Autor Wątek: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"  (Przeczytany 238421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #210 dnia: Kwiecień 14, 2011, 13:06:57 »
No i wlasnie nadszedl czas na koniec Nc, tzn wszystko na to wskazuje.

A ile razy juz tak bylo? :] Nie przesadzaj sprawy bo afair to juz 3 razy kladziono krzyzyk na nc a koniec koncow i tak agresorzy odbijali sie od nc wiec pozyjet uwidit - ja jak zwykle w takich sytuacjach jak jest sytuacja niepewna wywiozlem assetsy zostawiajac flote pvp :]

Minna Hinata

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #211 dnia: Kwiecień 14, 2011, 13:13:53 »
widze, ze nie do konca wiesz jak dzialaja killboardy... jak zauwazayles po naszej stronie nie spadl zaden statek, ergo, "niespadniete" statki przeciwnika nie pojawia sie na kb...

Polecam Twojej uwadze ponowne przeczytanie mojego postu i edycja tego poniewaz robisz z siebie trola z brakiem skila w rozumieniu tekstu.


Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #212 dnia: Kwiecień 14, 2011, 13:20:01 »
No i wlasnie nadszedl czas na koniec Nc, tzn wszystko na to wskazuje. Kazdy kto ma odrobine oleju w glowie powinien sie z tego cieszyc, i jezeli moze, dolozyc swoja cegielke. Oczywiscie zaraz potem nalezaloby zaczac kopac dolki pod DRF, ktore zajmie ich miejsce. Potem pod AAA.

A niech sobie kopia i tak sie nudno zrobilo jak pandemiki polecialy na polnoc. Ja tam i tak zyje w mojej norce w stain podobnie jak chyba wiekszosc aktywnych mordulcow w -A-.

Ps. Co wy tak ostatnio w tym c0venie marudzicie na -A-?

Totalizator

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #213 dnia: Kwiecień 14, 2011, 13:48:47 »
Gdzieś tak co roku na wiosnę leci południe na północ z zamiarem zaorania wszystkiego co się rusza, były dwa MAXy, wcześniej stary BoB też coś próbował i co? Znów jakieś pety przygraniczne odpadną tym razem z drugiej strony mapy bo to co poleciało na pure blind tym razem ciężko nazwać jakąś poważną koalicją a NC stoi jak stało.
Nie żebym się specjalnie martwił o los tak wartościowych i wiele wnoszących do eve organizacji jak RAGE albo majesta empire  :P

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #214 dnia: Kwiecień 14, 2011, 14:27:37 »
Gdzieś tak co roku na wiosnę leci południe na północ z zamiarem zaorania wszystkiego co się rusza, były dwa MAXy, wcześniej stary BoB też coś próbował i co? Znów jakieś pety przygraniczne odpadną tym razem z drugiej strony mapy bo to co poleciało na pure blind tym razem ciężko nazwać jakąś poważną koalicją a NC stoi jak stało.
Nie żebym się specjalnie martwił o los tak wartościowych i wiele wnoszących do eve organizacji jak RAGE albo majesta empire  :P

Teraz sytuacja jest inna. Nie ma Molla, ktory pelnil role przewodnia w tych inwazjach, a byl troszke debilem (np chcial naprawde zaorac Stain i wyrzucic stamtad Stain Empire lol) - wszystko bylo napedzane jego wola, a jednoczesnie strasznie failowal, i w aspekcie dyplomatycznym, i militarnym i przede wszystkim zdroworozsadkowym. Jego obecnosc skazywala tamte inwazje na porazke. Jednoczesnie moony z Technetium awansowaly do jedynej wartosciowej rzeczy w grze, o ktora warto walczyc, i wszystkie sa na Polnocy. Dodajmy do tego nerf Dronkowa, ktore MUSI, po prostu MUSI miec zyski, a glowne ich zrodlo wlasnie wyschlo. Oni po prostu nie maja wyboru, musza przejac czesc Technetu, to jest dla nich byc albo nie byc. DRF jest bardzo silne, i wiedzac o tym, podczepiaja sie pod to kolejne grupy, ktore ani samotnie, ani z Mollem nie mialy by szans ugryzc Nc, ale z Dronkowem przy pelnej mobilizacji juz tak. Sytuacja jest w tej chwili duzo powazniejsza dla Nc, niz podczas poprzednich inwazji, tylko ze jeszcze tego tak nie widac. Jezyczkiem u wagi jest AAA blok, ktory chociaz najslabszy ze wszystkich trzech, bedzie pelnil decydujaca role przewazajac szale. Na ktora strone, to sie jeszcze okaze, ale to, ze wybieraja sie na Polnoc jest juz pewne.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #215 dnia: Kwiecień 14, 2011, 14:39:01 »
Rozumiem, że AAA może nie kochać DRF, ale żeby bronić NC przed DRF... to by już było bardzo grubo.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #216 dnia: Kwiecień 14, 2011, 14:39:49 »
Tbh. też wątpię by NC miało upaść/rozpaść  się.  Jeśli padnie Geminate + część terenów osłabionej Majesty to i tak będzie sukces.

Na co jednak w swojej naiwności liczę, to na tyle wielkie straty w supercapsach po każdej ze stron, że każda utrata nyxa (nie koniecznie na pasku ;)), nie mówiąc o tytanie będzie już bloki bolała. Jak pisałem, może to trochę naiwne z mojej strony, bo z jednej strony liczba supercapsli jest i tak ogromna, a z drugiej potencjał produkcyjny tychże po obu stronach jest nie mały. Nie mniej podoba mi się myśl o regresie liczby owych w grze ;).
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #217 dnia: Kwiecień 14, 2011, 14:49:16 »
Rozumiem, że AAA może nie kochać DRF, ale żeby bronić NC przed DRF... to by już było bardzo grubo.

http://a-kills.com/?a=kill_detail&kll_id=453839

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #218 dnia: Kwiecień 14, 2011, 14:53:37 »
Rozumiem, że AAA może nie kochać DRF, ale żeby bronić NC przed DRF... to by już było bardzo grubo.

Ja mysle, ze tutaj chodzi glownie o zyski. Jest teraz taki moment, ze da sie zagarnac jakies moony z technetem, i trzeba to wykorzystac. Naprawde nie wiem, jakie dokladnie maja plany, my jako Stainwagon widzimy i DRF i Nc na bardzo czerwono, i obu stronom konfilktu zyczymy jak najgorzej, ale AAA blok to juz inna historia.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #219 dnia: Kwiecień 14, 2011, 15:20:13 »
I co jeszcze bardziej ciekawe jest spodziewany kontyngent z...


...poludnia tylko do konca nie wiadomo po czyjej stronie. Rabbit daj znac czy dostaliscie sygnal aby leciec na polnoc jak tak to kogo ustawic na plus ;)


Jezyczkiem u wagi jest AAA blok, ktory chociaz najslabszy ze wszystkich trzech, bedzie pelnil decydujaca role przewazajac szale. Na ktora strone, to sie jeszcze okaze, ale to, ze wybieraja sie na Polnoc jest juz pewne.

Rabbit odniesiesz sie? :) Bo widze ze w C0ven maja podobne info co my :]

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #220 dnia: Kwiecień 14, 2011, 18:17:23 »
http://a-kills.com/?a=kill_detail&kll_id=453839

To spadlo bo odkrylo to samo co pety DRF ze latanie w okolicy -A- capsem jest nie zdrowe jak sie nudzimy a sie nudzimy jak cholera od tygodnia ponad. Ruskie carriery na anomalkach to napaluszkach lataja ostatnio i wieja gdzie pieprz rosnie jak tylko sie ktos z SSE albo MVN pojawi w okolicy.  >:(

Nawet jak bym wiedzial to i tak nie powiem ale road trip by mnie nie zdziwil bo sie ludzie nudzic zaczynaja.
 

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #221 dnia: Kwiecień 14, 2011, 19:39:02 »
From: Medea Haarlock
Sent: 2011.04.14 04:15
To: Test Alliance Please Ignore,

Good evening / morning folks. We have a special treat for you tomorrow in Euro Prime. Ze ELITE PVP German juggernaut ev0ke, NCDOT, and Merciless have a tower coming out of RF. Unfortunately for them, Euro Prime might as well be called Mr. Vee Prime time. That’s right. Mr. Vee is forming a fleet tomorrow to crush the GERMAN ELITE PVP menace. Unfortunately his reputation might very well precede him, and in the face of the LAGBLOB (which is the antithesis of ELITE PVP) the Germans might withdraw without a fight.

We still need you to X up for this despite the possibility of blue balling. Why? Our massive Alphafleet blobs make ELITE PVP cry foul about how it’s unfair that we can field 2-4x their numbers and choose to do so. Faced with such overwhelming numbers, they have the choice of either suffering staggering losses in a straight up fight or standing down, bitching about it on various forums, and fighting another day when we don’t blob them. As long as we keep our participation against them high, they’ll have scant ability to match our numbers and fight on their terms (not blob vs blob). When participation drops, they get what they want. Is what they want what you want? (Well is it?) Didn’t think so! Keep X’ing up guys and we can soak up the delicious tears of ELITE PVP.

In other news, we're doing a great job in NPC Fountain. Don't forget that these strat ops take precidence over fagging up NPC Fountain, but keep up the good work guys.

Our good friend Zagdul has been promoted to FA's top position so he's running their show now. Congrats man, FA couldn't be in better hands.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #222 dnia: Kwiecień 14, 2011, 21:19:54 »
Potwierdzam blue balling ze strony ev0ke/nc.  >:D

Co ciekawe jest to pierwszy raz od kiedy rozpoczela sie wojna, wyglada na to ze ELITE PVP is not so elite :]*




* - niech zgadne bufu zaraz napisze ze blobujemy i jestesmy nooby a ja najwiekszy

Ranshe

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #223 dnia: Kwiecień 14, 2011, 22:16:10 »
Wiesz Dark, żebyś ty chociaż pełnił jakąś rolę w tym blobie oprócz grunta w dreju/artybsie... Słuchać kto jest primary i wciskać f1 to każdy głupi potrafi. :)

Wcale nie dziwne, że evoki nie chcą wylatywać na was i w imię Honoru wdupiać floty vs bloby. Nie nudno wam jeszcze tak zbierać bloba i potem śmierdzieć samemu w systemie pełnym plusów, bo nikt nie chce przylecieć?

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #224 dnia: Kwiecień 14, 2011, 22:58:20 »
ej no panowie przeciez cbc jest potega pvp dzisiaj bylo ich az 2 we flocie clustersow w hed.

http://www.a-kills.com/?a=kill_related&kll_id=454327

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #225 dnia: Kwiecień 14, 2011, 23:09:48 »
* - niech zgadne bufu zaraz napisze ze blobujemy i jestesmy nooby a ja najwiekszy

Owszem, to jest nubowskie, bo sprowadza PvP do czynności w gruncie rzeczy równie emocjonującej i wymagającej podobnych umiejętności co minning (raz na 5 minut zmiana targetu i kliknięcie ikonki mine... wyrzutni/działka). Kpiną było by powiedzieć, że  umiejętność zalagowania systemu czyni jakiś alians lepszym pod względem PvP. Natomiast jeśli pozwala to wygrać wojnę, nie dziwię się, że NC właśnie to robi. Nikt nie lubi przegrywać, zwłaszcza jeśli wiąże się z tym strata niemałych dochodów i assetów. Macie taką, nie inną przewagę i jej używacie.

Z drugiej strony właśnie dlatego kibicuję CCP, by pomysł "bullet time"-u okazał się faktycznie "świętym Gralem 0.0", gdyż przywróci sensowność wielkich starć w EVE. Zalagowane bitwy zniechęciły mnie do tego stopnia, że pomimo naprawdę świetnej atmosfery w korpach w których byłem, z latania pod bandera dużych sojuszy zrezygnowałem już dwukrotnie (pozdrawiam panów i panie w C0ven i -A-).

Jestem szczerze ciekaw rezultatu bitew/wojen, gdy "bullet time" wejdzie w życie ;).
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Ranshe

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #226 dnia: Kwiecień 14, 2011, 23:57:54 »
ej no panowie przeciez cbc jest potega pvp dzisiaj bylo ich az 2 we flocie clustersow w hed.

http://www.a-kills.com/?a=kill_related&kll_id=454327

o0

To był jakiś zorganizowany gang z północy czy co za cholera, bo przeglądam kille i widziałem już nano mallera, riftera ze small laserami, moę na railach t1, nano vexora i prawie snipe harbingera o0

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #227 dnia: Kwiecień 15, 2011, 00:58:20 »
niech zgadne bufu zaraz napisze ze blobujemy i jestesmy nooby a ja najwiekszy

Totalnie ich rozumiem. :D

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #228 dnia: Kwiecień 15, 2011, 07:36:26 »
o0

To był jakiś zorganizowany gang z północy czy co za cholera, bo przeglądam kille i widziałem już nano mallera, riftera ze small laserami, moę na railach t1, nano vexora i prawie snipe harbingera o0

To był pewnie jeden z tych legendarnych roamów, o których mówił Dark Flonoe. Legendarny bo:
- można go spotkać tak często jak jednorożca na bagnach biebrzańskich
- był na pewno prowadzony przez jednego z tych uber FC, o których Dark opowiadał

Fajnie Rabbit, że uznali Was godnymi walki, bo my to niestety za kiepscy dla nich jesteśmy. Poza tym kto by się fatygował na 20 osobowy gang.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #229 dnia: Kwiecień 15, 2011, 07:37:11 »
To był jakiś zorganizowany gang z północy czy co za cholera, bo przeglądam kille i widziałem już nano mallera, riftera ze small laserami, moę na railach t1, nano vexora i prawie snipe harbingera o0
to byl lol roam po tym jak evoke/nc. nie chcialo sie z nami bawic a fc nie chcial aby ludzie sie zebrali na darmo.

Wcale nie dziwne, że evoki nie chcą wylatywać na was i w imię Honoru wdupiać floty vs bloby. Nie nudno wam jeszcze tak zbierać bloba i potem śmierdzieć samemu w systemie pełnym plusów, bo nikt nie chce przylecieć?
not really, patrzac po partycypacji to rosnie z kazda kolejna flota

Owszem, to jest nubowskie, bo sprowadza PvP do czynności w gruncie rzeczy równie emocjonującej i wymagającej podobnych umiejętności co minning (raz na 5 minut zmiana targetu i kliknięcie ikonki mine... wyrzutni/działka). Kpiną było by powiedzieć, że  umiejętność zalagowania systemu czyni jakiś alians lepszym pod względem PvP. Natomiast jeśli pozwala to wygrać wojnę, nie dziwię się, że NC właśnie to robi. Nikt nie lubi przegrywać, zwłaszcza jeśli wiąże się z tym strata niemałych dochodów i assetów. Macie taką, nie inną przewagę i jej używacie.
i na potwierdzenie Twoich slow ze nie umiemy sobie radzic bez laga fraps sprzed tygodnia: http://www.evenews24.com/2011/04/06/video-pure-blind-hostilities-april-4-ncdc-vs-ncdotev0ke/ oby zawsze byl taki lag

Cytuj
Z drugiej strony właśnie dlatego kibicuję CCP, by pomysł "bullet time"-u okazał się faktycznie "świętym Gralem 0.0", gdyż przywróci sensowność wielkich starć w EVE. Zalagowane bitwy zniechęciły mnie do tego stopnia, że pomimo naprawdę świetnej atmosfery w korpach w których byłem, z latania pod bandera dużych sojuszy zrezygnowałem już dwukrotnie (pozdrawiam panów i panie w C0ven i -A-).

Jestem szczerze ciekaw rezultatu bitew/wojen, gdy "bullet time" wejdzie w życie ;).
hint: CSM =/= CCP
hint#2: jak ktos na centrali wyliczyl NC ma 5ciu przedstawicieli w CSM.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2011, 07:44:05 wysłana przez Dark Flonoe »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #230 dnia: Kwiecień 15, 2011, 07:39:15 »
to byl lol roam ...

jakie sojusze taki roam

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #231 dnia: Kwiecień 15, 2011, 07:43:34 »
jakie sojusze taki roam
otoz to, roamy po za good fun nic nie znacza, istotne sa strategiczne opy.

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #232 dnia: Kwiecień 15, 2011, 07:57:46 »
Podziwiam chcacych ciagnac ten temat :)

Jezeli dwie grupy maja calkowicie odmnienne cele i flamuja siebie nawzajem to generalnie jest fun i sie mozna posmiac ale to nic nie wnosi :P

Jeszcze slowko odnosnie "inwazji" na NC. Jezeli spadnie jakas stacja w Tribute to bedzie dopiero mozna powiedziec ze inwazja przyniosla jakikolwiek skutek. Reszta to bufor o ktory sie walczy ale pewnie nikogo nie obchodzi jak sie go straci :P

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #233 dnia: Kwiecień 15, 2011, 08:50:13 »
i na potwierdzenie Twoich slow ze nie umiemy sobie radzic bez laga fraps sprzed tygodnia: http://www.evenews24.com/2011/04/06/video-pure-blind-hostilities-april-4-ncdc-vs-ncdotev0ke/ oby zawsze byl taki lag
hint: CSM =/= CCP
hint#2: jak ktos na centrali wyliczyl NC ma 5ciu przedstawicieli w CSM.

Nigdy nie twierdziłem, że nie potraficie sobie poradzić bez laga. Nubostwem nie nazwałem też umiejetności NC jako ogółu, tylko wykorzystywanie laga do osiągnięcia przewagi. W skład NC wchodzą i sojusze co do których umiejętności PvP mam dobre mniemanie (Morsus Mihi), jak i takie, co do których to mniemanie nie jest już tak dobre (i celem nie dolewania paliwa do flejma zatrzymam dla siebie, o jakie mi tu chodzi). Fajna bitka btw. Grats.

Co do hinta, to pomysł wyszedł od CCP ("team Gridlock"), a od CSM uzyskał on aprobatę. Dziwiłbym się gdyby jej nie udzielili.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Ektobus Rired

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ektobus Rired
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: Fidelas Constans
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #234 dnia: Kwiecień 15, 2011, 08:54:59 »
ej no panowie przeciez cbc jest potega pvp dzisiaj bylo ich az 2 we flocie clustersow w hed.

http://www.a-kills.com/?a=kill_related&kll_id=454327

 Nikt nigdy nie mówił że CBC jest potęgą w PVP, raczej szczycimy się tym że mamy gdzieś wszystkich statsiarzy, pro pvp i tym podobnych.
 W linku który podałeś widać 4 ludzi z CBC, a samej flocie przynajmniej na początku było nas wiecej. Co widać we wcześniejszym linku z tego lol roamu http://cbc-eve.com/killboard/?a=kill_detail&kll_id=10190 . Tak lol roamu, bo po  normalnej flocie do obrony jakiegoś posa gdzie wróg sie nie pojawił FC powiedział czas na FUN, "kto chce niech wsiada w to co ma najtańszego w hangarze, albo co chce wdupić i polecimy do delve, bo gdzieś tam jest jakaś 100 osobowa flota i obiecuję że wszyscy zginiemy". No i polecieliśmy, wiem że dla was to nie do pomyślenie, przecież lecieć gdzieś po to żeby zginąć to zamach na statystyki kilbordowe i jawne znieważenie idei pro pvp, ale widzicie my mamy to gdzieś. A że w delve flota 90+ abadonów siedziała na posie kiedy my kampiliśmy sobie stację i robiliśmy borutę na lokalu to już nie nasza wina, jedynie ten drake odważnie skoczył na stację. Potem się znudziliśmy ilpoecielismy do HED (nudne 32 skoki) uznając że AAA na pewno zapewni nam jakiś dreszczyk emocji. No i się udało. To tyle, wszyscy wrócili do domu (większość pod expresem) z uśmiechem na ustach.
A co do samej partycypacji CBC to gdybyście spojrzeli dokładnie to tylko dwa pojedyncze korpy miały więcej ludzi we flocie niż my:    Dreddit i    GoonWaffe oba z ilością członków 2000+ czyli ponad 10 razy więcej niż w CBC.




Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #235 dnia: Kwiecień 15, 2011, 09:01:34 »
Imho w pvp nie chodzi o statsy, ale idea przewodnia roama "lećmy żeby zginąć" delikatnie mówiąc kupy się nie trzyma. Leci się po to, żeby to ktoś inny zginał, a jak przy okazji padniesz to trudno. Nawet Wasze CTA są po to, żeby właśnie to ktoś inny zginał...


Ektobus Rired

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ektobus Rired
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: Fidelas Constans
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #236 dnia: Kwiecień 15, 2011, 09:17:11 »
Tak normalne floty są po to żeby kogoś zabić i nie są to CTA, którego dawno u nas nie było. Sam się zastanawiam ile ludzi by się zebrało gdyby ogłoszone zostało  prawdziwe CTA, ale jak na razie nie było takiej potrzeby. A ten roam trzeba traktować bardziej podobnie do naszego GangNight, fun fun głupie gadki na mumblu, oczywiście chcieliśmy kogoś przy okazji ubić ale nie to było priorytetem.


Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #237 dnia: Kwiecień 15, 2011, 09:18:39 »
Oj tam Nitefish nie raz lecielismy na suicide roamy i nie raz na suicide dread opy.  :D

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #238 dnia: Kwiecień 15, 2011, 09:29:35 »
Mi tam nie było dane. Ale z drugiej strony czemu do nas nie przylecą na suicide opa, bliżej mają przecież...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #239 dnia: Kwiecień 15, 2011, 09:57:58 »
Ale z drugiej strony czemu do nas nie przylecą na suicide opa, bliżej mają przecież...
hmm ciekawe pytanie, odpoweidzi jest wiele osobiscie obstawialbym to ze nie lubimy sasiadom (merciless, agony) dawac gf, a latajac po venal moglibysmy sie na nich nadziac. Aby znac prawde musiabys sie fc naszego zapytac.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #240 dnia: Kwiecień 15, 2011, 10:02:01 »

Ranshe

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #241 dnia: Kwiecień 15, 2011, 10:03:47 »
"kto chce niech wsiada w to co ma najtańszego w hangarze, albo co chce wdupić i polecimy do delve, bo gdzieś tam jest jakaś 100 osobowa flota i obiecuję że wszyscy zginiemy". No i polecieliśmy, wiem że dla was to nie do pomyślenie, przecież lecieć gdzieś po to żeby zginąć to zamach na statystyki kilbordowe i jawne znieważenie idei pro pvp, ale widzicie my mamy to gdzieś.

No jeśli was bawi wsiadanie w byle gówno i lecenie aż ktoś was posprząta, no to okej, aczkolwiek przyznam że "lećmy na drugi koniec galaktyki wdupić 100 statków bo to śmieszne" to jeden z głupszych pomysłów jaki słyszałem w ogóle, a ostatnio słyszałem trochę całkiem głupich.

No ale nic, powodzenia w robieniu za boty od wciskania F1.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #242 dnia: Kwiecień 15, 2011, 10:10:54 »
@Ranshe glupi twoim zdaniem, a moim zdaniem dziwny ale ani glupi ani dziwny dla uczestnikow floty. JA nie biore udzialu w tych flotach, bo mnie nie bawia ale skoro sa ludzie ktorych to bawi to o co chodzi? Inna sprawa ze wy frytkami fruwacie po low - co jest dla mnie glupie bo mozna liczyc tylko na to ze ktos was przy bramie zaatakuje lub wam uda sie kogos zlapac zdala od sentry - ale skoro was to bawi to gratuluje kazdego killa kumplowi co u was lata i ciesze sie ze wciaga sie w eve coraz bardziej ;)

Ektobus Rired

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ektobus Rired
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: Fidelas Constans
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #243 dnia: Kwiecień 15, 2011, 10:17:56 »
Ja pisze o lol roamie a ty o botach wciskających f1, gram żeby się dobrze bawić, a wczoraj bawiłem się świetnie i wisi mi co o tym myśli jakiś  bawiący sie uber pro pvp.

PS. Jak Col będzie organizował GangNight to rozumiem że nie polecicie bo nie zrozumiecie idei?


Ranshe

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #244 dnia: Kwiecień 15, 2011, 10:32:58 »
@Ranshe glupi twoim zdaniem, a moim zdaniem dziwny ale ani glupi ani dziwny dla uczestnikow floty. JA nie biore udzialu w tych flotach, bo mnie nie bawia ale skoro sa ludzie ktorych to bawi to o co chodzi?

Ludzi bawi stanie w mega blobie i wciskanie F1 gdy FC każe? Ooookeeeej... ;)

Cytuj
Inna sprawa ze wy frytkami fruwacie po low - co jest dla mnie glupie bo mozna liczyc tylko na to ze ktos was przy bramie zaatakuje lub wam uda sie kogos zlapac zdala od sentry -

Oj nie tylko na to, generalnie na cele nie narzekamy, a i ostatnio biliśmy takiego cwaniaka, co z zasięgu sentry wyleciał a potem nas w nie z powrotem wciągnął. Hawk wytrzymuje tak ze 4 salwy z sentry. Zresztą nie tylko frytkami latamy - http://ranshe.killmail.org/?a=kill_detail&kll_id=9330386 :)

Cytuj
ale skoro was to bawi to gratuluje kazdego killa kumplowi co u was lata i ciesze sie ze wciaga sie w eve coraz bardziej ;)

Powiedz który to ;)

Ja pisze o lol roamie a ty o botach wciskających f1, gram żeby się dobrze bawić, a wczoraj bawiłem się świetnie i wisi mi co o tym myśli jakiś  bawiący sie uber pro pvp.

No i powiedz no misiaczku, co też na tym lol roamie robiłeś w tej flocie takiego ważnego i fajnego oprócz wciskania F1, że się tak świetnie bawiłeś. Ciekaw jestem no. :)

Cytuj
PS. Jak Col będzie organizował GangNight to rozumiem że nie polecicie bo nie zrozumiecie idei?

Jak ideą Ganknighta będzie "polecimy żeby wdupić sto statków" a nie "polecimy coś zamordować wspólnie", to owszem, nie polecę bo nie zrozumiem.