Autor Wątek: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"  (Przeczytany 242150 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #700 dnia: Maj 23, 2011, 12:38:14 »
Hgw ale ten sojusz ma niby docelowo zyc w dawnym WN space. (tak tym space gdzie aktualnie siedzimy i oramy) Apetyt rosnie w miare jedzenia jak to mawiaja. Tak czy inaczej -A- i DC ma zostac ukarane za osmielenie sie podniesc reki na DRF zaraz po zakonczeniu kampani przeciw NC

garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #701 dnia: Maj 23, 2011, 13:48:55 »
jest tylko jedna ALE... kampania na polnocy stanela w martwym punkcie, DRF sie zatrzymal i sam chyba nie wiedze co robic dalej... juz 2 tydzien gdzie sie nic nie dzieje...
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #702 dnia: Maj 23, 2011, 14:01:20 »
Ponoc PLi NC. maja najpierw "zmiekczyc" NC w tym czasie DRF zreorganizuje siec JB. Zakladajac ze moje info sie okaze prawdziwe to chca stworzyc jakis failbearski pet sojusz ktory ma odessac graczy z NC. Sporo NC walczy bo tak naprawde nie ma gdzie isc chyba ze do jakis rentierow.

garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #703 dnia: Maj 23, 2011, 14:27:34 »
polnoc jest zmiekczana od dluuuuugiego czasu, nie zauwazylem zeby ostatnio bylo to bardziej intensywne, tyle co traca - to zawsze tracili
nic do czego nie bylibysmy przyzwyczajeni  :P
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #704 dnia: Maj 23, 2011, 14:35:40 »
To w czym problem, że tak Dark nam tu płacze?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #705 dnia: Maj 23, 2011, 14:54:43 »
To w czym problem, że tak Dark nam tu płacze?
A żeby to ktokolwiek wiedział....  :-X
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #706 dnia: Maj 23, 2011, 14:57:20 »
Zadbalibyście o kolegę, nie wiem - przewiązali mu różową wstążka fajnego rata, a nie nam się tu będzie w mankiet wypłakiwał.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #707 dnia: Maj 23, 2011, 15:24:10 »
To w czym problem, że tak Dark nam tu płacze?
za krotko tu (polnoc) siedzi i sie jeszcze do tego nie przyzwyczail  >:D
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #708 dnia: Maj 23, 2011, 16:13:31 »
Utopia? Czy może jednak przejdziecie nad konfliktem którego początków i tak niewielu pamięta a nowych, po obu stronach, mało obchodzi.

Nikt z BUFU nie bedzie stawial TCU, ihubow i tankowal niezliczonych posow... juz nam sie nie chce i nie widze chetnych mlodych do tego etatu...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #709 dnia: Maj 23, 2011, 16:44:15 »
NC wtopilo nastepne dwa tytany. Ja akurat mialem na mysli wlasnie takie zmiekczanie. Przy tym tempie strat NC nie bedzie wstanie zebrac blooba supercapsow zdolnego zagrozic DRF. W tym momnecie DRF i PL spokojnie zaoraja NC do konca i wezma sie za nas albo DC.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2011, 16:54:19 wysłana przez Rabbitofdoom »

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #710 dnia: Maj 23, 2011, 16:55:18 »
Kontrofensywa NC widać idzie pełną parą.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #711 dnia: Maj 23, 2011, 16:57:04 »
NC wtopilo nastepne dwa tytany. Ja akurat mialem na mysli wlasnie takie zmiekczanie. Przy tym tempie strat NC nie bedzie wstanie zebrac blooba supercapsow zdolnego zagrozic DRF. W tym momnecie DRF i PL spokojnie zaoraja NC do konca i wezma sie za nas albo DC.

proszę polać temu panu

+1 ode mnie

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #712 dnia: Maj 23, 2011, 18:22:25 »
Nikt z BUFU nie bedzie stawial TCU, ihubow i tankowal niezliczonych posow... juz nam sie nie chce i nie widze chetnych mlodych do tego etatu...

Chyba mamy u siebie ludzi od takich zadań...
zawsze się można dogadać, trzeba tylko dobrych chęci.

Ranshe

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #713 dnia: Maj 23, 2011, 18:53:48 »
Chyba mamy u siebie ludzi od takich zadań...
zawsze się można dogadać, trzeba tylko dobrych chęci.

Xeovar, patrz! OCHOTNIK~!

;)

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #714 dnia: Maj 23, 2011, 19:25:49 »
Xeovar, patrz! OCHOTNIK~!

;)

zdrajca...  ;)

garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #715 dnia: Maj 23, 2011, 19:26:57 »
NC wtopilo nastepne dwa tytany. Ja akurat mialem na mysli wlasnie takie zmiekczanie. Przy tym tempie strat NC nie bedzie wstanie zebrac blooba supercapsow zdolnego zagrozic DRF. W tym momnecie DRF i PL spokojnie zaoraja NC do konca i wezma sie za nas albo DC.
nie jest tajemnica ze blobowi supercapsow DRF od dluzszego czasu NIKT nie moze zagrozic, nie wspominajac o supporcie ze strony pl. itp
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #716 dnia: Maj 23, 2011, 20:56:41 »
Chyba mamy u siebie ludzi od takich zadań...
zawsze się można dogadać, trzeba tylko dobrych chęci.

Xeovar, patrz! OCHOTNIK~!

;)

Dagund wlasnie wpisuje cie jako ochotnika w temacie "chetni do tankowania posow coho"
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 816
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #717 dnia: Maj 23, 2011, 22:31:54 »
Chyba mamy u siebie ludzi od takich zadań...
zawsze się można dogadać, trzeba tylko dobrych chęci.

Xeovar, patrz! OCHOTNIK~!

;)

Dagund wlasnie wpisuje cie jako ochotnika w temacie "chetni do tankowania posow coho"

Widzę ...  8)

garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #718 dnia: Maj 24, 2011, 01:09:57 »
ostatnio kazda flota z goonami ma jeden wspolny moment - pada haslo 'nc just welped another fleet....' powoli do tego sie przyzwyczajamy ale bez spamu lol na ts/czacie sie nie obchodzi...
NC ma specjalne predyspozycje do glupich strat capsow i calych flotek; wiec sie nie chwalcie ze ich bijecie - kazdy tak potrafi  >:D
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #719 dnia: Maj 24, 2011, 07:23:02 »
ostatnio kazda flota z goonami ma jeden wspolny moment - pada haslo 'nc just welped another fleet....' powoli do tego sie przyzwyczajamy

Akurat w nocy z poniedziałku na wtorek porzuciliście ich na naszą pastwę - mieliśmy intel, że się szykujecie na Pandemiców i przybyliśmy na pomoc, ale Wy zostaliście w domu, w rezultacie czego kolejna flota NC padła.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #720 dnia: Maj 24, 2011, 08:20:04 »
Dzisiaj bedzie jakas duza bitka, wrobelki cwierkaja
 ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #721 dnia: Maj 24, 2011, 09:21:24 »
Akurat w nocy z poniedziałku na wtorek porzuciliście ich na naszą pastwę - mieliśmy intel, że się szykujecie na Pandemiców i przybyliśmy na pomoc, ale Wy zostaliście w domu, w rezultacie czego kolejna flota NC padła.

Lol tia szykowalismy sie w cale 70 osob.
Szkoda ze wam jaj zabraklo w naszym prime jak 400 osob czekalo. Btw widzialem jak wczoraj polowales na raciarzy jakies sukcesy?
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2011, 09:33:17 wysłana przez Dark Flonoe »

Daniarel

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #722 dnia: Maj 24, 2011, 09:37:41 »
Straszny płaczek z tego Dark Flonoe:) jak się zepną to Was zaorają, mam nadzieję, że tak będzie, bo nie ma nic lepszego niż whine  :). Bicie  raciarskich shipów to też pvp, inna skala inne shipy, takie męczenie ofiary, sojuszu, można dzięki temu zmiękczyć jednostki lub grupy, z frustracji jaka wychodzi z Twego posta widać skuteczna :).Mam wrażenie, że strasznie Cię boli, że jak dotychczas to przegrywacie :D mimo, że nie przepadam za NcDot i PL to mam nadzieję, ze napsują jeszcze krwi Waszym regionom 8)


P.S. Post Darka był w innej postaci ale go wyedytował, pisał ,że goniła Sokola, który gonił raciarzy i nie chciał stanąć do Walki z jego pvp shipem, tak więc moja odpowiedź może być już nieaktualna :) . Odnośnie bitek i braku jajek, to sztuką jest wybierać takie momenty, aby zawsze wygrywać :) to nie jest wojna dla zabawy i pvp for fun, wróg przyleciał z konkretnym interesem tak więć będzie Was bił tak aby wygrać, a nie spełnić się z e-bushido :)
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2011, 10:55:54 wysłana przez Mona X »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #723 dnia: Maj 24, 2011, 09:46:24 »
Btw widzialem jak wczoraj polowales na raciarzy jakies sukcesy?

Ciut zmęczony blobami wybrałem się podebilować Dramielem - a frytką latam gorzej niż połowa kadetów UA :) "Greatest Hits" Tiny Turner, kieliszek wina i wio. Na początku Deklein Stabber (zwykły) 20 km od gate'a - orbita 500, drony, overheat i RAPE! A tu... CYNO. Odbiłem, trzymam drony na nim ale... nic się nie dzieje. Spadł (miał tylko to cyno), ja zmieniłem gacie na czyste i poleciałem dalej.

Gonił mnie jakiś Goon w Sabrze, ale go olałem (ciągle był za wolny), wylądowałem na anomalce z Nighthawkiem (odwarpował jak miałem do niego 15 km), do Sabre'a dołączył newbie w Dramielu, ale znów byłem szybszy i zgubiłem ich w prostej w pipie. Zajrzałem do jednego poketu - "ALARM, ALARM, RED ON LOCAL!!!!!" (to z locala), w sąsiednim systemie wbiłem się na zero w Ishtara na anomalce ale stwierdziłem, że to może to nie jest najlepszy pomysł więc go puściłem. Chwilę potem ping na jabberze, że się zbieramy, więc set dest home i burn. Dwóch kolesi próbowało mnie zakapić w... Hurkach. No brawo.

Dramiele są przegięte :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #724 dnia: Maj 24, 2011, 09:55:58 »
Bicie  raciarskich shipów to też pvp, inna skala inne shipy, takie męczenie ofiary, sojuszu, można dzięki temu zmiękczyć jednostki lub grupy, z frustracji jaka wychodzi z Twego posta widać skuteczna :).
ta tak jak canflip - straszne pvp, chociaz przy canflipie ofiara swiadomie pozwala sie zaatakowac, a nie jest np. afk.
Cytuj
Mam wrażenie, że srasznie Cię boli ,że jak dotychczas to przegrywacie :D mimo, że nie przepadam za NcDot i PL to mam nadzieję, ze napsują jeszcze krwi Waszym regionom 8)
mam w nosie to czy wygramy/przegramy, natomiast nie mam w nosie swojego czasu - a siedzenie na tytku czy w npc systemach jak przeciwnik siedzi na stacji to nie jest fun bo nic nie mozna mu zrobic - i to jedyna rzecz ktora mnie boli.

Cytuj
P.S. Post Darka był w innej postaci ale go wyedytował, pisał ,że goniła Sokola, który gonił raciarzy i nie chciał stanąć do Walki z jego pvp shipem, tak więc moja odpowiedź może być już nieaktualna :) .
uznalem ze nie ma sensu toczyc piany, ze jedno jest mowione na forum a co innego w grze.
Cytuj
Odnośnie bitek i braku jajek, to sztuką jest wybierać takie momenty, aby zawsze wygrywać :)
so true, tylko ze wtedy nie pisze sie na forum wszem i wobec ze bije sie raciarzy bo nie ma przeciwnika i jak bardzo sie nad tym ubolewa, bo przeciwnik sie zjawil, gonil przez kilkanascie systemow po czym bylem zmuszony zawrocic aby sie zalapac na flote.

Cytuj
to nie jest wojna dla zabawy i pvp for fun, wróg przyleciał z konkretnym interesem tak więć będzie Was bił tak aby wygrać, a nie spełnić się z e-bushido :)

wow just wow - a ja sadzilem glupi ze "internet spaceship is serious business" dotyczy dwoch rodzajow graczy tych od RMT i dzieci z ADHD co placza bo ktos im rozwalil shipa.

@Sokoleoko pff to i tak bym Cie nie zlapal, niestety intel byl na tyle uposledzony ze nie moglem sie doprosic typu shipa wiec polecialem za Toba w cymbale

Daniarel

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #725 dnia: Maj 24, 2011, 10:08:30 »
Oj Dark masz bardz poważne podejscie, kto ci każe na Tytku siedzieć :) na tym polega wojna, tak sie sfrustrujesz, aż się nie zalogujesz :) bo szkoda ci będzie czasu. W EvE wojen nie wygrywają najsilniejsi tylko najwytrwalsi. PvP gracz vs gracz, a jak kiedy i gdzie to już obojętne, jak się dasz złapać albo zrobić w balona w canflipie to Twoja sprawa :)
NPC systemy właśnie są po to, żeby ci co maja mniej siły mogli też powalczyć :) i nie ma nic lepszego jak placzki na localu o chowaniu się na stacji, widocznie byliście zbyt duża siła ,żeby podjeli walkę, normalna sprawa, idioci  by wydokowali  na pewną przegraną, takie szarże można sobie robić jak się nie walczy o nic, a tutaj ważne sa morale, co udowadniasz wieloma swoimi postami, spadkiem i wzrostem nastrojów w zależności od tego jak Wam idzie walka :).

Umów sie z Sokolem na solo to się nie będziecie gonić ;D

A odnośnie  "internet spaceship is serious business" to jesteś jedna z bardziej przejętych osób w tym konflikcie :) ale to rozumiem kiedyś za czasów C0ven też tak się przejmowałem, na szczeście  teraz mam wy... na te wojenki, liczy się tylko fun z kolegami z korpa, jak postoisz jeszcze ze 3 miesiące na Tytanie to może cię oświeci :D


Aha i nie bierz tego do siebie, jesteś ciekawym dyskutantem :) także małe polemiki z Twoją osobą dodają kolorytu  centrali. ;D

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #726 dnia: Maj 24, 2011, 10:21:37 »
NPC systemy właśnie są po to, żeby ci co maja mniej siły mogli też powalczyć :) i nie ma nic lepszego jak placzki na localu o chowaniu się na stacji,
true, problem w tym ze teraz zagniezdzily sie tam ally ktore ze spokojemy mogly by trzymac sova - pl czy ncdot/ev0ke.

Cytuj
Umów sie z Sokolem na solo to się nie będziecie gonić ;D
Tia juz to widze ;)

Cytuj
A odnośnie  "internet spaceship is serious business" to jesteś jedna z bardziej przejętych osób w tym konflikcie :) ale to rozumiem kiedyś za czasów C0ven też tak się przejmowałem, na szczeście  teraz mam wy... na te wojenki, liczy się tylko fun z kolegami z korpa, jak postoisz jeszcze ze 3 miesiące na Tytanie to może cię oświeci :D
och wydaje ci sie niech mnie tylko robota przygniecie to wsiakne jak "kamfora" ;)
anyway nie sadze abym wytrwal 3miechy na tytku, odpalam gre zeby miec fun, wiszenie bez sensu wieczorami na tytku -> not fun. gorsze od wiszenia na tytku jest chyba tylko kopanie. Bo przy kopaniu nawet nie masz nadziei na jakas akcje po za "asteroid is depleted"

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #727 dnia: Maj 24, 2011, 10:23:02 »
mam w nosie to czy wygramy/przegramy

Jakby ktoś kiedyś pytał, czemu NC dostało wpi****l.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #728 dnia: Maj 24, 2011, 10:27:28 »
Jakby ktoś kiedyś pytał, czemu NC dostało wpi****l.

pfff a co ma jedno z drugim wspolnego?
- uczestnicze w kazdej flocie ktorej moge, nawet jak wiem ze FC bedzie z dupy
- wykonuje polecenia FC nawet jak wiem ze posyla nas na pewna smierc
- latam na flotowych fitach na skillach all5
- wiem i nie raz walczylem w lagu - wiec guny mi sie zawieszaja rzadko

czego wiecej oczekujesz od zwyklego grunta? Tbh bardzo bym chcial zeby kazdy grunt nc zachowywal sie podobnie a przede wszystkim aby mial taka partycypacje jak ja. I z łaski swojej nie wycinaj polowy zdania z kontekstu jak mnie cytujesz.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #729 dnia: Maj 24, 2011, 10:30:58 »
Umów sie z Sokolem na solo to się nie będziecie gonić ;D

Ja nie podejmuję wyzwań 1v1. Może "to jest piękne, ale to nie jest wojna". Oprócz DPS-u i skilli w PvP liczy się też strategia i taktyka, a w 1v1 tego nie ma :P

Szkoda, że nie wiedziałem, że lecisz w Cynabalu, bo spróbowałbym szczęścia :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #730 dnia: Maj 24, 2011, 10:32:07 »
Szkoda, że nie wiedziałem, że lecisz w Cynabalu, bo spróbowałbym szczęścia :P
trzeba bylo odebrac convo :P

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #731 dnia: Maj 24, 2011, 10:35:36 »
pfff a co ma jedno z drugim wspolnego?
- uczestnicze w kazdej flocie ktorej moge, nawet jak wiem ze FC bedzie z dupy
- wykonuje polecenia FC nawet jak wiem ze posyla nas na pewna smierc
- latam na flotowych fitach na skillach all5
- wiem i nie raz walczylem w lagu - wiec guny mi sie zawieszaja rzadko
Nie chcesz wygrać to nie wygrasz. It's that simple.

I z łaski swojej nie wycinaj polowy zdania z kontekstu jak mnie cytujesz.

Odniosłem się do fragmentu, do którego chciałem się odnieść. To, że siedzisz na tytku w npc space to żaden kontekst do "mam w nosie to czy wygramy/przegramy".

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #732 dnia: Maj 24, 2011, 10:39:19 »
Nie chcesz wygrać to nie wygrasz. It's that simple.

Dokładnie.

Myślisz, że my się uwielbiamy strzelanie do POS-ów? Ale trzeba to robić, więc się robi, a ludzie kombinują jak mogą - także szeregowi - żeby było to lżej strawne i zabawne.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #733 dnia: Maj 24, 2011, 10:44:18 »
U nas wczoraj zresetowano Waterboard i jeszcze jeden sojusz ktorego nazwy nie pamietam. O ile wiem w obu przypadkach reset poszedl nie z naszej strony. Goscie poprostu nagle zaczeli do nas strzelac jak do kaczek korzystajac z blue standow, walac tekstami ze mozemy ich zresetowac bo maja to w pupie. Ci drudzy byli bezczelni do tego stopnia ze weszli najpierw  do floty naszego FC a potem w czasie walki z hostami zaczeli strzelac do naszych.

Bardzo mozliwe ze to jest efekt ostatnich wysilkow dyplomatycznych dronkowa ktorzy obiecuja naszym blue zlote gory za zresetowanie nas jak nas najada. Wyglada na to ze albo DRF konczy inwazje albo uznal ze PL/NC./Raiden. sa w stanie zaorac NC do konca same, albo postawili juz na NC krzyzyk i zakladaja ze rape train przeniesie sie do nas w ciagu miesiaca, dwóch.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2011, 11:05:21 wysłana przez Mona X »

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #734 dnia: Maj 24, 2011, 10:49:06 »
Nie chcesz wygrać to nie wygrasz. It's that simple.
Znaczy rozumiem ze z twojego pov
noob w dreju na ficie t1 pelny zapalu patriota > we flotowym bs na t2 ficie i skillach all5 wykonujacy kazdy rozkaz fc, jednak majacy caly konflikt w pompie?
Inna sprawa ze w odroznieniu od 90+% mojego ally (a pewnie nie odstaje pod tym wzgledem od reszty nc) latam na floty

Myślisz, że my się uwielbiamy strzelanie do POS-ów? Ale trzeba to robić, więc się robi, a ludzie kombinują jak mogą - także szeregowi - żeby było to lżej strawne i zabawne.
Strzelanie do posow > wiszenie na tytku/podziwianie npc stacji. Mi sie juz przejadly wszelkie filmiki, zabawne/erotyczne fotki, glupie rozmowy na ts etc.