Autor Wątek: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"  (Przeczytany 240477 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #490 dnia: Maj 08, 2011, 09:51:04 »
Idą po najmniejszej linii oporu... Lepiej zajęliby się RA albo Legionem  :-X

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #491 dnia: Maj 08, 2011, 10:42:03 »
@Dark, nie marudź już proszę. Jeszcze jakiś czas temu prychałeś, nie tylko ty zresztą, na samą myśl że ktoś może śmieć zaatakować NC.

tylko krowa nie zmienia pogladow :P

To wręcz było nie do pomyślenia, że ktoś może śmieć chcieć ich ubić bo przecież się nie da. Te niezliczone supery, tytki, ilość charów...
Jak to ktos napisal na kugu - nie jest wazne ile posiadasz sc/tytkow tylko ile mozesz stracic - najwyrazniej DRF dzieki botom moze ich stracic wiecej niz NC dzieki tech moonom.

@Dark Ciekaw jestem kiedy goony zepną poślady i w końcu  się ruszą żeby walczyć z drfami bo ruski walec już za płotem...

tbh ja tez, tyle ze ja zwykly F1 bot jestem.

ale razem z Nc maja wystarczajace liczby, zeby wywalac noda w kluczowych systemach na decydujacych timerach
nope cat te liczby sa tylko na dotlanie i osobiscie nie wierze zeby nc bylo w stanie wywalac noda tak dlugo (EU+US+AU TZ) az sie DRF znudzi

http://i.imgur.com/1nNbY.jpg
sigh


Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #492 dnia: Maj 08, 2011, 12:16:34 »
Nie no proszę Cię Dark, wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że to właśnie NC ma tu mega przewagę tylko chyba się rozleniwiło jak to bywa z wielkimi organizmami i nie mają pary, żeby coś zrobić skutecznie - a szczególnie wytrwale.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #493 dnia: Maj 08, 2011, 13:05:37 »
Nie no proszę Cię Dark, wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że to właśnie NC ma tu mega przewagę tylko chyba się rozleniwiło jak to bywa z wielkimi organizmami i nie mają pary, żeby coś zrobić skutecznie - a szczególnie wytrwale.
a ktore konktetnie po za dotlanowymi ktore sa martwe bo ja w nc np. wystepuje w 3 osobach ;)

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #494 dnia: Maj 08, 2011, 13:36:36 »
jeszcze miesiąc i przeczytamy że nc zostało zblobowane .....
fajna jest ta evka ...ciągle zaskakuje
Sneer Quen

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #495 dnia: Maj 08, 2011, 14:01:37 »
jeszcze miesiąc i przeczytamy że nc zostało zblobowane .....

Przecież już kwietniu na Kugu padło hasło, że NC zostało zblobowane.

A co do liczb z Dotlana, trzeba to brać bardzo ostrożnie - przykład:

Cartel. liczył na papierze ok. 300 charów i był w stanie wystawić maksymalnie 75 osobową flotę w Euro Prime, przy czym kilkanaście osób było na dualboxie (main w Hellcacie + alt w carrierze).

NCDOT na papierze ma niespełna 1300 charów. Maks mobilizacja to 150 osobowa flota w Euro Prime, w weekend i powiedzmy 60-90 osób o dowolnej innej godzinie (najmniej w AUS TZ). Stosunek altów do mainów jest podobny (większość ludzi ma po 2 chary w NCDOT, ja mam nawet 3), ale w odróżnieniu od polskich organizacji, jest to jeszcze rozrzucone po wszystkich strefach czasowych.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

kaleba

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #496 dnia: Maj 08, 2011, 14:16:44 »
Zgodze sie z nite fishem ze NC osiadlo na dupie i im sie w glowach poprzewracalo od tego technetium.
Z drugiej strony jesli lecisz sobie roamem po NC to masz szanse na bitke, a po rejonach DRF masz tylko boty w cloacku. O rmt to jestem przekonany ze jedni i drudzy to robia.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #497 dnia: Maj 08, 2011, 17:29:29 »
jeszcze miesiąc i przeczytamy że nc zostało zblobowane .....
fajna jest ta evka ...ciągle zaskakuje
nc zostalo juz zblobowane jakis tydzien (czy dwa) temu, przewertuj ten thread (lub kugu) bo juz byla o tym mowa.
a swoje stereotypy zatrzymaj dla agentow misyjnych w venal, bo DRF dysponuje wiekszym blobem a do tego wiekszym blobem sc/tytkow no i wiekszym naplandem - ktory za pol roku bedzie sie ciagnol od fountain przez tenal do omnist (minus to co tam sw/-a- zaora)  no i wygraja eve. ja to sie zastanawiam co wtedy ci wszyscy "wanna be pvp" poczna jak jako przeciwnika beda mieli boty lub bloba sc/tytkow
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2011, 17:49:35 wysłana przez Dark Flonoe »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #498 dnia: Maj 08, 2011, 18:02:17 »
@Sokół - największa flotka  bez dual  boxa jaką wystawiliśmy to nieco ponad 80 osób w czasach świetności w Curse.

@Dark - nie panikuj. Tak samo NC jak i DRF para się rmt i tyle. Jeśli zaś chodzi o walkę to właśnie DRF ma do niej większy charakter, a nie wy. Tu tkwi cała tajemnica. Podczas pobytu w Atlasie wyprawialiśmy się do rusków roamami i baaardzo rzadko się zdarzało, żeby mieli cel nas zblobować. Wystawiali gangi, skakali przez jb żeby nas odciąć ale nie robili tego co nagminnie pojawia się w NC - zbierzmy 5 razy więcej luda z drugim tyle w zapasie to się postrzelamy. Tak robiliście dawno temu (jak miałem okazję pierwszy raz do Was przylecieć) i tak robicie teraz.

Moim zdaniem zbytnia wiara w numerki Was zgubiła. Numerki mają to do siebie, że lubią panikować, nagle okazuje się że pvp to nie jest do końca coś co lubią, .... etc.

Nigdy nie będzie dominacji DRF z prostej przyczyny - ani NC., PL i inni to nie są przyjaciele DRF, to alianse/korpy które po prostu przyleciały tu szukać zadymy, część z nas ma jakiś powód do zemsty etc.
Jakby się skończyło NC to przyjdzie czas poszukać kolejnego celu. Przecież to proste.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #499 dnia: Maj 08, 2011, 18:03:26 »
Przecież już kwietniu na Kugu padło hasło, że NC zostało zblobowane.

A co do liczb z Dotlana, trzeba to brać bardzo ostrożnie - przykład:


NCDOT na papierze ma niespełna 1300 charów. Maks mobilizacja to 150 osobowa flota w Euro Prime, w weekend i powiedzmy 60-90 osób

dolicz latajacych na cta szpiegow
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

kaleba

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #500 dnia: Maj 08, 2011, 18:46:37 »
@Sokół - największa flotka  bez dual  boxa jaką wystawiliśmy to nieco ponad 80 osób w czasach świetności w Curse.

@Dark - nie panikuj. Tak samo NC jak i DRF para się rmt i tyle. Jeśli zaś chodzi o walkę to właśnie DRF ma do niej większy charakter, a nie wy. Tu tkwi cała tajemnica. Podczas pobytu w Atlasie wyprawialiśmy się do rusków roamami i baaardzo rzadko się zdarzało, żeby mieli cel nas zblobować. Wystawiali gangi, skakali przez jb żeby nas odciąć ale nie robili tego co nagminnie pojawia się w NC - zbierzmy 5 razy więcej luda z drugim tyle w zapasie to się postrzelamy. Tak robiliście dawno temu (jak miałem okazję pierwszy raz do Was przylecieć) i tak robicie teraz.

Moim zdaniem zbytnia wiara w numerki Was zgubiła. Numerki mają to do siebie, że lubią panikować, nagle okazuje się że pvp to nie jest do końca coś co lubią, .... etc.

Nigdy nie będzie dominacji DRF z prostej przyczyny - ani NC., PL i inni to nie są przyjaciele DRF, to alianse/korpy które po prostu przyleciały tu szukać zadymy, część z nas ma jakiś powód do zemsty etc.
Jakby się skończyło NC to przyjdzie czas poszukać kolejnego celu. Przecież to proste.
PL to najemnicy i puki sie im placi sa lojalni, a ruskie sa w stanie zapłacic wiec beda sie kumplowac puki ruskie maja kase
NC. evoki tu sie zgodze ze oni poprzestana po upadku NC

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #501 dnia: Maj 08, 2011, 20:39:44 »
Nigdy nie będzie dominacji DRF z prostej przyczyny - ani NC., PL i inni to nie są przyjaciele DRF, to alianse/korpy które po prostu przyleciały tu szukać zadymy, część z nas ma jakiś powód do zemsty etc.
Jakby się skończyło NC to przyjdzie czas poszukać kolejnego celu. Przecież to proste.

Ja ci juz moge powiedziec ze nastepnym celem bedzie -A- wagon nie DRF biorac pod uwage ze stainwagon raczej nie bedzie stal z boku to tez ich sproboja zaorac. (spin -A- is s..t masz na kugu praktycznie co chwile) NC. sa tak samo sklonni walczyc za iski jak PL co pokazala wojna catchyzniania gdzie jakos w polowie dostali w lape i zaczeli latac po stronie ini. Po a wagonie pewnie PL dostana kontrakt na DC i bedzie cale 0.0 spacyfikowane do stanu w ktorym dlugo nie bedzie w stanie na DRF nawet krzywo popatrzec o ile PL na to nie pozwola.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #502 dnia: Maj 08, 2011, 21:14:13 »
A mnie dziwi postawa NC, jeżeli boja sie wystawić supercapsy co jest logiczne bo przewaga wroga jest druzgocząca to niech zejda do poziomu "darmowych" drake army i bronia systemów nawet jak szanse na skuteczna obronę są minimalne. Chodzi o to żeby spowolnić/ zniechęcić wroga. Przecież ewentualna wtopa nic praktycznie nie kosztuje w końcu to tylko draki.
Równie mocno dziwi mnie postawa DC, przecież oczywistym jest że będziemy kolejnymi (być może po AAA i stainwagonie ) do odstrzału a sami bez NC się nie obronimy. DC +NC jest w stanie wystawić jeżeli nie jakościowo to przynajmniej liczbowo kontrę dla DRF+CO a biorąc pod uwagę akcję "odciążeniową" AAA na południu daje to całkiem spore szanse na zatrzymanie ofensywy. Zamiast tego latamy " roamikami" po jakiś trzeciorzędnych systemach ruskich, gdzie z miejsca wiadomo nie będzie żadnego sov war, więc równie dobrze mogą nas olać, zadokować i poczekać aż odlecimy....
Sponsored By Technetium  ;D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #503 dnia: Maj 08, 2011, 21:18:46 »
A mnie dziwi postawa NC, jeżeli boja sie wystawić supercapsy co jest logiczne bo przewaga wroga jest druzgocząca to niech zejda do poziomu "darmowych" drake army i bronia systemów nawet jak szanse na skuteczna obronę są minimalne. Chodzi o to żeby spowolnić/ zniechęcić wroga. Przecież ewentualna wtopa nic praktycznie nie kosztuje w końcu to tylko draki.
Równie mocno dziwi mnie postawa DC, przecież oczywistym jest że będziemy kolejnymi (być może po AAA i stainwagonie ) do odstrzału a sami bez NC się nie obronimy. DC +NC jest w stanie wystawić jeżeli nie jakościowo to przynajmniej liczbowo kontrę dla DRF a biorąc pod uwagę akcję "odciążeniową" AAA na południu daje to całkiem spore szanse na zatrzymanie ofensywy. Zamiast tego latamy " roamikami" po jakiś trzeciorzędnych systemach ruskich, gdzie z miejsca wiadomo nie będzie żadnego sov war, więc równie dobrze mogą nas olać, zadokować i poczekać aż odlecimy....

TL;DR -> NC (=NC+DC) is shit i potrafi tylko kerbirzyć, a nie walczyć.

:nonshocker:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #504 dnia: Maj 08, 2011, 21:22:40 »
TL;DR -> NC (=NC+DC) is shit i potrafi tylko kerbirzyć, a nie walczyć.
:nonshocker:

Jakoś na świętej pamięci BOBa bez problemu potrafilismy zebrac 1000+ floty + blisko setke supercapsow bez ogłaszania CTA wiec to chyba nie tak. To nie kwestia potrafienia tylko braku woli co mnie trochę dziwi. Coż prędzej czy póżniej Mittani zobaczy jaka to przyjażń z DRFem go łączy ale wtedy to juz nie będzie nikogo  kto mógłby nam pomoc...
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2011, 21:30:02 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #505 dnia: Maj 08, 2011, 21:23:30 »
Tyle że sie tak wtrącę PL było wtedy z wami :P
Sokole Twój ostatni post schodzi niebezpiecznie nisko w okolice granicy flame

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #506 dnia: Maj 08, 2011, 21:25:03 »
Tyle że sie tak wtrącę PL było wtedy z wami :P

Zartujesz ? PL wtedy reinforcowało nam nasze CSMA(min CSMA CBC) i prowadziło akcję odciążeniową mającą uratować BOBa. Więć owszem coś tam ci w pamięci świta tyle ze PL był po stronie BOBa a nie DC  ;D
Sponsored By Technetium  ;D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #507 dnia: Maj 08, 2011, 21:27:49 »
Dobra doprecyzujmy. Ja myślałem o wjeździe jaki północ i goony zafundowały BoB'om po tym jak im agent goonów ally rozwiązał...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #508 dnia: Maj 08, 2011, 21:33:02 »
Dobra doprecyzujmy. Ja myślałem o wjeździe jaki północ i goony zafundowały BoB'om po tym jak im agent goonów ally rozwiązał...

A przed drugą wojną światową to.... Wiesz ja piszę o czasach nowożytnych a nie prehistorii  ;D.
Sponsored By Technetium  ;D

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #509 dnia: Maj 08, 2011, 21:33:40 »
@Rabbitofdoom - sądzę, że się mylisz i ogólna paranoja kogo to DRF + PL nie zaora w przyszłości jest z lekka przesadzona. PL doskonale sobie zdaje sprawę, że dla nich życie to walka, więc jeśli nie będzie z kim walczyć to skończy się PL. Założę się, że podobnie myślą inni typu NC. oraz cała chmara mniejszych.

NC się nie umie zebrać po prostu, gdyż rosjanie są lepiej zorganizowani i cierpliwi. Jak się okazało, że kilka pokazowych pospolitych ruszeń nie zrobiło na nikim wrażenia to rurka zmiękła.

"A mnie dziwi postawa NC, jeżeli boja sie wystawić supercapsy co jest logiczne bo przewaga wroga jest druzgocząca..."

@Anna - wcale nie jest, wmówiliście sobie to po kilku wtopach i teraz ogarnia to całą Waszą koalicję. Nie umiecie się dogadać nawet między sobą na tyle, żeby zatrzymać rusków którzy palą Wasze ziemie. Dobrze wiadomo, że PL jest za mało, żeby mogli NC podskoczyć chyba, że NC failuje...

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #510 dnia: Maj 08, 2011, 21:59:16 »
@ DF ...jakie stereotypy ?...nie wypowiadałem sie jeszcze w tym wątku wcześniej a w ostatniej wypowiedzi nie było ich wcale ....płoń trollu płoń
         ... nie siedzę i nie latam w venal ....wojnę na północy mam .....gdzieś 
wyobraź sobie ze sov wara widzałem juz za duzo
Sneer Quen

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #511 dnia: Maj 08, 2011, 21:59:59 »
@Anna - wcale nie jest, wmówiliście sobie to po kilku wtopach i teraz ogarnia to całą Waszą koalicję. Nie umiecie się dogadać nawet między sobą na tyle, żeby zatrzymać rusków którzy palą Wasze ziemie. Dobrze wiadomo, że PL jest za mało, żeby mogli NC podskoczyć chyba, że NC failuje...

Przecież dobrze wiadomo że nie chodzi tylko PL ale koalicje Raiden + DRF + NCDOT + PL... a oni wspólnie są w stanie wystawić jednak sporo więcej supercapsów niż NC. 300 Supercapsów to ja w życiu nie widziałem wrzuconych na grida przez NC. Wątpię nawet czy DC+NC  są w stanie wystawić podobną liczbę.
Ale mniejsza z liczbami , uważam że należy walczyć i tyle tymczasem efekt jest taki że NC oddaje pola DRF bez walki a DC zamiast udzielić realnej pomocy lata sobie gdzieś tam turystycznie po zadupiach bo istnieje jakaś tam przyjaźń Mittaniego a osoba która ta przyjaźń ma delikatnie mówiąc w dupie. Osobiście to sadzę że Mittani po po prostu wystraszył się liczby supercapsów jakie zobaczył u wroga i teraz dorabia do tego ideologię licząc na to że DRF zostawi nas w spokoju/ewentualnie na sam koniec.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2011, 22:06:08 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #512 dnia: Maj 08, 2011, 22:02:56 »
Tyle że sie tak wtrącę PL było wtedy z wami :P
ke? ty chyba mowisz o czasach jak istnial mistyczny ally Band of Brothers, bo od czasu eksmisji goonow przez IT z delve (a wczesniej eksmisji PL przez IT z fountain) to PL trzymalo z ruskimi

Cytuj
Sokole Twój ostatni post schodzi niebezpiecznie nisko w okolice granicy flame
sorka nie zgodze sie z toba, uwazam ze Sokoleoko napisal poprostu jak jest, tyle ze jednym zdaniem. Bo to co Anna napisal to mniej wiecej tak wyglada ja tez nie kumam czemu siedzimy w CE i wlasciwie bawimy sie z ruskimi kiedy nam ziemie pala.

         ... nie siedzę i nie latam w venal ....wojnę na północy mam .....gdzieś 
to nie wiem gdzie latasz bo twoj kb milczy w odroznieniu od mojego.
Cytuj
wyobraź sobie ze sov wara widzałem juz za duzo
fajnie ze widziales szkoda ze to bylo rok temu i do tego na poludniu

Przecież dobrze wiadomo że nie chodzi tylko PL ale koalicje Raiden + DRF + NCDOT + PL... a oni wspólnie są w stanie wystawić jednak sporo więcej supercapsów niż NC. 300 Supercapsów to ja w życiu nie widziałem wrzuconych na grida przez NC. Wątpię nawet czy DC+NC  są w stanie wystawić podobną liczbę.
nope nie sa bo iirc (z ostatniego biuletynu) jest jakies 600 sc/tytkow na aktywnych kontach w grze

@Rabbitofdoom - sądzę, że się mylisz i ogólna paranoja kogo to DRF + PL nie zaora w przyszłości jest z lekka przesadzona. PL doskonale sobie zdaje sprawę, że dla nich życie to walka, więc jeśli nie będzie z kim walczyć to skończy się PL. Założę się, że podobnie myślą inni typu NC. oraz cała chmara mniejszych.
tu nie chodzi oto kogo zaoraja tylko oto ze jak nc padnie to beda mogli nakryc czapka kogo beda chcieli, a wtedy pety pokroju PL/Raiden/nc./ev0ke nie bedzie im do niczego potrzebna, a jak podskocza to ich tez nakryja czapka. DRF zaczol sprzedawac sc/tytki na zewnatrz to oznacza ze maja wiecej niz sa wstanie "zjesc".
Cytuj
Dobrze wiadomo, że PL jest za mało, żeby mogli NC podskoczyć chyba, że NC failuje...
zalezy co rozumiesz przez NC jesli RZR+MM to nie nie failuja jak takze ME+RAGE to lepiej obejrzyj dotlana ;)

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #513 dnia: Maj 08, 2011, 22:03:16 »
@ DF ...jakie stereotypy ?...nie wypowiadałem sie jeszcze w tym wątku wcześniej a w ostatniej wypowiedzi nie było ich wcale ....płoń trollu płoń
         ... nie siedzę i nie latam w venal ....wojnę na północy mam .....gdzieś 
wyobraź sobie ze sov wara widzałem juz za duzo


........ zadzwoń.... ...... do.... operatora...... bo .... masz .... jakieś ...zakłócenia..... na linii...... ...... .................. ....... .... .. . . . . . . . . . . . . . .

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #514 dnia: Maj 08, 2011, 22:04:43 »
To ze DRF chce nas zaorac to juz wiadomo od dawna. I tutaj podlozem nie jest tylko sov ale wzajemna niechec sporej czesci rosyjsko jezycznej w -A-/SE/ROL do DRF/WN. To sa kwestie personalne wykraczajace az poza eve do RL z tego co sie orietuje. Cos jak Molle i Goonswarm. -A- stracilo przez to sova i to ze bedzie runda 2 bylo od dawna wiadomo jedynie nikt nie spodziewal sie tego ze to co bedzie sie dziala no polnocy zmusi nas do dzialania. Myslelismy ze mamy czas conajmniej do jesieni nim DRF sproboje znowu nas wykopac do stain.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #515 dnia: Maj 09, 2011, 00:26:45 »
Kolejny nie mający wpływu na wojnę północną roam DC po CE
http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=9632352
Sponsored By Technetium  ;D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #516 dnia: Maj 09, 2011, 07:27:59 »
Jakoś na świętej pamięci BOBa bez problemu potrafilismy zebrac 1000+ floty + blisko setke supercapsow bez ogłaszania CTA wiec to chyba nie tak. To nie kwestia potrafienia tylko braku woli co mnie trochę dziwi.

W tym biznesie jesteś tak dobry, jak Twoja ostatnia bitka. Nie ma punktów za to co było kiedyś, realia są brutalne.

W przypadku Cartelu tylko 4 tygodnie wystarczyły, by ze szczytu liczebności/jakości flot upaść na dno, przy czym tak naprawdę do dziś nie rozumiem co takiego się wydarzyło. CVA też wydawało się nie do pokonania aż nadeszło D-GTMI i pryśli jak bańka mydlana. Teraz to samo dzieje się z NC.

Na marginesie - obserwując przebieg ostatnich dużych konfliktów zaryzykowałbym stwierdzenie, że OSTATNIĄ rzeczą na którą może zdecydować się obrońca to przeciąganie. Wszystko na front i walka o każdy dom do ostatniego żołnierza - po czym albo wygrywamy, albo pakujemy graty i znikamy. Zwlekanie po przegranych powoduje upadek morale i gdy w końcu trzeba czegoś bronić, okazuje się że liczby już nie te, a i shipy wyraźnie tańsze (="do wtopienia").


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #517 dnia: Maj 09, 2011, 07:34:49 »
Przecież dobrze wiadomo że nie chodzi tylko PL ale koalicje Raiden + DRF + NCDOT + PL... a oni wspólnie są w stanie wystawić jednak sporo więcej supercapsów niż NC. 300 Supercapsów to ja w życiu nie widziałem wrzuconych na grida przez NC. Wątpię nawet czy DC+NC  są w stanie wystawić podobną liczbę.

A kto wam zabronił produkowania capsli? Myśleliście tam na północy że wiecznie będzie słodkie racenie?Liczby pokazują że to was jest więcej i teoretycznie powinniście wystawiać większe floty. Ogarnąć się musicie i walczyć a nie pitolić o liczbach.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #518 dnia: Maj 09, 2011, 07:57:36 »
Dronkowo + PL + Raiden + Tri skupiaja w swoim reku wiekszosc superkapsow w grze. Tego sie nie da przeskoczyc, bo na bloba matek nie ma kontry - na kazda strategie jest kontrstrategia, ale bloba matek mozna pokonac tylko wiekszym blobem matek, ktorym Nc nie dysponuje. Wiec liczby tutaj niewiele znacza, bo ccp bezmyslnie wprowadzilo do gry funkcjonujacej na zasadzie papier / nozyce / kamien taki build, na ktory nic nie mozna poradzic. 300 matek + 50 tytanow na gridzie jest nie do skontrowania, wiec dopoki ten superkapitalpowerblok sie nie rozpadnie albo ccp nie "naprawi" gry (juz sie boje), niewiele sie w tej wojnie moze zmienic.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #519 dnia: Maj 09, 2011, 08:04:05 »
Krotkowzrocznosc ccp jest zdumiewajaca. Zaraz po dominion gracze zauwazyli ze przeniesienie sov warfare z moonow na struktury i umozliwienie ich atakowania przez supery skonczy sie mega superfestem. Poltora roku mija i... nadal nic w zwiazku z dredami.... a tak mamy portreciki nowe... zajebiscie

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #520 dnia: Maj 09, 2011, 08:22:45 »
Ludzie ktorzy stworzyli ta gre niewiele maja wspolnego z tymi, ktorzy ja teraz kontroluja. Nadal jest to fajna gra dajaca wiele mozliwosci, tylko ze teraz jest juz w rekach osob skupiajacych sie na liczeniu kasy, a entuzjasci ktorzy wiedza o co w tej grze chodzi nie maja na nic wplywu. Stad te wszystkie oczywiste debilizmy wymyslane przez pracownikow ccp, ktorzy w EVE po prostu nie graja, bo maja wazniejsze sprawy na glowie. Stad takie faile, jak Technetium fail, supercapital fail, brak reakcji na wszechobecne bociarstwo, i wiele innych niedopatrzen jak fail z nowym forum itd.


wracajac do tematu, ktos wylaczyl Goonsom forum atakiem DDOS:

(8:15:49 PM) sidus_sarmiang: So the Russians have struck at the heart of our posting?
(8:15:58 PM) endercapitalg: yes
(8:16:05 PM) sidus_sarmiang: This is like pearl harbor

 ;D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #521 dnia: Maj 09, 2011, 08:49:14 »
Ja to juz od dawna powtarzam ze gra w tej skali jak sov war powinna byc balansowana jak gra strategczna nie zwykle mmo. Co znaczy ze musi byc hard cap na supercapsy w jakiejs formie. Cena nie jest taka forma przy nie konczacych sie zasobach. CCP moglo to zrobic np. przy balansie monow. Wprowadzic supercapsium ktore bylo by w miare rownomiernie rozmieszczone na mapie. Supercapsium bylo by potrzebne do budowy milfow i tytexow wylacznie. Ustawic globalna mozliwosc produkcyjna na poziomie ilus tam milfow i tytanow rocznie mniej wiecej.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #522 dnia: Maj 09, 2011, 08:58:42 »
W przypadku Cartelu tylko 4 tygodnie wystarczyły, by ze szczytu liczebności/jakości flot upaść na dno, przy czym tak naprawdę do dziś nie rozumiem co takiego się wydarzyło.

Jak to nie wiesz? :P

Co do NC, superów etc... przecież NC ma wszystkiego więcej tylko są zbyt znudzeni i rozleniwieni żeby jakąkolwiek wojnę prowadzić. Kasy mają jak lodu, mogą budować wszystko. Po prostu myśleli, że nikt nie będzie ich dłużej atakował bo są wielkim NC i się pomylili.
Jak by nie było matek to zwyciężał by ten co miałby więcej besów na grodzie i obstawione systemy. Zwykłe prawo dżungli.

Nie tak dawno AAA przestało istnieć i odrodziło się nie dzięki temu, że mieli blooba supercapsów tylko dzięki wytrwałości. PL dostało bęcki od drejków i ze wstydem opuściło południe, wszyscy po kolei odpuszczali i AAA wygrało wojnę.

A domniemane ataki ddos.... nie tylko ruscy mają na ten temat coś do powiedzenia chyba :)

CCP bankowo nie doprowadzi do win eve przez rusków bo spadek ludzi = spadek kasy.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #523 dnia: Maj 09, 2011, 09:37:53 »
A kto wam zabronił produkowania capsli? Myśleliście tam na północy że wiecznie będzie słodkie racenie?Liczby pokazują że to was jest więcej i teoretycznie powinniście wystawiać większe floty. Ogarnąć się musicie i walczyć a nie pitolić o liczbach.
Nikt nie bronil, ale leadership tego nie wspiera mi do latania all5 nyxem brakuje 4 miesiace (FB V + gallente carrier V + remote ecm burst V), na wallecie mam od dawna na nyxa ale sorry jesli nie ma reimbusta to nie kupie bo stosuje #1 EVE.

wracajac do tematu, ktos wylaczyl Goonsom forum atakiem DDOS:

(8:15:49 PM) sidus_sarmiang: So the Russians have struck at the heart of our posting?
(8:15:58 PM) endercapitalg: yes
(8:16:05 PM) sidus_sarmiang: This is like pearl harbor

 ;D
Nie tylko forum, system autoryzacyjny comms, jabber tez - problem comms zostal jakos ominiety, jabber przynajmniej mi nie dziala

Co do NC, superów etc... przecież NC ma wszystkiego więcej tylko są zbyt znudzeni i rozleniwieni żeby jakąkolwiek wojnę prowadzić. Kasy mają jak lodu, mogą budować wszystko. Po prostu myśleli, że nikt nie będzie ich dłużej atakował bo są wielkim NC i się pomylili.
Jak by nie było matek to zwyciężał by ten co miałby więcej besów na grodzie i obstawione systemy. Zwykłe prawo dżungli.
Nite poczytaj biuletyn eve (czy jak to sie tam nazywa to wydawane raz na kwartal przez ccp w formie pdf) iirc tam bylo napisane ze na aktywnych kontach w grze jest 500 czy 600 sc/tytkow - skoro ruskie sfieldowaly 300 to nc nie ma szans na takie liczby. anyway zastanawiajace jest to ze DRF zaczyna sprzedawac maciory na zewnatrz - tzn. ze maja ich wiecej niz pilotow - wtf?

Cytuj
Nie tak dawno AAA przestało istnieć i odrodziło się nie dzięki temu, że mieli blooba supercapsów tylko dzięki wytrwałości. PL dostało bęcki od drejków i ze wstydem opuściło południe, wszyscy po kolei odpuszczali i AAA wygrało wojnę.
AAA dostalo rape trainem z zeszlego roku i to bez udzialu DRF.  ten obecny ma 2x wiecej sc/tytkow.

Cytuj
CCP bankowo nie doprowadzi do win eve przez rusków bo spadek ludzi = spadek kasy.
wystarczy popatrzec na chinski serwer jak to ccp broni przed wygraniem eve ;) ja to sie zastanawiam czy osoby decyzyjne w ccp wogole zdaja sobie sprawe z tego co sie dzieje na mapie i jakie to bedzie mialo skutki jesli ta wojna tak dalej sie potoczy.


Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #524 dnia: Maj 09, 2011, 09:52:39 »
Nie tak dawno AAA przestało istnieć i odrodziło się nie dzięki temu, że mieli blooba supercapsów tylko dzięki wytrwałości. PL dostało bęcki od drejków i ze wstydem opuściło południe, wszyscy po kolei odpuszczali i AAA wygrało wojnę.

No i był jeszcze taki mały, nieistotny atak na Fountain.

AAA dostalo rape trainem z zeszlego roku i to bez udzialu DRF.  ten obecny ma 2x wiecej sc/tytkow.

Teneryfa dziś

I rok temu

Widzę pewne białe plamy w twoim rozumowaniu.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2011, 10:03:28 wysłana przez Mona X »