Autor Wątek: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"  (Przeczytany 242071 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #175 dnia: Kwiecień 13, 2011, 18:08:24 »
Daj tylko mi namiary na regiony, dawno nie gralem i nie wiem gdzie goonsy mieszkaja teraz. Do soboty dolece.
FYP

Deklein, Fountain, Pure Blind, Fade, Cloud Ring.

A Bruce napisal ze teraz sa w http://evemaps.dotlan.net/map/Solitude na incursji -> http://www.youtube.com/watch?v=nJKcK-Fv80I

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #176 dnia: Kwiecień 13, 2011, 18:12:35 »
To czekaj, jak ubijamy wam lotnisko w systemie gdzie obok stoją 2 nyxy klepiąc anomalki to znaczy, że tak mało Was to obchodzi, macie kolesia w dupie, czy może coś innego?

Mimo ze ostatnio RL nie pozwala mi na większa aktywność to chyba potrafię odpowiedzieć na to pytanie. W TNT piloci racących carrierów płaca tzw "gapowe"(obecnie chyba okolo 300-400mil na alians) jeżeli dadzą się złapać redom na anomalkach. Stąd tez panowało i panuje chyba dalej specyficzne podejście do nich w aliansie, m.in. nikt ich nie ostrzega o tym ze lecą hosty, często nikt im nie pomaga a wręcz pamiętam przypadki ze odwracało się uwagę pilota od intela tak żeby go redy capnęły ;D

Mam nadzieję że pomogłem

Z pozdrowieniami Anna
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2011, 18:24:04 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

amra

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #177 dnia: Kwiecień 13, 2011, 18:55:48 »
To co piszesz Anno to smutne jest. Nawet goony sobie takich numerow nie odwalacja, chyba że sie nie chwala tym, ale watpie.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #178 dnia: Kwiecień 13, 2011, 19:03:25 »
To co piszesz Anno to smutne jest. Nawet goony sobie takich numerow nie odwalacja, chyba że sie nie chwala tym, ale watpie.

Cóż pilot racącego carriera  jest panem swego losu , jak nie patrzy na intel to sam sobie jest winien. Oczywiście nie determinuje to braku pomocy np. jak Albiego redy capneły w thanatosie na sanctumie to ludzie się zebrali i go odratowali...chociaż to chyba bylo z rok temu przed wprowadzeniem zasady "gapowego". A co do goonów to potrafią odstrzelić własnego pilota w dredzie na opie  ;D . O ile pamiętam to chyba wkurzył czymś fc i ten mu obiecał ze straci dreda i tak długo na niego polowaliśmy aż stracił.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2011, 19:13:59 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

amra

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #179 dnia: Kwiecień 13, 2011, 19:07:47 »
Co nie zmienia faktu, że jest to smutne i nie świadzczy dobrze o stosunkach miedzy membersami u was.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #180 dnia: Kwiecień 13, 2011, 19:22:51 »
Co nie zmienia faktu, że jest to smutne i nie świadzczy dobrze o stosunkach miedzy membersami u was.

Z ta zasada można się zgodzić lub nie(ja się akurat nie zgadzam) ale IMHO nijak ma się to do "stosunków między membersami". Odpowiedziałem jedynie na wyżej zadane pytanie.
Sponsored By Technetium  ;D

Minna Hinata

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #181 dnia: Kwiecień 13, 2011, 19:49:49 »
@Minna Hinata:

Można krócej - Dark nas trolluje na forum, bo jakoś ciągle coś mu staje na przeszkodzie, żeby "wymienić argumenty" ingame.

A my po prostu nie mamy szacunku dla eks-rentiera i kerbira z przekonania, który teraz dostał skrzydeł jako członek korporacji będącej częścią peciarskiego aliansu wykorzystywanego przez NC jako meatshield, a którego "pvp toon" specjalizuje się w canflippingu w hisecu :)

Odpłaca nam pięknym za nadobne, co trudno mu mieć za złe i tak sobie nabijamy posty.

Panie SokoleOko, jestem osoba neutralna w tym zgromadzeniu. Interesuje sie polityka i tym czym zajmuja sie dane alianse w danym momencie poniewaz no aktualna sytuacja mnie do tego obliguje. Nie faworyzuje DarkFlone jak i nie mam zamiaru faworyzowac was. Generalnie przedstawiam moj punkt widzenia na sprawe. Dawniej bylem w duzym aliansie, swoje POS Wars przezylem, duze floty widzialem. Dzisiaj juz pvp dla mnie nie wyglada tak jak kiedys. Osobiscie pochwalam wasze floty 30-40 osob poniewaz tu tkwi kwintesencja calego skirmish pvp.

Wracajac do tematu braku zainteresowania NC wobec was:

@Nitefish - wybacz ale nie mam przyjemnosci juz tlumaczyc Ci prostych  rzeczowych spraw. Jak dobrze wiesz, pilot carriera zlapanego na anomalii jest sam sobie winny. Nie czyta intelu, nie uwaza na localu, nie zna pojecia logoff w przypadku scrambla od ratow i hosta na localu. To sa podstawy zycia w zero zero gdzie macie local. Po co bronic idioty ktory nie potrafi sie dostosowac do reszty? Nauka na wlasnych bledach najbardziej boli i najlepiej uczy.

Co do twojego trolowania czym NC sie zajmuje... kazdy ma swoje zajecia. Jedni lubia kopac, inni strzelac do krzyzykow i NIE MA obowiazku brania udzialu we flotach poza CTA. Dodatkowo dochodzi defensywna mentalnosc. Nie na darmo mowi sie o NC jak o uspionym niedzwiedziu ktory budzi sie jak ktos zacznie psuc jego legowisko. Nie maja powodu do was wylatywac, nie stanowicie zagrozenia dla nich. Proste i logiczne.

Inaczej sie ma sprawa aliansow ofensywnych takich jak Evoke, Pandemic Legion itp. Oni z wielka checia do was wyleca wiec dlaczego nie polecicie tam szukac zaczepki? Potrafisz na to odpowiedziec?

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #182 dnia: Kwiecień 13, 2011, 20:27:46 »

Inaczej sie ma sprawa aliansow ofensywnych takich jak Evoke, Pandemic Legion itp. Oni z wielka checia do was wyleca wiec dlaczego nie polecicie tam szukac zaczepki? Potrafisz na to odpowiedziec?
ja widze 2 mozliwe powody:
wyzebrali blue standa
i/lub
wiedza ze ich kb dostalby cioty tak jak wtedy gdy inity dostarczali im eksmisje i nie mogliby sie prezyc jacy sa pro

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #183 dnia: Kwiecień 13, 2011, 20:47:47 »
Twoje zorientowanie w sytuacji jak zwykle jest fenomenalne

Platfusek

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #184 dnia: Kwiecień 13, 2011, 21:34:49 »
A to CBC ma jakieś bojowe* supercapsy? Czy prężysz nie swoje mięśnie?

*czyli nie raciarki.

Mocne słowa jak na członka korporacji która słynie z wtapiania tytanów zafitowanych pod anomalki (shield boostery itd)

Leviathan bufu issue, polecam poczytać komentarze http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=6567391

Jesteście chyba ostatnimi którzy powinni sie wypowiadać w kwestii supercapsów, więc nie starajcie sie kręcić trola na kimś kto może nie jest lepszy, ale na pewno nie jest gorszy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2011, 21:42:36 wysłana przez Platfusek »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #185 dnia: Kwiecień 13, 2011, 21:41:43 »
Twoją wypowiedź wyceniam na 10... punktów. Jedyny tytan Bufu o jakim wiem że spadł to Leviatan podczas inwazji rok temu i on bynajmniej na anomalki nie był zafitowany. Sprawdź sobie jaki wtedy był standard fitowania tytków...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #186 dnia: Kwiecień 13, 2011, 22:18:37 »
No dobra, a tak merytorycznie, jak idzie inwazja jak dotąd? Tak w skali "globalnej", nie tylko Venal.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #187 dnia: Kwiecień 13, 2011, 22:25:05 »
I tak btw, kto kogo w obecnej sytuacji najezdza a kto się broni. Odkąd powstal temat strona prowadzaca ofensywę pare razy sie chyba zmienila... :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Yurioni

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #188 dnia: Kwiecień 13, 2011, 22:30:55 »
Mocne słowa jak na członka korporacji która słynie z wtapiania tytanów zafitowanych pod anomalki (shield boostery itd)

Leviathan bufu issue, polecam poczytać komentarze http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=6567391

Jesteście chyba ostatnimi którzy powinni sie wypowiadać w kwestii supercapsów, więc nie starajcie sie kręcić trola na kimś kto może nie jest lepszy, ale na pewno nie jest gorszy.
mocne slowa jak na kogos kto tytana widzial tylko na filmiku, a slynie z wypowiadania sie na tematy o ktorych nie ma nawet teoretycznego pojecia...

wiedza ze ich kb dostalby cioty tak jak wtedy gdy inity dostarczali im eksmisje i nie mogliby sie prezyc jacy sa pro
eee a tak wlasciwie to do czego pijesz?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #189 dnia: Kwiecień 13, 2011, 23:03:39 »
Panie SokoleOko, jestem osoba neutralna w tym zgromadzeniu. Interesuje sie polityka i tym czym zajmuja sie dane alianse w danym momencie poniewaz no aktualna sytuacja mnie do tego obliguje. Nie faworyzuje DarkFlone jak i nie mam zamiaru faworyzowac was. Generalnie przedstawiam moj punkt widzenia na sprawe. Dawniej bylem w duzym aliansie, swoje POS Wars przezylem, duze floty widzialem. Dzisiaj juz pvp dla mnie nie wyglada tak jak kiedys. Osobiscie pochwalam wasze floty 30-40 osob poniewaz tu tkwi kwintesencja calego skirmish pvp.

Piwo dla Pana :)

Inaczej sie ma sprawa aliansow ofensywnych takich jak Evoke, Pandemic Legion itp. Oni z wielka checia do was wyleca wiec dlaczego nie polecicie tam szukac zaczepki? Potrafisz na to odpowiedziec?

http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=59108





No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #190 dnia: Kwiecień 13, 2011, 23:29:14 »
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=59108

Hmmm...ale o co chodzi ? Co to ma wspólnego z "ofensywnymi Ally" ? To Evoki czy Pandemiki ? Bo wyglądają na NC po prostu. Poprosze grzecznie o informację

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #191 dnia: Kwiecień 13, 2011, 23:32:39 »
Hmmm...ale o co chodzi ? Co to ma wspólnego z "ofensywnymi Ally" ? To Evoki czy Pandemiki ? Bo wyglądają na NC po prostu. Poprosze grzecznie o informację

NCDOT to przecież wcielenie TRI - jak najbardziej "ofensywny ally", zresztą teraz latają razem z ev0ke w Pure Blind.

Zalinkowana bitka odbyła się w samym środku ich pocketu w Providence.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #192 dnia: Kwiecień 13, 2011, 23:52:29 »
I tak btw, kto kogo w obecnej sytuacji najezdza a kto się broni. Odkąd powstal temat strona prowadzaca ofensywę pare razy sie chyba zmienila... :P

Z tego co się orientuję, to my atakujemy ich. Parę dni temu zrefowaliśmy parę POSów z CSAA (srsly po dwa CSAA na POS, to się trzeba trochę nalatać z frachtami, kto może tak grać?), ktoś jeszcze refował gdzie indziej w tym samym czasie, teraz jednocześnie PL będzie dogryzać od południa razem z DRFem.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #193 dnia: Kwiecień 14, 2011, 00:04:45 »
Jedyny tytan Bufu o jakim wiem że spadł to Leviatan podczas inwazji rok temu i on bynajmniej na anomalki nie był zafitowany.

chodzi o tego tytana, ktorego wyklouczyl Alto Samolotoeo?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #194 dnia: Kwiecień 14, 2011, 00:08:54 »
Nie wiem nie było mnie tam

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Minna Hinata

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #195 dnia: Kwiecień 14, 2011, 05:26:31 »
Mocne słowa jak na członka korporacji która słynie z wtapiania tytanów zafitowanych pod anomalki (shield boostery itd)

Leviathan bufu issue, polecam poczytać komentarze http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=6567391

Jesteście chyba ostatnimi którzy powinni sie wypowiadać w kwestii supercapsów, więc nie starajcie sie kręcić trola na kimś kto może nie jest lepszy, ale na pewno nie jest gorszy.

Pana prosze o zapoznanie sie z zasadami fitowania tytanow w czasach A.D. 2010, punkt. fit przelotowy przygotowany na podbijanie do posa w przypadku zagrozenia. Tytan byl w miare dobrze zrobiony a komentarze z EVE-Kill nie sa wykladnikiem. Uswiadamiam Pana iz EVE-Kill jest zbiorowiskiem troli gorszych od tych co tutaj widuje.

Dla niedoinformowanych, Levi Beach Boys spadl podczas natarcia Atlas Alliance w 2010 na NC. Statek po wleceniu do posa i wylogowaniu konta dryfowal dalej co bylo poniekad bugiem spowodowanym wysokim obciazeniem noda, wylecial z posa w tym trybie. To tak w skrocie z kart historii.

@SokoleOko - liczac DPS wroga a was oraz sile repa wasza a wroga posiadaliscie znaczna przewage. Jednakze biore pod uwage ze wrogow moglo byc wiecej poniewaz killboard nie pokazuje dokladnych liczb jezeli statek ze strony przeciwnej nie spadl i nie zawiera o tym danych. Moim skromnym zdaniem powinniscie poszukac bitki tam, gdzie napewno ktos bedzie sie stawial. Polecam Twojej uwadze aktualna sytuacje w Syndicate, Fountain jak i droga strone czyli Geminate.

Yurioni

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #196 dnia: Kwiecień 14, 2011, 10:21:55 »
widze, ze nie do konca wiesz jak dzialaja killboardy... jak zauwazayles po naszej stronie nie spadl zaden statek, ergo, "niespadniete" statki przeciwnika nie pojawia sie na kb...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #197 dnia: Kwiecień 14, 2011, 10:31:56 »
Przecież to właśnie napisał, Yurioni :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #198 dnia: Kwiecień 14, 2011, 10:37:18 »
I tak btw, kto kogo w obecnej sytuacji najezdza a kto się broni. Odkąd powstal temat strona prowadzaca ofensywę pare razy sie chyba zmienila... :P
DRF,PL,Raiden,Ev0ke/NC. naciera na geminate a takze z RFowalo 30+ CSAA.
Oprocz tego probuje podgryzac jakas nieistotna drobnica.

http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=59108
2 miesiace temu a do tego 41vs15 - rzeczywiscie jest sie czym chwalic dla porownania tak carebeary co maja was w tam gdzie koncza sie plecy radza sobie z ev0ke/nc (ostatnie 3 bitki):
http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=9316867 <- tu do related doliczylo nam wczesniejsza wtope wi. ale co tam i tak wynik nie byl zly
http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=9306255 <- my bylismy na optimalu
http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=9298921 <- oni byli na optimalu



widze, ze nie do konca wiesz jak dzialaja killboardy... jak zauwazayles po naszej stronie nie spadl zaden statek, ergo, "niespadniete" statki przeciwnika nie pojawia sie na kb...
tak tak bylo ich 1000, tak samo jak w naszych bitkach tez nas blobuja tysiacami pilotow
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2011, 10:46:56 wysłana przez Dark Flonoe »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #199 dnia: Kwiecień 14, 2011, 10:50:13 »
2 miesiace temu a do tego 41vs15 - rzeczywiscie jest sie czym chwalic [

Pff... wkleiłem link pierwszy z brzegu i nie objął całej akcji... straty też były, tyle że później.

Ale najlepsze jest to, że w odpowiedzi na to wklejasz mi dwa linki, gdzie radośnie wrzucacie 3:1.

Dyskusja z Tobą jest stratą czasu.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #200 dnia: Kwiecień 14, 2011, 10:53:37 »
Dyskusja z Tobą jest stratą czasu.
Dopiero teraz na to wpadłeś? :D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #201 dnia: Kwiecień 14, 2011, 10:57:24 »
Dopiero teraz na to wpadłeś? :D

My fail


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #202 dnia: Kwiecień 14, 2011, 10:57:38 »
Pff... wkleiłem link pierwszy z brzegu i nie objął całej akcji... straty też były, tyle że później.
LOL i musiales go szukac az 2 miesiace wstecz?


Ale najlepsze jest to, że w odpowiedzi na to wklejasz mi dwa linki, gdzie radośnie wrzucacie 3:1.
to ze my walczymy zawsze w przewadze nie jest tajemnica ale za to wy (a chyba nawet konkretnie ty) sie prezycie ze uwielbiacie walczyc z wieksza flota a jak pokazuje link ktory wyslales robicie  dokladnie to samo robicie 41:15 => 2,73:1

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #203 dnia: Kwiecień 14, 2011, 11:00:02 »
Dyskusja z Tobą jest stratą czasu.

@Sokół, czego się spodziewasz po kimś kto wysrywa z siebie posty bez zastanowienia o rzeczach których nie rozumie. To pewnie jakiś jego fetysz.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #204 dnia: Kwiecień 14, 2011, 12:12:27 »
Generalnie ta gra powinna zmierzac ku decentralizacji, gdzie istnieje wiele malych samodzielnych krolestw, gdzie wszystko sie caly czas gotuje i jest wiele lokalnych konfliktow i tymczasowych koalicji. Nie chodzi tylko o lag, chodzi przede wszystkim o to, ze wtedy jest najciekawiej. Powerbloki takie, jak Nc i DRF niszcza ta gre, sprawiaja ze ludzie nie chca sie ruszac z highseka, zamieniaja wielkie polacie nullseka w jalowe pustynie. Skupiaja sie tylko i wylacznie na utrzymaniu status quo. Dlatego totalna wojna miedzy DRF a Nc to najlepsze, co sie moglo wydazyc - zaraz po rozdrapaniu najwiekszego Imperium na miejsce wroga publicznego nr 1 powinno awansowac DRF, potem AAA, Deklein, itd. To wszystko sa twory za duze, i powinny zdechnac.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #205 dnia: Kwiecień 14, 2011, 12:17:40 »
Historia swiata jak i eve pokazuje ze predzej czy pozniej wszystkie imperia sie koncza, ale na ich miejsca powstaja nowe.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #206 dnia: Kwiecień 14, 2011, 12:22:52 »
Historia swiata jak i eve pokazuje ze predzej czy pozniej wszystkie imperia sie koncza, ale na ich miejsca powstaja nowe.

No i wlasnie nadszedl czas na koniec Nc, tzn wszystko na to wskazuje. Kazdy kto ma odrobine oleju w glowie powinien sie z tego cieszyc, i jezeli moze, dolozyc swoja cegielke. Oczywiscie zaraz potem nalezaloby zaczac kopac dolki pod DRF, ktore zajmie ich miejsce. Potem pod AAA.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #208 dnia: Kwiecień 14, 2011, 12:34:35 »
Generalnie ta gra powinna zmierzac ku decentralizacji, gdzie istnieje wiele malych samodzielnych krolestw, gdzie wszystko sie caly czas gotuje i jest wiele lokalnych konfliktow i tymczasowych koalicji. Nie chodzi tylko o lag, chodzi przede wszystkim o to, ze wtedy jest najciekawiej. Powerbloki takie, jak Nc i DRF niszcza ta gre, sprawiaja ze ludzie nie chca sie ruszac z highseka, zamieniaja wielkie polacie nullseka w jalowe pustynie. Skupiaja sie tylko i wylacznie na utrzymaniu status quo. Dlatego totalna wojna miedzy DRF a Nc to najlepsze, co sie moglo wydazyc - zaraz po rozdrapaniu najwiekszego Imperium na miejsce wroga publicznego nr 1 powinno awansowac DRF, potem AAA, Deklein, itd. To wszystko sa twory za duze, i powinny zdechnac.

+1


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

HammerSnake

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #209 dnia: Kwiecień 14, 2011, 12:58:08 »
Generalnie ta gra powinna zmierzac ku decentralizacji, gdzie istnieje wiele malych samodzielnych krolestw, gdzie wszystko sie caly czas gotuje i jest wiele lokalnych konfliktow i tymczasowych koalicji. Nie chodzi tylko o lag, chodzi przede wszystkim o to, ze wtedy jest najciekawiej. Powerbloki takie, jak Nc i DRF niszcza ta gre, sprawiaja ze ludzie nie chca sie ruszac z highseka, zamieniaja wielkie polacie nullseka w jalowe pustynie. Skupiaja sie tylko i wylacznie na utrzymaniu status quo. Dlatego totalna wojna miedzy DRF a Nc to najlepsze, co sie moglo wydazyc - zaraz po rozdrapaniu najwiekszego Imperium na miejsce wroga publicznego nr 1 powinno awansowac DRF, potem AAA, Deklein, itd. To wszystko sa twory za duze, i powinny zdechnac.
Marzenia .

Gra zmierza tam dokąd prowadzą ją gracze. To jest sandbox .W dodatku eve jest specyficznym sandboxem gdzie wszędzie dookoła fruwają dziesiątki zielonych i tym samym powerbloki są zabezpieczeniem interesów graczy zarabiających prawdziwą kase oraz tych farmiących wirtualną gotówkę. Małe sojusze ,duże nasilenie pvp i niepewność terenu nie ma miejsca w tym równaniu.
Zresztą nawet jak rozpadną się obecne power bloki to zastąpią je inne , bo grupy interesów o to zadbają.
Żeby w tej grze mogłyby istnieć małe sojusze , szybkie wymiany terenów ,napierdalanki to trzeba by tą grę wywrócić o 180 ,a na coś takiego nie masz szans więc nie ma co się produkować. :P
Zresztą było to już wałkowane w temacie o nc.