Autor Wątek: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"  (Przeczytany 237295 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #280 dnia: Kwiecień 18, 2011, 11:10:36 »
tak - Capital Ship Assembly Array

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #281 dnia: Kwiecień 18, 2011, 11:25:59 »
uzupelniajac jedyne struktury w ktorych zbudujesz tytka, albo matkę
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2011, 11:40:09 wysłana przez Doom »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #282 dnia: Kwiecień 18, 2011, 12:15:09 »
Te cariery spadły przy okazji obrony CSAA ?
http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=9409484

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #283 dnia: Kwiecień 18, 2011, 12:36:51 »
Na KB są tylko i-hub i TCU.

amra

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #284 dnia: Kwiecień 18, 2011, 16:52:48 »

Podsumowujac imo na chwile obecna DRF+PL+NC./ev0ke+Raiden to jednak za duzo dla NC. Ja sadze ze o wyniku tej wojny zdecyduje postawa poludnia, jesli zostana neutralni/splusuja DRF to za pol roku beda mieli jednego agresywnego sasiada DRF, jesli pomoga NC to walka bedzie sie toczyc. Polnoc zaczyna plonac moze nie tak jak rok temu poludnie ale skonczyc sie moze podobnie.

Jak do tej pory to "Teczowy napland" byl bardziej agresywny i przysparzal wiecej problemow poludniowcom. Te krucjaty na poludnie, nie przysporzyly NC przyjaciol, NC jest aroganckie, tak jak kiedys BOB i teraz placi cene tego. Osobiscie nie widze powodu aby poludniowe byty kiwnely nawet palcem w obronie NC. 

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #285 dnia: Kwiecień 18, 2011, 17:34:36 »
Jak do tej pory to "Teczowy napland" byl bardziej agresywny i przysparzal wiecej problemow poludniowcom. Te krucjaty na poludnie, nie przysporzyly NC przyjaciol, NC jest aroganckie, tak jak kiedys BOB i teraz placi cene tego. Osobiscie nie widze powodu aby poludniowe byty kiwnely nawet palcem w obronie NC.

Err? Czy mnie cos ominelo czy ty masz skleroze kto ci wreczyl eksmisje jak bufu bylo w atlasie?
Zeby bylo jasno Z mojego pov to tylko chcialbym zrobic guristasowe 9/10 a pozniej niech sie dzieje co chce.
Moglbys przypomniec tylko kiedy nc prowadzilo krucjate na poludniu, bo afair to rzr/mm od zawsze sie tlukli z drf, a goony z bob/it, testy sa za swieze aby miec jakas historie ;)

amra

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #286 dnia: Kwiecień 18, 2011, 19:38:42 »
a ty znowy tylko troll & troll. Ale zby chociaz z sensem byl.  A tak nie doczytal, i pochalil sie brakiem wiedzy o naplandzie w ktorym sie znalazl.
a wycieczki naplandu na poldnie to: (z pamieci wiec lista raczej nie pelna)
- wyprawa D2 na BOBa
- Delve War I
- Delve War II
- wyprawa an sov po goonsach
- fail wyprawa na Atlas, ( duzo przed likwidacja atlasu przez dronkowo )
- niedawna fail wyprawa na Evoke/NCDot

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #287 dnia: Kwiecień 18, 2011, 19:47:24 »
a ty znowy tylko troll & troll. Ale zby chociaz z sensem byl.  A tak nie doczytal, i pochalil sie brakiem wiedzy o naplandzie w ktorym sie znalazl.
a wycieczki naplandu na poldnie to: (z pamieci wiec lista raczej nie pelna)
- wyprawa D2 na BOBa
- Delve War I
- Delve War II
- wyprawa an sov po goonsach
- fail wyprawa na Atlas, ( duzo przed likwidacja atlasu przez dronkowo )
- niedawna fail wyprawa na Evoke/NCDot

evoke ani ncdot to nie sa poludniowe alianse. BOB i Atlas byc moze uwazali sie za "Poludnie", ale tak naprawde mentalnie reprezentowali sposob myslenia imperialno-blobistyczny, taki sam jak NC czy DRF. Byc Poludniowcem to stan umyslu, nie za bardzo widze powod zeby ktokolwiek z prawdziwego poludnia lecial teraz na Polnoc mscic BOBa czy Atlas (lol). To byly fail alianse i nalezalo im sie to, co sie im przytrafilo. Jezeli Poludnie gdziekolwiek poleci, to napewno nie z powodow, ktore wymieniles.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #288 dnia: Kwiecień 18, 2011, 20:06:41 »
(...) nie za bardzo widze powod zeby ktokolwiek z prawdziwego poludnia lecial teraz na Polnoc mscic BOBa czy Atlas (lol). To byly fail alianse i nalezalo im sie to, co sie im przytrafilo. (...)

O LOLL...CAT to co piszesz to już nawet nie są durnoty..  ??? Atlas, jak Atlas ale BOB to kawał historii tej gry, to Ally który dzielił i rządził w tej grze kiedy ty jeszcze nad Tibia się śliniłeś.
To, dlaczego czas BOBa się skończył oraz to co do tego doprowadziło to temat nawet nie na dyskusje ale na opracowania historyczne.
C0ven musi się jeszcze dłłłługo starać a i tak nie wiem czy ma jakieś szansę - obecna EVE to inna EVE niż za czasów BOBa - żeby o C0venie mówiła się z takim szacunkiem, strachem, podziwem jak w swoim czasie mówiło się o BOBie. Jesli taki BOB to fail alliance to czym jest C0ven ? Co to w ogóle jest C0ven? Who cares..

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #289 dnia: Kwiecień 18, 2011, 20:14:55 »
O LOLL...CAT to co piszesz to już nawet nie są durnoty..  ??? Atlas, jak Atlas ale BOB to kawał historii tej gry, to Ally który dzielił i rządził w tej grze kiedy ty jeszcze nad Tibia się śliniłeś.
To, dlaczego czas BOBa się skończył oraz to co do tego doprowadziło to temat nawet nie na dyskusje ale na opracowania historyczne.
C0ven musi się jeszcze dłłłługo starać a i tak nie wiem czy ma jakieś szansę - obecna EVE to inna EVE niż za czasów BOBa - żeby o C0venie mówiła się z takim szacunkiem, strachem, podziwem jak w swoim czasie mówiło się o BOBie. Jesli taki BOB to fail alliance to czym jest C0ven ? Co to w ogóle jest C0ven? Who cares..

Rozumiem, ze byles emocjonalnie zwiazany z tymi aliansami, ale jezeli zamiezasz lolowac i i pisac ze pisze durnoty, tudziez sugerowac mi gre w Tibie, to pisz odrazu we flejmie, po co tu smiecisz. Jak nie masz do napisania nic sensownego poza jakimis z dupy atakami na c0ven, to moze zajmij sie pisaniem historii BOBa  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Ranshe

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #290 dnia: Kwiecień 18, 2011, 20:20:58 »
No popatrz trolu, a jednak to c0ven nadal jest a o BOBie to tylko bitterveci historie opowiadają ;)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #291 dnia: Kwiecień 18, 2011, 20:50:06 »
No popatrz trolu, a jednak to c0ven nadal jest a o BOBie to tylko bitterveci historie opowiadają ;)

No popatrz trollu, kiedy BOB już był, to papier na którym nakreślono pomysł na c0ven rósł sobie radośnie jako młoda sosenka w jakimś dzikim lasku. Wróć do lansowania c0venu kiedy  c0ven przejedzie się po kilku dużych Ally tak jak BOB to w swoim czasie zrobił. A nie jedyne groźby na jakie Was stać to - jak nas wyrzuca z Eso to do Stain pójdziemy i tam bedziemy żyć i z tamtąd roamować. Szczytowy dotychczas moment chwały c0venu - cokolwiek by to było - ma się tak to szczytowej chwały BOBa jak pluszowy miś do niedźwiedzia Grizzly.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #292 dnia: Kwiecień 18, 2011, 21:27:25 »
@Cat - Atlas skończył marnie ale nie był fail aliansem. Ty patrzysz na to tylko przez pryzmat zakończenia, czyli braku leadershipu, który doprowadził do tego co się stało. Ja patrzę przez pryzmat akcji w których brałem udział i były zajebiste.

Poza tym nie wiem czy jest sens porównywać duże, agresywne sojusze jak BoB czy Atlas z sojuszem, który agresji nie przeprowadzał, czyli C0ven.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #293 dnia: Kwiecień 18, 2011, 21:33:15 »
@Kane McCallan tbh przypominasz historie z poprzedniej dekady, a zapominasz o tym co bylo rok temu - twoje prawo. jak pisalem wczesniej jak zrobie guristas 9/10 to mi cala polnoc od outer ring do teneryf bedzie wisiec i powiewac. a czy pleksy u sanshy, bloodow i serpentisow zrobie jako rentier czy jako grunt to mi osobiscie wszystko jedno.
tylko gdzie sie podzieje poludnie jak rosyjski niedzwiedz postanowi zagarnac teren sanshy? Z calym szacunkiem dla sw i -a- teamu ale imo nie dadza rady bo ich jest poprostu za malo - koniec koncow jesli drf wygra obecna wojne to juz nikt nie bedzie w stanie ich zatrzymac, a ruskie sie nie rozpadna bo stoi za tym potezny RMT. a zapragna kolejny region dla swoich botow to sobie go wezma, a zwyklym graczom pozostanie polowanie na boty.

@Nitefish imo atlas byl bardzo dobrym ally przez wiele miesiecy ruskie sie odbijaly od niego jak od sciany, skonczyl jak skonczyl nawet na kolanach pokazal fucka drf.

edit:
- niedawna fail wyprawa na Evoke/NCDot
Jaka fail wyprawa? Afaik evoke/ncdot dostalo eksmisje i wyprowadzilo sie do provi.


edit2:
@Pol Kent przeczytaj historie BoBa, T20 i BPO na T2, a pozniej pisz jaki to BoB byl wielki.

amra

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #294 dnia: Kwiecień 18, 2011, 22:13:11 »
@Kane McCallan tbh przypominasz historie z poprzedniej dekady, a zapominasz o tym co bylo rok temu - twoje prawo. jak pisalem wczesniej jak zrobie guristas 9/10 to mi cala polnoc od outer ring do teneryf bedzie wisiec i powiewac. a czy pleksy u sanshy, bloodow i serpentisow zrobie jako rentier czy jako grunt to mi osobiscie wszystko jedno.
To po co sie wypowiadzasz jak ci wszystko wisi ? Historia, obecna polityka jest mocno zakozeniona w historii eve, i nie jest, a nie tylk rok 2011.

tylko gdzie sie podzieje poludnie jak rosyjski niedzwiedz postanowi zagarnac teren sanshy? Z calym szacunkiem dla sw i -a- teamu ale imo nie dadza rady bo ich jest poprostu za malo - koniec koncow jesli drf wygra obecna wojne to juz nikt nie bedzie w stanie ich zatrzymac, a ruskie sie nie rozpadna bo stoi za tym potezny RMT. a zapragna kolejny region dla swoich botow to sobie go wezma, a zwyklym graczom pozostanie polowanie na boty.
Tak bo wszyscy z dronkowa to RMT i chca zagarnac wszystko aby miec wiecej iskow na sprzedarz.
Moze mniej legend/plotek, a wiecej realizmu ?

edit:Jaka fail wyprawa? Afaik evoke/ncdot dostalo eksmisje i wyprowadzilo sie do provi.
Znowu nie czytasz ze zrozumieniem, pisalem o wyprawach na poludnie.
Nie ci bedzie, wyjasnie, jakies 1-2 miesiace temu czesc NC wybrala sie na poludnie aby evoke & NCDot meczyc w providence/curse i uniknac ichniej wycieczki na pomoc dronkowowi. Jestes kolego zupelnie nie zorientowany w dzialanosci swego power bloku, a piszesz jak bys byl glownym strategiem :D

amra

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #295 dnia: Kwiecień 18, 2011, 22:21:40 »
edit2:
@Pol Kent przeczytaj historie BoBa, T20 i BPO na T2, a pozniej pisz jaki to BoB byl wielki.

Tobie tez by sie przydalo poczytac co dokladnie mialo miejsce, bo widze, ze zyjesz Goonsowa propaganda.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #296 dnia: Kwiecień 18, 2011, 23:01:17 »
@Cat - Atlas skończył marnie ale nie był fail aliansem. Ty patrzysz na to tylko przez pryzmat zakończenia, czyli braku leadershipu, który doprowadził do tego co się stało. Ja patrzę przez pryzmat akcji w których brałem udział i były zajebiste.

Poza tym nie wiem czy jest sens porównywać duże, agresywne sojusze jak BoB czy Atlas z sojuszem, który agresji nie przeprowadzał, czyli C0ven.

Atlas moze i nie byl fail aliansem, ale skonczyl bardzo failowo, i tak go beda ludzie pamietac. A BOB mi sie kojarzy z Czarnoksieznikiem z Oz - wielki i grozny, i wszyscy sie go bali, dopoki nie przyszla mala Dorotka kopnac go w dupe, i wtedy sie okazalo, ze w srodku siedzi maly przestraszony czlowieczek, ktory gdy sobie uswiadomil, ze nikt sie juz nie boi jego pohukiwania, to po prostu spakowal manatki, i sobie poszedl. Juz od dawna cala legenda BOBa opierala sie na odcinaniu kuponow od minionej chwaly, i straszeniu wszystkich papierowymi superkapslami.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #297 dnia: Kwiecień 18, 2011, 23:45:30 »
Tobie tez by sie przydalo poczytac co dokladnie mialo miejsce, bo widze, ze zyjesz Goonsowa propaganda.

Tak tak gooni wszystko zmyslili, a T20 dostal bilet w jedna strone z CCP za niewinnosc.

Atlas moze i nie byl fail aliansem, ale skonczyl bardzo failowo, i tak go beda ludzie pamietac.
Ja wiem czy skonczyl failowo, imo zrobili 1 blad nie poinfromowali kogos bardzo zaufanego w -a- o swoich planach, przez co szarzy membersi potracili troch assetsow, ale suma sumarum to atlas mimo ze na kolanach to pokazal Rosjanom fucka zwijajac 2 tytki ktorych nie mial prawa uratowac.

Cytuj
A BOB mi sie kojarzy z Czarnoksieznikiem z Oz - wielki i grozny, i wszyscy sie go bali, dopoki nie przyszla mala Dorotka kopnac go w dupe, i wtedy sie okazalo, ze w srodku siedzi maly przestraszony czlowieczek, ktory gdy sobie uswiadomil, ze nikt sie juz nie boi jego pohukiwania, to po prostu spakowal manatki, i sobie poszedl. Juz od dawna cala legenda BOBa opierala sie na odcinaniu kuponow od minionej chwaly, i straszeniu wszystkich papierowymi superkapslami.

hahaha trafne porownanie :D

To po co sie wypowiadzasz jak ci wszystko wisi ?
bo wiem ze cbc sobie poradzi, a goony maja najlepszych fc z ktorymi latalem i fajnie by bylo z nimi polatac - tbh tez nie trwailem kiedys goonow za local smack, pozniej za wyglupy na ts jak bzyczenie grupowe bekanie czy pierdzenie, ale jak sie przyzwyczaisz to w czasie walki panuje idealna dyscyplina a fc nie traci glowy i podejmuje trafne decyzje.

Cytuj
Historia, obecna polityka jest mocno zakozeniona w historii eve, i nie jest, a nie tylk rok 2011.
racja ale w polityce liczy sie tu i teraz oraz przyszlosc - myslisz ze dla poludnia bylo by dobre aby jedyny ich przeciwnik ciagnol sie od fountain do omnist polnocna droga? kolejny przyklad goony z drf byli splusowani przez lata a teraz walcza obok nc

Cytuj
Tak bo wszyscy z dronkowa to RMT i chca zagarnac wszystko aby miec wiecej iskow na sprzedarz.
Moze mniej legend/plotek, a wiecej realizmu ?
chcesz realizmu to wystaw nos z venal i polec do omnist po terenach drf to zobaczysz ile jest botow.

Cytuj
Znowu nie czytasz ze zrozumieniem, pisalem o wyprawach na poludnie.
Nie ci bedzie, wyjasnie, jakies 1-2 miesiace temu czesc NC wybrala sie na poludnie aby evoke & NCDot meczyc w providence/curse i uniknac ichniej wycieczki na pomoc dronkowowi. Jestes kolego zupelnie nie zorientowany w dzialanosci swego power bloku, a piszesz jak bys byl glownym strategiem :D
jesli roamy nazywasz wyprawami to ekhm ekhm cos z toba jest nie halo
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2011, 00:05:39 wysłana przez Dark Flonoe »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #298 dnia: Kwiecień 19, 2011, 00:11:58 »
@Dark.... z Atlasem to zupełnie inaczej było, nie kombinuj lepiej :P Co do rtm to NC tak samo kosi kase jak dfr.

Ranshe

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #299 dnia: Kwiecień 19, 2011, 00:44:02 »
chcesz realizmu to wystaw nos z venal i polec do omnist po terenach drf to zobaczysz ile jest botow.

My byliśmy tam z tydzień temu (przez wh więc bez intela że nadciągamy), 98% omist ziało pustką. Kompletną.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #300 dnia: Kwiecień 19, 2011, 07:58:37 »
@Dark.... z Atlasem to zupełnie inaczej było, nie kombinuj lepiej :P
ok to nie kombinuje ;)
Cytuj
Co do rtm to NC tak samo kosi kase jak dfr.
mozliwe, roznica jest taka ze przynajmniej w deklein nie ma co system bota tak jak to ma miejsce np. w Malpais czy Oasa.

My byliśmy tam z tydzień temu (przez wh więc bez intela że nadciągamy), 98% omist ziało pustką. Kompletną.
a teraz obejrzyj mape i zastanow sie dlaczego napisalem aby sie przelecial z venal do omnist po terenie drf

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #301 dnia: Kwiecień 19, 2011, 08:24:21 »
Akurat latałem samotnie po omist i dawnym Atlas space... od ravenów aż furczy niestety. Nie latałem w ten sposób po NC i sądzę, że nawet jeśli u Was botów jest znacznie mniej to sposób uzyskania kasy do rmt jest po prostu inny.
Z drugiej strony gdyby nie boty w dronkowie to pewnie nikt nie byłby w stanie się przeciwstawić NC z uwagi na ich bogactwa naturalne. To jest nieco z dupki.

Taką śmieszną rzecz zauważyłem niedawno (dziwne, że dopiero niedawno) - w rl wszyscy wolimy jak jest pokój, jak każdy sobie spokojnie żyje, zarabia kaskę (kerbirzy) i zajmuje się przyjemnymi rzeczami. Natomiast w Eve mnóstwo osób włącznie ze mną chce mordu i rzezi. Czyżby to był nasz pierwotny instynkt przyhamowany nieco przez cywilizację?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #302 dnia: Kwiecień 19, 2011, 09:16:55 »
Taką śmieszną rzecz zauważyłem niedawno (dziwne, że dopiero niedawno) - w rl wszyscy wolimy jak jest pokój, jak każdy sobie spokojnie żyje, zarabia kaskę (kerbirzy) i zajmuje się przyjemnymi rzeczami. Natomiast w Eve mnóstwo osób włącznie ze mną chce mordu i rzezi. Czyżby to był nasz pierwotny instynkt przyhamowany nieco przez cywilizację?

To normalne, bo gra sie po to, zeby odpoczac i sie zrelaksowac. Odpoczywa sie robiac dokladnie odwrotne rzeczy, niz na codzien, np ksiegowy bedzie odpoczywal uprawiajac jogging, ale ciezko oczekiwac od robotnika budowlanego, ze po calym dniu pracy pojdzie jeszcze sie przebiec, raczej usiadzie i rozwiaze krzyzowke. Wszyscy mamy w miare poukladane cywilizowane zycie, wiec wiadomo ze sie chce czasem troszke adrenaliny emocji i rywalizacji przezyc, a gra daje taka mozliwosc. Stad ci wszyscy znudzeni pracownicy biurowi zamieniaja sie po godzinach w krwiozerczych piratow albo nieprzejednanych pvperow - zeby odpoczac od rutyny dnia codziennego. Tak mysle..
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #303 dnia: Kwiecień 19, 2011, 09:34:53 »
Czyli wszystkie kerbiry są w realu kwiożerczymi piratami, mordercami i terrorystami?
Halo? Efbijaj...?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #304 dnia: Kwiecień 19, 2011, 09:37:13 »
Stad ci wszyscy znudzeni pracownicy biurowi zamieniaja sie po godzinach w krwiozerczych piratow albo nieprzejednanych pvperow - zeby odpoczac od rutyny dnia codziennego. Tak mysle..

Czyli "umysłowi" (white collars) są PvP-erami, a "fizole" (blue collars) kerbirami?



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #305 dnia: Kwiecień 19, 2011, 09:42:59 »
Czyli wszystkie kerbiry są w realu kwiożerczymi piratami, mordercami i terrorystami?

http://www.youtube.com/watch?v=NzabZjVQw7Y
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #306 dnia: Kwiecień 19, 2011, 09:44:30 »
Nie no, nie generalizujmy, napewno sa jakies wyjatki potwierdzajace regule... Ale nie wyobrazam sobie, zeby ktos kto 8h siedzi w pracy i robi np arkusze kalkulacyjne, przyszedl do domu i zajal sie w ramach relaksu np handlem w EVE... To napewno mozliwe, i napewno sa takie typy, ale to margines.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.


Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #308 dnia: Kwiecień 22, 2011, 14:55:17 »
C0ven musi się jeszcze dłłłługo starać a i tak nie wiem czy ma jakieś szansę - obecna EVE to inna EVE niż za czasów BOBa - żeby o C0venie mówiła się z takim szacunkiem, strachem, podziwem jak w swoim czasie mówiło się o BOBie. Jesli taki BOB to fail alliance to czym jest C0ven ? Co to w ogóle jest C0ven? Who cares..

Tydzień później. http://www.kugutsumen.com/showthread.php?9237-A-Tale-of-Drakes-and-Terribleness-%28-Feythabolis-Detroid-amp-Beyond%29&p=213377&viewfull=1#post213377

Cytuj
It is kind of curious that the big shots in the game never touch SE/Coven space.

Cytuj
Having fought against SE/C0ven, I can't say I blame them.

Cytuj
Having fought alongside them I'd second that sentiment. Those guys are seriously good and really, really dedicated.

Cytuj
I fought against Stoven as well. Let's say I want to forget that experience ASAP.

Cytuj
Having spent a year and a half in Atlas while they owned their Angel space, SE/Coven/ROL were the one group that would always on a drop of a dime travel 30+jumps with a proper fleet on their own to help us or when asked.

Itd. itp.

Starakopara

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #309 dnia: Kwiecień 22, 2011, 20:40:55 »
chcąc zaistnieć w topicu ( tak, natura trolla jest silna  :P ) zacytuję kogoś....  " historię piszą zwycięzcy "  :P

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #310 dnia: Kwiecień 22, 2011, 23:16:43 »
Co do rtm to NC tak samo kosi kase jak dfr.

W NC nie ma tolerancji dla botów , przynajmniej oficjalnie bo nijak nie da się skontrolować 60000 charów ale jak delikwenta się złapie to w większości ally na północy nie zagrzeje on miejsca, chociaż jak jeden z memberów CBC chciał usunięcia bota testów namierzonego w venal to była z tego mała drama i potraktowano to jako wtrącanie się w wewnętrzne sprawy TEST. Z drugiej strony w tym wypadku doszło parę innych czynników jak scramblowanie blue bota + pisanie na lokalu ze sprowadzi się na niego redów itp... . Tak czy owak powiem tyle nawet w "kerbirskim" i wyśmiewanym TNT istnieje zasada 0 tolerancji dla botów, że o CBC nie wspomnę. Liberalizm liberalizmem ale boty należy tępić nawet jeżeli jest to walka z wiatrakami.  MY przynajmniej sumienie mamy spokojne.

Ogólnie NC jest bardziej cywilizowanie i real kasę trzepie się w bardziej inteligentny sposób np: sprzedając pluszowe misie z logo ally czy koszulki, prezerwatywy, gadżety erotyczne z podobizna Mittaniego, trzeba poszperać na forach goonsów mialem kiedyś linki do naprawde ciekawych rzeczy  ;D .
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2011, 23:27:32 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #311 dnia: Kwiecień 22, 2011, 23:21:22 »
U ruskich boty. Uwas wierchuszka kosi kase ze sprzedaży isków za technet.
nie nie mam na to dowodów, powtarzam tylko to co wiedzą wszyscy >:D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #312 dnia: Kwiecień 22, 2011, 23:47:10 »
nie nie mam na to dowodów, powtarzam tylko to co wiedzą wszyscy >:D

wszyscy takze mowia ze jestes <<wstaw dowolna obelge>> powtarzam tylko to co wiedza wszyscy ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #313 dnia: Kwiecień 23, 2011, 01:03:54 »
wszyscy takze mowia ze jestes miłym i bezkonfliktowym człowiekiem powtarzam tylko to co wiedza wszyscy ;)
Fix

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #314 dnia: Kwiecień 23, 2011, 08:53:20 »
EVE24 mi wyłączyli dranie, więc można poprosić tutaj o jakiś update? Jak idzie na północy i ofensywa na południu?
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy