Autor Wątek: witam  (Przeczytany 2261 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NoN Sens

  • Gość
witam
« dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:31:16 »
Witam wszystkich fanów EVE

Powróciłem do EVE po jakimś czasie, tak że ogólny zarys gry jest mi znany. Mimo to określił bym się mianem nooba ( może nie totalnego ale nadal nooba )
I dlatego od razu musze zapytać, czy na tym forum jest dział tz. „total noob questions” ?   ”  i jak jest to gdzie bo coś nie mogę znaleźć     :-[

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: witam
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:38:18 »
W ustawieniach profilu forum jest mozliwosc dodania sie do grup uzytkownikow (modyfikuj profil -> Grupy uzytkownikow), tam musisz dolaczyc do grupy EVE i bedziesz mial dostep do noob garten  ;)

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: witam
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:41:08 »
Witaj,

Dział taki jest i powinieneś go widzieć jeśli nie to wystąp o przyjecie do grupy Eve (profil=>grupy użytkownika=> Eve)...
A jak zrobisz tutoriale to polecam zapisać się do Unseen Academy
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

NoN Sens

  • Gość
Odp: witam
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:03:02 »
Dzięki za odpowiedzi, ale chodziło mi  o to czy na forum centrali jest taki dział gdzie amatorka może zadawać pytania a nie zaśmiecać innych mniej lub więcej powiązanych tematów?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: witam
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:12:59 »
Jest i zarówno Zsur1aM jak i Gosia wskazali Ci jak się tam dostać (dodatkowo ręcznie Cie tam wrzuciłem więc powinno być widoczne.
Dział nazywa sie noob garten a TNQ to jego poddział. Do tego zapraszam na kanał in game "centrala noobs" gdzie z reguły jest kilka osób odpowiadających na pytania niekoniecznie młodych postaci.  Tylko błagam nie zaczynaj bytnosci tam od pytania jaką rasę skilować (chyba że masz coś z godzinę czasu żeby poczytac o tym jak gallente sa usles, caldari tylko ewar i następnych kilka godzin dyskusji o tym czy bardziej noob freandly jest amarr czy matar :P )

A tak przy okazji witamy na forum

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

NoN Sens

  • Gość
Odp: witam
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:18:53 »
Ok wszystko gra jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc