. Pod wzgledem PR naprawde duzo straciliscie bo PL to w sumie wisi puki kaska plynie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #766 dnia: Maj 25, 2011, 11:18:05 »
Wczoraj sie u nas paletal gang mericlessow i pierwsz tekst byl o przydupasy pandemikow przylecialy.

Fajnie, że jeszcze chyba w zeszłym tygodniu Merciless. nie miało standingów z PL.

Całego to gadanie o peciarstwie jest idiotyzmem i propagandą. PL/NCDOT/Ev0ke/Merciless. ma po prostu wspólnego wroga - Northern Coalition i Goonów (czyli DC/TEST). PL jest na kontrakcie DRF, reszta w tym momencie ma z DRF po drodze. Wszyscy na tym zarabiają, whorując się na techmoony. Tyle.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #767 dnia: Maj 25, 2011, 11:35:44 »
Całego to gadanie o peciarstwie jest idiotyzmem i propagandą. PL/NCDOT/Ev0ke/Merciless. ma po prostu wspólnego wroga - Northern Coalition i Goonów (czyli DC/TEST).
Tak tak wszystko jest idiotyzmem i propaganda LOL Jasne a tak konkretnie to czyja propaganda? Jakos wczesniej nikt tak o ncDOT/Ev0ke nie mowil mimo ze nas atakowaliscie, w czasie gdy toczyla sie wojna z PL i DRF.

Wszyscy na tym zarabiają, whorując się na techmoony. Tyle.
Wszyscy znaczy konkretnie kto? Bo RFowanie (ponowne) kosztowalo Was (tylko wczoraj) wedlug eve-killa ~18bil czyli jakies 3 miesiace pracy tech moona. Chyba nie jestes tak naiwny ze  wierzysz iz dacie rade utrzymac (jesli wogole go zdobedziecie) utrzymac ten moon przez 3 miesiace.

Uwazaj bo kontrakt konczy sie PL juz za tydzien. Jesli DRF go nie przedluzy to co wtedy znow uciekniecie do Provi?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #768 dnia: Maj 25, 2011, 11:41:42 »
Tak tak wszystko jest idiotyzmem i propaganda LOL Jasne a tak konkretnie to czyja propaganda? Jakos wczesniej nikt tak o ncDOT/Ev0ke nie mowil mimo ze nas atakowaliscie, w czasie gdy toczyla sie wojna z PL i DRF.

No właśnie - nikt tak nie mówił, a teraz wyskakujesz z tym jak... Thorax na laserach :P

Wszyscy znaczy konkretnie kto? Bo RFowanie (ponowne) kosztowalo Was (tylko wczoraj) wedlug eve-killa ~18bil czyli jakies 3 miesiace pracy tech moona. Chyba nie jestes tak naiwny ze  wierzysz iz dacie rade utrzymac (jesli wogole go zdobedziecie) utrzymac ten moon przez 3 miesiace.

Wydaje mi się, że troszkę niedoszacowujesz przychody z technetu, ale spierać się nie będę, bo ja nie jestem tu dla moonów, a dla bicia moich odwiecznych wrógów.

W moim prywatnym rachunku pobyt w NCDOT nie kosztował mnie jeszcze ani jednego ISK-a.


Uwazaj bo kontrakt konczy sie PL juz za tydzien. Jesli DRF go nie przedluzy to co wtedy znow uciekniecie do Provi?

Orly? No cóż, będziesz zaskoczony :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #769 dnia: Maj 25, 2011, 12:03:03 »
No właśnie - nikt tak nie mówił, a teraz wyskakujesz z tym jak... Thorax na laserach :P

Nikt tak nie mowil wczesniej bo zachowywaliscie sie inaczej niz teraz. Teraz sie zachowujecie jak pety PL, czego wrecz ksiazkowym przykladem byla wczorajsza akcja:
- Wasze wczorajsze zachowanie w przerwie miedzy rundami
- Wasza efektywnosc w czasie drugiej rundy,
- To ze PL stalo za brama przy ktorej byla bitka i dalo Wam zwyczajnie zdechnac

I jak widac chodzby po samej centrali nie jest to tylko moje zdanie.

Cytuj
Orly? No cóż, będziesz zaskoczony :)
Zaskoczony tym, ze nie uciekniecie do providence czy tym ze DRF przedluzy kontrakt? Osobiscie sadze, ze jesli DRF chce nadal kontynuuowac ofensywe to musza przedluzyc kontrakt z PL.