Eve Online > Incursions

Nowy ship -> Noctis

<< < (2/9) > >>

Kara Mon:
Mi sie podoba, wreszcie zamiast zasuwac thrasherem 100 km od pierwszego wraku spiocha do ostatniego warpne i bez ruszania sie zgarne wszystko na raz  :D

Ranshe:

--- Cytat: Doom w Wrzesień 17, 2010, 22:00:34 ---Ta paskuda + zajebistość faction bs sprawi że marudery tak jakby stracą na wartości i sensowności skilowania...

--- Koniec cytatu ---

A ja słyszałem, że golem > cnr ;P Nie marudź, fakt faktem że wy i ja też w salvacanie mieliście gorzej, ale popatrz też na cenę bpo i fakt, że trzeba go wywieźć z outer ring.

Stateczek ekstra, przynajmniej się model primae nie zmarnuje, bo moja dalej leży w stacji w hiseku. A i chętnie wymienię salvacane'a na takie coś na anomalie w 0.

Doom:
Przepraszam w czym golem ma to > cnr?

Ranshe:
No niby w misjonowaniu.

Mnie się pytasz? To ty szkolenia z pve prowadzisz, ja tylko tak czytałem, nie latam przecież jednym ani drugim. :)

[mod]Wyciągaj nagranie mojego wykładu na którym tak mówię, albo wskaż oszczercę ktory mi tak zad obrabia
Doom[/mod]

SokoleOko:

--- Cytat: Ranshe w Wrzesień 17, 2010, 22:17:38 --- A i chętnie wymienię salvacane'a na takie coś na anomalie w 0.

--- Koniec cytatu ---

Mojego Salvacane (2xSalv rigi, 1xCargo rig) pies z kulawą nogą nie chciał już pół roku temu :/

EDIT: Panowie, nie zaczynać mi topicu o Marauderach.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej