Autor Wątek: Sekrety handlu w null  (Przeczytany 5139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sc0rp

  • Gość
Sekrety handlu w null
« dnia: Październik 05, 2010, 11:40:12 »
ps. Dark Flone nie wiem ale wiem ze 100kk na glowe to zdecydowanie dobra zacheta zeby ich czesciej nawiedzac.

fakt to bolaczka niektorych (szczegolnie rentierskich) corpow, ze pojawia sie takich kilku sprytnych ktorzy traca pimped raciarki. mimo ze wallet ich specjalnie nie zabolal to powoduja to ze hosty lataja czesciej po okolicy i nie mozna w spokoju racic. z drugiej strony im wiecej i czesciej takich flot hostow w okolicy tym czesciej uda sie cos od nich kupic w promocji jak kilka razy kupilem od hostow frakcyjne modulki w promocji - deal byl prosty zostawiaja modul w canie w umowionym miejscu wylatuja z systemu, ja podlatuje zawijam loot, wyplacam kase :>

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sekrety handlu w null
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2010, 11:48:25 »
Co takiego?

Noooo po prostu umarłem w butach :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Sekrety handlu w null
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2010, 11:50:48 »
Ubić Ravena na anomalce to każdy głupi potrafi, podobnie jak kampić gejta z HIC-em. Jak mi pokażesz linka, w którym pojadą przynajmniej jakiś "n00bspawn" (tm) to pogadamy.

Hmm zeby to bylo takie proste. Ini lubi bardzo safe pvp. Zreszta jak teraz sa w GE- sami mozecie sie do nich wybrac zobaczyc jak to wyglada.

Nowy link do naszego KB: http://www.a-killed.me/
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2010, 12:39:57 wysłana przez Rabbitofdoom »

sc0rp

  • Gość
Odp: Sekrety handlu w null
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 05, 2010, 11:54:53 »
Co takiego?

Noooo po prostu umarłem w butach :D

No co ja jestem uczciwy (tak wiem w evce to cos anormalnego) :P

PS Ty tam na PMy zerknij lepiej jak juz opanujesz smiech ;)

akira akawa

  • Gość
Odp: Sekrety handlu w null
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2010, 17:01:47 »
to ze hosty lataja czesciej po okolicy i nie mozna w spokoju racic. z drugiej strony im wiecej i czesciej takich flot hostow w okolicy tym czesciej uda sie cos od nich kupic w promocji jak kilka razy kupilem od hostow frakcyjne modulki w promocji - deal byl prosty zostawiaja modul w canie w umowionym miejscu wylatuja z systemu, ja podlatuje zawijam loot, wyplacam kase :>

LOL wut??

A tak btw - zanczy jak ci kumpla  z ally /corpa ubija w pimped raciarce to kupujesz od nich moduły po promocyjnych cenach???? jpkm

sc0rp

  • Gość
Odp: Sekrety handlu w null
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2010, 18:12:09 »
A tak btw - zanczy jak ci kumpla  z ally /corpa ubija w pimped raciarce to kupujesz od nich moduły po promocyjnych cenach???? jpkm

Nie ma to jak przeinaczanie faktow.

po 1. a co za roznica czy kupie w promocji od piratow z dostawa do 46dp, czy na jita od tych samych piratow ten sam modul tylko ze po normalnej cenie?

po 2. poznaj mape teneryfy, nastepnie zobacz gdzie jest system 46dp, FYI na polnoc od tego systemu byl atlas (zadni kumple po za pojedynczymi osobami z bufu), na poludnie bylo caly sov aaa c i aaa (wylaczajac moj korp to tez brak jakichkolwiek kumpli), na zachod nic nie ma, na wschod byl atlas dalej wzglednie coven, r.ol (tez brak kumpli). Od poludnia piraci nigdy nie przylatywali, wiec o jakich kolegach z ally/corpa mowisz?


PS Rozumiem ze ty albo nie kupujesz zadnych modulow albo nim jakikolwiek modul kupisz  sprawdzasz pieczolowicie 2 lata do tylu swoj kb czy kogos majacego ten modul nie zestrzelili, bo przeciez jak zestrzelili i modul zostal we wraku to mozliwe ze to jest ten sam modul - czy swoja niewiedza sie usprawiedliwiasz?

PPS Jesli mialbym patrzec na gre tak jak ty to w zyciu bym nie produkowal ammo na sprzedaz, przeciez z tej amunicji moze zostac zestrzelony jakis blue, albo kolega z corpa w ostatecznosci ja sam moge dostac z wlasnej amunicji.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2010, 18:19:14 wysłana przez Dark Flonoe »

akira akawa

  • Gość
Odp: Sekrety handlu w null
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 05, 2010, 19:09:02 »
O juz nie pitol, nie miałem na myśli normalnego kupowania na rynku i produkcji  wiec oszczedz tej taniutkiej demagogii...  "deal byl prosty zostawiaja modul w canie w umowionym miejscu wylatuja z systemu, ja podlatuje zawijam loot, wyplacam kase :>"   - wskazuje na aktywną współprace z hostami i minusami , masz prawo  taki life .
Ja mam prawo łapac sie za głowe ^^


ps
ja bym poszedł dalej, podawał bym namiary takiemu gangowi gdzie
golemy , paladyny , nightmary latają  -trollollolol
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2010, 19:25:27 wysłana przez akira akawa / Zuglub »

sc0rp

  • Gość
Odp: Sekrety handlu w null
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 05, 2010, 19:29:59 »
ps
ja bym poszedł dalej, podawał bym namiary takiemu gangowi gdzie
golemy , paladyny , nightmary latają  -trollollolol

ty tak, ja nie bo to bylby sabotaz.

akira akawa

  • Gość
Odp: Sekrety handlu w null
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 05, 2010, 20:57:16 »
oj tam sabotaż -czysty business

Merovingin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Merovingin
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: c0ven
Odp: Sekrety handlu w null
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 06, 2010, 00:41:29 »
Gdyby mnie piraci ubili w wypimpowanej raciarce to bym sie zdenerwowal. Gdyby moj kumpel kupil od nich drop po promocyjnych cenach to pewnie bym mu pogratulowal, bo ja i tak zdechlem, a on ma taniej. Sam bym odkupil.

akira akawa

  • Gość
Odp: Sekrety handlu w null
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 06, 2010, 02:02:27 »
no przecież mówię - czysty bizness  8)

horax

  • Gość
Odp: Sekrety handlu w null
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 06, 2010, 08:31:59 »
A jakby mój kumpel latal w wypimpowanej raciarce, sam bym go jebna i wzial se loot za darmo.

***czy modzi tu zagladaja  :-X

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Sekrety handlu w null
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 06, 2010, 09:39:25 »
ostatnio chyba tylko ja.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ellaine

  • Gość
Odp: Sekrety handlu w null
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 06, 2010, 10:06:31 »
Aktywna wspolpraca z redami jest spoko. Red tez czlowiek i zadko jest to jakis smiertelny wrog - zwykle to ludzie ktorzy lataja zeby sie z toba w milej atmosferze postrzelac. Mozna byc dla siebie grzecznym i pisac 'GF', mozna sie umawiac na jakies ustawki albo gry sportowe (uciekaj, ruszymy w pogon dopiero za minute), mozna negocjowac jakies ransomy, to mozna i handlowac (acz nigdy na to nie wpadlem). Oczywiscie sa ludzie i korpy ktorych nie lubimy ale sa i redy do ktorych nic nie mamy a sa redami bo nie lubia sie z jakimis overlordami z NC. Sa nawet redy do ktorych mamy nastawienie ogolnie przyjazne (np Yarr - nie wiem czy nas pamietaja ale my pamietamy zalazki ich sojuszu).