Forum Gry > Inne gry

Civilization V

<< < (2/4) > >>

Khobba:

--- Cytat: Xarthias w Wrzesień 23, 2010, 08:15:35 ---Aaaaaghr... Skąd ja wezmę na nią czas :D

--- Koniec cytatu ---

sc0rp:
Demo mecze od premiery, wreszcie walka wyglada tak jak powinna a general robi to co powinien robic od zawsze. Zastanawialem sie czy przez tyle zmian a wrecz rewolucyjne zmiany nie wyjdzie z tego epic fail zamiast epic hit na szczescie moje obawy sie nie potwierdzily i wyszedl epic hit. My jutro w robocie juz jestesmy umowieni na komisyjna wyprawe do empiku w celu nabycia civ 5. Jedyne mankameny to to ze mozna atakowac scoutem i nie ma opcji wylaczenia rownoczesnych tur na multi.

Jakby ktos chcial pograc na multi, albo pogadac o civce to zapraszam do Klubu Anonimowych Civmaniakow - http://forum.civilization.org.pl Tam chlopaki rozbieraja civke na czynniki pierwsze ;)

Xarthias:
Czy Wy też macie takiego buga, że jednostki przestają zdobywać doświadczenie w połowie do 3 lvl? Exp staje na 30/60 i koniec, nie ma znaczenia kogo biję, czy zacofanych barbarzyńców czy niemal równe technologicznie jednostki...

SokoleOko:
Moim zdaniem to jest feature, o którym czytałem w manualu. Chodzi o to, żeby nie "expić" na barbarzyńcach w nieskończoność.

Ściągnij manual w PDF, jest ogólnie dostępny :)

Xarthias:
W tym sęk, że to samo mam, jak biję "niebarbarzyńców".
A manual mam, papierowy, ale szczerze mówiąc, jeszcze go nawet z pudełka nie wyciągnąłem :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej