Autor Wątek: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"  (Przeczytany 241463 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #420 dnia: Maj 03, 2011, 12:25:08 »
przeciez to z Kugutsumen :P ale pensje mozecie przelac
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Starakopara

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #421 dnia: Maj 03, 2011, 15:36:37 »
a niech ruskie zarżną ten serwer  :D, zaczyna mnie powoli nudzić ta wojna  >:D

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #422 dnia: Maj 03, 2011, 19:29:41 »
dzieki za info cat, moze chcialbys dostawac "pensje" od goonow? :)

I'm in your base pwning your starbase.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #423 dnia: Maj 03, 2011, 19:44:52 »
Mimo intela, walki niet :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #425 dnia: Maj 03, 2011, 20:16:20 »
Mimo intela, walki niet :P
Coz blednie zalozylem ze polecicie bronic swojego Pana (DRF), bo godzina cta idealnie pasowala. IRC probowalo sie zebrac na nas, ale cos poszlo nie tak i zaliczyli kolejny rape - http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=9582311

I'm in your base pwning your starbase.
Mona, ale Venal w ktorym teraz jestescie i lecicie w kierunku Tribute to nie jest nasz dom ;)

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #426 dnia: Maj 03, 2011, 21:21:46 »
Podobno to był prywatny POS szefa MM, więc błędnie założyłem ze polecicie bronić swojego Pana. :D
Szczególnie, że ci się intel podobał.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #427 dnia: Maj 03, 2011, 21:27:20 »
Ten pos to było coś w stylu wycieczki personalnej czy po prostu kolejny punkt na liscie orania strategicznego (csaa, kopalnie) ?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #428 dnia: Maj 03, 2011, 22:20:36 »
bronic swojego Pana (DRF)

DRF nie stoi ani trochę wyżej w mojej hierarchii niż NC... ale po kolei, krok po kroku....


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #429 dnia: Maj 03, 2011, 22:35:28 »
Podobno to był prywatny POS szefa MM, więc błędnie założyłem ze polecicie bronić swojego Pana. :D
Czy ty widziales aby goony bronily mm? Bo ja za to widzialem jak ncdot/ev0ke wraz z PL lecialo kilkanascie jumpow ratowac dupe irc

DRF nie stoi ani trochę wyżej w mojej hierarchii niż NC... ale po kolei, krok po kroku....
W Twojej calkiem mozliwe bo ty jestes barbarzynca z poludnia ;) a im wiecej ognia i pustyni tym masz wiekszego banana na ustach. nie mniej jednak poleciales tydzien (nawet sie na localu przywitalismy ;)  temu wraz ze swoim sojuszem bronic IRC, po tym jak zostali obici http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=9535489 A teraz pomysl sobie ze wasz pro ally (tu nie ma ironii ncdot/ev0ke to imo najlepsze pvp sojusze w grze) broni failbearow linki w najglupszych wtopach ;)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #430 dnia: Maj 03, 2011, 22:58:24 »
A teraz pomysl sobie ze wasz pro ally (tu nie ma ironii ncdot/ev0ke to imo najlepsze pvp sojusze w grze) broni failbearow linki w najglupszych wtopach ;)

Kompletnie mnie to nie obchodzi.

Kille są? Są. Dużo? Dużo. Czy są to kille na NC/Goonsach? Tak.

Op succes.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #431 dnia: Maj 04, 2011, 01:23:02 »
Kille są? Są. Dużo? Dużo. Czy są to kille na NC/Goonsach? Tak.
err? Na goonach? Cos mnie chyba ominelo moglbys zlinkowac bitke kiedy obiliscie goony bo mnie najwyrazniej nie bylo na tej flocie?

IRC przyjelo taktyke typowo rosyjska tj. spalonej ziemi nie podejmuja walki (skad ja to znam ;) ) nawet przy liczebnosci 2.5:1 pozwalajac sobie rfowac posy i rozwalac siec jb. Sova im nie zabierzemy bo mimo ze regiony sa polaczone ze soba nie da rady skoczyc capslem z tenal do cobalt edge - to chyba jedyna taka anomalia w eve zeby przez polaczone regiony brama nie dalo sie skoczyc capslem bo jest za daleko

A wracajac do nie zbyt sprytnych pilotow sc/tytkow NC w poniedzialek poszly do piachu dwa nyxy fidelas constans:
- http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=9577470
- http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=9577447

edit: Mona i Sokoleoko polinkowalibyscie swoje bitki z chociaz skromna sytacja na froncie bo przebijanie sie na kugu przez spam kto ma wiekszego epeena to nie dla mnie.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2011, 01:49:24 wysłana przez Dark Flonoe »

kaleba

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #432 dnia: Maj 04, 2011, 04:04:14 »
err? Na goonach? Cos mnie chyba ominelo moglbys zlinkowac bitke kiedy obiliscie goony bo mnie najwyrazniej nie bylo na tej flocie?

IRC przyjelo taktyke typowo rosyjska tj. spalonej ziemi nie podejmuja walki (skad ja to znam ;) ) nawet przy liczebnosci 2.5:1 pozwalajac sobie rfowac posy i rozwalac siec jb. Sova im nie zabierzemy bo mimo ze regiony sa polaczone ze soba nie da rady skoczyc capslem z tenal do cobalt edge - to chyba jedyna taka anomalia w eve zeby przez polaczone regiony brama nie dalo sie skoczyc capslem bo jest za daleko

A wracajac do nie zbyt sprytnych pilotow sc/tytkow NC w poniedzialek poszly do piachu dwa nyxy fidelas constans:
- http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=9577470
- http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=9577447

edit: Mona i Sokoleoko polinkowalibyscie swoje bitki z chociaz skromna sytacja na froncie bo przebijanie sie na kugu przez spam kto ma wiekszego epeena to nie dla mnie.
ze stain nie skoczysz bezposrednio do period basis mimo ze jest połaczenie by gate
z paragon soul nie skoczysz do period mimo ze jest połączenie by gate

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #433 dnia: Maj 04, 2011, 11:25:07 »
edit: Mona i Sokoleoko polinkowalibyscie swoje bitki z chociaz skromna sytacja na froncie bo przebijanie sie na kugu przez spam kto ma wiekszego epeena to nie dla mnie.

Nie ma niczego do linkowania. Zabiliśmy tylko dwie wieże, zreinforcowali z pięć następnych. Jedyną rzeczą, która podniosła odrobinę ciśninienie, były 3 fail bombardowania i samotny carrier na gejcie gdy wracaliśmy, ale się nie załapałem, bo jakiś fag walnął bankę 40km od bramy.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #434 dnia: Maj 04, 2011, 11:32:31 »
i samotny carrier na gejcie gdy wracaliśmy, ale się nie załapałem, bo jakiś fag walnął bankę 40km od bramy.

A był podany ping bez belt - dwukrotny align na MWD i zalockowałem cel na 3 sekundy przed tym jak spadł ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #435 dnia: Maj 04, 2011, 11:43:14 »
Spaliłem pół MWD, ale nie zdążyłem zalokować.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #436 dnia: Maj 04, 2011, 12:27:35 »
To nawet Agony z wami tam lata teraz?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #437 dnia: Maj 04, 2011, 12:35:22 »
Można powiedzieć, że Agony to teraz pety Merciless.. ;)

Nigdy ich nie lubiłem.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2011, 12:40:02 wysłana przez Mona X »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #438 dnia: Maj 05, 2011, 15:32:29 »
DRF nie stoi ani trochę wyżej w mojej hierarchii niż NC... ale po kolei, krok po kroku....

DRF niby wykonczysz ty i jaka armia...
Shadow of xdeath przytyl w ciagu miesiaca o prawie 1k membersow. W tym tempie za miesiac beda najwiekszym sojuszem w grze. A tak na dobra sprawe eksodus z NC jeszcze sie nie zaczal. Jesli wygraja to mysle ze shadow zatrzyma sie na poziomie 8k+ charow sam bez satelitow.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #439 dnia: Maj 05, 2011, 15:35:04 »
Duże powerbloki mają jedną wspólną cechę - jak ktoś jest największy to od razu wszyscy mniejsi chcą go ujebać dla zasady. Stąd w ogóle się nie boję o to, co się stanie po ewentualnej klęsce NC. Po prostu kolejny cel to dronkowo :D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #440 dnia: Maj 05, 2011, 15:40:57 »
DRF niby wykonczysz ty i jaka armia...

Jesienią 2009 patrzyłem na Providence i widziałem mighty-CVA. Pół roku później już ich nie było.
NC też wydawało się nie do pokonania... ale chyba jednak ulegnie.

Oczywiście, że mój udział w tym jest pomijalny. Niemniej, byłem tam i przyłożyłem do tego rękę.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #441 dnia: Maj 05, 2011, 15:49:21 »
DRF niby wykonczysz ty i jaka armia...
Shadow of xdeath przytyl w ciagu miesiaca o prawie 1k membersow. W tym tempie za miesiac beda najwiekszym sojuszem w grze. A tak na dobra sprawe eksodus z NC jeszcze sie nie zaczal. Jesli wygraja to mysle ze shadow zatrzyma sie na poziomie 8k+ charow sam bez satelitow.

Tia, ten tłuszczyk bardzo pomógł NC w obronie przed DRFem.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #442 dnia: Maj 05, 2011, 16:46:06 »
Tia, ten tłuszczyk bardzo pomógł NC w obronie przed DRFem.
Tłuszczyk NC - to jego balast - brak korzysci, a tylko problemy.
Tłuszczyk DRF - placi ok. 200mil/tydzien za kazdy system -> czyt. dostarcza wagon iskow kazdego tygodnia.

Jesienią 2009 patrzyłem na Providence i widziałem mighty-CVA. Pół roku później już ich nie było.
NC też wydawało się nie do pokonania... ale chyba jednak ulegnie.

CVA - nie reprezentowalo zadnej sily bojowej w porownaniu do -A-
DRF - sfieldowal 140 SC/tytkow

widzisz roznice?

Jesli wiezysz ze pety w postaci PL i Raiden odwroca sie od swojego Pana to jestes w bledzie. ncDOTev0ke zostalo po raz drugi przepedzone z pb sila samych goonow wiec tymbardziej nie bedzie stanowic zadnego zagrozenia dla DRF, aczkolwiek uwazam ze to jedyny sojusznik DRF ktory moze sie obrocic przeciwko kacapom.

SW i -A- Team nawet wpsierane przez nc./Ev0ke poprostu nie dadza rady a innych sil jesli NC zostanie zanihilowane nie bedzie.

Poki co jedyny bonus z tej wojny jest taki, ze PL regularnie odstrzeliwuje pilotow ktorzy nie zasluguja na to aby latac SC/tytkami.

Anyway wbrew temu jak to wyglada to najwiekszym zwyciezca wojny jesli wygra ja DRF beda uwaga uwaga carebeary - NAP list od omnist, przez Tenal az do Fountain - czego chciec wiecej jesli mysli sie tylko o krzyzykach. ;)

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #443 dnia: Maj 05, 2011, 17:13:55 »
juz widze te oferty wynajmu :
....oferujemy możliwość bicia każdego typu ratów in game oraz robienia eskalacji na "blue" terenie .... :P
Sneer Quen

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #444 dnia: Maj 05, 2011, 17:35:39 »
DRF - sfieldowal 140 SC/tytkow
...
Jesli wiezysz ze pety w postaci PL i Raiden odwroca sie od swojego Pana to jestes w bledzie. ncDOTev0ke zostalo po raz drugi przepedzone z pb sila samych goonow wiec tymbardziej nie bedzie stanowic zadnego zagrozenia dla DRF, aczkolwiek uwazam ze to jedyny sojusznik DRF ktory moze sie obrocic przeciwko kacapom.

SW i -A- Team nawet wpsierane przez nc./Ev0ke poprostu nie dadza rady a innych sil jesli NC zostanie zanihilowane nie bedzie.

Jęczysz bo Ci się dupa pali. NC to nawet nie musi nikomu wynajmować space bo kasa sama płynie z moonów.

PL to najemnicy, nie pety. Mimo, że ich nie cierpię to uważam ktoś będący w kerbirskim korpie mógłby się zdobyć na odrobinę szacunku dla ludzi potrafiących coś więcej niż bicie krzyżyków.

Zauważ, że jeśli DRF by pokonało NC to w zasadzie wszyscy mieli by interes, żeby ubić DRF, a szczególnie pokonani z NC. Czyż to nie piękne?

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #445 dnia: Maj 05, 2011, 17:51:31 »
Jęczysz bo Ci się dupa pali. NC to nawet nie musi nikomu wynajmować space bo kasa sama płynie z moonów.
mi sie dupa pali? skad ten jakze bledny wniosek? Ty chyba zyjesz w przekonaniu ze ja mieszkam w deklein, albo moze w geminate/vale?

Cytuj
PL to najemnicy, nie pety. Mimo, że ich nie cierpię to uważam ktoś będący w kerbirskim korpie mógłby się zdobyć na odrobinę szacunku dla ludzi potrafiących coś więcej niż bicie krzyżyków.
ta tak samo jak kiedys MC bylo najemnikiem a nie petem boba - takie baje to mozesz opowiadac dzieciom.

Cytuj
Zauważ, że jeśli DRF by pokonało NC to w zasadzie wszyscy mieli by interes, żeby ubić DRF, a szczególnie pokonani z NC. Czyż to nie piękne?
Rownie piekne jak chinski serwer.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #446 dnia: Maj 05, 2011, 19:23:14 »


Jesli wiezysz ze pety w postaci PL i Raiden odwroca sie od swojego Pana to jestes w bledzie. ncDOTev0ke zostalo po raz drugi przepedzone z pb sila samych goonow wiec tymbardziej nie bedzie stanowic zadnego zagrozenia dla DRF, aczkolwiek uwazam ze to jedyny sojusznik DRF ktory moze sie obrocic przeciwko kacapom.

wierzysz przez RZ, bo wiara.

Originally Posted by Mittens
We are going to have to get involved in some capacity, but I really don't want to get us involved in a way that involves us fighting Russians. We also need to get involved in a way that gives our USTZ something to do. Part of the reason the NC has been having such problems in Vale during USTZ is that they are getting outblobbed. Part of the reason that they are getting outblobbed is that you have what is essentially 'renter trash' from IRC space who are able to add 100-200 people to the main fight in Vale.

Now we don't really want to get involved in Vale. We've sent a couple of fleets over there to save Clusterfuck assets and in general try to staunch the bleeding. But the last thing we want to do as an organization is get involved in some kind of 3000 man - you know these ridiculous fights that melt the node. If I ordered goons to go do that, 50 people would show up. It just - it wouldn't happen.

So Cobalt Edge has a broader strategic relevance, it gives us someone to kill in USTZ and it allows us to help our allies. My main concern in the NC has always been the safety of Razor, the safety of Morsus Mihi, and formerly the safety of Tau Ceti Federation, our friends from the Great War. And I see this business in Vale, the business in Vale is unfortunate, and I don't want it to get to Tribute. That's where I draw a line in the sand. I don't really give too much of a shit about what happens in Vale and Geminate itself.


http://jaszon.com/hosted/eve/qna3.ogg

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #447 dnia: Maj 05, 2011, 19:36:07 »
Chcialbym przypomniec ze ci atakujacy NDRF beda musieli sie przebic przez najnowszy feature ccp czyli sentry na bramach strzelajace do hostow (powod przez ktory duza czesc eve nie chce miec do czynienia z lolsekiem) i mozliwoscia postawienia kilku stacji w jednym systemie. Znajac ccp bedzie to znaczylo tyle ze ktos pierdzielnie sobie 3 stacje w kluczowym systemie w stylu wlot z goonowa do IRC gdzie nie da sie doleciec capsem i bedzie system praktycznie nie do zdobycia konwencjonalna flota w momencie kiedy dronkowo wrzuci tam na grid 40 tytek wsparte bloobem mamusiek z carrierami. Dla mnie taki czarny scenariusz NDRF oznacza tyle ze beda istniec raczej puki sie nie rozpadna chyba ze PL nagle stwierdzi ze ruskie iski a byc moze i $ jesli wiezyc plotkom sa zle.

Cat nic nowego wiesci z goonowa juz od dawna mowia ze nie bedzie full deployment tylko podgryzanie bez atakowania czegosc co wymagalo by odwetu i liczenie ze wojna sie wypali nim dotrze do tej "line in the sand".

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #448 dnia: Maj 05, 2011, 20:10:43 »
Cat no i wojujemy - tyle ze te bitki przypominaja walenie w raciarzy goscie sa niezoorganizowani ani ciut ciut, ech gdzie te epickie walki z ncDOT/ev0ke po ktorych FC twierdzil ze musi sie napic aby uspokoic skolatane nerwy ;)

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #449 dnia: Maj 05, 2011, 21:04:09 »
1. Wy walicie w raciarzy.
2. W Venal i okolicach.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #450 dnia: Maj 05, 2011, 21:52:27 »
1. Wy walicie w raciarzy.
2. W Venal i okolicach.
w venal i okolicach? o_O

Ciekawe ktos zaczol ddosowac comms goonow.

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #451 dnia: Maj 05, 2011, 22:31:59 »
ech gdzie te epickie walki z ncDOT/ev0ke po ktorych FC twierdzil ze musi sie napic aby uspokoic skolatane nerwy ;)

w venal i okolicach? o_O

Jaśniej?

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #452 dnia: Maj 05, 2011, 22:47:57 »
Jaśniej?
A ok zajarzylem ;)
A bitki Byly w pure blind a nie w venal ale nie dosc ze sobie polecieli to jeszcze nie draznia rfowaniem posow goonow :(

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #453 dnia: Maj 06, 2011, 00:43:10 »
Brick Squad dostał konstelację po C0venie.  8)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #454 dnia: Maj 06, 2011, 09:07:25 »
Ostatni korp wyszedl z legendarnego oslawionego BOBa, i dolaczyl do Initiative...

ostateczna ewakuacja Delve: http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=9609145

edit:
Just for clarification; Shrike and some Aeon were at the pos.

Still not sure how I didn't get scanned out during the three times I was uncloaked, or why the freighters didn't just stop aligning when I decloaked and bubble in the sight of 3 people. But hey, I'll take it. That was my first time flying a hictor as well. Guess you can't really say they're useless ships I guess. And yeah, I was in system for about 20-30 minutes while Jay maneuvered the fleet around and awaited my signal. Props to [[my scout :buddy:]] for the awesome scouting. Only wish I had had fraps running.

Grats guys, was fun. IGNE hurts Molle yet again.
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2011, 09:57:59 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.