Autor Wątek: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"  (Przeczytany 240718 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ektobus Rired

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ektobus Rired
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: Fidelas Constans
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #245 dnia: Kwiecień 15, 2011, 10:45:27 »
Co to za tekst "cwaniaczku", jeśli twoim zdaniem na takim roamie tylko wciska sie f1, to już nie moja wina, biedni chłopcy AAA też pewnie muszą być zdegustowaniu bo jak boty tylko wciskali f1 w swoich abadonach, ..., ale zaraz na filmie wygląda to inaczej ,..., ciekawe dlaczego?
Gdybyś choć próbował czytać ze zrozumieniem, a nie czepiać się jednego stwierdzenia  to może byś zaważył że nie lecieliśmy tylko wdupić 100 statków, gdyby tak było polecielibyśmy shutlami, albo zrezygnowali byśmy z fitowania dział drone itp.


sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #246 dnia: Kwiecień 15, 2011, 11:08:11 »
Jak ideą Ganknighta będzie "polecimy żeby wdupić sto statków" a nie "polecimy coś zamordować wspólnie", to owszem, nie polecę bo nie zrozumiem.
A idea Ganknighta kiedykolwiek byla inna niz polecimy wdupic shipy?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #247 dnia: Kwiecień 15, 2011, 11:12:25 »
Tak. Lecimy zapier**** tylu ilu zdołamu zanim nas zblobują, ewentualnie jak ostatnio kulamy sie z frachtem pełnym wódy :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #248 dnia: Kwiecień 15, 2011, 11:23:49 »
@Dark - wyjdę Ci na przeciw - jak chcecie się poklepać ćwiczebnie małymi gangami bez pimp shipów to spokojnie możemy się dogadać. U nas się na pewno chętni znajdą (osobiście mogę się w to zaangażować po weekendzie).

Piłeczka po Twojej stronie.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #249 dnia: Kwiecień 15, 2011, 11:24:59 »
Ciekawa propozycja, sprawdz PM. :]

Ranshe

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #250 dnia: Kwiecień 15, 2011, 11:39:43 »
Co to za tekst "cwaniaczku", jeśli twoim zdaniem na takim roamie tylko wciska sie f1

Ooo, to robiłeś na tym roamie coś więcej? No to pochwal się... ile osób złapałeś na tym roamie cepem? A może bańkowóz miałeś? A może byłeś FC? A może chociaż byłeś scoutem? Albo może chociaż wyprobowałeś na ssie jakieś fajne cele do zabicia? Nic? Czyli poleciałeś wciskać f1 na cel który ci FC każe jak dobry bocik, a w nagrodę podekspres do domu.

:D

Cytuj
Gdybyś choć próbował czytać ze zrozumieniem, a nie czepiać się jednego stwierdzenia  to może byś zaważył że nie lecieliśmy tylko wdupić 100 statków, gdyby tak było polecielibyśmy shutlami, albo zrezygnowali byśmy z fitowania dział drone itp.

No to przypomnij sobie co napisałeś.

"kto chce niech wsiada w to co ma najtańszego w hangarze, albo co chce wdupić i polecimy do delve, bo gdzieś tam jest jakaś 100 osobowa flota i obiecuję że wszyscy zginiemy".

Od wciskania f1 już ci się w głowie kręci? ;)

A idea Ganknighta kiedykolwiek byla inna niz polecimy wdupic shipy?

Raczej z naciskiem na "polecimy komuś wpier...", a że nie wrócimy to detal - a nie "polecimy coś wdupić". Niby drobna różnica, nie?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #251 dnia: Kwiecień 15, 2011, 11:41:48 »
@Ranshe
te nieszcęsne F1 to jakiś Twój fetysz czy mania prześladowcza?...
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #252 dnia: Kwiecień 15, 2011, 11:52:29 »
Poludnie od zawsze ma problem z polnoca i tym ze polnoc bawi sie tak jak chce a nie tak jakby chcialo poludnie. Jeszcze sie nie przyzwyczailes? ;)

Ektobus Rired

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ektobus Rired
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: Fidelas Constans
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #253 dnia: Kwiecień 15, 2011, 11:56:19 »
VonBeer najwidoczniej to jakiś fetysz i nowa definicja bota. Wszyscy którzy nie są scautem, FC, nie latają bańkostawiaczem lub cepem to boty i nic więcej, a ich aktywność ogranicza się do wciskania F1. Czyli 80-90% składu każdej floty, roamu to tylko i wyłącznie boty. No nic wychodzi na to że często jestem botem (choć nie zawsze), będę musiał jakoś z tym żyć  :-[ , tylko jak się poczują ci wszyscy pvperzy jak, dzięki wielkiej mądrości Ranshe, sobie to uświadomią.

A jeśli chodzi o twoje czytanie ze zrozumieniem:
A ten roam trzeba traktować bardziej podobnie do naszego GangNight, fun fun głupie gadki na mumblu, oczywiście chcieliśmy kogoś przy okazji ubić ale nie to było priorytetem.
I zanim w SV5 rozjechała nas flota bsów AAA, dobrze się bawiliśmy rozlatując sie po całym HED i łapiąc co popadnie, http://tnt.killmail.org/?a=kill_related&kll_id=9389141
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2011, 12:06:36 wysłana przez Ektobus Rired »


Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #254 dnia: Kwiecień 15, 2011, 11:58:22 »
Ooo, to robiłeś na tym roamie coś więcej? No to pochwal się... ile osób złapałeś na tym roamie cepem? A może bańkowóz miałeś? A może byłeś FC? A może chociaż byłeś scoutem? Albo może chociaż wyprobowałeś na ssie jakieś fajne cele do zabicia? Nic?

VenBeerpuszken ma absolutna rację. Ty albo masz obsesję na punkie F1 albo pracujesz jako szczur w jakimś dziale sprzedaży. Jak Ci procenty nie skoczą do góry to od razu się z Tobą coś złego dzieje.  ;D
Po tej wyliczance którą tu zrobiłeś jestem pewny, że Ty masz z każdego roamu wykres czy inną tabelkę rozpisaną na procenty:
- złapalem jedne cel - 13% w roamie
- wyskanowałem 2 - 17%
- byłem scoutem - 1/3 scoutów
- itd, itd....
 ;D ;D ;D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #255 dnia: Kwiecień 15, 2011, 11:58:36 »
Raczej z naciskiem na "polecimy komuś wpier...", a że nie wrócimy to detal - a nie "polecimy coś wdupić". Niby drobna różnica, nie?

Dokładnie.

"Lecę się bić, będąc przygotowanym i mając plan, a to czy zginę - nie ma znaczenie" -> pro
"Lecę wdupić shipa" -> fail

Polecieć, bić się z liczniejszym przeciwnikiem, zaorać go nie ponosząc strat -> szczyt bycia pr0.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

magni

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #256 dnia: Kwiecień 15, 2011, 12:13:30 »
Nie wiem co wy ciagle z tym F1, ja np mam bron zgrupowana pod F2 wiec nie wciskam F1 (hura zdaje sie ze nie jestem botem \o/ )
 

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #257 dnia: Kwiecień 15, 2011, 12:15:40 »
hue, hue, hue, a ja mam najczęściej F2 i F3 :P

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #258 dnia: Kwiecień 15, 2011, 12:18:19 »

"Lecę się bić, będąc przygotowanym i mając plan, a to czy zginę - nie ma znaczenie" -> pro

to wedlug twojej definicji jestem pro ;) dzieki za komplement mimo iz sie nie czuje pro.

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #259 dnia: Kwiecień 15, 2011, 13:40:55 »
alescie sie przyczepili, ja doskonale rozumiem idee roamow chgw gdzie najczesciej bez planu powrotnego
ubaw zalezy od tego z kim lecisz i co bedzie na ts podczas roamu a nie od perfekcyjnego wykonania master tactic planu

jedne z najlepszych moich roamow byly jak latalem z rumunami nie rozumiejac ani slowa na roamy one kill one shot
najczesciej nawet nie wiedzialem rano gdzie skonczylem wieczorem (duza szansa ze w clonowni)

inna zasada jak lecisz na jakis op bo trzeba przeciwnika zgnoic/masz w tym jakis cel konkretny/pocwiczyc nowa taktyke czy sklad floty
a inaczej jak pada komenda lecimy gdzies dobrze sie bawic, zobaczymy co podrodze sie zdazy

Ranshe

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #260 dnia: Kwiecień 15, 2011, 13:58:27 »
O i obudziły się trolle, co nie mają nic do powiedzenia, ale przypier... się do człowieka. Aż szkoda odpisywać na jakieś brednie o szczurach, procentach i innych gównach.

@Ektobus - lol fetysze i definicje bota, aż koledzy musieli przyjść i pomóc tobie biedaczkowi w wątku, bo sobie nie radzisz, a wstyd ci się przyznać do bycia szeregowym strzelaczem? :)

A jeśli chodzi o twoje czytanie ze zrozumieniem:
Cytuj
oczywiście chcieliśmy kogoś przy okazji ubić ale nie to było priorytetem.

Aha, czyli polecieliście wdupić statki, a przy okazji może coś ubijecie. Czyli dokładnie tak jak mówię i dokładnie odwrotnie niż Ganknight, dzięki za potwierdzenie. :)

(fun na tsie/mumblu traktuję jako osobną rzecz, niekoniecznie ściśle związaną z flotą)

Ektobus Rired

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ektobus Rired
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: Fidelas Constans
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #261 dnia: Kwiecień 15, 2011, 14:11:50 »
Co tym możesz wiedzieć kim jestem i co robie???
Koledzy nie musieli mi przychodzić z pomocą po prostu więcej ludzi widząc jakie pierdoły wypisujesz postanowiło ci tu uświadomić. A co do czytania ze zrozumieniem, na prawdę idzie ci kiepsko, czyli albo nie chcesz albo a nie potrafisz. Niestety taka jest ostatnio tendencja, wyjąć końcówkę wypowiedzi, nie czytając lub nie biorąc pod uwagę reszty. Dyskusja lub tłumaczenie czegokolwiek takim ludziom, nie ma sensu, napiszesz mu elaborat na 20 stron, a on wyciągnie kawałek zdania z 1 lub ostatniej strony i uzna że wie juz wszystko.


Ranshe

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #262 dnia: Kwiecień 15, 2011, 14:25:08 »
Co tym możesz wiedzieć kim jestem i co robie???

No a co, nie byłeś w tej flocie szeregowym strzelaczem?

Cytuj
Koledzy nie musieli mi przychodzić z pomocą po prostu więcej ludzi widząc jakie pierdoły wypisujesz postanowiło ci tu uświadomić.

Aha, aha, i zupełnie przypadkiem wszyscy z CBC, oprócz tego trola który mi tam o jakichś szczurach pier... bez sensu ;)

Cytuj
A co do czytania ze zrozumieniem, na prawdę idzie ci kiepsko, czyli albo nie chcesz albo a nie potrafisz. Niestety taka jest ostatnio tendencja, wyjąć końcówkę wypowiedzi, nie czytając lub nie biorąc pod uwagę reszty. Dyskusja lub tłumaczenie czegokolwiek takim ludziom, nie ma sensu, napiszesz mu elaborat na 20 stron, a on wyciągnie kawałek zdania z 1 lub ostatniej strony i uzna że wie juz wszystko.

Your omijanie-niewygodnych-pytań-przez-bluzganie-na-ludzi skill has increased to 2.

Może weź się zdecyduj, polecieliście na tego roama przede wszystkim wdupić statki i może coś ubić przy okazji (tak jak pisałeś w tym wątku już kilkukrotnie), czy może jednak nie i polecieliście zrobić komuś rozróbę i tak jakoś wyszło z dużym prawdopodobieństwem, że nie wróciliście (jak na GN)?

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #263 dnia: Kwiecień 15, 2011, 14:39:00 »
Aha, czyli polecieliście wdupić statki, a przy okazji może coś ubijecie. Czyli dokładnie tak jak mówię i dokładnie odwrotnie niż Ganknight, dzięki za potwierdzenie. :)

bylem na 2 GN:
- BC - dostalismy blobem pandemicow wieszkosc floty wyladowala w klonowni znikoma ilosc killi
- Frachtowka - j/w tylko wymien pandemic na NC
rzeczywiscie dokladnie odwrotnie LOL

HammerSnake

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #264 dnia: Kwiecień 15, 2011, 14:41:17 »
http://www.eveonline.com/news.asp?a=single&nid=4522&tid=7

6OYQ-Z, Tenal - The Northern Coalition [NC] is currently being pressed hard by fleets from the Drone Region Federation, Pandemic Legion and the Northern Coalition. alliance.

Today, a fleet from the Northern Coalition. alliance, along with allies Ev0ke, Ewoks, Not Found., Polaris Syndicate, Cartel. and Merciless. reinforced five out of eleven Capital Ship Assembly Array towers in the 6OYQ-Z system in Tenal during a three-hour joint operation. They have also been attacking in Pure Blind and Fade regions.

To ja już się pogubiłem ,ale nie śledzę tego wszystkiego na bieżąco .Czyli od idei napierdalania we wszystko i we wszystkich w npc 0.0 przeszliście do plusowania i napierdalania nc i teraz musicie siedzieć na tym pustkowiu ? Napierdalanie zamienione na politykowanie? Nie powiem ,że jestem zaskoczony . :)  . No ale zawsze chyba to coś nowego,uruzmaicenie czy coś ,ale coś mi nie pasuje strzelanie do struktur w równaniu z skirmishami.

Ranshe

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #265 dnia: Kwiecień 15, 2011, 14:43:38 »
Dark, no jakoś nie widzę (poza frachtówką) GNa z tematem przewodnim "polećmy wpieprzyć się na bloba pandemików/NC/DRF/whatever". Jakoś za to widać "polećmy zrobić zadymę w bc/trasherach/whatever". O to chodzi.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #266 dnia: Kwiecień 15, 2011, 14:46:14 »
offtop

6OYQ-Z, Tenal - The Northern Coalition [NC] is currently being pressed hard by fleets from the Drone Region Federation, Pandemic Legion and the Northern Coalition. alliance.

Mogli by się zdecydować, czy DRF to Drone Russian Forces, czy może Drone Region Federation. Ja tam o żadnej "Federacji" utworzonej przez te allianse nie słyszałem.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Ektobus Rired

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ektobus Rired
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: Fidelas Constans
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #267 dnia: Kwiecień 15, 2011, 14:46:53 »
1. Gdzie bluzgałem na ludzi?
2. Ani razu nie napisałem że polecieliśmy przed wszystkim wdupić statki!!!!
Pisałem że lecieliśmy z pewnością że je stracimy, nie było opcji powrotu. Napisałem że polecieliśmy żeby się dobrze bawić, nie koniecznie ubić jak najwięcej (bo polecieli byśmy jakimś sensowniejszymi statkami), ale dobrze sie bawić, a ty zrobiłeś dokładnie to o czym pisałem. Wziąłeś kawałek jednej wypowiedzi "obiecuję że wszyscy zginiemy" kawałem z inne "oczywiście chcieliśmy kogoś przy okazji ubić ale nie to było priorytetem". W taki sposób wyszło ci że starta statku była priorytetem. I do tego wmawiasz mi że pisałem to w tym temacie wielokrotnie.


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #268 dnia: Kwiecień 15, 2011, 14:50:09 »
To ja już się pogubiłem ,ale nie śledzę tego wszystkiego na bieżąco .Czyli od idei napierdalania we wszystko i we wszystkich w npc 0.0 przeszliście do plusowania i napierdalania nc i teraz musicie siedzieć na tym pustkowiu ? Napierdalanie zamienione na politykowanie? Nie powiem ,że jestem zaskoczony . :)  . No ale zawsze chyba to coś nowego,uruzmaicenie czy coś ,ale coś mi nie pasuje strzelanie do struktur w równaniu z skirmishami.

To jest sposób na prowokowanie bitek.

A kilka plusów nie zmienia faktu, że dookoła mamy 60 tys. celi ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #269 dnia: Kwiecień 15, 2011, 14:51:41 »
Dark, no jakoś nie widzę (poza frachtówką) GNa z tematem przewodnim "polećmy wpieprzyć się na bloba pandemików/NC/DRF/whatever". Jakoś za to widać "polećmy zrobić zadymę w bc/trasherach/whatever". O to chodzi.
liczy sie  efekt koncowy a jak to marketingowo nazwiesz nie ma znaczenia. efekt koncowy byl latwy do przewidzenia dostaniemy blobem. jesli ktos uwaza ze ganknight jest prowadzony powaznie etc. to gratuluje posiadania wlasnego swiata.

To ja już się pogubiłem ,ale nie śledzę tego wszystkiego na bieżąco .Czyli od idei napierdalania we wszystko i we wszystkich w npc 0.0 przeszliście do plusowania i napierdalania nc i teraz musicie siedzieć na tym pustkowiu ? Napierdalanie zamienione na politykowanie? Nie powiem ,że jestem zaskoczony . :)  . No ale zawsze chyba to coś nowego,uruzmaicenie czy coś ,ale coś mi nie pasuje strzelanie do struktur w równaniu z skirmishami.

przeciez juz sokoleoko pisal ze to jest fun strzelac do struktur nc poszukaj nawet w tym threadzie ;)


A kilka plusów nie zmienia faktu, że dookoła mamy 60 tys. celi ;)
ulala mam nadzieje ze zartujesz bo to by znaczylo ze splusowaliscie wszystko po za NC ;)

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #270 dnia: Kwiecień 15, 2011, 15:10:00 »
ulala mam nadzieje ze zartujesz bo to by znaczylo ze splusowaliscie wszystko po za NC ;)

To dalej niewiele. :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #271 dnia: Kwiecień 15, 2011, 15:42:28 »
Cytuj
przeciez juz sokoleoko pisal ze to jest fun strzelac do struktur nc poszukaj nawet w tym threadzie
Pisal że to sprawa osobista nie że to fun :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #272 dnia: Kwiecień 15, 2011, 15:48:55 »
2. Ani razu nie napisałem że polecieliśmy przed wszystkim wdupić statki!!!!
Pisałem że lecieliśmy z pewnością że je stracimy, nie było opcji powrotu. Napisałem że polecieliśmy żeby się dobrze bawić, nie koniecznie ubić jak najwięcej (bo polecieli byśmy jakimś sensowniejszymi statkami), ale dobrze sie bawić, a ty zrobiłeś dokładnie to o czym pisałem. Wziąłeś kawałek jednej wypowiedzi "obiecuję że wszyscy zginiemy" kawałem z inne "oczywiście chcieliśmy kogoś przy okazji ubić ale nie to było priorytetem". W taki sposób wyszło ci że starta statku była priorytetem. I do tego wmawiasz mi że pisałem to w tym temacie wielokrotnie.

Nie, wziąłem więcej wypowiedzi mówiących to samo innymi słowami. "No i polecieliśmy, wiem że dla was to nie do pomyślenie, przecież lecieć gdzieś po to żeby zginąć to zamach na statsy na kb" chociażby, pamiętasz kto mógł coś takiego napisać w tym wątku wczoraj?

No i nic dziwnego, że tak mi wyszło, nawet nie muszę ci nic wmawiać, bo sam tak napisałeś i jeszcze Nite'owi odpisywałeś, że normalne floty są po to żeby kogoś zabić, a ta nie była normalna i nie było to priorytetem.

Dobra zabawa jest dość oczywista, bo po co masz gdzieś latać w ogóle, skoro nie będziesz się tam dobrze bawił?

liczy sie  efekt koncowy a jak to marketingowo nazwiesz nie ma znaczenia. efekt koncowy byl latwy do przewidzenia dostaniemy blobem.

Czyli jeśli poleciałem sobie solo harpią i mnie kampa z instalockerami złapała na 3 gejcie w low i na tym mój roam w tamtej okolicy się skończył (raz miałem takiego pecha :D), to powiesz, że poleciałem do low w celu wpadnięcia w kampę, bo liczy się efekt końcowy? No chyba nie bardzo.

Cytuj
ulala mam nadzieje ze zartujesz bo to by znaczylo ze splusowaliscie wszystko po za NC ;)

Jak na tych co to się chwalą, że nie mają plusów poza sobą i ew. Unseenem, to splusowanie pvperów w Venal jest trochę przykre. ;) Chyba że w międzyczasie był update polityki Cartel.owej, a ja przegapiłem. ;)

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #273 dnia: Kwiecień 15, 2011, 16:06:07 »

Czyli jeśli poleciałem sobie solo harpią i mnie kampa z instalockerami złapała na 3 gejcie w low i na tym mój roam w tamtej okolicy się skończył (raz miałem takiego pecha :D), to powiesz, że poleciałem do low w celu wpadnięcia w kampę, bo liczy się efekt końcowy? No chyba nie bardzo.

sigh roznica jest taka ze przed gn latwo przewidziec efekt koncowy a lecac solo nie. jesli ty stawiasz znak rownosci miedzy szansa na powrot do domu z gn a z wycieczki solo to nie mamy o czym rozmawiac, bo najwyrazniej nie posiadasz zdolnosci przewidywania prawdopodobnych wydarzen

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #274 dnia: Kwiecień 16, 2011, 12:57:20 »
Cytat: rawr-mv-traderjohn
we will lose moral for when a real hit comes on the homeland.. they will just outblob us

MUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHA breath HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAH.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #275 dnia: Kwiecień 16, 2011, 13:03:46 »
Czekaj czekaj. Czy własnie napisałeś że komuś udało się zblobować NC?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #276 dnia: Kwiecień 16, 2011, 13:10:12 »
Nie, zacytowałem jakiegoś traderjohna z rawra, za pośrednictwem kugu

Napisałem tylko swoją reakcję. :P

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #277 dnia: Kwiecień 16, 2011, 13:12:55 »
Pamietam, jak kiedys Sys-k (wtedy ok 3tys charow) plakali na swoim forum, ze c0ven ich blobuje....
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #278 dnia: Kwiecień 18, 2011, 11:03:36 »
Na chwile obecna NC jest w defensywie jeszcze nieglebokiej ale niedaleko do tego. Z ciekawostek:
1. Co jest nie do uwierzenia NC zostalo rzeczywiscie zblobowane jakkolwiek smiesznie to nie zabrzmi - nie tylko liczbowo ale takze jakosciowo (przeciwnik uzywa drozszych fitow).
2. Padly 2 CSAA ktore podobno smarzyly tytki.
3. NC./evoke masakruje kazdego kto jest nieuwazny w weekend padl tytan i kilka capsli (my jako cbc tez odczulismy ich dropy).
4. Theorycrafter PL wymyslil kontre na alphafleet - tengu wing - https://www.pandemic-legion.com/killboard/view_kill.php?id=391662 na pelnych bonusach flotowych (bez implantow) 197k ehp (shield: 25389, resy: 84/90/94/87) 635dps kinetic/507dps other, speed 664 m/s, sig 239m koszt: 495mil isk (dla porownania alpha maelstrom 205mil isk)
5. Walka na TZ imo nie wiele da bo owszem DRF jest slabsze w US TZ, ale ich najemnicy juz niekoniecznie.

Podsumowujac imo na chwile obecna DRF+PL+NC./ev0ke+Raiden to jednak za duzo dla NC. Ja sadze ze o wyniku tej wojny zdecyduje postawa poludnia, jesli zostana neutralni/splusuja DRF to za pol roku beda mieli jednego agresywnego sasiada DRF, jesli pomoga NC to walka bedzie sie toczyc. Polnoc zaczyna plonac moze nie tak jak rok temu poludnie ale skonczyc sie moze podobnie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2011, 11:10:15 wysłana przez Dark Flonoe »

R@F

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #279 dnia: Kwiecień 18, 2011, 11:10:01 »
2. Padly 2 CSAA ktore podobno smarzyly tytki.

Może ktoś wyjaśnić co to CSAA?? stocznie produkcyjne??